Вчені встановили, кому треба пити буряковий сік

Статті / Різне / Цікаво та корисно 15-07-2016, 07:57 1 151   

Вчені встановили, кому треба пити буряковий сікСік з буряка розширює кровоносні судини.
                 Пити буряковий сік особливо корисно літнім людям, виявили дослідники.
            Вважаєте, що у вас не вистачає енергії для того, щоб вести більш активний спосіб життя? Тоді і вам буде корисний сік з буряка — він розширює кровоносні судини і зменшує кількість кисню, необхідного м'язів під час його роботи, пише medmoon.ru.
                У прес-релізі, опублікованому в "Журналі прикладної фізіології", автор дослідження Кеті Лансли говорить: "Те, що ми бачили в цьому дослідженні, доводить — буряковий сік може фактично зменшити кількість кисню, яка необхідна нашому організму для виконання фізичного навантаження".
        Проаналізувавши стан літніх людей, вчені помітили, що після вживання соку вони витрачають на 12 відсотків менше енергії на виконання вправ низької інтенсивності.
             Це може підвищити якість їх життя, дозволяючи у будь-якому віці виконувати завдання, які раніше люди перед собою навіть не наважувалися ставити, кажуть дослідники.
       З віком, або потрапляючи в умови, які погано впливають на серцево-судинну систему, кількість кисню, що надходить в організм, може різко падати.
                   А група фахівців з Університету Ексетера експериментували зі складом соку: своїм пацієнтам вони пропонували звичайний сік буряка або сік, очищений від нітратів.
               В результаті професор Енді Джонс охарактеризував підсумки дослідження так: "Кожен раз, коли ми давали пацієнтам звичайний сік, ми бачили значне поліпшення кровообігу, чого не відмічалося у людей, які вживали фільтрований сік".

  • Подобається
  • 0
  • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+1...+30-6
(Пд)

01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR27.749 -0.18816
RUB0.37817 +0.00014
USD25.1441 -0.08819
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе