Звичаї та традиції народів світу

Статті / Різне / Цікаво та корисно 10-10-2016, 22:44 5 249   

Звичаї та традиції народів світу

 • Тубільці Південної Америки вітаються плюючись один на одного. А у деяких народів Африки знаком вітання служить висунутий язик .

 

 • Ми з вами їмо ложкою і виделкою , народи Східної Азії нерідко для цього користуються паличками , ескімоси обходяться ножем , а середньоазіатське блюдо беш - бармак тому й називається так , що їдять його « беш » - п'ятьма , « Бармак » - пальцями.

 

 • Увійти в християнську церкву в головному уборі - значить вчинити святотатство. Блюзнить і той , хто входить до синагоги чи мечеті з непокритою головою.

 

 • Щоб відпочити серед дня , ми сідаємо на стілець. Таджик або узбек віддає перевагу присісти на килим , склавши ноги по- турецьки . Зулус ж подумає , що його європейські та середньоазіатські друзі просто не вміють відпочивати і зовсім позбавлені фантазії. Способів сидіти така безліч ! Притому вони свої , особливі , у зулуських чоловіків і жінок. А представники одного з північно - австралійських племен найбільше люблять відпочивати в дивно незручній  на наш погляд  позі. Вони стоять на одній нозі , вперши в коліно ступню іншої ноги.

 

 • Великі незручності доставляє англійська сантехніка , що викликає нескінченне здивування у сторонніх користувачів . У квартирах , готелях і навіть громадських місцях - умивальники з двома кранами.

 

 • Британці взагалі дивні : наприклад , розлучення не дозволено , якщо його вимагають відразу обоє з подружжя , - по тамтешньому законодавству тільки один з подружжя може порушити справу про розлучення.

 

 • В Еміратах , сучасній і в той же час мусульманській країні , не прийнято задавати питання про дружину - навіть у розмові з хорошим знайомим ви можете тільки ввічливо поцікавитися у загальному , «як сім'я ? »

 

 • В Еміратах завжди слід пам'ятати про те , що поруч з вами може виявитися переодягнений у цивільне поліцейський. Причому для боротьби зі злочинністю тут на цілком законних підставах застосовується метод провокації. Якщо турист під час Рамадану буде помічений на вулиці з пляшкою алкоголю в руці , він отримає місяць в'язниці . Схоплений агентом при спробі поцупити з прилавка кільце або ланцюжок , сяде на півроку. За пучок кокаїну , запропонований таємним правоохоронцем , дають від двох до чотирьох років. Філер запрошує в номер жінку легкої поведінки - а любитель "полунички" отримує за це від трьох до п'яти років ув'язнення. При цьому для того щоб засудити людину , показань свідків не потрібно.

 

 • Сім'я , діти в Італії - предмет особливої гордості і в той же час побоювання. Італійці забобонні , і всерйоз вірять у погані прикмети , пристріт і т.п. Тому на людях говорити про дитину , про його успіхи в школі , або про здоров'я не прийнято ( щоб не наврочити)

 

 • Чайові в Японії не прийняті , взагалі ніде , і навіть вважаються образливими - японці переконані , що кожен з них зобов'язаний виконувати свою роботу найкращим чином . Такий же підхід до чайових існує в Австралії , де офіціант не тільки подивиться на вас злобно за спробу дати на чай , а й обслужить « як слід» . Подібна ситуація і в Ісландії.

 

 • Для гармонійного розвитку обох півкуль мозку японських школярів вчать писати обома руками.

 

 • В Таїланді голова будь-якої людини вважається священною - за повір'ям , саме в голові знаходиться дух людини , який охороняє її життя . Тому погладити по голові , наїжачити волосся або просто доторкнутися до голови людини сприймається як справжня образа . Ні в якому разі не можна сидіти "нога на ногу » , направивши ступні в бік статуї Будди. Тайці шанують кожне його зображення , тому остерігайтеся підійматися на статуї або спиратися на них для того , щоб сфотографуватися.

 

 • У Єгипті велику роль відіграє етикет , нюанси якого можуть бути незрозумілі заїжджому європейцеві . Прийнято вважати , наприклад , що людина, що сіла в машину (навіть у таксі) - гість , а не просто пасажир , а тому вважається образливим , якщо він сяде один на заднє сидіння , якщо місце поряд з водієм не зайняте.

 

 • Арабські країни відрізняються тим , що це чи не єдині країни в діловому світі , в яких запізнення не рахується проявом поганого тону. Навпаки , будь-яка поважаюча себе людина повинна змушувати себе чекати - запізнення в 15-20 хвилин тут вважається нормою. Більше того , якщо ви прийдете вчасно , то партнер - араб вирішить , що ви занадто потребуєте угоди , і вести себе буде відповідно , нав'язуючи вам невигідні умови . Так само в цих країнах не варто передавати предмети лівою рукою , а так само їсти нею - у арабів це вважається грішним .

 

 • На Кубі в новорічний вечір до того, як проб'є 12 , місцевий народ наливають у келихи воду , а опівночі , вихлюпують її через вікна на вулицю , тим самим кубинці проводжають старий рік і зустрічають новий , бажаючи при цьому , щоб він був таким же чистим , як вода.

 

 • На бразильському океанському узбережжі в переддень Нового року на піску займаються тисячі свічок - за місцевою традицією жінки в довгих сукнях заходять у воду і пускають пелюстки квітів в океан.

 

 • А в Таїланді Новий рік припадає на найспекотніший час , тому його прихід відзначається дуже своєрідно - люди при зустрічі обливають один одного водою , бажаючи щастя в Новому році .

 

 • Подобається
 • +8
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

15.07День українських миротворців
28.07День хрещення Київської Русі — України[7].
  НБУ
валюта вартість
 • ОВЕН
  День хорош, как для умственной, так и для физической работы. Все, что будет происходить, пойдет Вам на пользу, каким бы странным ни казалось на первый взгляд. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • ТЕЛЕЦ
  День в целом благоприятен. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Деньги, которые Вы дадите в долг сегодня, вернут с большим опозданием, а то и не вернут вовсе. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • РАК
  Расположение планет препятствует нормальному течению всех дел. Сегодня может случиться так, что Вы будете зависеть от своих партнеров, поэтому, претворяя свои планы в жизнь, не забывайте о тех, кто помогал Вам. Спортивная тренировка может закончиться травмой. Уделите больше внимания детям.
 • ЛЕВ
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Не следует заниматься разработкой новых проектов. Постарайтесь лечь спать пораньше. Не стоит расслабляться! Вам необходимы сегодня воля и разум.
 • ДЕВА
  Сегодня следует быть крайне внимательным к своему здоровью. Все, что будет происходить, пойдет Вам на пользу, каким бы странным ни казалось на первый взгляд. Неблагоприятное время для коллективных занятий или совместных мероприятий, однако, всё за чтобы вы не взялись сегодня в плане индивидуального творчества, будет успешно реализовано. Перегрузки чреваты нервным срывом.
 • ВЕСЫ
  День располагает к лени и может быть пагубным для здоровья. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Сегодня не торопите события - это не самый благоприятный день для кардинальных перемен. Повысится Ваша деловая активность.
 • СКОРПИОН
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Деньги, которые Вы дадите в долг сегодня, вернут с большим опозданием, а то и не вернут вовсе. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Непредвиденные событие может привести к серьезным конфликтам дома.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Сегодня может случиться так, что Вы будете зависеть от своих партнеров, поэтому, претворяя свои планы в жизнь, не забывайте о тех, кто помогал Вам. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Удача будет сопутствовать Вам на каждом шагу.
 • КОЗЕРОГ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Не следует заниматься разработкой новых проектов. Будет много встреч, обнадеживающих переговоров, возможно, откроются заманчивые перспективы. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • ВОДОЛЕЙ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Все, что будет происходить, пойдет Вам на пользу, каким бы странным ни казалось на первый взгляд. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Пришло время пожинать плоды.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні відвідувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе