Звичаї та традиції народів світу

Статті / Різне / Цікаво та корисно 10-10-2016, 22:44 5 622   

Звичаї та традиції народів світу

 • Тубільці Південної Америки вітаються плюючись один на одного. А у деяких народів Африки знаком вітання служить висунутий язик .

 

 • Ми з вами їмо ложкою і виделкою , народи Східної Азії нерідко для цього користуються паличками , ескімоси обходяться ножем , а середньоазіатське блюдо беш - бармак тому й називається так , що їдять його « беш » - п'ятьма , « Бармак » - пальцями.

 

 • Увійти в християнську церкву в головному уборі - значить вчинити святотатство. Блюзнить і той , хто входить до синагоги чи мечеті з непокритою головою.

 

 • Щоб відпочити серед дня , ми сідаємо на стілець. Таджик або узбек віддає перевагу присісти на килим , склавши ноги по- турецьки . Зулус ж подумає , що його європейські та середньоазіатські друзі просто не вміють відпочивати і зовсім позбавлені фантазії. Способів сидіти така безліч ! Притому вони свої , особливі , у зулуських чоловіків і жінок. А представники одного з північно - австралійських племен найбільше люблять відпочивати в дивно незручній  на наш погляд  позі. Вони стоять на одній нозі , вперши в коліно ступню іншої ноги.

 

 • Великі незручності доставляє англійська сантехніка , що викликає нескінченне здивування у сторонніх користувачів . У квартирах , готелях і навіть громадських місцях - умивальники з двома кранами.

 

 • Британці взагалі дивні : наприклад , розлучення не дозволено , якщо його вимагають відразу обоє з подружжя , - по тамтешньому законодавству тільки один з подружжя може порушити справу про розлучення.

 

 • В Еміратах , сучасній і в той же час мусульманській країні , не прийнято задавати питання про дружину - навіть у розмові з хорошим знайомим ви можете тільки ввічливо поцікавитися у загальному , «як сім'я ? »

 

 • В Еміратах завжди слід пам'ятати про те , що поруч з вами може виявитися переодягнений у цивільне поліцейський. Причому для боротьби зі злочинністю тут на цілком законних підставах застосовується метод провокації. Якщо турист під час Рамадану буде помічений на вулиці з пляшкою алкоголю в руці , він отримає місяць в'язниці . Схоплений агентом при спробі поцупити з прилавка кільце або ланцюжок , сяде на півроку. За пучок кокаїну , запропонований таємним правоохоронцем , дають від двох до чотирьох років. Філер запрошує в номер жінку легкої поведінки - а любитель "полунички" отримує за це від трьох до п'яти років ув'язнення. При цьому для того щоб засудити людину , показань свідків не потрібно.

 

 • Сім'я , діти в Італії - предмет особливої гордості і в той же час побоювання. Італійці забобонні , і всерйоз вірять у погані прикмети , пристріт і т.п. Тому на людях говорити про дитину , про його успіхи в школі , або про здоров'я не прийнято ( щоб не наврочити)

 

 • Чайові в Японії не прийняті , взагалі ніде , і навіть вважаються образливими - японці переконані , що кожен з них зобов'язаний виконувати свою роботу найкращим чином . Такий же підхід до чайових існує в Австралії , де офіціант не тільки подивиться на вас злобно за спробу дати на чай , а й обслужить « як слід» . Подібна ситуація і в Ісландії.

 

 • Для гармонійного розвитку обох півкуль мозку японських школярів вчать писати обома руками.

 

 • В Таїланді голова будь-якої людини вважається священною - за повір'ям , саме в голові знаходиться дух людини , який охороняє її життя . Тому погладити по голові , наїжачити волосся або просто доторкнутися до голови людини сприймається як справжня образа . Ні в якому разі не можна сидіти "нога на ногу » , направивши ступні в бік статуї Будди. Тайці шанують кожне його зображення , тому остерігайтеся підійматися на статуї або спиратися на них для того , щоб сфотографуватися.

 

 • У Єгипті велику роль відіграє етикет , нюанси якого можуть бути незрозумілі заїжджому європейцеві . Прийнято вважати , наприклад , що людина, що сіла в машину (навіть у таксі) - гість , а не просто пасажир , а тому вважається образливим , якщо він сяде один на заднє сидіння , якщо місце поряд з водієм не зайняте.

 

 • Арабські країни відрізняються тим , що це чи не єдині країни в діловому світі , в яких запізнення не рахується проявом поганого тону. Навпаки , будь-яка поважаюча себе людина повинна змушувати себе чекати - запізнення в 15-20 хвилин тут вважається нормою. Більше того , якщо ви прийдете вчасно , то партнер - араб вирішить , що ви занадто потребуєте угоди , і вести себе буде відповідно , нав'язуючи вам невигідні умови . Так само в цих країнах не варто передавати предмети лівою рукою , а так само їсти нею - у арабів це вважається грішним .

 

 • На Кубі в новорічний вечір до того, як проб'є 12 , місцевий народ наливають у келихи воду , а опівночі , вихлюпують її через вікна на вулицю , тим самим кубинці проводжають старий рік і зустрічають новий , бажаючи при цьому , щоб він був таким же чистим , як вода.

 

 • На бразильському океанському узбережжі в переддень Нового року на піску займаються тисячі свічок - за місцевою традицією жінки в довгих сукнях заходять у воду і пускають пелюстки квітів в океан.

 

 • А в Таїланді Новий рік припадає на найспекотніший час , тому його прихід відзначається дуже своєрідно - люди при зустрічі обливають один одного водою , бажаючи щастя в Новому році .

 

 • Подобається
 • +8
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

04.10День працівників освіти
  НБУ
валюта вартість
 • ОВЕН
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Все неприятности подстерегающие вас сегодня, воспринимайте без эмоций. Возможен трудный разговор с начальством, который в конце концов пойдет Вам на пользу и будет способствовать укреплению Вашей репутации. Пришло время пожинать плоды.
 • ТЕЛЕЦ
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Возможны незапланированные доходы, однако почти все придется потратить на детей или на подготовку к предстоящему отъезду в отпуск всей семьей. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Гармоничная космическая ситуация способствует Вашему финансовому благополучию. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • РАК
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  На сегодня стоит запланировать встречу с представителями государственных контролирующих инстанций. Зря не обольщайтесь и не отчаивайтесь, неудачи будут кратковременными. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • ДЕВА
  День благоприятен для строителей, для занятых в сферах техники и услуг. Все неприятности подстерегающие вас сегодня, воспринимайте без эмоций. Ваша коммуникабельность располагает к встречам с друзьями и близкими людьми. Вероятны встречи с влиятельными людьми.
 • ВЕСЫ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Сегодня бессознательно могут быть найдены интересные и оптимальные способы решения застарелых проблем. Окажутся полезными советы и рекомендации друзей, с которыми вас связывают длительные отношения. Успешны знакомства и поездки.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вы бодры и инициативны, все дела будут удаваться. Гармоничная космическая ситуация способствует Вашему финансовому благополучию. Работы окажется снова в избытке, но она, как никогда, Вас раздражает и утомляет. Удачный день для людей творческих профессий.
 • СТРЕЛЕЦ
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Смело идите на контакт с представителями иностранной организации. Вероятно получение премии.
 • КОЗЕРОГ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Зря не обольщайтесь и не отчаивайтесь, неудачи будут кратковременными. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. В голову придут плодотворные идеи.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня Вы будете пользоваться редким успехом у противоположного пола. Все неприятности подстерегающие вас сегодня, воспринимайте без эмоций. Не принимайте никаких важных решений и серьезных обязательств - на сегодняшний день время для этого еще не настало. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • РЫБЫ
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні відвідувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе