Звичаї та традиції народів світу

Статті / Різне / Цікаво та корисно 10-10-2016, 22:44 6 767   

Звичаї та традиції народів світу

 • Тубільці Південної Америки вітаються плюючись один на одного. А у деяких народів Африки знаком вітання служить висунутий язик .

 

 • Ми з вами їмо ложкою і виделкою , народи Східної Азії нерідко для цього користуються паличками , ескімоси обходяться ножем , а середньоазіатське блюдо беш - бармак тому й називається так , що їдять його « беш » - п'ятьма , « Бармак » - пальцями.

 

 • Увійти в християнську церкву в головному уборі - значить вчинити святотатство. Блюзнить і той , хто входить до синагоги чи мечеті з непокритою головою.

 

 • Щоб відпочити серед дня , ми сідаємо на стілець. Таджик або узбек віддає перевагу присісти на килим , склавши ноги по- турецьки . Зулус ж подумає , що його європейські та середньоазіатські друзі просто не вміють відпочивати і зовсім позбавлені фантазії. Способів сидіти така безліч ! Притому вони свої , особливі , у зулуських чоловіків і жінок. А представники одного з північно - австралійських племен найбільше люблять відпочивати в дивно незручній  на наш погляд  позі. Вони стоять на одній нозі , вперши в коліно ступню іншої ноги.

 

 • Великі незручності доставляє англійська сантехніка , що викликає нескінченне здивування у сторонніх користувачів . У квартирах , готелях і навіть громадських місцях - умивальники з двома кранами.

 

 • Британці взагалі дивні : наприклад , розлучення не дозволено , якщо його вимагають відразу обоє з подружжя , - по тамтешньому законодавству тільки один з подружжя може порушити справу про розлучення.

 

 • В Еміратах , сучасній і в той же час мусульманській країні , не прийнято задавати питання про дружину - навіть у розмові з хорошим знайомим ви можете тільки ввічливо поцікавитися у загальному , «як сім'я ? »

 

 • В Еміратах завжди слід пам'ятати про те , що поруч з вами може виявитися переодягнений у цивільне поліцейський. Причому для боротьби зі злочинністю тут на цілком законних підставах застосовується метод провокації. Якщо турист під час Рамадану буде помічений на вулиці з пляшкою алкоголю в руці , він отримає місяць в'язниці . Схоплений агентом при спробі поцупити з прилавка кільце або ланцюжок , сяде на півроку. За пучок кокаїну , запропонований таємним правоохоронцем , дають від двох до чотирьох років. Філер запрошує в номер жінку легкої поведінки - а любитель "полунички" отримує за це від трьох до п'яти років ув'язнення. При цьому для того щоб засудити людину , показань свідків не потрібно.

 

 • Сім'я , діти в Італії - предмет особливої гордості і в той же час побоювання. Італійці забобонні , і всерйоз вірять у погані прикмети , пристріт і т.п. Тому на людях говорити про дитину , про його успіхи в школі , або про здоров'я не прийнято ( щоб не наврочити)

 

 • Чайові в Японії не прийняті , взагалі ніде , і навіть вважаються образливими - японці переконані , що кожен з них зобов'язаний виконувати свою роботу найкращим чином . Такий же підхід до чайових існує в Австралії , де офіціант не тільки подивиться на вас злобно за спробу дати на чай , а й обслужить « як слід» . Подібна ситуація і в Ісландії.

 

 • Для гармонійного розвитку обох півкуль мозку японських школярів вчать писати обома руками.

 

 • В Таїланді голова будь-якої людини вважається священною - за повір'ям , саме в голові знаходиться дух людини , який охороняє її життя . Тому погладити по голові , наїжачити волосся або просто доторкнутися до голови людини сприймається як справжня образа . Ні в якому разі не можна сидіти "нога на ногу » , направивши ступні в бік статуї Будди. Тайці шанують кожне його зображення , тому остерігайтеся підійматися на статуї або спиратися на них для того , щоб сфотографуватися.

 

 • У Єгипті велику роль відіграє етикет , нюанси якого можуть бути незрозумілі заїжджому європейцеві . Прийнято вважати , наприклад , що людина, що сіла в машину (навіть у таксі) - гість , а не просто пасажир , а тому вважається образливим , якщо він сяде один на заднє сидіння , якщо місце поряд з водієм не зайняте.

 

 • Арабські країни відрізняються тим , що це чи не єдині країни в діловому світі , в яких запізнення не рахується проявом поганого тону. Навпаки , будь-яка поважаюча себе людина повинна змушувати себе чекати - запізнення в 15-20 хвилин тут вважається нормою. Більше того , якщо ви прийдете вчасно , то партнер - араб вирішить , що ви занадто потребуєте угоди , і вести себе буде відповідно , нав'язуючи вам невигідні умови . Так само в цих країнах не варто передавати предмети лівою рукою , а так само їсти нею - у арабів це вважається грішним .

 

 • На Кубі в новорічний вечір до того, як проб'є 12 , місцевий народ наливають у келихи воду , а опівночі , вихлюпують її через вікна на вулицю , тим самим кубинці проводжають старий рік і зустрічають новий , бажаючи при цьому , щоб він був таким же чистим , як вода.

 

 • На бразильському океанському узбережжі в переддень Нового року на піску займаються тисячі свічок - за місцевою традицією жінки в довгих сукнях заходять у воду і пускають пелюстки квітів в океан.

 

 • А в Таїланді Новий рік припадає на найспекотніший час , тому його прихід відзначається дуже своєрідно - люди при зустрічі обливають один одного водою , бажаючи щастя в Новому році .

 

 • Подобається
 • +8
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
02.02День водно-болотних угідь
  НБУ
валюта вартість
 • ОВЕН
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Приобретенное сегодня либо окажется со скрытым браком, либо вскоре разочарует Вас. Ваши отношения могут зайти в тупик.
 • ТЕЛЕЦ
  День благоприятен для строителей, для занятых в сферах техники и услуг. Многие получат премии или гонорары. Скорее всего, именно этот день позволит Вам прийти к согласию с партнёром или обрести мир в душе. Влияние планет нейтральное - можно заниматься своим здоровьем, хозяйственными делами.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня проявите мудрость и выдержку. Не давайте необдуманных обещаний, не потворствуйте своим желаниям. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • РАК
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возможно, у Вас появится желание что-либо изменить в жизни. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ЛЕВ
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Если Вы в ссоре, самое время помириться. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • ДЕВА
  День особенно благоприятен для людей, занятых творчеством. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Приобретенное сегодня либо окажется со скрытым браком, либо вскоре разочарует Вас. Успешны знакомства и поездки.
 • ВЕСЫ
  День будет отмечен высокой активностью. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Скорее всего, именно этот день позволит Вам прийти к согласию с партнёром или обрести мир в душе. Вечером хорошо размяться в тренажерном зале.
 • СКОРПИОН
  Этот день хорош для зачатия ребенка и интимной близости, но он плох для осуществления крупных покупок. Возможно, вы почувствуете боли в области желудка. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Возникнет множество неотложных дел - вряд ли их осуществление пойдет Вам на пользу. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • КОЗЕРОГ
  День не способствует нахождению общего языка с представителями власти. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Выгодно продавать валюту.
 • ВОДОЛЕЙ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы станете ещё более серьезным и трудолюбивым. Приобретенное сегодня либо окажется со скрытым браком, либо вскоре разочарует Вас. Вероятна новая романтическая связь.
 • РЫБЫ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Скорее всего, именно этот день позволит Вам прийти к согласию с партнёром или обрести мир в душе. Будьте осторожны с автомобилем.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні відвідувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе