ПРОГРАМА культурно-спортивних заходів, присвячених 233-й річниці заснування міста Гуляйполя та 75-й річниці визволення Гуляйпільського району від нацистських окупантів

Новини / Новини Гуляйполя 15-09-2018, 06:21 688   

 

 15 ВЕРЕСНЯ,  ДЕНЬ МІСТА ГУЛЯЙПОЛЯ

 ЦЕНТРАЛЬНИЙ СТАДІОН

9.00 - Велопробіг за маршрутом: центральний стадіон, вулиці Пологівський шлях, Базарна, Велика, Донецька, пам’ятник Солдату і в зворотньому напрямку

 10.00 - Свято спорту

Урочисте відкриття та змагання з:

- армреслінгу,

- гирьового спорту,

- перетягування канату,

- підтягування на перекладині,

- пляжного волейболу,

- міні-футболу на полі зі штучним покриттям (серед юнаків 2004-2005 р.н.)

 14.00 - Першість області з футболу між ФК «Полтавка» (с. Полтавка) та «КТМ» (м. Мелітополь)

 ГУЛЯЙПІЛЬСЬКІ МІСЬКІ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ

10.00 - Гуляйпільські посиденьки:

№1 - «Подолянські посиденьки»,

№2 - Конкурс малюнків «Моя родина- зернинка народу»,

№3 - Бібліотечні посиденьки «Моя Гуляйпільщина-душі криниця»

 КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

8.00-15.00 - День відкритих дверей

 9.00-12.00 - Відкрита фото-зона «Гуляйполе: подорож у часі»

 ХАБ

14.00 - Краєзнавча лекція історика Сергія Звілінського

 Вулиця ШЕВЧЕНКА (біля пошти)

15.00-17.00 - ЗЛІТ БАЙКЕРІВ з м. Гуляйполя, м. Пологи та м. Оріхів

 ПЛОЩА біля КСК «СУЧАСНИК»

09.00 - Краєзнавчий квест «Історія міста - історія людей»

 14.00 - Робота тематичних фото-зон

Робота дитячих атракціонів та святкова торгівля

Виставка-ярмарок майстрів декоративно - прикладного мистецтва «Шедеври Гуляйпілля»

Виставка робіт учнів художнього відділення Дитячої школи мистецтв «Тобі, рідне місто»

Майстер-клас (монотипія) «Осінні кольори Гуляйпілля» від викладачів Дитячої школи мистецтв

Майстер-клас з виготовлення ляльки-оберега «Сонячний кінь» від Анни Кочеткової

Розважальна акція «Дерево побажань квітучому Гуляйполю»

14.00-15.00 - Святковий концерт «Моє місто – моя історія жива» з нагоди 233-ї річниці заснування міста Гуляйполя

15.00-17.00 - Творчий проект «Україна - це ми, ми - це Україна!» за участю учнів шкіл, вихованців позашкільних та дошкільних закладів освіти

17.00-19.00 - Робота костюмованих аніматорів: живі статуї, ляльки-гіганти, ходулісти, міми

17.00-19.00 - Святковий концерт учасників художньої самодіяльності «Ти в моєму серці, кохане Гуляйполе»

19.30-20.00 - Виступ ВАДИМА ВАСИЛЬЄВА, артиста Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г.Магара

20.00-21.30 - Концерт ТЕАТРУ ПІСНІ «ДЖЕРЕЛА» (м. Київ)

21.30 - Лазерне шоу та святковий феєрверк «З Днем народження, рідне місто!»

21.40 - СУПЕРДИСКОТЕКА  90-2000-х «СиСиКе4» Dj Kristina Silver (м. Запоріжжя), MC Ermakov (м. Київ)

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+22...+244-4
(Пд-З)

23.04Всесвітній день книги й авторського права
26.04Міжнародний день інтелектуальної власності
26.04Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф
28.04Великдень або Пасха
01.05День Праці
03.05Всесвітній день свободи преси
07.05День Радіо
  НБУ
валюта вартість
EUR30.1223 -0.08842
RUB0.41977 -8.0E-5
USD26.7754 -0.0786
 • ОВЕН
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Повысится Ваша деловая активность.
 • ТЕЛЕЦ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Вероятны бытовые хлопоты.
 • РАК
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ЛЕВ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Не принимайте никаких важных решений и серьезных обязательств - на сегодняшний день время для этого еще не настало. Выгодно покупать валюту.
 • ДЕВА
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Если Вы в ссоре, самое время помириться. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • ВЕСЫ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • СКОРПИОН
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено, что Вас разочаруют действия близких людей. Скорее всего, вас ждут сегодня материальные затруднения. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Настроение может совсем опустится до нуля, если только Вы не встретите человека, общение с которым заставит Вас забыть о неприятном. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Будьте осторожны с самолетом.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Велика вероятность трений в рабочем коллективе. Придется вернуться к вопросам, встававшим ранее и уже считавшимся закрытыми. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВОДОЛЕЙ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы можете достичь неплохих творческих успехов. Неблагоприятный день для активности в делах, натиска, упорства в достижении цели. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Сегодня не торопите события - это не самый благоприятный день для кардинальных перемен. Повысится Ваша деловая активность.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе