Дорогі мої земляки!

Новини / Новини Гуляйполя 28-06-2016, 08:06 906   

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла головний Закон нашої держави – Конституцію України. Ця дата визнана всеукраїнським святом, затвердженим на державному рівні. Сьогодні Конституція – це основний закон нашої незалежної країни, який гарантує та захищає наші права й обов’язки.

Хоча з моменту прийняття Конституція постійно піддається коректуванню, але її  базові істини залишаються незмінними:  кожна людина має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, на охорону здоров'я та медичну допомогу, на освіту тощо.  Держава ж зобов’язана захищати життя, честь і гідність людини. Для українців День Конституції перш за все  - це день затвердження наших свобод, визнання життя людини головною цінністю нашого суспільства.

В день державного свята вітаю земляків із Днем Конституції України.  Бажаю, щоб принципи демократії та рівності завжди втілювалися у вашому повсякденному житті, щоб  ми відчували себе надійно захищеними  нашою державою і її основним законом. Вірю, Україна та її правові інститути будуть у повній мірі служити людям, захищати інтереси свого народу.                                                                                                

 

Олександр Дудка, народний депутат

Верховної Ради України VII cкликання

  • Подобається
  • -3
  • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+1...+30-8
(Пд)

01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR27.749 -0.18816
RUB0.37817 +0.00014
USD25.1441 -0.08819
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе