День Святого Миколая у храмі Св. Тихона

Новини / Новини Гуляйполя 23-12-2016, 22:11 645   

Щорічно святкування Дня Святого Миколая не проходить повз храми Гуляйпільського благочиння. Так у Свято-Тихонівському храмі напередодні свята святителя Миколая, після вечірнього богослужіння, завжди чутно дзвінкі дитячі голоси, адже цього дня за доброю традицією до храму приходять вихованці недільної школи під керівництвом Валентини Жук, щоб привітати зі святом прихожан та їх малят. Присутніх приємно здивували вірші й пісенні звернення дітей до великого святого, які лунають у стінах церкви.
Усім відомо, що сьогодні увага більшості дітей прикута до телевізора, комп’ютера чи телефона. А вихованці недільної школи цікавляться духовним, бо настоятель храму, протоієрей Іоанн Зеленяк та керівник Валентина Іванівна намагаються прищепити їм любов до Бога, сформувати уявлення про світ, людину та вищі сили, донести до них значення церковного богослужіння, виховати правильне відношення до скарбниць православної культури.
Отець Іоанн всіляко заохочує вихованців: на свята вони завжди отримують солодощі, а ще діти їздять на конкурси та фестивалі, організовані Преосвященнійшим Єфремом, єпископом Бердянським і Приморським. Так, вони були учасниками щорічного конкурсу «Різдвяна зірка» (м. Приморськ, 2014 рік) та фестивалю «Паска Красная» (м. Бердянськ, 2016 рік), звідки повернулися з нагородами, подарунками та приємними враженнями.
Цього року напередодні свята діти разом зі своїми батьками готували святкові вироби - подарунки для Святого Миколая, які були представлені в храмі на огляд прихожан. А на вечірній службі малюки отримали нагороди за свої роботи і старання, чому неймовірно здивувалися і неабияк зраділи.
Настоятель та прихожани храму завжди з нетерпінням чекають зустрічі з вихованцями недільної школи. І особливо приємно, коли разом із ними до церкви приходять їх батьки. Деякі відвідують кожне богослужіння, хтось навідується лише на великі свята, а бувають і такі, які зізнаються, що цього дня вони вперше прийшли до храму заради своїх дітей.
Таємнича атмосфера вечірньої служби, святковий настрій, проникливий виступ дітей - усе це настільки вражає батьків, що в багатьох із них виникає бажання відвідувати храм постійно. Цікаво і приємно, що не батьки заохочують дітей до відвідування церкви, а, навпаки, завдяки своїм дітям вони приходять до храму.
Згадуючи приклад святителя Миколи Чудотворця, отець Іоанн наголошує, що лише добрі справи можуть зробити людину щасливою. Тож і цього року святкова вечірня служба напередодні дня Святого Миколая спонукала всіх поринути в атмосферу таємничості та щирої дитячої віри.                     

Олена Зеленяк

Джерело: газета "Актуальний погляд" №38 від 22.12.2016

День Святого Миколая у храмі Св. Тихона
День Святого Миколая у храмі Св. Тихона
День Святого Миколая у храмі Св. Тихона

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Неділя
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

08.12День благодійництва
  НБУ
валюта вартість
EUR27.749 -0.18816
RUB0.37817 +0.00014
USD25.1441 -0.08819
 • ОВЕН
  На сегодня стоит запланировать встречу с представителями государственных контролирующих инстанций. Именно сегодня Вам, возможно, повезет решить проблемы личной жизни. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Многие будут сегодня чересчур эмоциональны. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Вечером ждите приятных гостей.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Наконец принесет плоды дело, которое Вы уже считали совсем гиблым. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Будьте осторожны с начальником.
 • РАК
  На сегодня стоит запланировать встречу с представителями государственных контролирующих инстанций. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Смело назначайте свидания.
 • ЛЕВ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Вы ведете правильную финансовую политику, но постоянно возникают искушения, и надо разумно распорядиться своими средствами. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • ДЕВА
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. В голову придут плодотворные идеи.
 • ВЕСЫ
  На сегодня стоит запланировать встречу с представителями государственных контролирующих инстанций. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вероятно достижение большого успеха в разных деловых операциях.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Совещания и деловые переговоры лучше назначить на утро. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • СТРЕЛЕЦ
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Не спешите довериться малознакомым людям. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • КОЗЕРОГ
  На сегодня стоит запланировать встречу с представителями государственных контролирующих инстанций. Все, что будет происходить, пойдет Вам на пользу, каким бы странным ни казалось на первый взгляд. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Уделите больше внимания детям.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Актуальными станут распределение доходов, уплата налогов и пошлин. Сегодня надолго не упускайте детей из виду, чтобы не потерялись или не натворили бед. Страдающим болезнями желудка рекомендуется исключить сегодня из своего меню соленое и острое. Не будьте неблагодарными.
 • РЫБЫ
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Гармоничная космическая ситуация способствует Вашему финансовому благополучию. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Вероятна новая романтическая связь.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе