Гуляйпільці, приймаємо вітання!

Новини / Новини Гуляйполя 30-04-2016, 12:37 1 263   

                                                    Шановні гуляйпільці, дорогі земляки!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, та чисті, як Великодній рушник. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес!
Щороку в перший день травня ми вшановуємо працьовитих людей, їх відданість своїй професії. Саме такими людьми – небайдужими до своєї справи – пишається Україна. Дозвольте побажати вам весняного настрою, ентузіазму, побільше яскравих ідей і творчих успіхів у всіх починаннях. Нехай у ваших сім’ях та колективах панують мир і злагода.
                                                                        Народний депутат України VII скликання Олександр Дудка

                                                             Дорогі мої гуляйпільці!
Від усього серця щиро вітаю вас із найсвітлішим весняним святом – Великоднем! Свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю й добротою.
Адресую вітання всім трудівникам нашого славного міста з Першотравнем! Бажаю успіхів у роботі, цілеспрямованості й наснаги. Пам'ятайте: дорогу осилить той, хто йде! Бажаю удачі вам в усіх починаннях і багато щасливих днів у житті.

                                                                                                                          Міський голова Олексій Неміч
                                                        

                                                              Щирі вітання з Великоднем!
Сердечно вітаю вас зі святом Воскресіння Христового. Щороку воно відгукується в наших серцях радістю та надією. Не дивлячись на життєві проблеми та негаразди,  дає нам віру в себе й опору в житті.
   Напередодні cвята Весни, миру й праці дякую вам за вашу відданість роботі. Бажаю в цей весняний день, щоб праця завжди була в радість,  приносила і моральне, і матеріальне задоволення. Бажаю здоров’я, успіхів у роботі та злагоди в родинах.
                                                                                                   Директор ТОВ «Полтавка-1» Андрій Дмитренко
                                               

                                                  Щастя, миру і добра вам, шановні гуляйпільці!
У ці урочисті святкові дні сердечно вітаю вас із Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою! Хай у душі панує свято, завжди і в усьому щастить. Бажаю здоров’я вам та вашим сім’ям, а в душі нехай завжди буде мир і спокій!
Нехай Першотравень відкриє нову сторінку для реалізації можливостей, поставлених цілей, прояву творчих здібностей. Успіху вам на роботі та благополуччя в родинах!
                                                                                                  Директор ТОВ «Зелений Гай» Володимир Дудка
                                                 

                                                      Сердечно вітаю з весняними святами!
Наближається свято Воскресіння Христового. Нехай воно додасть наснаги та енергії, наповнить ваше життя світлом і радістю,  а серце - вірою, як сповнені нею світлі миті Великодня!
Напередодні свята Першотравня дозвольте побажати вам весняного тепла, ентузіазму, побільше яскравих ідей і творчих успіхів у всіх починаннях. Хай ці свята принесуть любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини!

                                                                                                     Директор ТДВ “Агронива” Микола Новохатько
                                                    

                                                                Шановні земляки!
Щиро й сердечно вітаю вас із Великодніми святами. Нехай свято Воскресіння Христового наповнює ваше життя світлом і радістю, додає наснаги та енергії, а ваше серце буде сповнене вірою, як сповнені цим світлі миті Великодня! Першого травня ми традиційно величаємо людину праці. Першотравень! Як багато в цьому слові … І не тільки для покоління зрілого. Зараз його із задоволенням святкує і старий, і молодий!  
 Нехай тепло травневого сонечка, свіжість першої зелені й відчуття весняного польоту душі наповнять вас новими силами. І нехай дарує вам ця першотравнева аура натхнення в праці ще довгі-довгі дні: і весняні, і літні, і зимові.
                                                                                                         Директор ТОВ «Україна» МиколаТимофієв

                                                          


                                                           Шановні жителі району!
Весняного дня, коли розквітає природа, приходить до нас свято Великодня. Наближається і Першотравень, який є доброю нагодою для прояву солідарності й згуртованості всіх людей праці, для підтвердження відданості високим людським цінностям, свободи та справедливості.
Напередодні цих святкових днів, прийміть наші найкращі вітання й побажання Божого благословення, здоров'я та добробуту! Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення й надалі супроводжував вас і ваші родини, давав енергію, наснагу, сили для добрих і корисних справ.
                                                                                                                             ТО ПП «Опозиційний блок»

 • Подобається
 • -1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
02.02День водно-болотних угідь
11.02Всесвітній день хворого
  НБУ
валюта вартість
 • ОВЕН
  День подобьет Вас на споры со старшими. Лень и невнимательность могут свести на нет все ваши достижения. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Вероятно получение премии.
 • ТЕЛЕЦ
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. В голову придут плодотворные идеи.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День особенно благоприятен для людей, занятых творчеством. Возможно, придется взвалить на себя все домашние обязанности или ухаживать за больным родственником. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Уделите больше внимания любимому человеку.
 • РАК
  День будет отмечен высокой активностью. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Ваша коммуникабельность располагает к встречам с друзьями и близкими людьми. Ваши отношения могут зайти в тупик.
 • ЛЕВ
  Этот день хорош для зачатия ребенка и интимной близости, но он плох для осуществления крупных покупок. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Сегодня не спешите давать согласие, иначе возможны ошибки, чреватые серьезными последствиями в отношениях с людьми. Влияние планет нейтральное - можно заниматься своим здоровьем, хозяйственными делами.
 • ДЕВА
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Гармоничная космическая ситуация способствует Вашему финансовому благополучию. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • ВЕСЫ
  День не способствует нахождению общего языка с представителями власти. На вечер можно запланировать поход к парикмахеру. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • СКОРПИОН
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не следует заниматься разработкой новых проектов. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • СТРЕЛЕЦ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Встреча с друзьями обещает интересный вечер. Ваша коммуникабельность располагает к встречам с друзьями и близкими людьми. Успешны знакомства и поездки.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. В делах следует быть предельно внимательными, потому что вы можете совершить элементарную ошибку, чреватую финансовыми потерями. Сегодня не спешите давать согласие, иначе возможны ошибки, чреватые серьезными последствиями в отношениях с людьми. Вечером хорошо размяться в тренажерном зале.
 • ВОДОЛЕЙ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • РЫБЫ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Ваша работа и долг перед близкими поглотят все Ваше внимание. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Хорошо пойдут дела на бирже.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе