Гуляйпільці, приймаємо вітання!

Новини / Новини Гуляйполя 9-05-2016, 13:43 994   

                                                        Дорогі ветерани, учасники бойових дій!
Щиро вітаю вас із Перемогою у Другій світовій війні, з Днем пам’яті та примирення!
Жодні слова не передадуть ту вдячність, яку хочу вам висловити за ваш одвічний подвиг порятунку рідної землі і її народу. Перемога, здобута вами у боях ціною мільйонів життів та власного здоров’я, – це найбільший скарб, який ви передали нам та майбутнім поколінням.
Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ. Низько схиляю голову перед мільйонами загиблих. Подвиг Перемоги ніколи не буде забутим! Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та поваги від суспільства, злагоди в сім’ях та миру!                                                              

З повагою Олександр Дудка,
народний депутат України VII скликання

                                                         Cердечно вітаю зі святом Перемоги!
Цього дня ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу в страшному поєдинку з ворогом.
Свята пам'ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, тяжкої ратної праці, а водночас – вічної скорботи за тими, хто віддав життя за нашу свободу. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі й нетлінній пам’яті, довічна синівська шана й повага.                                           

Олексій Неміч,
міський голова

                                                       Шановні ветерани, дорогі фронтовики!
Ми пам’ятаємо й пишаємося мужністю солдатів, партизанів, підпільників, усіх тих, хто на фронтах і в тилу тяжкою працею і ціною свого життя наближав Велику Перемогу.
Героїзм покоління переможців зобов’язує нас бути гідними цього подвигу і своїми помислами, справами укріплювати мир на нашій землі.
Наш обов’язок – зберегти пам'ять про вашу звитягу, передати своїм дітям повагу до героїзму наших батьків та дідів.
Здоров’я,  достатку, довгих років мирного життя вам, дорогі ветерани!
                                                                                                                                Президія ради ветеранів
                                                                  Дорогі ветерани!

Прийміть щирі вітання з Днем Перемоги! Вічна пам’ять і слава визволителям, які відстоювали свободу і незалежність нашої країни, трудівникам тилу, які працювали задля Перемоги та світлого майбутнього.
Напередодні цього світлого дня бажаю вам, дорогі наші ветерани, безмежного щастя, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода та спокій, а оселі повняться достатком!                                               

Володимир Дудка,
директор ПП «Агрофірма «Зелений Гай»

                                                 Дорогі визволителі, шановні ветерани війни!
Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми у вічному боргу перед вами.
 Міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.                                                          

Андрій Дмитренко,
директор ТОВ «Полтавка-1»

                                                   Шановні ветерани Другої світової війни!
Ваші знання й досвід, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування. Ми маємо бути гідними цього високого подвигу, своїми помислами, прагненнями й добрими справами зміцнювати дорогоцінний мир на українській землі.

Щиро бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, довгих років активного життя, родинного затишку і тепла. Нехай зігріває всіх нас світло Перемоги, додає сил і наснаги для добрих справ.                                                                            

Микола Новохатько,
директор ТДВ «Агронива»

                                                         Зі святом Великої Перемоги!
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу й незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Міцного здоров’я вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. З історії відомо, що майже кожна родина втратила на війні своїх синів і дочок, братів, чоловіків. Ми завжди пам’ятатимемо про великий подвиг українського воїна. Мирного неба вам та вашим родинам!                                                                      

Микола Тимофієв,
директор ТОВ «Україна»

                                                       Низький уклін вам, ветерани!
Сьогодні в цей світлий і святий для всіх нас день звертаємося до вас, шановні жителі Гуляйпільського району, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Від усієї душі вітаємо вас, ваших рідних та близьких із знаменним днем – Днем Перемоги!

Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі й громадянському обов’язку, довічна синівська шана й повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав із руїн і відроджував рідний край.                                                               
                                                                                                                             ТО ПП «Опозиційний блок»

                                                  З Днем Перемоги,  освітянська родино!
Цього дня ми схиляємося в доземному поклоні перед нині живими, всіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини. Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного й громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними вашого життєвого подвигу.

  Щиро бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.
                                                                                             Районна організація профспілки працівників освіти

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

19.01Водохреща
20.01День Автономної Республіки Крим
22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
02.02День водно-болотних угідь
  НБУ
валюта вартість
 • ОВЕН
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Будьте осторожны с компьютером.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Мечты должны соответствовать реальности. Если у Вас есть друзья, с которыми вы по каким-то причинам поссорились и давно не виделись, пригласите их в гости. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Наконец принесет плоды дело, которое Вы уже считали совсем гиблым. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Будьте осторожны с начальником.
 • РАК
  День хорош для деловых начинаний. Велика вероятность трений в рабочем коллективе. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • ЛЕВ
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ДЕВА
  День предвещает успех в любви, удачные свидания, культпоходы, вечеринки. Исключите сегодня из своего меню мясо, замените его овощами. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Не назначайте на сегодня деловые переговоры.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы организованны, собранны, способны выполнить большую работу. Не исключено, что вечер Вы проведете с близким человеком в романтичной обстановке при свечах. Если у Вас есть друзья, с которыми вы по каким-то причинам поссорились и давно не виделись, пригласите их в гости. Не стоит расслабляться! Вам необходимы сегодня воля и разум.
 • СКОРПИОН
  Вы почувствуете сегодня эмоциональный подъем, однако ни в коем случае не теряйте благоразумия. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • СТРЕЛЕЦ
  День в целом благоприятен. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. В голову придут плодотворные идеи.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня не наделайте ошибок на работе. Если Вы хорошо потрудились, то сегодня соберете славный урожай. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Уделите больше внимания любимому человеку.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня будьте тише воды, ниже травы. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Ваши отношения могут зайти в тупик.
 • РЫБЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Вас будут волновать вопросы материального характера. Если у Вас есть друзья, с которыми вы по каким-то причинам поссорились и давно не виделись, пригласите их в гости. Влияние планет нейтральное - можно заниматься своим здоровьем, хозяйственными делами.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе