В Запорожье на "IT-forum" выступил Евгений Черняк

Новини / Новини Запорізької області 16-09-2016, 15:16 87   

черняк_удивляется

Миллионер призвал запорожцев уезжать туда, где больше денег и рассказал, почему никогда не вернется в Запорожье, сообщает "Zабор".

В частности, Черняк рассказал, что сейчас живет в Майами и не собирается возвращаться в Запорожье.

"Выбор осознанный. В политике не участвую. Вам всем сочувствую", - сказал Черняк, обращаясь к аудитории.

Он признался, что всегда любил лето, а потом понял, что если есть деньги, то лето может быть круглый год. Теперь он любит деньги и живет в Майами.

"Америка - это просто бизнес-инкубатор, -  считает Евгений Черняк. - Сюда возвращайтесь к своим друзьям, близким. Я приезжаю 2-3 раз в год".

"Три раза сказал себе политику не комментировать. У нас рэкетиры сменились на мародеров", - ответил Евгений Черняк все-таки на настойчивый вопрос  о том, что он думает о происходящем в Украине. В качестве примера он привел Данию, где выделяется 300 млн. на старт-апы, и Израиль, который объявил  мозги своих граждан - главным преимуществом страны.

"Мы не то, что в разных планетах, мы в разных галактиках.  Ждать улучшений странно. Больше политических комментариев не даю", - цитирует Черняка "Паноптикон". 

  • Подобається
  • 0
  • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+50-9
(Пд)

01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR27.749 -0.18816
RUB0.37817 +0.00014
USD25.1441 -0.08819
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе