Новий прокурор Запорізької області почав розслідування крадіжки 37, 5 млн грн нардепом Євгеном Балицьким

Новини / Новини Запорізької області 28-10-2016, 13:17 229   

Новопризначений прокурор Запорізької області Валерій Романов візьме справу щодо підозри нардепа Євгена Балицького у розкраданні державного бюджету під особистий контроль. Про це прокурор повідомив на власній прес-конференції у Мелітополі, передає сайт «РІА Мелітополь».

«Я, откровенно говоря, не знал за этот факт. Но в ближайшее время я разберусь и дам соответствующие оценки, как следствию так и самому факту совершения преступления», – повідомив Валерій Романов.

Згідно з матеріалами справи, встановлено, що народний депутат України Є. В. Балицький і його родичі були власниками акцій заводу «Автогідроагрегат» (АГАТ). У 2000 році на базі заводу «Агат» було утворено ТОВ «Мелітопольскій завод підшипників ковзання», на яке було передано обладнання та майно «АГАТА». Через шість років після заснування ТОВ «МЗПС», засновники підприємства отримали в державному банку кредит в розмірі майже 37,5 мільйонів гривень. У 2008 році власники підприємства, включаючи Євгена Балицького, стали купувати цінні папери вже ліквідованих підприємств та акції пов’язаних фірм. «Мелітопольський завод підшипників ковзання» збанкрутував, цілісний майновий комплекс і обладнання підприємства-позичальника було відчужене пов’язаним підприємствам.

У 2009 році Балицький засновують ще один «Мелітопольський завод підшипників ковзання». Засновниками цього підприємства стають батько нардепа Віталій Броніславович Балицький і син парламентарія Олександр Євгенович Балицький.

© markova for Громадське ТБ Запоріжжя, 2016. |Permalink |No comment |Add todel.icio.us Post tags:
  • Подобається
  • 0
  • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+1...+30-8
(Пд)

01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR27.749 -0.18816
RUB0.37817 +0.00014
USD25.1441 -0.08819
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт функціонує на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе