В Запорожье и Бердянск пустят прямой рейс из Минска

Новини / Новини Запорізької області 16-05-2016, 18:08 247   

Доехать до курортного Бердянска соседи-белорусы смогут за 1 тысячу гривен, сообщает "Zабор".

В конце мая начнет курсировать автобус маршрутом Мариуполь-Минск. Первый рейс в сторону Минска отправится 29 мая, стартует автобус из Мариуполя. Как рассказал начальник мариупольского междугородного автовокзала Евгений Горбань, автобус будет следовать через Бердянск, Запорожье, Днепропетровск, Полтаву, Киев, Чернигов, Гомель, Минск.

- Время в пути - почти сутки, автобус будет курсировать с автовокзала во вторник, четверг, воскресенье. Отправление в 15:40, стоимость билета - 1000 грн., - говорит начальник автовокзала.

На автовокзале также отметили, что на данный рейс уже открыта предварительная продажа билетов, пишет Бердянск24.

К слову, обслуживают рейс волновахский, одесский и белорусский перевозчики.

  • Подобається
  • 0
  • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+3...+50-9
(Пд)

01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR27.749 -0.18816
RUB0.37817 +0.00014
USD25.1441 -0.08819
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні відвідувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе