Гуляйпільці, економте воду! Поливати є чим, а пити… - скоро не буде чого!

Газета "Актуальний погляд" 7-06-2018, 22:13 411   

Гуляйпільці, економте воду! Поливати є чим, а пити… - скоро не буде чого!

Останнім часом до комунального підприємства «Комунсервіс» та до інших установ звертаються обурені мешканці міста зі скаргами на недостатність або навіть відсутність водопостачання, із проханням збільшити тиск у водогоні. Деякі абоненти навіть вважають, що КП «Комунсервіс» навмисне зменшує тиск у вечірні години або вимикає воду для того, щоб люди не поливали городи. Але це насправді не так.

У зв’язку з настанням весняно-літнього періоду та підвищенням температури повітря в навколишньому середовищі в місті значно збільшується розбір питної води. Але яка спека не була б, КП «Комунсервіс» здатне забезпечувати водою з достатнім тиском усіх водокористувачів. Уся справа в тому, що є багато мешканців приватного сектору, які використовують воду для поливу городів, парників, садів та газонів, що є нераціональним використанням питної води та призводить до зниження тиску подачі води, а в деяких випадках і до повної її відсутності на деяких вулицях та в багатоквартирних будинках міста.  Під час масового поливу тиск у водогоні знижується так, як під час складного пориву системи водопостачання. КП «Комунсервіс» намагається компенсувати великий розбір води підвищенням тиску в центральному водогоні, але й це суттєво не допомагає: вода використовується жителями приватного сектору насамперед не для забезпечення побутових потреб, а для поливу, тому створити необхідний тиск так і не вдається. І як результат, при максимальній потужності роботи водозаборів частина водокористувачів все одно залишається без води.
Усім відомо, що одразу після сильного дощу, коли поливати городи немає необхідності, навіть при аномально високій температурі повітря вода є у всіх, що підтверджує вищевказане: головна причина недостатнього тиску води у водогоні або перебоїв у водопостачанні – це використання мешканцями міста питної артезіанської води не за призначенням.  
Відповідно до норм чинного законодавства, споживачі питної води зобов’язані раціонально використовувати питну воду, не допускати її витоків, забруднення, засмічення та виснаження джерел питного водопостачання.
На підприємстві для виявлення несанкціонованого поливу питною водою створені рейдові бригади, які працюють кожного дня до пізнього вечора, навіть у вихідні та святкові дні. При виявленні безоблікового поливу працівниками підприємства, нараховуються штрафні санкції у відповідності до правил водокористування – згідно пропускної спроможності труби.
Гуляйпільська міська рада та КП «Комусервіс» Гуляйпільської міської ради закликає всіх мешканців міста Гуляйполе, споживачів питного водопостачання, раціонально та економно використовувати питну воду лише для задоволення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних та побутових потреб, не витрачати її на полив городів, парників, садів, газонів.
Сподіваємося на Ваші розуміння та порядність.

Адміністрація
КП «Комунсервіс»

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-52-3
(Пд-З)

22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
02.02День водно-болотних угідь
  НБУ
валюта вартість
EUR31.7552 -0.14855
RUB0.42114 -0.0007
USD27.9486 -0.03224
 • ОВЕН
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Попытки начать что-либо новое не увенчаются успехом, встречи, назначенные на сегодня, отменятся по независящим от Вас причинам. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
 • ТЕЛЕЦ
  День придаст решимости Вашим действиям. Любовные разочарования будут Вами переноситься с трудом. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Если решается жилищный вопрос, то необходимо будет "покрутиться", чтобы не остаться в дураках. Успешны знакомства и поездки.
 • РАК
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Вас может ожидать много неотложной работы дома. В конце дня возможен неожиданный поворот событий, будьте начеку - ситуация может выйти из-под контроля. Пришло время пожинать плоды.
 • ЛЕВ
  День придаст решимости Вашим действиям. Встреча с друзьями обещает интересный вечер. Невозможность выполнить некоторые из них вызовет раздражение. Перегрузки чреваты нервным срывом.
 • ДЕВА
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Новые связи с деловыми партнерами могут оказаться весьма прочными. Будьте осторожны с автомобилем.
 • ВЕСЫ
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Возрастет вероятность отравления. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • СКОРПИОН
  День придаст решимости Вашим действиям. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • СТРЕЛЕЦ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Не обольщайтесь заманчивыми предложениями. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Хлопоты о прибавке к зарплате могут оказаться ненапрасными.
 • КОЗЕРОГ
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВОДОЛЕЙ
  День придаст решимости Вашим действиям. Возможны проблемы материального характера, если Вы позволяли себе расслабиться, то весьма вероятны финансовые затруднения. Неожиданный интерес возможно вызовет у Вас религия. Уделите больше внимания любимому человеку.
 • РЫБЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Подходящий момент для визита к врачу за рецептом необходимого лекарства. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе