Гуляйпільці, економте воду! Поливати є чим, а пити… - скоро не буде чого!

Газета "Актуальний погляд" 7-06-2018, 22:13 378   

Гуляйпільці, економте воду! Поливати є чим, а пити… - скоро не буде чого!

Останнім часом до комунального підприємства «Комунсервіс» та до інших установ звертаються обурені мешканці міста зі скаргами на недостатність або навіть відсутність водопостачання, із проханням збільшити тиск у водогоні. Деякі абоненти навіть вважають, що КП «Комунсервіс» навмисне зменшує тиск у вечірні години або вимикає воду для того, щоб люди не поливали городи. Але це насправді не так.

У зв’язку з настанням весняно-літнього періоду та підвищенням температури повітря в навколишньому середовищі в місті значно збільшується розбір питної води. Але яка спека не була б, КП «Комунсервіс» здатне забезпечувати водою з достатнім тиском усіх водокористувачів. Уся справа в тому, що є багато мешканців приватного сектору, які використовують воду для поливу городів, парників, садів та газонів, що є нераціональним використанням питної води та призводить до зниження тиску подачі води, а в деяких випадках і до повної її відсутності на деяких вулицях та в багатоквартирних будинках міста.  Під час масового поливу тиск у водогоні знижується так, як під час складного пориву системи водопостачання. КП «Комунсервіс» намагається компенсувати великий розбір води підвищенням тиску в центральному водогоні, але й це суттєво не допомагає: вода використовується жителями приватного сектору насамперед не для забезпечення побутових потреб, а для поливу, тому створити необхідний тиск так і не вдається. І як результат, при максимальній потужності роботи водозаборів частина водокористувачів все одно залишається без води.
Усім відомо, що одразу після сильного дощу, коли поливати городи немає необхідності, навіть при аномально високій температурі повітря вода є у всіх, що підтверджує вищевказане: головна причина недостатнього тиску води у водогоні або перебоїв у водопостачанні – це використання мешканцями міста питної артезіанської води не за призначенням.  
Відповідно до норм чинного законодавства, споживачі питної води зобов’язані раціонально використовувати питну воду, не допускати її витоків, забруднення, засмічення та виснаження джерел питного водопостачання.
На підприємстві для виявлення несанкціонованого поливу питною водою створені рейдові бригади, які працюють кожного дня до пізнього вечора, навіть у вихідні та святкові дні. При виявленні безоблікового поливу працівниками підприємства, нараховуються штрафні санкції у відповідності до правил водокористування – згідно пропускної спроможності труби.
Гуляйпільська міська рада та КП «Комусервіс» Гуляйпільської міської ради закликає всіх мешканців міста Гуляйполе, споживачів питного водопостачання, раціонально та економно використовувати питну воду лише для задоволення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних та побутових потреб, не витрачати її на полив городів, парників, садів, газонів.
Сподіваємося на Ваші розуміння та порядність.

Адміністрація
КП «Комунсервіс»

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.10День визволення України від фашистських загарбників
  НБУ
валюта вартість
EUR32.3099 +0.03427
RUB0.43101 +0.00103
USD28.1494 +0.069
 • ОВЕН
  Сегодня не лучший день для общения со старшими, родители станут настаивать на своем, переубеждать их бесполезно. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня следует быть крайне внимательным к своему здоровью. Возможны приятные приключения. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • РАК
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ЛЕВ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Мечты должны соответствовать реальности. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • ДЕВА
  Сегодня необходимо набраться терпения и выдержки, чтобы избежать конфликтов с близкими и подчиненными. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Судя по всему, родственники Вашей второй половины обратятся к Вам сегодня за советом и помощью. В голову придут плодотворные идеи.
 • ВЕСЫ
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Не спешите довериться малознакомым людям. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • СКОРПИОН
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • СТРЕЛЕЦ
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВОДОЛЕЙ
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • РЫБЫ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе