Гуляйпільці, економте воду! Поливати є чим, а пити… - скоро не буде чого!

Газета "Актуальний погляд" 7-06-2018, 22:13 322   

Гуляйпільці, економте воду! Поливати є чим, а пити… - скоро не буде чого!

Останнім часом до комунального підприємства «Комунсервіс» та до інших установ звертаються обурені мешканці міста зі скаргами на недостатність або навіть відсутність водопостачання, із проханням збільшити тиск у водогоні. Деякі абоненти навіть вважають, що КП «Комунсервіс» навмисне зменшує тиск у вечірні години або вимикає воду для того, щоб люди не поливали городи. Але це насправді не так.

У зв’язку з настанням весняно-літнього періоду та підвищенням температури повітря в навколишньому середовищі в місті значно збільшується розбір питної води. Але яка спека не була б, КП «Комунсервіс» здатне забезпечувати водою з достатнім тиском усіх водокористувачів. Уся справа в тому, що є багато мешканців приватного сектору, які використовують воду для поливу городів, парників, садів та газонів, що є нераціональним використанням питної води та призводить до зниження тиску подачі води, а в деяких випадках і до повної її відсутності на деяких вулицях та в багатоквартирних будинках міста.  Під час масового поливу тиск у водогоні знижується так, як під час складного пориву системи водопостачання. КП «Комунсервіс» намагається компенсувати великий розбір води підвищенням тиску в центральному водогоні, але й це суттєво не допомагає: вода використовується жителями приватного сектору насамперед не для забезпечення побутових потреб, а для поливу, тому створити необхідний тиск так і не вдається. І як результат, при максимальній потужності роботи водозаборів частина водокористувачів все одно залишається без води.
Усім відомо, що одразу після сильного дощу, коли поливати городи немає необхідності, навіть при аномально високій температурі повітря вода є у всіх, що підтверджує вищевказане: головна причина недостатнього тиску води у водогоні або перебоїв у водопостачанні – це використання мешканцями міста питної артезіанської води не за призначенням.  
Відповідно до норм чинного законодавства, споживачі питної води зобов’язані раціонально використовувати питну воду, не допускати її витоків, забруднення, засмічення та виснаження джерел питного водопостачання.
На підприємстві для виявлення несанкціонованого поливу питною водою створені рейдові бригади, які працюють кожного дня до пізнього вечора, навіть у вихідні та святкові дні. При виявленні безоблікового поливу працівниками підприємства, нараховуються штрафні санкції у відповідності до правил водокористування – згідно пропускної спроможності труби.
Гуляйпільська міська рада та КП «Комусервіс» Гуляйпільської міської ради закликає всіх мешканців міста Гуляйполе, споживачів питного водопостачання, раціонально та економно використовувати питну воду лише для задоволення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних та побутових потреб, не витрачати її на полив городів, парників, садів, газонів.
Сподіваємося на Ваші розуміння та порядність.

Адміністрація
КП «Комунсервіс»

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.06День Конституції України
01.07День архітектури України
01.07День Військово-Морських Сил Збройних Сил України
  НБУ
валюта вартість
EUR30.5033 -0.07253
RUB0.41279 -0.00195
USD26.4464 +0.11745
 • ОВЕН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • ТЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Возможны приятные приключения. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Не назначайте на сегодня деловые переговоры.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Выгодно продавать валюту.
 • РАК
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • ЛЕВ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Мечты должны соответствовать реальности. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • ДЕВА
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Судя по всему, родственники Вашей второй половины обратятся к Вам сегодня за советом и помощью. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
 • ВЕСЫ
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Не спешите довериться малознакомым людям. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. Не будьте неблагодарными.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • СТРЕЛЕЦ
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Помогите окружающим и они будут Вам благодарны.
 • КОЗЕРОГ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Будьте осторожны с самолетом.
 • ВОДОЛЕЙ
  День придаст решимости Вашим действиям. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Пришло время пожинать плоды.
 • РЫБЫ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Отправляясь всей семьей на дачу, в лес.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе