Гуляйпільці, економте воду! Поливати є чим, а пити… - скоро не буде чого! » Гуляйпільський Інформаційно-пізнавальний портал

Гуляйпільці, економте воду! Поливати є чим, а пити… - скоро не буде чого!

Газета "Актуальний погляд" 7-06-2018, 22:13 356   

Гуляйпільці, економте воду! Поливати є чим, а пити… - скоро не буде чого!

Останнім часом до комунального підприємства «Комунсервіс» та до інших установ звертаються обурені мешканці міста зі скаргами на недостатність або навіть відсутність водопостачання, із проханням збільшити тиск у водогоні. Деякі абоненти навіть вважають, що КП «Комунсервіс» навмисне зменшує тиск у вечірні години або вимикає воду для того, щоб люди не поливали городи. Але це насправді не так.

У зв’язку з настанням весняно-літнього періоду та підвищенням температури повітря в навколишньому середовищі в місті значно збільшується розбір питної води. Але яка спека не була б, КП «Комунсервіс» здатне забезпечувати водою з достатнім тиском усіх водокористувачів. Уся справа в тому, що є багато мешканців приватного сектору, які використовують воду для поливу городів, парників, садів та газонів, що є нераціональним використанням питної води та призводить до зниження тиску подачі води, а в деяких випадках і до повної її відсутності на деяких вулицях та в багатоквартирних будинках міста.  Під час масового поливу тиск у водогоні знижується так, як під час складного пориву системи водопостачання. КП «Комунсервіс» намагається компенсувати великий розбір води підвищенням тиску в центральному водогоні, але й це суттєво не допомагає: вода використовується жителями приватного сектору насамперед не для забезпечення побутових потреб, а для поливу, тому створити необхідний тиск так і не вдається. І як результат, при максимальній потужності роботи водозаборів частина водокористувачів все одно залишається без води.
Усім відомо, що одразу після сильного дощу, коли поливати городи немає необхідності, навіть при аномально високій температурі повітря вода є у всіх, що підтверджує вищевказане: головна причина недостатнього тиску води у водогоні або перебоїв у водопостачанні – це використання мешканцями міста питної артезіанської води не за призначенням.  
Відповідно до норм чинного законодавства, споживачі питної води зобов’язані раціонально використовувати питну воду, не допускати її витоків, забруднення, засмічення та виснаження джерел питного водопостачання.
На підприємстві для виявлення несанкціонованого поливу питною водою створені рейдові бригади, які працюють кожного дня до пізнього вечора, навіть у вихідні та святкові дні. При виявленні безоблікового поливу працівниками підприємства, нараховуються штрафні санкції у відповідності до правил водокористування – згідно пропускної спроможності труби.
Гуляйпільська міська рада та КП «Комусервіс» Гуляйпільської міської ради закликає всіх мешканців міста Гуляйполе, споживачів питного водопостачання, раціонально та економно використовувати питну воду лише для задоволення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних та побутових потреб, не витрачати її на полив городів, парників, садів, газонів.
Сподіваємося на Ваші розуміння та порядність.

Адміністрація
КП «Комунсервіс»

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Понеділок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

23.08День Державного Прапора України
24.08День Незалежності України

  НБУ
валюта вартість
EUR31.7792 +0.31785
RUB0.41717 +0.00352
USD27.8986 +0.22802
 • ОВЕН
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Не исключено, что подведут те, на кого Вы надеялись. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. В голову придут плодотворные идеи.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Успех Вам гарантирован только тогда, когда Вы сумете правильно выбрать момент и убедить окружающих в своей правоте. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • РАК
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Влиятельные люди помогут вашему продвижению по службе. Сегодня может быть прибыль от дела, в которое Вы вложили массу средств и энергии, либо материальное поощрение. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ЛЕВ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Вы можете достичь неплохих творческих успехов. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ДЕВА
  День располагает к лени и может быть пагубным для здоровья. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВЕСЫ
  Активный, творческий день. Следует на сегодня по возможности отложить служебную командировку. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СКОРПИОН
  День вряд ли будет богат событиями. Сегодня может случиться так, что Вы будете зависеть от своих партнеров, поэтому, претворяя свои планы в жизнь, не забывайте о тех, кто помогал Вам. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • СТРЕЛЕЦ
  Расположение планет препятствует нормальному течению всех дел. Зря не обольщайтесь и не отчаивайтесь, неудачи будут кратковременными. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня возможны перемены. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Ваше настроение улучшится.
 • ВОДОЛЕЙ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Если с утра Вы еще будете клевать носом, то уже часам к одиннадцати Ваша внутренняя энергия начнет выплескиваться наружу. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • РЫБЫ
  День хорош, как для умственной, так и для физической работы. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе