Імідж закладу – ефективність діяльності керівника » Гуляйпільський Інформаційно-пізнавальний портал

Імідж закладу – ефективність діяльності керівника

Газета "Актуальний погляд" 7-06-2018, 22:19 324   

Імідж закладу – ефективність діяльності керівника

Чисто, сонячно, затишно. Свіже повітря. Турбота, творчість, команда. Сучасно, цікаво, комфортно… Це перші слова, які спадають на думку, коли ти переступаєш поріг дитячого садочка в селі Полтавка.
Нещодавно керівники дошкільних закладів освіти Гуляйпільського району та представники районного методичного кабінету мали нагоду відвідати семінар «Імідж закладу - ефективність управлінської діяльності», який провела завідуюча Полтавського дитячого садка «Віночок» Різник Валентина.
Чи варто йти дитині до дитсадка? Адже є можливість виховувати її вдома. Після презентації дитячого садка, огляду роботи колективу, не залишається сумнівів – у цей дитячий заклад вести дітей треба! Сучасні технології дошкільної освіти в дитсадку діють не на словах, а на ділі. Кожна дитина тут важлива, до кожної здійснюється індивідуальний підхід, враховуються її вікові та психологічні особливості. Саме до цього прагне сучасна освіта. Діти різновікові (від 2,8 до 6,4 років), різного рівня розвитку, але всі вони цінні, усі розкривають свої найкращі якості й здібності в спільній діяльності. Навіть казку «Колобок» демонстрували всією групою (артисти від 2 років)! У кожного в садочку є власна важлива роль. Саме завдяки Різник Валентині, керівнику, сформовано команду з 8 чоловік, яка зацікавлена у створенні позитивного іміджу як самого закладу, так і її вихованців. Кожна деталь продумана, час на вагу золота, діти – найважливіша їх турбота. У закладі не просто доглядають малечу, ту  у кожній справі для неї закладено ідею розвитку, естетики, активного пізнання навколишнього світу, своїх можливостей, виховання. Для такого підходу використовуються сучасні, прогресивні ідеї, технології виховання, які впроваджує керівник щодо дітей, до роботи закладу в цілому. Вона вимоглива і справедлива до себе та до колективу, «команди», як вона називає. Семінар керівник провела чітко, логічно, залучаючи нас, гостей, і до опрацювання ідей командоутворення, і до самопізнання, і до саморозвитку. Для цього сама показує приклад і власною роботою, і знаннями, і досвідом, яким щедро ділиться з колегами. При цьому віддає належне тим, хто розвиває дитсадок – батькам, Томіній Євгенії, голові батьківської ради, колективу закладу, наставникам з відділу освіти, молоді та спорту району, а особливо дякує  спонсорам: А. Дмитренку, директору ТОВ «Полтавка-1», М. Пилип’юку, директору фермерського господарства «Славутич», і голові сільради, В. Шишу - які відгукуються на потреби садочка та завжди допомагають організаційно й матеріально. У цій жінці поєднані риси сучасного керівника і чарівної жінки, яка є і господинею, і  працює за чіткими актуальними для вихованців цілями, дбаючи про кожного, розвиває імідж дитячого садка, та що там говорити, і села теж, і власний імідж, як обличчя закладу. Адже ця людина постійно навчається і готова поділитися власними знаннями з усіма небайдужими освітянами. Як кажуть, «уміє і готувати, уміє й подавати».
Це був один із найцікавіших семінарів, які я відвідувала останнім часом. Як психолог, я бачу тут сучасного керівника, як мама – прекрасний дитсадок, у який варто повести дитину.

Н. Сахно, методист психологічної служби РМК

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Понеділок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

23.08День Державного Прапора України
24.08День Незалежності України

  НБУ
валюта вартість
EUR31.7792 +0.31785
RUB0.41717 +0.00352
USD27.8986 +0.22802
 • ОВЕН
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Не исключено, что подведут те, на кого Вы надеялись. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. В голову придут плодотворные идеи.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Успех Вам гарантирован только тогда, когда Вы сумете правильно выбрать момент и убедить окружающих в своей правоте. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • РАК
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Влиятельные люди помогут вашему продвижению по службе. Сегодня может быть прибыль от дела, в которое Вы вложили массу средств и энергии, либо материальное поощрение. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ЛЕВ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Вы можете достичь неплохих творческих успехов. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ДЕВА
  День располагает к лени и может быть пагубным для здоровья. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВЕСЫ
  Активный, творческий день. Следует на сегодня по возможности отложить служебную командировку. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СКОРПИОН
  День вряд ли будет богат событиями. Сегодня может случиться так, что Вы будете зависеть от своих партнеров, поэтому, претворяя свои планы в жизнь, не забывайте о тех, кто помогал Вам. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • СТРЕЛЕЦ
  Расположение планет препятствует нормальному течению всех дел. Зря не обольщайтесь и не отчаивайтесь, неудачи будут кратковременными. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня возможны перемены. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Ваше настроение улучшится.
 • ВОДОЛЕЙ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Если с утра Вы еще будете клевать носом, то уже часам к одиннадцати Ваша внутренняя энергия начнет выплескиваться наружу. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • РЫБЫ
  День хорош, как для умственной, так и для физической работы. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе