Імідж закладу – ефективність діяльності керівника

Газета "Актуальний погляд" 7-06-2018, 22:19 424   

Імідж закладу – ефективність діяльності керівника

Чисто, сонячно, затишно. Свіже повітря. Турбота, творчість, команда. Сучасно, цікаво, комфортно… Це перші слова, які спадають на думку, коли ти переступаєш поріг дитячого садочка в селі Полтавка.
Нещодавно керівники дошкільних закладів освіти Гуляйпільського району та представники районного методичного кабінету мали нагоду відвідати семінар «Імідж закладу - ефективність управлінської діяльності», який провела завідуюча Полтавського дитячого садка «Віночок» Різник Валентина.
Чи варто йти дитині до дитсадка? Адже є можливість виховувати її вдома. Після презентації дитячого садка, огляду роботи колективу, не залишається сумнівів – у цей дитячий заклад вести дітей треба! Сучасні технології дошкільної освіти в дитсадку діють не на словах, а на ділі. Кожна дитина тут важлива, до кожної здійснюється індивідуальний підхід, враховуються її вікові та психологічні особливості. Саме до цього прагне сучасна освіта. Діти різновікові (від 2,8 до 6,4 років), різного рівня розвитку, але всі вони цінні, усі розкривають свої найкращі якості й здібності в спільній діяльності. Навіть казку «Колобок» демонстрували всією групою (артисти від 2 років)! У кожного в садочку є власна важлива роль. Саме завдяки Різник Валентині, керівнику, сформовано команду з 8 чоловік, яка зацікавлена у створенні позитивного іміджу як самого закладу, так і її вихованців. Кожна деталь продумана, час на вагу золота, діти – найважливіша їх турбота. У закладі не просто доглядають малечу, ту  у кожній справі для неї закладено ідею розвитку, естетики, активного пізнання навколишнього світу, своїх можливостей, виховання. Для такого підходу використовуються сучасні, прогресивні ідеї, технології виховання, які впроваджує керівник щодо дітей, до роботи закладу в цілому. Вона вимоглива і справедлива до себе та до колективу, «команди», як вона називає. Семінар керівник провела чітко, логічно, залучаючи нас, гостей, і до опрацювання ідей командоутворення, і до самопізнання, і до саморозвитку. Для цього сама показує приклад і власною роботою, і знаннями, і досвідом, яким щедро ділиться з колегами. При цьому віддає належне тим, хто розвиває дитсадок – батькам, Томіній Євгенії, голові батьківської ради, колективу закладу, наставникам з відділу освіти, молоді та спорту району, а особливо дякує  спонсорам: А. Дмитренку, директору ТОВ «Полтавка-1», М. Пилип’юку, директору фермерського господарства «Славутич», і голові сільради, В. Шишу - які відгукуються на потреби садочка та завжди допомагають організаційно й матеріально. У цій жінці поєднані риси сучасного керівника і чарівної жінки, яка є і господинею, і  працює за чіткими актуальними для вихованців цілями, дбаючи про кожного, розвиває імідж дитячого садка, та що там говорити, і села теж, і власний імідж, як обличчя закладу. Адже ця людина постійно навчається і готова поділитися власними знаннями з усіма небайдужими освітянами. Як кажуть, «уміє і готувати, уміє й подавати».
Це був один із найцікавіших семінарів, які я відвідувала останнім часом. Як психолог, я бачу тут сучасного керівника, як мама – прекрасний дитсадок, у який варто повести дитину.

Н. Сахно, методист психологічної служби РМК

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-52-3
(Пд-З)

22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
02.02День водно-болотних угідь
  НБУ
валюта вартість
EUR31.7552 -0.14855
RUB0.42114 -0.0007
USD27.9486 -0.03224
 • ОВЕН
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Попытки начать что-либо новое не увенчаются успехом, встречи, назначенные на сегодня, отменятся по независящим от Вас причинам. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
 • ТЕЛЕЦ
  День придаст решимости Вашим действиям. Любовные разочарования будут Вами переноситься с трудом. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Если решается жилищный вопрос, то необходимо будет "покрутиться", чтобы не остаться в дураках. Успешны знакомства и поездки.
 • РАК
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Вас может ожидать много неотложной работы дома. В конце дня возможен неожиданный поворот событий, будьте начеку - ситуация может выйти из-под контроля. Пришло время пожинать плоды.
 • ЛЕВ
  День придаст решимости Вашим действиям. Встреча с друзьями обещает интересный вечер. Невозможность выполнить некоторые из них вызовет раздражение. Перегрузки чреваты нервным срывом.
 • ДЕВА
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Новые связи с деловыми партнерами могут оказаться весьма прочными. Будьте осторожны с автомобилем.
 • ВЕСЫ
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Возрастет вероятность отравления. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • СКОРПИОН
  День придаст решимости Вашим действиям. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • СТРЕЛЕЦ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Не обольщайтесь заманчивыми предложениями. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Хлопоты о прибавке к зарплате могут оказаться ненапрасными.
 • КОЗЕРОГ
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВОДОЛЕЙ
  День придаст решимости Вашим действиям. Возможны проблемы материального характера, если Вы позволяли себе расслабиться, то весьма вероятны финансовые затруднения. Неожиданный интерес возможно вызовет у Вас религия. Уделите больше внимания любимому человеку.
 • РЫБЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Подходящий момент для визита к врачу за рецептом необходимого лекарства. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе