Імідж закладу – ефективність діяльності керівника

Газета "Актуальний погляд" 7-06-2018, 22:19 288   

Імідж закладу – ефективність діяльності керівника

Чисто, сонячно, затишно. Свіже повітря. Турбота, творчість, команда. Сучасно, цікаво, комфортно… Це перші слова, які спадають на думку, коли ти переступаєш поріг дитячого садочка в селі Полтавка.
Нещодавно керівники дошкільних закладів освіти Гуляйпільського району та представники районного методичного кабінету мали нагоду відвідати семінар «Імідж закладу - ефективність управлінської діяльності», який провела завідуюча Полтавського дитячого садка «Віночок» Різник Валентина.
Чи варто йти дитині до дитсадка? Адже є можливість виховувати її вдома. Після презентації дитячого садка, огляду роботи колективу, не залишається сумнівів – у цей дитячий заклад вести дітей треба! Сучасні технології дошкільної освіти в дитсадку діють не на словах, а на ділі. Кожна дитина тут важлива, до кожної здійснюється індивідуальний підхід, враховуються її вікові та психологічні особливості. Саме до цього прагне сучасна освіта. Діти різновікові (від 2,8 до 6,4 років), різного рівня розвитку, але всі вони цінні, усі розкривають свої найкращі якості й здібності в спільній діяльності. Навіть казку «Колобок» демонстрували всією групою (артисти від 2 років)! У кожного в садочку є власна важлива роль. Саме завдяки Різник Валентині, керівнику, сформовано команду з 8 чоловік, яка зацікавлена у створенні позитивного іміджу як самого закладу, так і її вихованців. Кожна деталь продумана, час на вагу золота, діти – найважливіша їх турбота. У закладі не просто доглядають малечу, ту  у кожній справі для неї закладено ідею розвитку, естетики, активного пізнання навколишнього світу, своїх можливостей, виховання. Для такого підходу використовуються сучасні, прогресивні ідеї, технології виховання, які впроваджує керівник щодо дітей, до роботи закладу в цілому. Вона вимоглива і справедлива до себе та до колективу, «команди», як вона називає. Семінар керівник провела чітко, логічно, залучаючи нас, гостей, і до опрацювання ідей командоутворення, і до самопізнання, і до саморозвитку. Для цього сама показує приклад і власною роботою, і знаннями, і досвідом, яким щедро ділиться з колегами. При цьому віддає належне тим, хто розвиває дитсадок – батькам, Томіній Євгенії, голові батьківської ради, колективу закладу, наставникам з відділу освіти, молоді та спорту району, а особливо дякує  спонсорам: А. Дмитренку, директору ТОВ «Полтавка-1», М. Пилип’юку, директору фермерського господарства «Славутич», і голові сільради, В. Шишу - які відгукуються на потреби садочка та завжди допомагають організаційно й матеріально. У цій жінці поєднані риси сучасного керівника і чарівної жінки, яка є і господинею, і  працює за чіткими актуальними для вихованців цілями, дбаючи про кожного, розвиває імідж дитячого садка, та що там говорити, і села теж, і власний імідж, як обличчя закладу. Адже ця людина постійно навчається і готова поділитися власними знаннями з усіма небайдужими освітянами. Як кажуть, «уміє і готувати, уміє й подавати».
Це був один із найцікавіших семінарів, які я відвідувала останнім часом. Як психолог, я бачу тут сучасного керівника, як мама – прекрасний дитсадок, у який варто повести дитину.

Н. Сахно, методист психологічної служби РМК

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.06День Конституції України
01.07День архітектури України
01.07День Військово-Морських Сил Збройних Сил України
  НБУ
валюта вартість
EUR30.5033 -0.07253
RUB0.41279 -0.00195
USD26.4464 +0.11745
 • ОВЕН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • ТЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Возможны приятные приключения. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Не назначайте на сегодня деловые переговоры.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Выгодно продавать валюту.
 • РАК
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • ЛЕВ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Мечты должны соответствовать реальности. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • ДЕВА
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Судя по всему, родственники Вашей второй половины обратятся к Вам сегодня за советом и помощью. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
 • ВЕСЫ
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Не спешите довериться малознакомым людям. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. Не будьте неблагодарными.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • СТРЕЛЕЦ
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Помогите окружающим и они будут Вам благодарны.
 • КОЗЕРОГ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Будьте осторожны с самолетом.
 • ВОДОЛЕЙ
  День придаст решимости Вашим действиям. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Пришло время пожинать плоды.
 • РЫБЫ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Отправляясь всей семьей на дачу, в лес.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе