Гуляйпільській ОТГ є чим пишатися

Газета "Актуальний погляд" 6-07-2018, 06:30 620   

Гуляйпільській ОТГ є чим пишатися

У рамках Всеукраїнського форуму старост, який проходив 20 та 21 червня, ми в.о. старост  Гуляйпільського та Рівнопільського старостинських округів  відвідали Хмельниччину і обмінялися досвідом із трьомастами учасниками з усієї України. Делегація із Запорізької області була найактивнішою, її представляли вісім старост.  Кожна зустріч із колегами – це обмін досвідом, який знадобиться нам у повсякденній роботі.
Згідно з планом робіт наша делегація відвідала Дунаївецьку ОТГ, яку  в свій час не ділили на кілька громад:  один район  - одна громада, що є позитивним результатом  для розвитку території. Колектив громади вразив своєю гостинністю та злагодженою роботою, а природа – своїми мальовничими краєвидами. Нам показали об’єкти соціальної сфери, розповіли, що вдалося зробити у складі громади: проведені капітальні ремонти в сільських будинків культури – І черга, розробляються містобудівні документації (генеральні плани та плани зонування території населених пунктів), капітальні ремонти вуличного освітлення та ін.
У свою чергу, коли присутні дізналися, що ми із Гуляйполя, батьківщини Н.Махна, зацікавилися  історією нашого краю, нашим життям і тим, що у нас зроблено в громаді. І приємно, що нам дійсно було про що розказати, і про ремонт доріг як у місті так і в сільських населених пунктах, і ремонт освітлення, і будівництво нового футбольного міні-поля, і про шкільний автобус який отримано для  сільської школи і багато іншого.
Хвилюючою є спільна проблема - стан доріг, але у порівнянні із Дунаївецькою ОТГ, у нас дороги ремонтуються, а там – скрізь біле шосе.  Також їх вразила і наша співпраця зі спонсорами.  Коли ми озвучили суми у розмірі 8 мільйонів – для них це нереальні кошти, адже їм вдалося залучити лише 900 тисяч гривень.
Подивившись на те, як працюють наші колеги, ми зробили висновок, що Гуляйпільська ОТГ – достойна презентувати свою роботу на всеукраїнському рівні і зустрічати такі ж делегації на своїй території.  Голову Гуляйпільської ОТГ Ярмака С.О. знають в громаді усі, адже він разом зі своєю командою постійно працює над розвитком громади. Проводяться спільні семінари, наради куди запрошуються представники бізнесу, молодь, залучаються фахівців з різних питань. Міський голова постійно переймається проблемами територій громади, сприяє їх вирішенню, за що ми йому вдячні.  
Єдина проблема – інформаційний вакуум, який утворився навколо нашої громади. За маленькими перемогами - велика робота цілої команди, але про це знають не всі гуляйпільці, так як інформація у повному обсязі не потрапляє до мешканців громади. А для того, щоб не говорили, що в громаді нічого не робиться, потрібно інформувати людей, а вони вже будуть оцінювати і робити висновки, а не писати деяким журналістам свою власну думку...
Проводжаючи нас додому, наші колеги старости висловили побажання зустрітися вже на нашій території, адже до запорізької делегації поставилися з повагою. Тому пропонуємо започаткувати день громади на Гуляйпільщині, аби  об'єднати усі зусилля, відкинути всі амбіції і разом працювати на благо наших громадян.

Поліщак В.Я. та Пилипенко Н.В., в.о. старост
Гуляйпільського та Рівнопільського старостинських округів

 • Подобається
 • -1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-35-8
(З)

22.02Міжнародний день підтримки жертв злочинів
01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
04.03Масниця
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR30.6588 -0.06393
RUB0.412 +0.00069
USD27.0026 -0.08493
 • ОВЕН
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Сотрудничество принесет Вам прибыль и выгодные деловые связи. Выгодно покупать валюту.
 • ТЕЛЕЦ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, придется взвалить на себя все домашние обязанности или ухаживать за больным родственником. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • РАК
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Если Вы хорошо потрудились, то сегодня соберете славный урожай. Неудачный день для секса. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ЛЕВ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • ДЕВА
  День подобьет Вас на споры со старшими. Не исключено, что кое-кто может неправильно расценить Вашу деловую активность и посчитать Вас излишне самоуверенным. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • СКОРПИОН
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, пришла пора отплатить тем, кто безвозмездно помогал Вам раньше. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Повысится Ваша деловая активность.
 • СТРЕЛЕЦ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Вероятны бытовые хлопоты.
 • ВОДОЛЕЙ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • РЫБЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Ваша сдержанность будет воспринята близким человеком как невнимание, что может привести к недоразумениям и обидам. Совещания и деловые переговоры лучше назначить на утро. Выгодно покупать валюту.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе