Гуляйпільській ОТГ є чим пишатися

Газета "Актуальний погляд" 6-07-2018, 06:30 501   

Гуляйпільській ОТГ є чим пишатися

У рамках Всеукраїнського форуму старост, який проходив 20 та 21 червня, ми в.о. старост  Гуляйпільського та Рівнопільського старостинських округів  відвідали Хмельниччину і обмінялися досвідом із трьомастами учасниками з усієї України. Делегація із Запорізької області була найактивнішою, її представляли вісім старост.  Кожна зустріч із колегами – це обмін досвідом, який знадобиться нам у повсякденній роботі.
Згідно з планом робіт наша делегація відвідала Дунаївецьку ОТГ, яку  в свій час не ділили на кілька громад:  один район  - одна громада, що є позитивним результатом  для розвитку території. Колектив громади вразив своєю гостинністю та злагодженою роботою, а природа – своїми мальовничими краєвидами. Нам показали об’єкти соціальної сфери, розповіли, що вдалося зробити у складі громади: проведені капітальні ремонти в сільських будинків культури – І черга, розробляються містобудівні документації (генеральні плани та плани зонування території населених пунктів), капітальні ремонти вуличного освітлення та ін.
У свою чергу, коли присутні дізналися, що ми із Гуляйполя, батьківщини Н.Махна, зацікавилися  історією нашого краю, нашим життям і тим, що у нас зроблено в громаді. І приємно, що нам дійсно було про що розказати, і про ремонт доріг як у місті так і в сільських населених пунктах, і ремонт освітлення, і будівництво нового футбольного міні-поля, і про шкільний автобус який отримано для  сільської школи і багато іншого.
Хвилюючою є спільна проблема - стан доріг, але у порівнянні із Дунаївецькою ОТГ, у нас дороги ремонтуються, а там – скрізь біле шосе.  Також їх вразила і наша співпраця зі спонсорами.  Коли ми озвучили суми у розмірі 8 мільйонів – для них це нереальні кошти, адже їм вдалося залучити лише 900 тисяч гривень.
Подивившись на те, як працюють наші колеги, ми зробили висновок, що Гуляйпільська ОТГ – достойна презентувати свою роботу на всеукраїнському рівні і зустрічати такі ж делегації на своїй території.  Голову Гуляйпільської ОТГ Ярмака С.О. знають в громаді усі, адже він разом зі своєю командою постійно працює над розвитком громади. Проводяться спільні семінари, наради куди запрошуються представники бізнесу, молодь, залучаються фахівців з різних питань. Міський голова постійно переймається проблемами територій громади, сприяє їх вирішенню, за що ми йому вдячні.  
Єдина проблема – інформаційний вакуум, який утворився навколо нашої громади. За маленькими перемогами - велика робота цілої команди, але про це знають не всі гуляйпільці, так як інформація у повному обсязі не потрапляє до мешканців громади. А для того, щоб не говорили, що в громаді нічого не робиться, потрібно інформувати людей, а вони вже будуть оцінювати і робити висновки, а не писати деяким журналістам свою власну думку...
Проводжаючи нас додому, наші колеги старости висловили побажання зустрітися вже на нашій території, адже до запорізької делегації поставилися з повагою. Тому пропонуємо започаткувати день громади на Гуляйпільщині, аби  об'єднати усі зусилля, відкинути всі амбіції і разом працювати на благо наших громадян.

Поліщак В.Я. та Пилипенко Н.В., в.о. старост
Гуляйпільського та Рівнопільського старостинських округів

 • Подобається
 • -1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.07День хрещення Київської Русі — України[7].
  НБУ
валюта вартість
EUR30.7144 +0.17107
RUB0.42096 -0.00016
USD26.2068 -0.02639
 • ОВЕН
  Вы почувствуете сегодня эмоциональный подъем, однако ни в коем случае не теряйте благоразумия. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Возможна встреча с человеком, с которым Вы некогда были связаны по работе и не виделись очень давно. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • ТЕЛЕЦ
  День особенно благоприятен для людей, занятых творчеством. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вы организованны, собранны, способны выполнить большую работу. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • РАК
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Смело идите на контакт с представителями иностранной организации. В голову придут плодотворные идеи.
 • ЛЕВ
  День предвещает успех в любви, удачные свидания, культпоходы, вечеринки. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ДЕВА
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возможно, пришла пора отплатить тем, кто безвозмездно помогал Вам раньше. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ВЕСЫ
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Вы сможете интуитивно понять как согласовать Ваши личные честолюбивые замыслы с желаниями окружающих Вас людей. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • СКОРПИОН
  Сегодня проявите мудрость и выдержку. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СТРЕЛЕЦ
  День хорош для деловых начинаний. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • КОЗЕРОГ
  День благоприятен для строителей, для занятых в сферах техники и услуг. Вы сможете рассчитывать на помощь своей "второй половины". Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • ВОДОЛЕЙ
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Не рекомендуется браться сегодня за серьезную и трудоемкую работу на службе и дома. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Сегодня попробуйте объективно оценить ситуацию, проявите такт и добросердечие. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Ваше настроение улучшится.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе