Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 8-07-2018, 07:44 200   

Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста
Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста
Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста

За Указом Президента № 464/95 День рибалки в Україні святкують у другу неділю липня. І вибір дати святкування не випадковий, адже це «найгарячиший» період для рибного лову, це сезон безсонних ночей у компанії друзів-рибалок, щедрих уловів і неймовірних історій. У цей день відзначають своє професійне свято не лише працівники рибного господарства, а й люди, для яких риболовля – захоплення.
Серед них є не лише ті, хто любить закинути вудку й насолодитися радістю спілкування з природою, а й люди, які докладають чимало зусиль, аби вберегти цю природу для наступних поколінь, і зберегти від знищення як водойми нашого міста, так і мешканців їх глибин.
ГО «Гуляйпільські рибалки» уже не перший рік «опікується» проблемами найвідомішої водойми нашого міста – річки Гайчур. Уже й не полічити скільки за цей час ними організовано прибирань і скільки кілограмів сміття було зібрано й вивезено з берегів Гайчуру. Та, на жаль, проблема засмічення річки - не найбільша її загроза. Не дивлячись на те, що «Гуляйпільські рибалки» зариблюють води  річки й підгодовують її мешканців, постійно знаходиться не один охочий, який намагається виловити рибу сітками. Так, лише за останній  період під час рейдів, проведених організацією, було передано до правоохоронних органів декілька чоловік, які порушували правила рибної ловлі.
Актив ГО “Гуляйпільські рибалки” вітає  місцевих рибалок та бажає всім відмінного кльову, рекордних уловів, терпіння та везіння на кожній вашій рибалці! Проте закликає не порушувати правил рибної ловлі і дбайливо ставитися до природи рідного краю!
Кожного дня все більше й більше людей об’єднуються, аби гуртом робити корисні справи для міста.
«Ми не якесь офіційне об’єднання, а просто група ентузіастів-рибалок, яким не байдужа доля місцевих водойм», - розповів Тур Володимир Ілліч.
Вже декілька років він із товаришами-рибалками Олександром Забавою, Миколою Передерієм, Леонідом Міщенком та іншими за погодженням із місцевою владою доглядає за міським ставком, відомим серед людей як «Заповітський». Восени ними було організовано збір коштів на зариблення ставка, небайдужими виявилося понад 100 чоловік і рибалкам вдалося запустити в ставок підрощеного карпа й амура. А згодом чоловіки організували ще й підкормку риби. Опікуються ентузіасти не лише «рибними питаннями». Так, вони побудували вже декілька кладок на водоймі, організували не одне прибирання й намагаються слідкувати за чистотою ставка.
Тож тепер, аби порибалити й упіймати гарну рибку, не потрібно кудись їхати і за щось платити.  Усе це можливо зробити, навіть не виїжджаючи з міста, завдяки місцевим ентузіастам. Проте рибалки закликають відпускати назад малу рибу, аби вона могла вирости й восени зачепитися на гачок уже дорослим півтора кілограмовим коропом чи амуром.
Тур Володимир Ілліч від імені рибалок вітає всіх любителів рибної ловлі зі святом! І бажає їм, як прийнято в рибалок, ні хвоста ні чешуї! Нехай ваші вудки ніколи вас не підводять, садки будуть повні гарного улову, а юшка з нього завжди буде найароматнішою та найсмачнішою!

Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.07День хрещення Київської Русі — України[7].
  НБУ
валюта вартість
EUR30.7144 +0.17107
RUB0.42096 -0.00016
USD26.2068 -0.02639
 • ОВЕН
  Вы почувствуете сегодня эмоциональный подъем, однако ни в коем случае не теряйте благоразумия. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Возможна встреча с человеком, с которым Вы некогда были связаны по работе и не виделись очень давно. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • ТЕЛЕЦ
  День особенно благоприятен для людей, занятых творчеством. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вы организованны, собранны, способны выполнить большую работу. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • РАК
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Смело идите на контакт с представителями иностранной организации. В голову придут плодотворные идеи.
 • ЛЕВ
  День предвещает успех в любви, удачные свидания, культпоходы, вечеринки. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ДЕВА
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возможно, пришла пора отплатить тем, кто безвозмездно помогал Вам раньше. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ВЕСЫ
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Вы сможете интуитивно понять как согласовать Ваши личные честолюбивые замыслы с желаниями окружающих Вас людей. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • СКОРПИОН
  Сегодня проявите мудрость и выдержку. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СТРЕЛЕЦ
  День хорош для деловых начинаний. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • КОЗЕРОГ
  День благоприятен для строителей, для занятых в сферах техники и услуг. Вы сможете рассчитывать на помощь своей "второй половины". Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • ВОДОЛЕЙ
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Не рекомендуется браться сегодня за серьезную и трудоемкую работу на службе и дома. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Сегодня попробуйте объективно оценить ситуацию, проявите такт и добросердечие. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Ваше настроение улучшится.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе