Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 8-07-2018, 07:44 339   

Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста
Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста
Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста

За Указом Президента № 464/95 День рибалки в Україні святкують у другу неділю липня. І вибір дати святкування не випадковий, адже це «найгарячиший» період для рибного лову, це сезон безсонних ночей у компанії друзів-рибалок, щедрих уловів і неймовірних історій. У цей день відзначають своє професійне свято не лише працівники рибного господарства, а й люди, для яких риболовля – захоплення.
Серед них є не лише ті, хто любить закинути вудку й насолодитися радістю спілкування з природою, а й люди, які докладають чимало зусиль, аби вберегти цю природу для наступних поколінь, і зберегти від знищення як водойми нашого міста, так і мешканців їх глибин.
ГО «Гуляйпільські рибалки» уже не перший рік «опікується» проблемами найвідомішої водойми нашого міста – річки Гайчур. Уже й не полічити скільки за цей час ними організовано прибирань і скільки кілограмів сміття було зібрано й вивезено з берегів Гайчуру. Та, на жаль, проблема засмічення річки - не найбільша її загроза. Не дивлячись на те, що «Гуляйпільські рибалки» зариблюють води  річки й підгодовують її мешканців, постійно знаходиться не один охочий, який намагається виловити рибу сітками. Так, лише за останній  період під час рейдів, проведених організацією, було передано до правоохоронних органів декілька чоловік, які порушували правила рибної ловлі.
Актив ГО “Гуляйпільські рибалки” вітає  місцевих рибалок та бажає всім відмінного кльову, рекордних уловів, терпіння та везіння на кожній вашій рибалці! Проте закликає не порушувати правил рибної ловлі і дбайливо ставитися до природи рідного краю!
Кожного дня все більше й більше людей об’єднуються, аби гуртом робити корисні справи для міста.
«Ми не якесь офіційне об’єднання, а просто група ентузіастів-рибалок, яким не байдужа доля місцевих водойм», - розповів Тур Володимир Ілліч.
Вже декілька років він із товаришами-рибалками Олександром Забавою, Миколою Передерієм, Леонідом Міщенком та іншими за погодженням із місцевою владою доглядає за міським ставком, відомим серед людей як «Заповітський». Восени ними було організовано збір коштів на зариблення ставка, небайдужими виявилося понад 100 чоловік і рибалкам вдалося запустити в ставок підрощеного карпа й амура. А згодом чоловіки організували ще й підкормку риби. Опікуються ентузіасти не лише «рибними питаннями». Так, вони побудували вже декілька кладок на водоймі, організували не одне прибирання й намагаються слідкувати за чистотою ставка.
Тож тепер, аби порибалити й упіймати гарну рибку, не потрібно кудись їхати і за щось платити.  Усе це можливо зробити, навіть не виїжджаючи з міста, завдяки місцевим ентузіастам. Проте рибалки закликають відпускати назад малу рибу, аби вона могла вирости й восени зачепитися на гачок уже дорослим півтора кілограмовим коропом чи амуром.
Тур Володимир Ілліч від імені рибалок вітає всіх любителів рибної ловлі зі святом! І бажає їм, як прийнято в рибалок, ні хвоста ні чешуї! Нехай ваші вудки ніколи вас не підводять, садки будуть повні гарного улову, а юшка з нього завжди буде найароматнішою та найсмачнішою!

Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-35-8
(З)

22.02Міжнародний день підтримки жертв злочинів
01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
04.03Масниця
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR30.6588 -0.06393
RUB0.412 +0.00069
USD27.0026 -0.08493
 • ОВЕН
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Сотрудничество принесет Вам прибыль и выгодные деловые связи. Выгодно покупать валюту.
 • ТЕЛЕЦ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, придется взвалить на себя все домашние обязанности или ухаживать за больным родственником. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • РАК
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Если Вы хорошо потрудились, то сегодня соберете славный урожай. Неудачный день для секса. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ЛЕВ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • ДЕВА
  День подобьет Вас на споры со старшими. Не исключено, что кое-кто может неправильно расценить Вашу деловую активность и посчитать Вас излишне самоуверенным. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • СКОРПИОН
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, пришла пора отплатить тем, кто безвозмездно помогал Вам раньше. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Повысится Ваша деловая активность.
 • СТРЕЛЕЦ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Вероятны бытовые хлопоты.
 • ВОДОЛЕЙ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • РЫБЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Ваша сдержанность будет воспринята близким человеком как невнимание, что может привести к недоразумениям и обидам. Совещания и деловые переговоры лучше назначить на утро. Выгодно покупать валюту.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе