Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 8-07-2018, 07:44 292   

Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста
Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста
Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста

За Указом Президента № 464/95 День рибалки в Україні святкують у другу неділю липня. І вибір дати святкування не випадковий, адже це «найгарячиший» період для рибного лову, це сезон безсонних ночей у компанії друзів-рибалок, щедрих уловів і неймовірних історій. У цей день відзначають своє професійне свято не лише працівники рибного господарства, а й люди, для яких риболовля – захоплення.
Серед них є не лише ті, хто любить закинути вудку й насолодитися радістю спілкування з природою, а й люди, які докладають чимало зусиль, аби вберегти цю природу для наступних поколінь, і зберегти від знищення як водойми нашого міста, так і мешканців їх глибин.
ГО «Гуляйпільські рибалки» уже не перший рік «опікується» проблемами найвідомішої водойми нашого міста – річки Гайчур. Уже й не полічити скільки за цей час ними організовано прибирань і скільки кілограмів сміття було зібрано й вивезено з берегів Гайчуру. Та, на жаль, проблема засмічення річки - не найбільша її загроза. Не дивлячись на те, що «Гуляйпільські рибалки» зариблюють води  річки й підгодовують її мешканців, постійно знаходиться не один охочий, який намагається виловити рибу сітками. Так, лише за останній  період під час рейдів, проведених організацією, було передано до правоохоронних органів декілька чоловік, які порушували правила рибної ловлі.
Актив ГО “Гуляйпільські рибалки” вітає  місцевих рибалок та бажає всім відмінного кльову, рекордних уловів, терпіння та везіння на кожній вашій рибалці! Проте закликає не порушувати правил рибної ловлі і дбайливо ставитися до природи рідного краю!
Кожного дня все більше й більше людей об’єднуються, аби гуртом робити корисні справи для міста.
«Ми не якесь офіційне об’єднання, а просто група ентузіастів-рибалок, яким не байдужа доля місцевих водойм», - розповів Тур Володимир Ілліч.
Вже декілька років він із товаришами-рибалками Олександром Забавою, Миколою Передерієм, Леонідом Міщенком та іншими за погодженням із місцевою владою доглядає за міським ставком, відомим серед людей як «Заповітський». Восени ними було організовано збір коштів на зариблення ставка, небайдужими виявилося понад 100 чоловік і рибалкам вдалося запустити в ставок підрощеного карпа й амура. А згодом чоловіки організували ще й підкормку риби. Опікуються ентузіасти не лише «рибними питаннями». Так, вони побудували вже декілька кладок на водоймі, організували не одне прибирання й намагаються слідкувати за чистотою ставка.
Тож тепер, аби порибалити й упіймати гарну рибку, не потрібно кудись їхати і за щось платити.  Усе це можливо зробити, навіть не виїжджаючи з міста, завдяки місцевим ентузіастам. Проте рибалки закликають відпускати назад малу рибу, аби вона могла вирости й восени зачепитися на гачок уже дорослим півтора кілограмовим коропом чи амуром.
Тур Володимир Ілліч від імені рибалок вітає всіх любителів рибної ловлі зі святом! І бажає їм, як прийнято в рибалок, ні хвоста ні чешуї! Нехай ваші вудки ніколи вас не підводять, садки будуть повні гарного улову, а юшка з нього завжди буде найароматнішою та найсмачнішою!

Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Субота
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...+25-10
(Пд-З)

17.11День студента
21.11День Гідності та Свободи
  НБУ
валюта вартість
EUR31.4908 +0.09199
RUB0.42057 +0.00364
USD27.755 -0.01929
 • ОВЕН
  День придаст решимости Вашим действиям. Многие получат премии или гонорары. Следует остерегаться стремления к авторитарности и чрезмерной придирчивости к недостаткам окружающих, иначе к концу дня Вы рискуете остаться в одиночестве. Воздержитесь от неуемных желаний в этот день.
 • ТЕЛЕЦ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Наконец принесет плоды дело, которое Вы уже считали совсем гиблым. Уделите больше внимания детям, надолго не упускайте их из виду, чтобы не потерялись или не натворили бед. Но не принимайте все так близко к сердцу.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Смело назначайте свидания.
 • РАК
  День не способствует нахождению общего языка с представителями власти. Встреча с любимым человеком будет необыкновенно страстной. Возможна встреча с человеком, с которым Вы некогда были связаны по работе и не виделись очень давно. Вероятно получение премии.
 • ЛЕВ
  Сегодня будьте тише воды, ниже травы. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Повысится Ваша деловая активность.
 • ДЕВА
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Гармоничная космическая ситуация способствует Вашему финансовому благополучию. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • ВЕСЫ
  Сегодня не наделайте ошибок на работе. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Смело идите на контакт с представителями иностранной организации. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • СКОРПИОН
  Этот день хорош для зачатия ребенка и интимной близости, но он плох для осуществления крупных покупок. Возможно, вы почувствуете боли в области желудка. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • СТРЕЛЕЦ
  День в целом благоприятен. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. В голову придут плодотворные идеи.
 • КОЗЕРОГ
  День будет отмечен высокой активностью. Друзья могут пригласить в театр или в кино. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ВОДОЛЕЙ
  Вы почувствуете сегодня эмоциональный подъем, однако ни в коем случае не теряйте благоразумия. Именно сегодня Вам, возможно, повезет решить проблемы личной жизни. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • РЫБЫ
  День особенно благоприятен для людей, занятых творчеством. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе