Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 8-07-2018, 07:44 264   

Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста
Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста
Гуляйпільські рибалки на варті чистоти та екологічного благополуччя водойм нашого міста

За Указом Президента № 464/95 День рибалки в Україні святкують у другу неділю липня. І вибір дати святкування не випадковий, адже це «найгарячиший» період для рибного лову, це сезон безсонних ночей у компанії друзів-рибалок, щедрих уловів і неймовірних історій. У цей день відзначають своє професійне свято не лише працівники рибного господарства, а й люди, для яких риболовля – захоплення.
Серед них є не лише ті, хто любить закинути вудку й насолодитися радістю спілкування з природою, а й люди, які докладають чимало зусиль, аби вберегти цю природу для наступних поколінь, і зберегти від знищення як водойми нашого міста, так і мешканців їх глибин.
ГО «Гуляйпільські рибалки» уже не перший рік «опікується» проблемами найвідомішої водойми нашого міста – річки Гайчур. Уже й не полічити скільки за цей час ними організовано прибирань і скільки кілограмів сміття було зібрано й вивезено з берегів Гайчуру. Та, на жаль, проблема засмічення річки - не найбільша її загроза. Не дивлячись на те, що «Гуляйпільські рибалки» зариблюють води  річки й підгодовують її мешканців, постійно знаходиться не один охочий, який намагається виловити рибу сітками. Так, лише за останній  період під час рейдів, проведених організацією, було передано до правоохоронних органів декілька чоловік, які порушували правила рибної ловлі.
Актив ГО “Гуляйпільські рибалки” вітає  місцевих рибалок та бажає всім відмінного кльову, рекордних уловів, терпіння та везіння на кожній вашій рибалці! Проте закликає не порушувати правил рибної ловлі і дбайливо ставитися до природи рідного краю!
Кожного дня все більше й більше людей об’єднуються, аби гуртом робити корисні справи для міста.
«Ми не якесь офіційне об’єднання, а просто група ентузіастів-рибалок, яким не байдужа доля місцевих водойм», - розповів Тур Володимир Ілліч.
Вже декілька років він із товаришами-рибалками Олександром Забавою, Миколою Передерієм, Леонідом Міщенком та іншими за погодженням із місцевою владою доглядає за міським ставком, відомим серед людей як «Заповітський». Восени ними було організовано збір коштів на зариблення ставка, небайдужими виявилося понад 100 чоловік і рибалкам вдалося запустити в ставок підрощеного карпа й амура. А згодом чоловіки організували ще й підкормку риби. Опікуються ентузіасти не лише «рибними питаннями». Так, вони побудували вже декілька кладок на водоймі, організували не одне прибирання й намагаються слідкувати за чистотою ставка.
Тож тепер, аби порибалити й упіймати гарну рибку, не потрібно кудись їхати і за щось платити.  Усе це можливо зробити, навіть не виїжджаючи з міста, завдяки місцевим ентузіастам. Проте рибалки закликають відпускати назад малу рибу, аби вона могла вирости й восени зачепитися на гачок уже дорослим півтора кілограмовим коропом чи амуром.
Тур Володимир Ілліч від імені рибалок вітає всіх любителів рибної ловлі зі святом! І бажає їм, як прийнято в рибалок, ні хвоста ні чешуї! Нехай ваші вудки ніколи вас не підводять, садки будуть повні гарного улову, а юшка з нього завжди буде найароматнішою та найсмачнішою!

Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

  НБУ
валюта вартість
EUR32.8078 -0.12039
RUB0.41964 +0.00414
USD28.1202 -0.0308
 • ОВЕН
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Ваша сдержанность будет воспринята близким человеком как невнимание, что может привести к недоразумениям и обидам. Уделите больше внимания детям, надолго не упускайте их из виду, чтобы не потерялись или не натворили бед. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • ТЕЛЕЦ
  День предвещает успех в любви, удачные свидания, культпоходы, вечеринки. В отношении с начальством не рекомендуется терять чувство меры и такта. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Встреча с друзьями обещает интересный вечер. Возможна встреча с человеком, с которым Вы некогда были связаны по работе и не виделись очень давно. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • РАК
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Актуальными станут распределение доходов, уплата налогов и пошлин. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. В голову придут плодотворные идеи.
 • ЛЕВ
  Сегодня проявите мудрость и выдержку. Вы станете ещё более серьезным и трудолюбивым. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ДЕВА
  День хорош для деловых начинаний. Вас будут волновать вопросы материального характера. Смело идите на контакт с представителями иностранной организации. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ВЕСЫ
  День благоприятен для строителей, для занятых в сферах техники и услуг. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • СКОРПИОН
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Возможны приятные приключения. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • ВОДОЛЕЙ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Мечты должны соответствовать реальности. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Ваше настроение улучшится.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе