Завжди на службі у людей » Гуляйпільський Інформаційно-пізнавальний портал

Завжди на службі у людей

Газета "Актуальний погляд" 29-07-2018, 07:04 121   

Людство знає безліч професій, і всі вони важливі. Без них неможливий економічний і соціально-культурний розвиток держави. Тому життя будь-якої повноцінної держави не можливо уявити без добре розвинених торгових відносин.
Професія "продавець" одна з найбільш поширених і повсюдно шанованих професій у світі, бо кожен із нас не раз переконувався, як впливає на нашу працездатність те, з яким настроєм ми залишаємо магазин після його відвідування.
Туди, де нас зустріли з посмішкою, чемно обслужили, хочеться повертатися ще й ще. І зовсім інший настрій у покупця, на якого дивляться, як на непроханого гостя, що заважає продавцям обмінюватися домашніми новинами. На щастя, сьогодні вже таких «непривітних» працівників за прилавком залишається все менше йменше. Хоч і важко продавцям, але час вимагає цінувати кожного покупця, який завітав до торговельного закладу, і вони намагаються працювати так, щоб ми, покупці, не покидали його з порожніми руками.
Тож, щоб дізнатися, як працюється сьогодні людям у торгівлі, ми звернулися до підприємця Світлани Олександрівни Дудки, яка зі своєю командою із січня 2007 року господарює в магазині  «Еталон», що знаходиться в центрі міста на розі вулиць Шевченка і Нестора Махна.

 

Завжди на службі у людей
Завжди на службі у людей

- Починати свою справу довелося майже з нуля, бо стара команда пішла, - говорить Світлана Іванівна. -  Допомагали мені тоді Ірина Радюк, Олександра Шамрай і Любов Торукало. Давно працюють у нас Валентина Домашенко і Вікторія Міщенко. За це я їм щиро вдячна. Потім прийшли інші працівниці.
У нашому торговельному закладі багато років трудилися Любов Йосипівна Торукало (вже на пенсії) і Наталія Самойлова.  Ці «дівчата» були старанними, добросовісними, відповідальними.
Моєю помічницею є Олена Володимирівна Щербак, старанно працює бухгалтер Інна Володимирівна Політько. Добре та добросовісно працює у відділах лікеро-горілчаному, гастрономії і бакалії бригада продавців у складі Валентини Домашенко, Вікторії Міщенко і Ольги Медвідь. Тут панує повна взаємозамінність.
І дуже приємно, що найбільше схвальних відгуків чуємо про роботу продавця Валентини Леонідівни Домашенко. Люди пишуть, що вона чемна, уважна до покупців, старанно їх обслуговує. Про це вони залишають записи у Книзі відгуків.
- Світлано Олександрівно, бачу, є у вас відділ квітів, який створює атмосферу затишку і комфорту. Сюди приємно зайти і насолодитися естетично сформованими букетами і не тільки помилуватися, а й придбати потрібні квіти. Чи давно ви відкрили цей відділ?
- Десь півтора року тому ми почали пропонувати покупцям не тільки продукти, а й красу, яку несуть квіти.

Завжди на службі у людей

У цьому відділі працюють моя дочка - студентка Анна, Олена Павелько і Надія Шаровська, які створюють затишний куточок для покупців.
Є в нас і свій цех з виробництва хлібобулочних виробів, де трудяться  технолог Олена Душкевич і Олена Миколаївна Коротнюк. Їхні вироби користуються популярністю серед мешканців нашого міста.
Щоб створити гідні умови для праці в цеху, ми провели ремонт приміщення, закупили нове холодильне обладнання, духові шафи. Одним словом, робимо все, щоб і продавчині, і покупці були задоволені нашою роботою.
Принагідно хочеться добрим словом згадати і нашого продавця магазину, що працює в селі Червоному, Маргариту Шевченко, яка забезпечує жителів села продуктами харчування і товарами побутового призначення. Вона теж відзначається сумлінністю в роботі. Покупці задоволені її обслуговуванням, а ми дбаємо про асортимент товарів.
- А які у вас плани на майбутнє?
- Найближчим часом плануємо відкрити літній майданчик - кафе у дворі гастроному «Еталон». Цим ми активно займаємося вже півтора року. Ми вже створили затишний куточок. Там гарно, красиво. Хочеться, щоб були гідні умови для відпочинку відвідувачів.
- Чи є сьогодні проблеми й труднощі в роботі працівників торгівлі?
- Перш за все нас турбує купівельна спроможність покупців, викликана низьким рівнем життя земляків (малі зарплати і такі ж пенсії). Та й нам не вгнатися за цінами на товари: сьогодні отримуємо їх за одними цінами, а через тиждень вони вже набагато вищі на ті ж товари, що брали раніше. Дуже турбує нас нестабільна цінова урядова політика, а хотілося б стабільності.
І все ж, незважаючи на труднощі та проблеми, працівники прилавку докладають зусиль, щоб вчасно і якісно обслужити покупців.
Напередодні Дня торгівлі вітаю колег із професійним святом. Бажаю Вам гарних, чемних покупців, щоб Ви приходили на роботу з гарним настроєм і ділилися ним з відвідувачами. Щоб Ви від своєї праці отримували тільки задоволення, мали позитивні емоції, і щоб у Вас була гідна зарплата, а в сім’ях панував мир і спокій. Зі святом!

Іван Кушніренко

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Понеділок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

23.08День Державного Прапора України
24.08День Незалежності України

  НБУ
валюта вартість
EUR31.7792 +0.31785
RUB0.41717 +0.00352
USD27.8986 +0.22802
 • ОВЕН
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Не исключено, что подведут те, на кого Вы надеялись. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. В голову придут плодотворные идеи.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Успех Вам гарантирован только тогда, когда Вы сумете правильно выбрать момент и убедить окружающих в своей правоте. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • РАК
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Влиятельные люди помогут вашему продвижению по службе. Сегодня может быть прибыль от дела, в которое Вы вложили массу средств и энергии, либо материальное поощрение. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ЛЕВ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Вы можете достичь неплохих творческих успехов. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ДЕВА
  День располагает к лени и может быть пагубным для здоровья. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВЕСЫ
  Активный, творческий день. Следует на сегодня по возможности отложить служебную командировку. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СКОРПИОН
  День вряд ли будет богат событиями. Сегодня может случиться так, что Вы будете зависеть от своих партнеров, поэтому, претворяя свои планы в жизнь, не забывайте о тех, кто помогал Вам. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • СТРЕЛЕЦ
  Расположение планет препятствует нормальному течению всех дел. Зря не обольщайтесь и не отчаивайтесь, неудачи будут кратковременными. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня возможны перемены. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Ваше настроение улучшится.
 • ВОДОЛЕЙ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Если с утра Вы еще будете клевать носом, то уже часам к одиннадцати Ваша внутренняя энергия начнет выплескиваться наружу. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • РЫБЫ
  День хорош, как для умственной, так и для физической работы. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе