Завжди на службі у людей

Газета "Актуальний погляд" 29-07-2018, 07:04 214   

Людство знає безліч професій, і всі вони важливі. Без них неможливий економічний і соціально-культурний розвиток держави. Тому життя будь-якої повноцінної держави не можливо уявити без добре розвинених торгових відносин.
Професія "продавець" одна з найбільш поширених і повсюдно шанованих професій у світі, бо кожен із нас не раз переконувався, як впливає на нашу працездатність те, з яким настроєм ми залишаємо магазин після його відвідування.
Туди, де нас зустріли з посмішкою, чемно обслужили, хочеться повертатися ще й ще. І зовсім інший настрій у покупця, на якого дивляться, як на непроханого гостя, що заважає продавцям обмінюватися домашніми новинами. На щастя, сьогодні вже таких «непривітних» працівників за прилавком залишається все менше йменше. Хоч і важко продавцям, але час вимагає цінувати кожного покупця, який завітав до торговельного закладу, і вони намагаються працювати так, щоб ми, покупці, не покидали його з порожніми руками.
Тож, щоб дізнатися, як працюється сьогодні людям у торгівлі, ми звернулися до підприємця Світлани Олександрівни Дудки, яка зі своєю командою із січня 2007 року господарює в магазині  «Еталон», що знаходиться в центрі міста на розі вулиць Шевченка і Нестора Махна.

 

Завжди на службі у людей
Завжди на службі у людей

- Починати свою справу довелося майже з нуля, бо стара команда пішла, - говорить Світлана Іванівна. -  Допомагали мені тоді Ірина Радюк, Олександра Шамрай і Любов Торукало. Давно працюють у нас Валентина Домашенко і Вікторія Міщенко. За це я їм щиро вдячна. Потім прийшли інші працівниці.
У нашому торговельному закладі багато років трудилися Любов Йосипівна Торукало (вже на пенсії) і Наталія Самойлова.  Ці «дівчата» були старанними, добросовісними, відповідальними.
Моєю помічницею є Олена Володимирівна Щербак, старанно працює бухгалтер Інна Володимирівна Політько. Добре та добросовісно працює у відділах лікеро-горілчаному, гастрономії і бакалії бригада продавців у складі Валентини Домашенко, Вікторії Міщенко і Ольги Медвідь. Тут панує повна взаємозамінність.
І дуже приємно, що найбільше схвальних відгуків чуємо про роботу продавця Валентини Леонідівни Домашенко. Люди пишуть, що вона чемна, уважна до покупців, старанно їх обслуговує. Про це вони залишають записи у Книзі відгуків.
- Світлано Олександрівно, бачу, є у вас відділ квітів, який створює атмосферу затишку і комфорту. Сюди приємно зайти і насолодитися естетично сформованими букетами і не тільки помилуватися, а й придбати потрібні квіти. Чи давно ви відкрили цей відділ?
- Десь півтора року тому ми почали пропонувати покупцям не тільки продукти, а й красу, яку несуть квіти.

Завжди на службі у людей

У цьому відділі працюють моя дочка - студентка Анна, Олена Павелько і Надія Шаровська, які створюють затишний куточок для покупців.
Є в нас і свій цех з виробництва хлібобулочних виробів, де трудяться  технолог Олена Душкевич і Олена Миколаївна Коротнюк. Їхні вироби користуються популярністю серед мешканців нашого міста.
Щоб створити гідні умови для праці в цеху, ми провели ремонт приміщення, закупили нове холодильне обладнання, духові шафи. Одним словом, робимо все, щоб і продавчині, і покупці були задоволені нашою роботою.
Принагідно хочеться добрим словом згадати і нашого продавця магазину, що працює в селі Червоному, Маргариту Шевченко, яка забезпечує жителів села продуктами харчування і товарами побутового призначення. Вона теж відзначається сумлінністю в роботі. Покупці задоволені її обслуговуванням, а ми дбаємо про асортимент товарів.
- А які у вас плани на майбутнє?
- Найближчим часом плануємо відкрити літній майданчик - кафе у дворі гастроному «Еталон». Цим ми активно займаємося вже півтора року. Ми вже створили затишний куточок. Там гарно, красиво. Хочеться, щоб були гідні умови для відпочинку відвідувачів.
- Чи є сьогодні проблеми й труднощі в роботі працівників торгівлі?
- Перш за все нас турбує купівельна спроможність покупців, викликана низьким рівнем життя земляків (малі зарплати і такі ж пенсії). Та й нам не вгнатися за цінами на товари: сьогодні отримуємо їх за одними цінами, а через тиждень вони вже набагато вищі на ті ж товари, що брали раніше. Дуже турбує нас нестабільна цінова урядова політика, а хотілося б стабільності.
І все ж, незважаючи на труднощі та проблеми, працівники прилавку докладають зусиль, щоб вчасно і якісно обслужити покупців.
Напередодні Дня торгівлі вітаю колег із професійним святом. Бажаю Вам гарних, чемних покупців, щоб Ви приходили на роботу з гарним настроєм і ділилися ним з відвідувачами. Щоб Ви від своєї праці отримували тільки задоволення, мали позитивні емоції, і щоб у Вас була гідна зарплата, а в сім’ях панував мир і спокій. Зі святом!

Іван Кушніренко

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-03-3
(З, Пд-З)

19.01Водохреща
20.01День Автономної Республіки Крим
22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
  НБУ
валюта вартість
EUR31.9471 +0.04822
RUB0.42191 +0.00238
USD28.0336 +0.02511
 • ОВЕН
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Отложите решение любых финансовых проблем, не подписывайте никаких документов. Вероятны бытовые хлопоты.
 • ТЕЛЕЦ
  День вряд ли будет богат событиями. Возрастет вероятность отравления. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Сотрудничество принесет Вам прибыль и выгодные деловые связи. Выгодно покупать валюту.
 • РАК
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Не обольщайтесь заманчивыми предложениями. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • ЛЕВ
  День вряд ли будет богат событиями. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • ДЕВА
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Возможны проблемы материального характера, если Вы позволяли себе расслабиться, то весьма вероятны финансовые затруднения. Неудачный день для секса. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ВЕСЫ
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • СКОРПИОН
  День вряд ли будет богат событиями. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Удачный день для людей творческих профессий.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Возможны приятные приключения. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Повысится Ваша деловая активность.
 • ВОДОЛЕЙ
  День вряд ли будет богат событиями. Друзья могут пригласить в театр или в кино. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • РЫБЫ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Исключите сегодня из своего меню мясо, замените его овощами. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Вероятны бытовые хлопоты.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе