Завжди на службі у людей

Газета "Актуальний погляд" 29-07-2018, 07:04 169   

Людство знає безліч професій, і всі вони важливі. Без них неможливий економічний і соціально-культурний розвиток держави. Тому життя будь-якої повноцінної держави не можливо уявити без добре розвинених торгових відносин.
Професія "продавець" одна з найбільш поширених і повсюдно шанованих професій у світі, бо кожен із нас не раз переконувався, як впливає на нашу працездатність те, з яким настроєм ми залишаємо магазин після його відвідування.
Туди, де нас зустріли з посмішкою, чемно обслужили, хочеться повертатися ще й ще. І зовсім інший настрій у покупця, на якого дивляться, як на непроханого гостя, що заважає продавцям обмінюватися домашніми новинами. На щастя, сьогодні вже таких «непривітних» працівників за прилавком залишається все менше йменше. Хоч і важко продавцям, але час вимагає цінувати кожного покупця, який завітав до торговельного закладу, і вони намагаються працювати так, щоб ми, покупці, не покидали його з порожніми руками.
Тож, щоб дізнатися, як працюється сьогодні людям у торгівлі, ми звернулися до підприємця Світлани Олександрівни Дудки, яка зі своєю командою із січня 2007 року господарює в магазині  «Еталон», що знаходиться в центрі міста на розі вулиць Шевченка і Нестора Махна.

 

Завжди на службі у людей
Завжди на службі у людей

- Починати свою справу довелося майже з нуля, бо стара команда пішла, - говорить Світлана Іванівна. -  Допомагали мені тоді Ірина Радюк, Олександра Шамрай і Любов Торукало. Давно працюють у нас Валентина Домашенко і Вікторія Міщенко. За це я їм щиро вдячна. Потім прийшли інші працівниці.
У нашому торговельному закладі багато років трудилися Любов Йосипівна Торукало (вже на пенсії) і Наталія Самойлова.  Ці «дівчата» були старанними, добросовісними, відповідальними.
Моєю помічницею є Олена Володимирівна Щербак, старанно працює бухгалтер Інна Володимирівна Політько. Добре та добросовісно працює у відділах лікеро-горілчаному, гастрономії і бакалії бригада продавців у складі Валентини Домашенко, Вікторії Міщенко і Ольги Медвідь. Тут панує повна взаємозамінність.
І дуже приємно, що найбільше схвальних відгуків чуємо про роботу продавця Валентини Леонідівни Домашенко. Люди пишуть, що вона чемна, уважна до покупців, старанно їх обслуговує. Про це вони залишають записи у Книзі відгуків.
- Світлано Олександрівно, бачу, є у вас відділ квітів, який створює атмосферу затишку і комфорту. Сюди приємно зайти і насолодитися естетично сформованими букетами і не тільки помилуватися, а й придбати потрібні квіти. Чи давно ви відкрили цей відділ?
- Десь півтора року тому ми почали пропонувати покупцям не тільки продукти, а й красу, яку несуть квіти.

Завжди на службі у людей

У цьому відділі працюють моя дочка - студентка Анна, Олена Павелько і Надія Шаровська, які створюють затишний куточок для покупців.
Є в нас і свій цех з виробництва хлібобулочних виробів, де трудяться  технолог Олена Душкевич і Олена Миколаївна Коротнюк. Їхні вироби користуються популярністю серед мешканців нашого міста.
Щоб створити гідні умови для праці в цеху, ми провели ремонт приміщення, закупили нове холодильне обладнання, духові шафи. Одним словом, робимо все, щоб і продавчині, і покупці були задоволені нашою роботою.
Принагідно хочеться добрим словом згадати і нашого продавця магазину, що працює в селі Червоному, Маргариту Шевченко, яка забезпечує жителів села продуктами харчування і товарами побутового призначення. Вона теж відзначається сумлінністю в роботі. Покупці задоволені її обслуговуванням, а ми дбаємо про асортимент товарів.
- А які у вас плани на майбутнє?
- Найближчим часом плануємо відкрити літній майданчик - кафе у дворі гастроному «Еталон». Цим ми активно займаємося вже півтора року. Ми вже створили затишний куточок. Там гарно, красиво. Хочеться, щоб були гідні умови для відпочинку відвідувачів.
- Чи є сьогодні проблеми й труднощі в роботі працівників торгівлі?
- Перш за все нас турбує купівельна спроможність покупців, викликана низьким рівнем життя земляків (малі зарплати і такі ж пенсії). Та й нам не вгнатися за цінами на товари: сьогодні отримуємо їх за одними цінами, а через тиждень вони вже набагато вищі на ті ж товари, що брали раніше. Дуже турбує нас нестабільна цінова урядова політика, а хотілося б стабільності.
І все ж, незважаючи на труднощі та проблеми, працівники прилавку докладають зусиль, щоб вчасно і якісно обслужити покупців.
Напередодні Дня торгівлі вітаю колег із професійним святом. Бажаю Вам гарних, чемних покупців, щоб Ви приходили на роботу з гарним настроєм і ділилися ним з відвідувачами. Щоб Ви від своєї праці отримували тільки задоволення, мали позитивні емоції, і щоб у Вас була гідна зарплата, а в сім’ях панував мир і спокій. Зі святом!

Іван Кушніренко

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.10День визволення України від фашистських загарбників
  НБУ
валюта вартість
EUR32.3099 +0.03427
RUB0.43101 +0.00103
USD28.1494 +0.069
 • ОВЕН
  Сегодня не лучший день для общения со старшими, родители станут настаивать на своем, переубеждать их бесполезно. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня следует быть крайне внимательным к своему здоровью. Возможны приятные приключения. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • РАК
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ЛЕВ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Мечты должны соответствовать реальности. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • ДЕВА
  Сегодня необходимо набраться терпения и выдержки, чтобы избежать конфликтов с близкими и подчиненными. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Судя по всему, родственники Вашей второй половины обратятся к Вам сегодня за советом и помощью. В голову придут плодотворные идеи.
 • ВЕСЫ
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Не спешите довериться малознакомым людям. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • СКОРПИОН
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • СТРЕЛЕЦ
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВОДОЛЕЙ
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • РЫБЫ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе