Завжди на службі у людей

Газета "Актуальний погляд" 29-07-2018, 07:04 271   

Людство знає безліч професій, і всі вони важливі. Без них неможливий економічний і соціально-культурний розвиток держави. Тому життя будь-якої повноцінної держави не можливо уявити без добре розвинених торгових відносин.
Професія "продавець" одна з найбільш поширених і повсюдно шанованих професій у світі, бо кожен із нас не раз переконувався, як впливає на нашу працездатність те, з яким настроєм ми залишаємо магазин після його відвідування.
Туди, де нас зустріли з посмішкою, чемно обслужили, хочеться повертатися ще й ще. І зовсім інший настрій у покупця, на якого дивляться, як на непроханого гостя, що заважає продавцям обмінюватися домашніми новинами. На щастя, сьогодні вже таких «непривітних» працівників за прилавком залишається все менше йменше. Хоч і важко продавцям, але час вимагає цінувати кожного покупця, який завітав до торговельного закладу, і вони намагаються працювати так, щоб ми, покупці, не покидали його з порожніми руками.
Тож, щоб дізнатися, як працюється сьогодні людям у торгівлі, ми звернулися до підприємця Світлани Олександрівни Дудки, яка зі своєю командою із січня 2007 року господарює в магазині  «Еталон», що знаходиться в центрі міста на розі вулиць Шевченка і Нестора Махна.

 

Завжди на службі у людей
Завжди на службі у людей

- Починати свою справу довелося майже з нуля, бо стара команда пішла, - говорить Світлана Іванівна. -  Допомагали мені тоді Ірина Радюк, Олександра Шамрай і Любов Торукало. Давно працюють у нас Валентина Домашенко і Вікторія Міщенко. За це я їм щиро вдячна. Потім прийшли інші працівниці.
У нашому торговельному закладі багато років трудилися Любов Йосипівна Торукало (вже на пенсії) і Наталія Самойлова.  Ці «дівчата» були старанними, добросовісними, відповідальними.
Моєю помічницею є Олена Володимирівна Щербак, старанно працює бухгалтер Інна Володимирівна Політько. Добре та добросовісно працює у відділах лікеро-горілчаному, гастрономії і бакалії бригада продавців у складі Валентини Домашенко, Вікторії Міщенко і Ольги Медвідь. Тут панує повна взаємозамінність.
І дуже приємно, що найбільше схвальних відгуків чуємо про роботу продавця Валентини Леонідівни Домашенко. Люди пишуть, що вона чемна, уважна до покупців, старанно їх обслуговує. Про це вони залишають записи у Книзі відгуків.
- Світлано Олександрівно, бачу, є у вас відділ квітів, який створює атмосферу затишку і комфорту. Сюди приємно зайти і насолодитися естетично сформованими букетами і не тільки помилуватися, а й придбати потрібні квіти. Чи давно ви відкрили цей відділ?
- Десь півтора року тому ми почали пропонувати покупцям не тільки продукти, а й красу, яку несуть квіти.

Завжди на службі у людей

У цьому відділі працюють моя дочка - студентка Анна, Олена Павелько і Надія Шаровська, які створюють затишний куточок для покупців.
Є в нас і свій цех з виробництва хлібобулочних виробів, де трудяться  технолог Олена Душкевич і Олена Миколаївна Коротнюк. Їхні вироби користуються популярністю серед мешканців нашого міста.
Щоб створити гідні умови для праці в цеху, ми провели ремонт приміщення, закупили нове холодильне обладнання, духові шафи. Одним словом, робимо все, щоб і продавчині, і покупці були задоволені нашою роботою.
Принагідно хочеться добрим словом згадати і нашого продавця магазину, що працює в селі Червоному, Маргариту Шевченко, яка забезпечує жителів села продуктами харчування і товарами побутового призначення. Вона теж відзначається сумлінністю в роботі. Покупці задоволені її обслуговуванням, а ми дбаємо про асортимент товарів.
- А які у вас плани на майбутнє?
- Найближчим часом плануємо відкрити літній майданчик - кафе у дворі гастроному «Еталон». Цим ми активно займаємося вже півтора року. Ми вже створили затишний куточок. Там гарно, красиво. Хочеться, щоб були гідні умови для відпочинку відвідувачів.
- Чи є сьогодні проблеми й труднощі в роботі працівників торгівлі?
- Перш за все нас турбує купівельна спроможність покупців, викликана низьким рівнем життя земляків (малі зарплати і такі ж пенсії). Та й нам не вгнатися за цінами на товари: сьогодні отримуємо їх за одними цінами, а через тиждень вони вже набагато вищі на ті ж товари, що брали раніше. Дуже турбує нас нестабільна цінова урядова політика, а хотілося б стабільності.
І все ж, незважаючи на труднощі та проблеми, працівники прилавку докладають зусиль, щоб вчасно і якісно обслужити покупців.
Напередодні Дня торгівлі вітаю колег із професійним святом. Бажаю Вам гарних, чемних покупців, щоб Ви приходили на роботу з гарним настроєм і ділилися ним з відвідувачами. Щоб Ви від своєї праці отримували тільки задоволення, мали позитивні емоції, і щоб у Вас була гідна зарплата, а в сім’ях панував мир і спокій. Зі святом!

Іван Кушніренко

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Понеділок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+19...+217-9
(Пд)

22.04Міжнародний день Землі
23.04Всесвітній день книги й авторського права
26.04Міжнародний день інтелектуальної власності
26.04Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф
28.04Великдень або Пасха
01.05День Праці
03.05Всесвітній день свободи преси
  НБУ
валюта вартість
EUR30.2107 +0.01835
RUB0.41985 +0.00096
USD26.854 +0.01632
 • ОВЕН
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Возможны проблемы материального характера, если Вы позволяли себе расслабиться, то весьма вероятны финансовые затруднения. Новые связи с деловыми партнерами могут оказаться весьма прочными. Будьте осторожны с автомобилем.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • РАК
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Хлопоты о прибавке к зарплате могут оказаться ненапрасными.
 • ЛЕВ
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Возможны приятные приключения. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ДЕВА
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Друзья могут пригласить в театр или в кино. Неожиданный интерес возможно вызовет у Вас религия. Уделите больше внимания любимому человеку.
 • ВЕСЫ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Исключите сегодня из своего меню мясо, замените его овощами. Подходящий момент для визита к врачу за рецептом необходимого лекарства. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
 • СКОРПИОН
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Многие получат премии или гонорары. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • СТРЕЛЕЦ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Напряженная домашняя атмосфера побудит Вас провести вечер в обществе друзей. Существует вероятность эмоциональных срывов, и, если вам предстоит обращаться в государственные инстанции, сохраняйте самообладание. Успешны знакомства и поездки.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Поэтому расплатитесь с кредиторами, тем более, что вскоре финансовые трудности сменит успех. Пришло время пожинать плоды.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Вы ведете правильную финансовую политику, но постоянно возникают искушения, и надо разумно распорядиться своими средствами. Неблагоприятное время для коллективных занятий или совместных мероприятий, однако, всё за чтобы вы не взялись сегодня в плане индивидуального творчества, будет успешно реализовано. Перегрузки чреваты нервным срывом.
 • РЫБЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Сегодня не спешите давать согласие, иначе возможны ошибки, чреватые серьезными последствиями в отношениях с людьми. Будьте осторожны с автомобилем.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе