Є ТАКА ПРОФЕСІЯ - ОФТАЛЬМОЛОГ

Газета "Актуальний погляд" 6-08-2018, 17:38 202   

Є ТАКА ПРОФЕСІЯ - ОФТАЛЬМОЛОГ

Своє професійне свято лікарі-офтальмологи (окулісти) почали відзначати з 2004 року. Датою проведення свята стало 8 серпня - день народження відомого офтальмолога Святослава Федорова.
Напередодні свята ми звернулися до лікаря-офтальмолога першої категорії комунального закладу «Гуляйпільська центральна районна лікарня» СЕРГІЯ СЕМЕНОВИЧА ВЛАСЕНКА з проханням розповісти про свою професію, про проблеми, які  є в роботі. Ось що він розповів:
- Ні для кого не секрет, що переважну частину інформації про навколишній світ ми отримуємо через очі. З самого народження практично всі люди мають зір, що відповідає нормі, але, на жаль, з роками під дією зовнішніх факторів він має властивість погіршуватися. З цією проблемою і працює офтальмолог.
Чим же я займаюся як лікар і хто допомагає в роботі?
Багато років мені допомагала в роботі медична сестра Тетяна Степанівна Семенюта, а останні п’ять років зі мною працює медсестра Оксана Василівна Кононова, яка добросовісно виконує свої службові обов’язки. Кожен пацієнт, який переступає кабінет окуліста, сподівається на кваліфіковану медичну допомогу, і ми намагаємося виправдати його довіру, але…
Ми працюємо на старому медичному обладнанні випуску сімдесятих років минулого століття. І це тоді, коли є новіше сучасне обладнання, та воно коштує дорого, і в лікарні немає коштів його придбати. Тому звертаюся до небайдужих людей – спонсорів допомогти придбати нам сучасне медичне обладнання для кабінета окуліста.
І все ж у наших умовах є можливість діагностувати великий перелік хвороб і здійснювати амбулаторне лікування очей.
На прийом до лікаря приходять пацієнти з найрізноманітнішими хворобами. Нам доводиться діагностувати глаукоми, дистрофію сітківки різної етиології, катаракти різних ступенів, різні міопії (особливо у дітей). Особливо хочеться звернути увагу людей, які хворіють на цукровий діабет, їм потрібно 1-2 рази на рік проходити обстеження в офтальмолога.
Також часто звертаються пацієнти з травмами очей інородними тілами або опіками.
Напередодні професійного свята бажаю всім жителям району мати  міцне здоров’я і гарний зір.
- А де можна придбати окуляри, якщо їх приписав лікар? – запитують деякі читачі газети.
- У цьому землякам професійно допоможе продавець-консультант І. Л. Трусова у відділі «Оптика», що працює в магазині «Лілія».
“За довгий час роботи до нас звернулося багато жителів міста і району, а також гостей Гуляйполя, - розповідає Ілона Леонідівна. - Кожна людина приходить із своєю проблемою та вимогами. Дуже приємно, коли з нашої «Оптики» йдуть вдячні та задоволені люди, яким допомагаємо бачити світ чіткіше.
Часто доводиться працювати з людьми похилого віку і дуже прикро спостерігати, як їм не вистачає простого розуміння і уваги. Таких людей намагаюся вислухати, порадити, а потім підібрати окуляри.
У нашому відділі проводиться якісна та безкоштовна перевірка зору, маємо широкий асортимент окулярів на різний смак та аксесуарів до них. Також є можливість придбати контактні лінзи і розчини до них.
Кожному клієнту допомагаємо швидко і якісно відремонтувати окуляри.
Останнім часом багато дітей страждають від погіршення зору. Після обстеження і лікування в області батьки звертаються до нас, і ми виготовляємо окуляри різноманітної складності на замовлення. Для постійних клієнтів та пенсіонерів діє система знижок та подарунків”.
Шановні офтальмологи району і всі причетні до їх професії, вітаємо Вас із  професійним святом, зичимо перемоги у боротьбі з хворобами зору.

Сторінку підготував Іван КУШНІРЕНКО

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.10День визволення України від фашистських загарбників
  НБУ
валюта вартість
EUR32.3099 +0.03427
RUB0.43101 +0.00103
USD28.1494 +0.069
 • ОВЕН
  Сегодня не лучший день для общения со старшими, родители станут настаивать на своем, переубеждать их бесполезно. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня следует быть крайне внимательным к своему здоровью. Возможны приятные приключения. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • РАК
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ЛЕВ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Мечты должны соответствовать реальности. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • ДЕВА
  Сегодня необходимо набраться терпения и выдержки, чтобы избежать конфликтов с близкими и подчиненными. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Судя по всему, родственники Вашей второй половины обратятся к Вам сегодня за советом и помощью. В голову придут плодотворные идеи.
 • ВЕСЫ
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Не спешите довериться малознакомым людям. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • СКОРПИОН
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • СТРЕЛЕЦ
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВОДОЛЕЙ
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • РЫБЫ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе