Є ТАКА ПРОФЕСІЯ - ОФТАЛЬМОЛОГ » Гуляйпільський Інформаційно-пізнавальний портал

Є ТАКА ПРОФЕСІЯ - ОФТАЛЬМОЛОГ

Газета "Актуальний погляд" 6-08-2018, 17:38 86   

Є ТАКА ПРОФЕСІЯ - ОФТАЛЬМОЛОГ

Своє професійне свято лікарі-офтальмологи (окулісти) почали відзначати з 2004 року. Датою проведення свята стало 8 серпня - день народження відомого офтальмолога Святослава Федорова.
Напередодні свята ми звернулися до лікаря-офтальмолога першої категорії комунального закладу «Гуляйпільська центральна районна лікарня» СЕРГІЯ СЕМЕНОВИЧА ВЛАСЕНКА з проханням розповісти про свою професію, про проблеми, які  є в роботі. Ось що він розповів:
- Ні для кого не секрет, що переважну частину інформації про навколишній світ ми отримуємо через очі. З самого народження практично всі люди мають зір, що відповідає нормі, але, на жаль, з роками під дією зовнішніх факторів він має властивість погіршуватися. З цією проблемою і працює офтальмолог.
Чим же я займаюся як лікар і хто допомагає в роботі?
Багато років мені допомагала в роботі медична сестра Тетяна Степанівна Семенюта, а останні п’ять років зі мною працює медсестра Оксана Василівна Кононова, яка добросовісно виконує свої службові обов’язки. Кожен пацієнт, який переступає кабінет окуліста, сподівається на кваліфіковану медичну допомогу, і ми намагаємося виправдати його довіру, але…
Ми працюємо на старому медичному обладнанні випуску сімдесятих років минулого століття. І це тоді, коли є новіше сучасне обладнання, та воно коштує дорого, і в лікарні немає коштів його придбати. Тому звертаюся до небайдужих людей – спонсорів допомогти придбати нам сучасне медичне обладнання для кабінета окуліста.
І все ж у наших умовах є можливість діагностувати великий перелік хвороб і здійснювати амбулаторне лікування очей.
На прийом до лікаря приходять пацієнти з найрізноманітнішими хворобами. Нам доводиться діагностувати глаукоми, дистрофію сітківки різної етиології, катаракти різних ступенів, різні міопії (особливо у дітей). Особливо хочеться звернути увагу людей, які хворіють на цукровий діабет, їм потрібно 1-2 рази на рік проходити обстеження в офтальмолога.
Також часто звертаються пацієнти з травмами очей інородними тілами або опіками.
Напередодні професійного свята бажаю всім жителям району мати  міцне здоров’я і гарний зір.
- А де можна придбати окуляри, якщо їх приписав лікар? – запитують деякі читачі газети.
- У цьому землякам професійно допоможе продавець-консультант І. Л. Трусова у відділі «Оптика», що працює в магазині «Лілія».
“За довгий час роботи до нас звернулося багато жителів міста і району, а також гостей Гуляйполя, - розповідає Ілона Леонідівна. - Кожна людина приходить із своєю проблемою та вимогами. Дуже приємно, коли з нашої «Оптики» йдуть вдячні та задоволені люди, яким допомагаємо бачити світ чіткіше.
Часто доводиться працювати з людьми похилого віку і дуже прикро спостерігати, як їм не вистачає простого розуміння і уваги. Таких людей намагаюся вислухати, порадити, а потім підібрати окуляри.
У нашому відділі проводиться якісна та безкоштовна перевірка зору, маємо широкий асортимент окулярів на різний смак та аксесуарів до них. Також є можливість придбати контактні лінзи і розчини до них.
Кожному клієнту допомагаємо швидко і якісно відремонтувати окуляри.
Останнім часом багато дітей страждають від погіршення зору. Після обстеження і лікування в області батьки звертаються до нас, і ми виготовляємо окуляри різноманітної складності на замовлення. Для постійних клієнтів та пенсіонерів діє система знижок та подарунків”.
Шановні офтальмологи району і всі причетні до їх професії, вітаємо Вас із  професійним святом, зичимо перемоги у боротьбі з хворобами зору.

Сторінку підготував Іван КУШНІРЕНКО

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Понеділок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

23.08День Державного Прапора України
24.08День Незалежності України

  НБУ
валюта вартість
EUR31.7792 +0.31785
RUB0.41717 +0.00352
USD27.8986 +0.22802
 • ОВЕН
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Не исключено, что подведут те, на кого Вы надеялись. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. В голову придут плодотворные идеи.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Успех Вам гарантирован только тогда, когда Вы сумете правильно выбрать момент и убедить окружающих в своей правоте. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • РАК
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Влиятельные люди помогут вашему продвижению по службе. Сегодня может быть прибыль от дела, в которое Вы вложили массу средств и энергии, либо материальное поощрение. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ЛЕВ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Вы можете достичь неплохих творческих успехов. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ДЕВА
  День располагает к лени и может быть пагубным для здоровья. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВЕСЫ
  Активный, творческий день. Следует на сегодня по возможности отложить служебную командировку. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СКОРПИОН
  День вряд ли будет богат событиями. Сегодня может случиться так, что Вы будете зависеть от своих партнеров, поэтому, претворяя свои планы в жизнь, не забывайте о тех, кто помогал Вам. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • СТРЕЛЕЦ
  Расположение планет препятствует нормальному течению всех дел. Зря не обольщайтесь и не отчаивайтесь, неудачи будут кратковременными. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня возможны перемены. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Ваше настроение улучшится.
 • ВОДОЛЕЙ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Если с утра Вы еще будете клевать носом, то уже часам к одиннадцати Ваша внутренняя энергия начнет выплескиваться наружу. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • РЫБЫ
  День хорош, как для умственной, так и для физической работы. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе