Є ТАКА ПРОФЕСІЯ - ОФТАЛЬМОЛОГ

Газета "Актуальний погляд" 6-08-2018, 17:38 451   

Є ТАКА ПРОФЕСІЯ - ОФТАЛЬМОЛОГ

Своє професійне свято лікарі-офтальмологи (окулісти) почали відзначати з 2004 року. Датою проведення свята стало 8 серпня - день народження відомого офтальмолога Святослава Федорова.
Напередодні свята ми звернулися до лікаря-офтальмолога першої категорії комунального закладу «Гуляйпільська центральна районна лікарня» СЕРГІЯ СЕМЕНОВИЧА ВЛАСЕНКА з проханням розповісти про свою професію, про проблеми, які  є в роботі. Ось що він розповів:
- Ні для кого не секрет, що переважну частину інформації про навколишній світ ми отримуємо через очі. З самого народження практично всі люди мають зір, що відповідає нормі, але, на жаль, з роками під дією зовнішніх факторів він має властивість погіршуватися. З цією проблемою і працює офтальмолог.
Чим же я займаюся як лікар і хто допомагає в роботі?
Багато років мені допомагала в роботі медична сестра Тетяна Степанівна Семенюта, а останні п’ять років зі мною працює медсестра Оксана Василівна Кононова, яка добросовісно виконує свої службові обов’язки. Кожен пацієнт, який переступає кабінет окуліста, сподівається на кваліфіковану медичну допомогу, і ми намагаємося виправдати його довіру, але…
Ми працюємо на старому медичному обладнанні випуску сімдесятих років минулого століття. І це тоді, коли є новіше сучасне обладнання, та воно коштує дорого, і в лікарні немає коштів його придбати. Тому звертаюся до небайдужих людей – спонсорів допомогти придбати нам сучасне медичне обладнання для кабінета окуліста.
І все ж у наших умовах є можливість діагностувати великий перелік хвороб і здійснювати амбулаторне лікування очей.
На прийом до лікаря приходять пацієнти з найрізноманітнішими хворобами. Нам доводиться діагностувати глаукоми, дистрофію сітківки різної етиології, катаракти різних ступенів, різні міопії (особливо у дітей). Особливо хочеться звернути увагу людей, які хворіють на цукровий діабет, їм потрібно 1-2 рази на рік проходити обстеження в офтальмолога.
Також часто звертаються пацієнти з травмами очей інородними тілами або опіками.
Напередодні професійного свята бажаю всім жителям району мати  міцне здоров’я і гарний зір.
- А де можна придбати окуляри, якщо їх приписав лікар? – запитують деякі читачі газети.
- У цьому землякам професійно допоможе продавець-консультант І. Л. Трусова у відділі «Оптика», що працює в магазині «Лілія».
“За довгий час роботи до нас звернулося багато жителів міста і району, а також гостей Гуляйполя, - розповідає Ілона Леонідівна. - Кожна людина приходить із своєю проблемою та вимогами. Дуже приємно, коли з нашої «Оптики» йдуть вдячні та задоволені люди, яким допомагаємо бачити світ чіткіше.
Часто доводиться працювати з людьми похилого віку і дуже прикро спостерігати, як їм не вистачає простого розуміння і уваги. Таких людей намагаюся вислухати, порадити, а потім підібрати окуляри.
У нашому відділі проводиться якісна та безкоштовна перевірка зору, маємо широкий асортимент окулярів на різний смак та аксесуарів до них. Також є можливість придбати контактні лінзи і розчини до них.
Кожному клієнту допомагаємо швидко і якісно відремонтувати окуляри.
Останнім часом багато дітей страждають від погіршення зору. Після обстеження і лікування в області батьки звертаються до нас, і ми виготовляємо окуляри різноманітної складності на замовлення. Для постійних клієнтів та пенсіонерів діє система знижок та подарунків”.
Шановні офтальмологи району і всі причетні до їх професії, вітаємо Вас із  професійним святом, зичимо перемоги у боротьбі з хворобами зору.

Сторінку підготував Іван КУШНІРЕНКО

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Понеділок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+19...+217-9
(Пд)

22.04Міжнародний день Землі
23.04Всесвітній день книги й авторського права
26.04Міжнародний день інтелектуальної власності
26.04Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф
28.04Великдень або Пасха
01.05День Праці
03.05Всесвітній день свободи преси
  НБУ
валюта вартість
EUR30.2107 +0.01835
RUB0.41985 +0.00096
USD26.854 +0.01632
 • ОВЕН
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Возможны проблемы материального характера, если Вы позволяли себе расслабиться, то весьма вероятны финансовые затруднения. Новые связи с деловыми партнерами могут оказаться весьма прочными. Будьте осторожны с автомобилем.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • РАК
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Хлопоты о прибавке к зарплате могут оказаться ненапрасными.
 • ЛЕВ
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Возможны приятные приключения. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ДЕВА
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Друзья могут пригласить в театр или в кино. Неожиданный интерес возможно вызовет у Вас религия. Уделите больше внимания любимому человеку.
 • ВЕСЫ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Исключите сегодня из своего меню мясо, замените его овощами. Подходящий момент для визита к врачу за рецептом необходимого лекарства. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
 • СКОРПИОН
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Многие получат премии или гонорары. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • СТРЕЛЕЦ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Напряженная домашняя атмосфера побудит Вас провести вечер в обществе друзей. Существует вероятность эмоциональных срывов, и, если вам предстоит обращаться в государственные инстанции, сохраняйте самообладание. Успешны знакомства и поездки.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Поэтому расплатитесь с кредиторами, тем более, что вскоре финансовые трудности сменит успех. Пришло время пожинать плоды.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Вы ведете правильную финансовую политику, но постоянно возникают искушения, и надо разумно распорядиться своими средствами. Неблагоприятное время для коллективных занятий или совместных мероприятий, однако, всё за чтобы вы не взялись сегодня в плане индивидуального творчества, будет успешно реализовано. Перегрузки чреваты нервным срывом.
 • РЫБЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Сегодня не спешите давать согласие, иначе возможны ошибки, чреватые серьезными последствиями в отношениях с людьми. Будьте осторожны с автомобилем.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе