Є проблема!

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 14-09-2018, 07:49 300   

Є проблема!

Наше невеличке місто, на жаль, не можна назвати індустріальним центром чи багатим промисловим краєм. Більшість людей виживає лише за рахунок власного господарства чи їде на заробітки до Європи. Тому ж, хто має офіційну роботу, можна сказати, пощастило. Та, на жаль, відсутність роботи - не єдина проблема сьогодення.
Ми вже неодноразово писали про те, що працівники Гуляйпільського РЕМу та Гуляйпільської філії райавтодору тривалий час не отримували заробітну плату, тепер же в складній ситуації опинилися не лише вони.
Така ж проблема з’явилися і в КП «Комунсервіс», якому щомісяця доводиться «викручуватися», щоб хоч якось триматися на плаву.
За роз’ясненнями з цього питання ми звернулися до заступника міського голови Олександра Савицького та директора КП «Комунсервіс» Віктора Донченка.
“Для того, щоб стабільно працювати – сплачувати за електроенергію, податки і заробітну плату, підприємство має своєчасно отримати кошти як від держави (компенсація за субсидії), так і від абонентів комунальних послуг (оплата за водопостачання, каналізацію тощо). Але сьогодні ситуація стала надскладною: держава постійно затримує повернення субсидій, а мешканці міста не завжди добросовісно сплачують за комунальні послуги. Як наслідок, доводиться обирати, куди направляти кошти в першу чергу – на електроенергію чи на заробітну плату, - говорить Олександр Анатолійович. – Щоб допомогти підприємству пережити скрутні часи міська рада після уточнення бюджету планує виділити КП «Комунсервіс» кошти”.

Спілкувалася Євгенія БЕРЕЖНА

 

Шановні мешканці міста,
які є абонентами комунальних послуг!

КП «Комунсервіс» звертається до Вас із проханням своєчасно і в повному обсязі проводити оплату за використані послуги (до 25 числа кожного місяця), адже лише у випадку своєчасної та 100% оплати за комунальні послуги підприємство зможе якісно виконувати свої обов’язки: сплачувати за спожиту електроенергію, податки, своєчасно виплачувати заробітну плату.
Водокористувачам,  які мають прилади обліку, потрібно розрахуватися за водопостачання (водовідведення) згідно фактичних показників лічильників, указавши їх у розрахунковій книжці при оплаті, або повідомити за телефоном 4-18-07.
Абонентам комунальних послуг, які є отримувачами субсидії, у разі щомісячного ненадання показників водолічильника під час перерахунку по закінченню літньої (травень-вересень) та зимової (жовтень-квітень) субсидії, можуть втратити право на її отримання. У разі непрацюючого водолічильника або його пошкодження, а також відсутності пломби на ньому необхідно звернутися до КП «Комунсервіс» із заявою.
Дякуємо за своєчасну оплату!
    

Адміністрація КП «Комунсервіс»

 • Подобається
 • -1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Субота
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...+25-10
(Пд-З)

17.11День студента
21.11День Гідності та Свободи
  НБУ
валюта вартість
EUR31.4908 +0.09199
RUB0.42057 +0.00364
USD27.755 -0.01929
 • ОВЕН
  День придаст решимости Вашим действиям. Многие получат премии или гонорары. Следует остерегаться стремления к авторитарности и чрезмерной придирчивости к недостаткам окружающих, иначе к концу дня Вы рискуете остаться в одиночестве. Воздержитесь от неуемных желаний в этот день.
 • ТЕЛЕЦ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Наконец принесет плоды дело, которое Вы уже считали совсем гиблым. Уделите больше внимания детям, надолго не упускайте их из виду, чтобы не потерялись или не натворили бед. Но не принимайте все так близко к сердцу.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Смело назначайте свидания.
 • РАК
  День не способствует нахождению общего языка с представителями власти. Встреча с любимым человеком будет необыкновенно страстной. Возможна встреча с человеком, с которым Вы некогда были связаны по работе и не виделись очень давно. Вероятно получение премии.
 • ЛЕВ
  Сегодня будьте тише воды, ниже травы. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Повысится Ваша деловая активность.
 • ДЕВА
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Гармоничная космическая ситуация способствует Вашему финансовому благополучию. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • ВЕСЫ
  Сегодня не наделайте ошибок на работе. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Смело идите на контакт с представителями иностранной организации. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • СКОРПИОН
  Этот день хорош для зачатия ребенка и интимной близости, но он плох для осуществления крупных покупок. Возможно, вы почувствуете боли в области желудка. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • СТРЕЛЕЦ
  День в целом благоприятен. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. В голову придут плодотворные идеи.
 • КОЗЕРОГ
  День будет отмечен высокой активностью. Друзья могут пригласить в театр или в кино. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ВОДОЛЕЙ
  Вы почувствуете сегодня эмоциональный подъем, однако ни в коем случае не теряйте благоразумия. Именно сегодня Вам, возможно, повезет решить проблемы личной жизни. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • РЫБЫ
  День особенно благоприятен для людей, занятых творчеством. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе