Є проблема!

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 14-09-2018, 07:49 400   

Є проблема!

Наше невеличке місто, на жаль, не можна назвати індустріальним центром чи багатим промисловим краєм. Більшість людей виживає лише за рахунок власного господарства чи їде на заробітки до Європи. Тому ж, хто має офіційну роботу, можна сказати, пощастило. Та, на жаль, відсутність роботи - не єдина проблема сьогодення.
Ми вже неодноразово писали про те, що працівники Гуляйпільського РЕМу та Гуляйпільської філії райавтодору тривалий час не отримували заробітну плату, тепер же в складній ситуації опинилися не лише вони.
Така ж проблема з’явилися і в КП «Комунсервіс», якому щомісяця доводиться «викручуватися», щоб хоч якось триматися на плаву.
За роз’ясненнями з цього питання ми звернулися до заступника міського голови Олександра Савицького та директора КП «Комунсервіс» Віктора Донченка.
“Для того, щоб стабільно працювати – сплачувати за електроенергію, податки і заробітну плату, підприємство має своєчасно отримати кошти як від держави (компенсація за субсидії), так і від абонентів комунальних послуг (оплата за водопостачання, каналізацію тощо). Але сьогодні ситуація стала надскладною: держава постійно затримує повернення субсидій, а мешканці міста не завжди добросовісно сплачують за комунальні послуги. Як наслідок, доводиться обирати, куди направляти кошти в першу чергу – на електроенергію чи на заробітну плату, - говорить Олександр Анатолійович. – Щоб допомогти підприємству пережити скрутні часи міська рада після уточнення бюджету планує виділити КП «Комунсервіс» кошти”.

Спілкувалася Євгенія БЕРЕЖНА

 

Шановні мешканці міста,
які є абонентами комунальних послуг!

КП «Комунсервіс» звертається до Вас із проханням своєчасно і в повному обсязі проводити оплату за використані послуги (до 25 числа кожного місяця), адже лише у випадку своєчасної та 100% оплати за комунальні послуги підприємство зможе якісно виконувати свої обов’язки: сплачувати за спожиту електроенергію, податки, своєчасно виплачувати заробітну плату.
Водокористувачам,  які мають прилади обліку, потрібно розрахуватися за водопостачання (водовідведення) згідно фактичних показників лічильників, указавши їх у розрахунковій книжці при оплаті, або повідомити за телефоном 4-18-07.
Абонентам комунальних послуг, які є отримувачами субсидії, у разі щомісячного ненадання показників водолічильника під час перерахунку по закінченню літньої (травень-вересень) та зимової (жовтень-квітень) субсидії, можуть втратити право на її отримання. У разі непрацюючого водолічильника або його пошкодження, а також відсутності пломби на ньому необхідно звернутися до КП «Комунсервіс» із заявою.
Дякуємо за своєчасну оплату!
    

Адміністрація КП «Комунсервіс»

 • Подобається
 • -1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+21...+230-1
(Пд)

28.07День хрещення Київської Русі — України[7].
  НБУ
валюта вартість
EUR29.0043 -0.023
RUB0.41087 -0.00089
USD25.8621 -0.00206
 • ОВЕН
  Этот день хорош для зачатия ребенка и интимной близости, но он плох для осуществления крупных покупок. Встреча с любимым человеком будет необыкновенно страстной. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня возможны перемены. День пройдет эффективно, если Вы направите свой потенциал на решение дел, требующих физическую нагрузку. Отложите решение любых финансовых проблем, не подписывайте никаких документов. Удача будет сопутствовать Вам на каждом шагу.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Деньги, которые Вы дадите в долг сегодня, вернут с большим опозданием, а то и не вернут вовсе. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • РАК
  Этот день хорош для зачатия ребенка и интимной близости, но он плох для осуществления крупных покупок. На вечер можно запланировать поход к парикмахеру. Сотрудничество принесет Вам прибыль и выгодные деловые связи. Не назначайте на сегодня деловые переговоры.
 • ЛЕВ
  Сегодня возможны перемены. Зря не обольщайтесь и не отчаивайтесь, неудачи будут кратковременными. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Удачны коммерческие операции, возможна помощь из-за границы.
 • ДЕВА
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Сегодня попробуйте объективно оценить ситуацию, проявите такт и добросердечие. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • ВЕСЫ
  Этот день хорош для зачатия ребенка и интимной близости, но он плох для осуществления крупных покупок. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Неудачный день для секса. Вечером ждите приятных гостей.
 • СКОРПИОН
  Сегодня возможны перемены. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с начальником.
 • СТРЕЛЕЦ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Смело назначайте свидания.
 • КОЗЕРОГ
  Этот день хорош для зачатия ребенка и интимной близости, но он плох для осуществления крупных покупок. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня возможны перемены. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. В голову придут плодотворные идеи.
 • РЫБЫ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Если Вы в ссоре, самое время помириться. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Вероятно достижение большого успеха в разных деловых операциях.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе