Навчання молодих спортсменів – у надійних руках

Газета "Актуальний погляд" 7-10-2018, 22:47 850   

Гуляйпільська земля дала Україні безліч талановитих відомих спортсменів. Ще задовго до відкриття спортивної школи наші баскетболісти, волейболісти, футболісти та гандболісти ставали чемпіонами області. А про гуляйпільських борців знала чи не вся Україна, завдяки вчителю фізичного виховання ЗОШ№1 Леоніду Семеновичу Зіненку, який виховав не одного майстра спорту. Довго всі чекали на відкриття в місті спортивної школи. І от нарешті, завдяки Любов Іванівні Явон та Олексію Івановичу Сої її було засновано на базі культурно-спортивного комплексу. Уже 1 вересня 1986 року до спортзалу ДЮСШ прийшли перші учні. Тоді директором закладу стала молода спортсменка Наталя Данілова.
«Налагоджувати роботу було складно, – згадує Наталя Олександрівна. – Але нам допомагали мало не всі спортсмени району. З особливим ентузіазмом цій справі віддавалися вчителі фізкультури О.В.Яковенко (ЗОШ№1), Браціло Ю.Т. (ЗОШ№4), Маслієнко Л.О. (ЗОШ №3) та інші. Робота школи розпочалася. І вже через деякий час перші тренери-викладачі підготували наших перших чемпіонів області з баскетболу. Не відставали від них і волейболісти на чолі з Володимиром Івановичем Бортніком та Сергієм Федоровичем Северином. Першими серед кращих були футболісти тренера-викладача Віталія Андрійовича Кіріченка. Завдяки їм наші вихованці закохувалися у спорт та робили його справою свого життя. Серед тих, хто виріс в спортивному залі ДЮСШ, а тепер і сам навчає молодих спортсменів В.В. Рябко, Л.І. Балан, С.А. Гебель, Є.Г.Мирошнік, В.І. Мінкін.
Наші тренери свого часу виховували  чемпіона Європи та Світу з футзалу Дмитра Литвиненка і таких призерів України з баскетболу 3х3, як Сергія Ярошенка, Ігора Ціпіньо, Генадія Данілова. Пишаємося ми й досягненнями тренера ДЮСШ А.І.Васільєва, який у свої 70 років став чемпіоном Європи зі спортивного орієнтування. Говорити про перемоги спортсменів ДЮСШ можна ще довго. Але одним із найважливіших досягнень є те, що наш колектив – це, дійсно, спортивна родина, яка завжди підтримує один одно. Саме тому, напевно, наші вихованці, отримавши відповідну освіту, повертаються до стін рідної спортивної школи та передають свої знання молодому поколінню спортсменів».
Колектив ДЮСШ – це люди, які не тільки займаються спортом, але й живуть ним. Дійсно, більшість нинішніх тренерів-викладачів – це вихованці закладу, яких згуртувала Наталя Олександрівна Данілова, котра понад тридцять років очолювала дитячу юнацько-спортивну школу. У цьому році вона знайшла собі гідну заміну – Северина Сергія Федоровича, свого колегу, який також має за плечима багаторічний досвід тренерсько-викладацької роботи. Наталя Олександрівна залюбки допомагає йому на посаді заступника директора.
“Наша школа, як і весь колектив, тримається, в першу чергу, на таких професіоналах своєї справи, як  тренери-викладачі Лідія Гаврилівна Рябко й Тетяна Миколаївна Колибіна. Саме вони стали одними із перших працівників ДЮСШ і згуртували навколо себе інших спортсменів, - говорить директор закладу Сергій Федорович Северин. – Особливо хочу відзначити Наталю Олександрівну Данілову та її внесок у нашу спільну справу. Спорт та робота в дитячій юнацько-спортивній школі, по суті, стали її життям. І зараз вона для нас усіх, у першу чергу, мудрий порадник і вірний товариш, людина, яка завжди допоможе, зрозуміє, підтримає та направить у правильне русло. За це ми всі їй безмежно вдячні”.
Відвідавши хоча б одне заняття будь-якого з цих гуртків, відразу ж помічаєш, наскільки тепла та дружня атмосфера панує в стінах ДЮСШ. Тренери-викладачі та їхні вихованці розуміють один одного з півслова, а коли приходить час змагань, то кожен із них викладається на повну силу. І це дає свої  результати: за 32 роки існування школи, її вихованці вибороли  майже 60 перших місць на обласних змаганнях із різних ігрових видів спорту, а кількість призових місць на різних змаганнях узагалі рахується сотнями.
Тож ми всі пишаємося колективом, який не тільки живе спортом та привчає дітей до здорового способу життя, а й наповнює та примножує скарбничку спортивної слави Гуляйпільщини.

Євгенія БЕРЕЖНА

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-03-3
(З, Пд-З)

19.01Водохреща
20.01День Автономної Республіки Крим
22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
  НБУ
валюта вартість
EUR31.9471 +0.04822
RUB0.42191 +0.00238
USD28.0336 +0.02511
 • ОВЕН
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Отложите решение любых финансовых проблем, не подписывайте никаких документов. Вероятны бытовые хлопоты.
 • ТЕЛЕЦ
  День вряд ли будет богат событиями. Возрастет вероятность отравления. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Сотрудничество принесет Вам прибыль и выгодные деловые связи. Выгодно покупать валюту.
 • РАК
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Не обольщайтесь заманчивыми предложениями. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • ЛЕВ
  День вряд ли будет богат событиями. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • ДЕВА
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Возможны проблемы материального характера, если Вы позволяли себе расслабиться, то весьма вероятны финансовые затруднения. Неудачный день для секса. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ВЕСЫ
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • СКОРПИОН
  День вряд ли будет богат событиями. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Удачный день для людей творческих профессий.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Возможны приятные приключения. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Повысится Ваша деловая активность.
 • ВОДОЛЕЙ
  День вряд ли будет богат событиями. Друзья могут пригласить в театр или в кино. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • РЫБЫ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Исключите сегодня из своего меню мясо, замените его овощами. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Вероятны бытовые хлопоты.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе