Навчання молодих спортсменів – у надійних руках

Газета "Актуальний погляд" 7-10-2018, 22:47 914   

Гуляйпільська земля дала Україні безліч талановитих відомих спортсменів. Ще задовго до відкриття спортивної школи наші баскетболісти, волейболісти, футболісти та гандболісти ставали чемпіонами області. А про гуляйпільських борців знала чи не вся Україна, завдяки вчителю фізичного виховання ЗОШ№1 Леоніду Семеновичу Зіненку, який виховав не одного майстра спорту. Довго всі чекали на відкриття в місті спортивної школи. І от нарешті, завдяки Любов Іванівні Явон та Олексію Івановичу Сої її було засновано на базі культурно-спортивного комплексу. Уже 1 вересня 1986 року до спортзалу ДЮСШ прийшли перші учні. Тоді директором закладу стала молода спортсменка Наталя Данілова.
«Налагоджувати роботу було складно, – згадує Наталя Олександрівна. – Але нам допомагали мало не всі спортсмени району. З особливим ентузіазмом цій справі віддавалися вчителі фізкультури О.В.Яковенко (ЗОШ№1), Браціло Ю.Т. (ЗОШ№4), Маслієнко Л.О. (ЗОШ №3) та інші. Робота школи розпочалася. І вже через деякий час перші тренери-викладачі підготували наших перших чемпіонів області з баскетболу. Не відставали від них і волейболісти на чолі з Володимиром Івановичем Бортніком та Сергієм Федоровичем Северином. Першими серед кращих були футболісти тренера-викладача Віталія Андрійовича Кіріченка. Завдяки їм наші вихованці закохувалися у спорт та робили його справою свого життя. Серед тих, хто виріс в спортивному залі ДЮСШ, а тепер і сам навчає молодих спортсменів В.В. Рябко, Л.І. Балан, С.А. Гебель, Є.Г.Мирошнік, В.І. Мінкін.
Наші тренери свого часу виховували  чемпіона Європи та Світу з футзалу Дмитра Литвиненка і таких призерів України з баскетболу 3х3, як Сергія Ярошенка, Ігора Ціпіньо, Генадія Данілова. Пишаємося ми й досягненнями тренера ДЮСШ А.І.Васільєва, який у свої 70 років став чемпіоном Європи зі спортивного орієнтування. Говорити про перемоги спортсменів ДЮСШ можна ще довго. Але одним із найважливіших досягнень є те, що наш колектив – це, дійсно, спортивна родина, яка завжди підтримує один одно. Саме тому, напевно, наші вихованці, отримавши відповідну освіту, повертаються до стін рідної спортивної школи та передають свої знання молодому поколінню спортсменів».
Колектив ДЮСШ – це люди, які не тільки займаються спортом, але й живуть ним. Дійсно, більшість нинішніх тренерів-викладачів – це вихованці закладу, яких згуртувала Наталя Олександрівна Данілова, котра понад тридцять років очолювала дитячу юнацько-спортивну школу. У цьому році вона знайшла собі гідну заміну – Северина Сергія Федоровича, свого колегу, який також має за плечима багаторічний досвід тренерсько-викладацької роботи. Наталя Олександрівна залюбки допомагає йому на посаді заступника директора.
“Наша школа, як і весь колектив, тримається, в першу чергу, на таких професіоналах своєї справи, як  тренери-викладачі Лідія Гаврилівна Рябко й Тетяна Миколаївна Колибіна. Саме вони стали одними із перших працівників ДЮСШ і згуртували навколо себе інших спортсменів, - говорить директор закладу Сергій Федорович Северин. – Особливо хочу відзначити Наталю Олександрівну Данілову та її внесок у нашу спільну справу. Спорт та робота в дитячій юнацько-спортивній школі, по суті, стали її життям. І зараз вона для нас усіх, у першу чергу, мудрий порадник і вірний товариш, людина, яка завжди допоможе, зрозуміє, підтримає та направить у правильне русло. За це ми всі їй безмежно вдячні”.
Відвідавши хоча б одне заняття будь-якого з цих гуртків, відразу ж помічаєш, наскільки тепла та дружня атмосфера панує в стінах ДЮСШ. Тренери-викладачі та їхні вихованці розуміють один одного з півслова, а коли приходить час змагань, то кожен із них викладається на повну силу. І це дає свої  результати: за 32 роки існування школи, її вихованці вибороли  майже 60 перших місць на обласних змаганнях із різних ігрових видів спорту, а кількість призових місць на різних змаганнях узагалі рахується сотнями.
Тож ми всі пишаємося колективом, який не тільки живе спортом та привчає дітей до здорового способу життя, а й наповнює та примножує скарбничку спортивної слави Гуляйпільщини.

Євгенія БЕРЕЖНА

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+22...+244-4
(Пд-З)

23.04Всесвітній день книги й авторського права
26.04Міжнародний день інтелектуальної власності
26.04Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф
28.04Великдень або Пасха
01.05День Праці
03.05Всесвітній день свободи преси
07.05День Радіо
  НБУ
валюта вартість
EUR30.1223 -0.08842
RUB0.41977 -8.0E-5
USD26.7754 -0.0786
 • ОВЕН
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Повысится Ваша деловая активность.
 • ТЕЛЕЦ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Вероятны бытовые хлопоты.
 • РАК
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ЛЕВ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Не принимайте никаких важных решений и серьезных обязательств - на сегодняшний день время для этого еще не настало. Выгодно покупать валюту.
 • ДЕВА
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Если Вы в ссоре, самое время помириться. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • ВЕСЫ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • СКОРПИОН
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено, что Вас разочаруют действия близких людей. Скорее всего, вас ждут сегодня материальные затруднения. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Настроение может совсем опустится до нуля, если только Вы не встретите человека, общение с которым заставит Вас забыть о неприятном. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Будьте осторожны с самолетом.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Велика вероятность трений в рабочем коллективе. Придется вернуться к вопросам, встававшим ранее и уже считавшимся закрытыми. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВОДОЛЕЙ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы можете достичь неплохих творческих успехов. Неблагоприятный день для активности в делах, натиска, упорства в достижении цели. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Сегодня не торопите события - это не самый благоприятный день для кардинальных перемен. Повысится Ваша деловая активность.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе