Навчання молодих спортсменів – у надійних руках

Газета "Актуальний погляд" 7-10-2018, 22:47 774   

Гуляйпільська земля дала Україні безліч талановитих відомих спортсменів. Ще задовго до відкриття спортивної школи наші баскетболісти, волейболісти, футболісти та гандболісти ставали чемпіонами області. А про гуляйпільських борців знала чи не вся Україна, завдяки вчителю фізичного виховання ЗОШ№1 Леоніду Семеновичу Зіненку, який виховав не одного майстра спорту. Довго всі чекали на відкриття в місті спортивної школи. І от нарешті, завдяки Любов Іванівні Явон та Олексію Івановичу Сої її було засновано на базі культурно-спортивного комплексу. Уже 1 вересня 1986 року до спортзалу ДЮСШ прийшли перші учні. Тоді директором закладу стала молода спортсменка Наталя Данілова.
«Налагоджувати роботу було складно, – згадує Наталя Олександрівна. – Але нам допомагали мало не всі спортсмени району. З особливим ентузіазмом цій справі віддавалися вчителі фізкультури О.В.Яковенко (ЗОШ№1), Браціло Ю.Т. (ЗОШ№4), Маслієнко Л.О. (ЗОШ №3) та інші. Робота школи розпочалася. І вже через деякий час перші тренери-викладачі підготували наших перших чемпіонів області з баскетболу. Не відставали від них і волейболісти на чолі з Володимиром Івановичем Бортніком та Сергієм Федоровичем Северином. Першими серед кращих були футболісти тренера-викладача Віталія Андрійовича Кіріченка. Завдяки їм наші вихованці закохувалися у спорт та робили його справою свого життя. Серед тих, хто виріс в спортивному залі ДЮСШ, а тепер і сам навчає молодих спортсменів В.В. Рябко, Л.І. Балан, С.А. Гебель, Є.Г.Мирошнік, В.І. Мінкін.
Наші тренери свого часу виховували  чемпіона Європи та Світу з футзалу Дмитра Литвиненка і таких призерів України з баскетболу 3х3, як Сергія Ярошенка, Ігора Ціпіньо, Генадія Данілова. Пишаємося ми й досягненнями тренера ДЮСШ А.І.Васільєва, який у свої 70 років став чемпіоном Європи зі спортивного орієнтування. Говорити про перемоги спортсменів ДЮСШ можна ще довго. Але одним із найважливіших досягнень є те, що наш колектив – це, дійсно, спортивна родина, яка завжди підтримує один одно. Саме тому, напевно, наші вихованці, отримавши відповідну освіту, повертаються до стін рідної спортивної школи та передають свої знання молодому поколінню спортсменів».
Колектив ДЮСШ – це люди, які не тільки займаються спортом, але й живуть ним. Дійсно, більшість нинішніх тренерів-викладачів – це вихованці закладу, яких згуртувала Наталя Олександрівна Данілова, котра понад тридцять років очолювала дитячу юнацько-спортивну школу. У цьому році вона знайшла собі гідну заміну – Северина Сергія Федоровича, свого колегу, який також має за плечима багаторічний досвід тренерсько-викладацької роботи. Наталя Олександрівна залюбки допомагає йому на посаді заступника директора.
“Наша школа, як і весь колектив, тримається, в першу чергу, на таких професіоналах своєї справи, як  тренери-викладачі Лідія Гаврилівна Рябко й Тетяна Миколаївна Колибіна. Саме вони стали одними із перших працівників ДЮСШ і згуртували навколо себе інших спортсменів, - говорить директор закладу Сергій Федорович Северин. – Особливо хочу відзначити Наталю Олександрівну Данілову та її внесок у нашу спільну справу. Спорт та робота в дитячій юнацько-спортивній школі, по суті, стали її життям. І зараз вона для нас усіх, у першу чергу, мудрий порадник і вірний товариш, людина, яка завжди допоможе, зрозуміє, підтримає та направить у правильне русло. За це ми всі їй безмежно вдячні”.
Відвідавши хоча б одне заняття будь-якого з цих гуртків, відразу ж помічаєш, наскільки тепла та дружня атмосфера панує в стінах ДЮСШ. Тренери-викладачі та їхні вихованці розуміють один одного з півслова, а коли приходить час змагань, то кожен із них викладається на повну силу. І це дає свої  результати: за 32 роки існування школи, її вихованці вибороли  майже 60 перших місць на обласних змаганнях із різних ігрових видів спорту, а кількість призових місць на різних змаганнях узагалі рахується сотнями.
Тож ми всі пишаємося колективом, який не тільки живе спортом та привчає дітей до здорового способу життя, а й наповнює та примножує скарбничку спортивної слави Гуляйпільщини.

Євгенія БЕРЕЖНА

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.10День визволення України від фашистських загарбників
  НБУ
валюта вартість
EUR32.3099 +0.03427
RUB0.43101 +0.00103
USD28.1494 +0.069
 • ОВЕН
  Сегодня не лучший день для общения со старшими, родители станут настаивать на своем, переубеждать их бесполезно. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня следует быть крайне внимательным к своему здоровью. Возможны приятные приключения. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • РАК
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ЛЕВ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Мечты должны соответствовать реальности. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • ДЕВА
  Сегодня необходимо набраться терпения и выдержки, чтобы избежать конфликтов с близкими и подчиненными. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Судя по всему, родственники Вашей второй половины обратятся к Вам сегодня за советом и помощью. В голову придут плодотворные идеи.
 • ВЕСЫ
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Не спешите довериться малознакомым людям. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • СКОРПИОН
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • СТРЕЛЕЦ
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВОДОЛЕЙ
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • РЫБЫ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе