Її покликання – допомагати людям

Газета "Актуальний погляд" 4-11-2018, 07:32 132   

Її покликання – допомагати людям

У День працівників соціальної сфери наша розповідь про Ларису Миколаївну Зачепило, яка все своє трудове життя присвятила служінню людям.

Часто можна почути вислів, де народилася, там і пригодилася. Ці слова якнайкраще стосуються нашої землячки, ветерана праці Лариси Миколаївни Зачепило. Народилася вона 1 лютого 1950 року в місті Гуляйполі у родині робітників місцевого заводу сільськогосподарського обладнання Миколи Харитоновича і Лідії Яківни.
Дитинство дівчини було таким же безтурботно-радісним, як і в її ровесників. Вчилася у Піщанській середній школі і мріяла про вищу освіту. Але після закінчення десятирічки не вистачило духу зразу ж вступати у вищий навчальний заклад, тому спочатку був Дніпропетровський машинобудівний технікум, а вже потім – Дніпропетровський державний університет (факультет міжнародних економічних відносин), де здобула диплом економіста.
Молодого спеціаліста направили на роботу до Михайлівського райвиконкому Запорізької області, де працювала секретарем. Як не добре було там, але серце рвалося додому і в 1972 році Лариса Миколаївна повертається в Гуляйполе. До 1978 року працювала економістом у Гуляйпільському райплані під керівництвом Світлани Григорівни Журавель. Тут поступово набиралася досвіду працювати з людьми.
Відділ праці Запорізького облвиконкому наказом № 41 від 4 грудня 1978 року Ларису Миколаївну Зачепило прийняв на посаду економіста відділення з працевлаштування в Гуляйпільському районі.
А у зв'язку з удосконаленням структури органів з праці та покращення діяльності обласного бюро з працеваштування населення і у відповідності до наказу Державного комітету по праці УРСР від 13.08.1980 р. № 48 Л. М. Зачепило призначено завідуючою Гуляйпільським районним відділенням з працевлаштуваня населення.
Відділення проводило організований набір на будівництво Байкало-Амурської магістралі, будівництво житла та соціально-культурних будівель різних регіонів СРСР.
1 січня 1991 року (наказ №41) її призначили директором Гуляйпільського районного центру зайнятості.
Лариса Миколаївна Зачепило стояла у витоків формування районного центру зайнятості, розвивала його на найважому етапі становлення. Завдяки її керівництву районний центр зайнятості, по праву став однією з важливих служб району. Вона внесла значимий вклад у формування, залишившись в історії не просто першим керівником, а й засновником служби зайнятості ра-йону, яка впроваджувала та використовувала в роботі все нове та передове.
Багато в чому статус районного центру зайнятості визначається особистістю керівника та працелюбністю колективу.
- Наш колектив – це високоякісні спеціалісти, які добре знають свою справу. Їх знання та досвід роботи, працездатність, відповідальність, людяність допомогають в реалізації важливої місії служби – в сприянні зайнятості населення, - говорить Л. М. Зачепило.
За свою сумлінну багаторічну працю Лариса Миколаівна нагороджувалась численними грамотами, є в неї і регіональна медаль «За заслуги перед Гуляйпільським краєм».
Незважаючи на своє слабке здоров’я, Л. М. Зачепило доглядає свою рідну неньку. Тож здоров’я їм міцного і довгих років життя.

Іван Кушніренко

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-52-3
(Пд-З)

22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
02.02День водно-болотних угідь
  НБУ
валюта вартість
EUR31.7552 -0.14855
RUB0.42114 -0.0007
USD27.9486 -0.03224
 • ОВЕН
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Попытки начать что-либо новое не увенчаются успехом, встречи, назначенные на сегодня, отменятся по независящим от Вас причинам. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
 • ТЕЛЕЦ
  День придаст решимости Вашим действиям. Любовные разочарования будут Вами переноситься с трудом. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Если решается жилищный вопрос, то необходимо будет "покрутиться", чтобы не остаться в дураках. Успешны знакомства и поездки.
 • РАК
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Вас может ожидать много неотложной работы дома. В конце дня возможен неожиданный поворот событий, будьте начеку - ситуация может выйти из-под контроля. Пришло время пожинать плоды.
 • ЛЕВ
  День придаст решимости Вашим действиям. Встреча с друзьями обещает интересный вечер. Невозможность выполнить некоторые из них вызовет раздражение. Перегрузки чреваты нервным срывом.
 • ДЕВА
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Новые связи с деловыми партнерами могут оказаться весьма прочными. Будьте осторожны с автомобилем.
 • ВЕСЫ
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Возрастет вероятность отравления. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • СКОРПИОН
  День придаст решимости Вашим действиям. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • СТРЕЛЕЦ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Не обольщайтесь заманчивыми предложениями. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Хлопоты о прибавке к зарплате могут оказаться ненапрасными.
 • КОЗЕРОГ
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВОДОЛЕЙ
  День придаст решимости Вашим действиям. Возможны проблемы материального характера, если Вы позволяли себе расслабиться, то весьма вероятны финансовые затруднения. Неожиданный интерес возможно вызовет у Вас религия. Уделите больше внимания любимому человеку.
 • РЫБЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Подходящий момент для визита к врачу за рецептом необходимого лекарства. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе