Її покликання – допомагати людям

Газета "Актуальний погляд" 4-11-2018, 07:32 74   

Її покликання – допомагати людям

У День працівників соціальної сфери наша розповідь про Ларису Миколаївну Зачепило, яка все своє трудове життя присвятила служінню людям.

Часто можна почути вислів, де народилася, там і пригодилася. Ці слова якнайкраще стосуються нашої землячки, ветерана праці Лариси Миколаївни Зачепило. Народилася вона 1 лютого 1950 року в місті Гуляйполі у родині робітників місцевого заводу сільськогосподарського обладнання Миколи Харитоновича і Лідії Яківни.
Дитинство дівчини було таким же безтурботно-радісним, як і в її ровесників. Вчилася у Піщанській середній школі і мріяла про вищу освіту. Але після закінчення десятирічки не вистачило духу зразу ж вступати у вищий навчальний заклад, тому спочатку був Дніпропетровський машинобудівний технікум, а вже потім – Дніпропетровський державний університет (факультет міжнародних економічних відносин), де здобула диплом економіста.
Молодого спеціаліста направили на роботу до Михайлівського райвиконкому Запорізької області, де працювала секретарем. Як не добре було там, але серце рвалося додому і в 1972 році Лариса Миколаївна повертається в Гуляйполе. До 1978 року працювала економістом у Гуляйпільському райплані під керівництвом Світлани Григорівни Журавель. Тут поступово набиралася досвіду працювати з людьми.
Відділ праці Запорізького облвиконкому наказом № 41 від 4 грудня 1978 року Ларису Миколаївну Зачепило прийняв на посаду економіста відділення з працевлаштування в Гуляйпільському районі.
А у зв'язку з удосконаленням структури органів з праці та покращення діяльності обласного бюро з працеваштування населення і у відповідності до наказу Державного комітету по праці УРСР від 13.08.1980 р. № 48 Л. М. Зачепило призначено завідуючою Гуляйпільським районним відділенням з працевлаштуваня населення.
Відділення проводило організований набір на будівництво Байкало-Амурської магістралі, будівництво житла та соціально-культурних будівель різних регіонів СРСР.
1 січня 1991 року (наказ №41) її призначили директором Гуляйпільського районного центру зайнятості.
Лариса Миколаївна Зачепило стояла у витоків формування районного центру зайнятості, розвивала його на найважому етапі становлення. Завдяки її керівництву районний центр зайнятості, по праву став однією з важливих служб району. Вона внесла значимий вклад у формування, залишившись в історії не просто першим керівником, а й засновником служби зайнятості ра-йону, яка впроваджувала та використовувала в роботі все нове та передове.
Багато в чому статус районного центру зайнятості визначається особистістю керівника та працелюбністю колективу.
- Наш колектив – це високоякісні спеціалісти, які добре знають свою справу. Їх знання та досвід роботи, працездатність, відповідальність, людяність допомогають в реалізації важливої місії служби – в сприянні зайнятості населення, - говорить Л. М. Зачепило.
За свою сумлінну багаторічну працю Лариса Миколаівна нагороджувалась численними грамотами, є в неї і регіональна медаль «За заслуги перед Гуляйпільським краєм».
Незважаючи на своє слабке здоров’я, Л. М. Зачепило доглядає свою рідну неньку. Тож здоров’я їм міцного і довгих років життя.

Іван Кушніренко

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+7...+99-15
(Пд)

16.11День працівників радіо, телебачення та зв'язку
17.11День студента
21.11День Гідності та Свободи
  НБУ
валюта вартість
EUR31.3988 -0.0486
RUB0.41693 +0.00751
USD27.7743 -0.06515
 • ОВЕН
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Не исключено, что Вас разочаруют действия близких людей. Скоротечный служебный роман может вызвать открытую неприязнь со стороны коллег и начальства. Будьте осторожны с автомобилем.
 • ТЕЛЕЦ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Напряженная домашняя атмосфера побудит Вас провести вечер в обществе друзей. Страдающим болезнями желудка рекомендуется исключить сегодня из своего меню соленое и острое. Будьте осторожнее сдержаннее в финансовых делах.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Чем сложнее Ваша задача, тем лучше Вы ее реализуете. Будьте осторожны с электроприборами.
 • РАК
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Вы будете особенно приветливы и привлекательны. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • ЛЕВ
  День располагает к лени и может быть пагубным для здоровья. В делах следует быть предельно внимательными, потому что вы можете совершить элементарную ошибку, чреватую финансовыми потерями. Возможны незапланированные доходы, однако почти все придется потратить на детей или на подготовку к предстоящему отъезду в отпуск всей семьей. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • ДЕВА
  Активный, творческий день. Деньги, которые Вы дадите в долг сегодня, вернут с большим опозданием, а то и не вернут вовсе. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • ВЕСЫ
  День вряд ли будет богат событиями. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • СКОРПИОН
  Расположение планет препятствует нормальному течению всех дел. Не начинайте сегодня никаких серьезных дел, потерпите до завтрашнего дня. Успех Вам гарантирован только тогда, когда Вы сумете правильно выбрать момент и убедить окружающих в своей правоте. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня возможны перемены. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Сегодня может быть прибыль от дела, в которое Вы вложили массу средств и энергии, либо материальное поощрение. В голову придут плодотворные идеи.
 • КОЗЕРОГ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Если Вы водите машину, будьте внимательны на дороге. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ВОДОЛЕЙ
  День хорош, как для умственной, так и для физической работы. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • РЫБЫ
  Сегодня вы будете душой компании. Многие получат премии или гонорары. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе