Її покликання – допомагати людям

Газета "Актуальний погляд" 4-11-2018, 07:32 175   

Її покликання – допомагати людям

У День працівників соціальної сфери наша розповідь про Ларису Миколаївну Зачепило, яка все своє трудове життя присвятила служінню людям.

Часто можна почути вислів, де народилася, там і пригодилася. Ці слова якнайкраще стосуються нашої землячки, ветерана праці Лариси Миколаївни Зачепило. Народилася вона 1 лютого 1950 року в місті Гуляйполі у родині робітників місцевого заводу сільськогосподарського обладнання Миколи Харитоновича і Лідії Яківни.
Дитинство дівчини було таким же безтурботно-радісним, як і в її ровесників. Вчилася у Піщанській середній школі і мріяла про вищу освіту. Але після закінчення десятирічки не вистачило духу зразу ж вступати у вищий навчальний заклад, тому спочатку був Дніпропетровський машинобудівний технікум, а вже потім – Дніпропетровський державний університет (факультет міжнародних економічних відносин), де здобула диплом економіста.
Молодого спеціаліста направили на роботу до Михайлівського райвиконкому Запорізької області, де працювала секретарем. Як не добре було там, але серце рвалося додому і в 1972 році Лариса Миколаївна повертається в Гуляйполе. До 1978 року працювала економістом у Гуляйпільському райплані під керівництвом Світлани Григорівни Журавель. Тут поступово набиралася досвіду працювати з людьми.
Відділ праці Запорізького облвиконкому наказом № 41 від 4 грудня 1978 року Ларису Миколаївну Зачепило прийняв на посаду економіста відділення з працевлаштування в Гуляйпільському районі.
А у зв'язку з удосконаленням структури органів з праці та покращення діяльності обласного бюро з працеваштування населення і у відповідності до наказу Державного комітету по праці УРСР від 13.08.1980 р. № 48 Л. М. Зачепило призначено завідуючою Гуляйпільським районним відділенням з працевлаштуваня населення.
Відділення проводило організований набір на будівництво Байкало-Амурської магістралі, будівництво житла та соціально-культурних будівель різних регіонів СРСР.
1 січня 1991 року (наказ №41) її призначили директором Гуляйпільського районного центру зайнятості.
Лариса Миколаївна Зачепило стояла у витоків формування районного центру зайнятості, розвивала його на найважому етапі становлення. Завдяки її керівництву районний центр зайнятості, по праву став однією з важливих служб району. Вона внесла значимий вклад у формування, залишившись в історії не просто першим керівником, а й засновником служби зайнятості ра-йону, яка впроваджувала та використовувала в роботі все нове та передове.
Багато в чому статус районного центру зайнятості визначається особистістю керівника та працелюбністю колективу.
- Наш колектив – це високоякісні спеціалісти, які добре знають свою справу. Їх знання та досвід роботи, працездатність, відповідальність, людяність допомогають в реалізації важливої місії служби – в сприянні зайнятості населення, - говорить Л. М. Зачепило.
За свою сумлінну багаторічну працю Лариса Миколаівна нагороджувалась численними грамотами, є в неї і регіональна медаль «За заслуги перед Гуляйпільським краєм».
Незважаючи на своє слабке здоров’я, Л. М. Зачепило доглядає свою рідну неньку. Тож здоров’я їм міцного і довгих років життя.

Іван Кушніренко

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+22...+244-4
(Пд-З)

23.04Всесвітній день книги й авторського права
26.04Міжнародний день інтелектуальної власності
26.04Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф
28.04Великдень або Пасха
01.05День Праці
03.05Всесвітній день свободи преси
07.05День Радіо
  НБУ
валюта вартість
EUR30.1223 -0.08842
RUB0.41977 -8.0E-5
USD26.7754 -0.0786
 • ОВЕН
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Повысится Ваша деловая активность.
 • ТЕЛЕЦ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Вероятны бытовые хлопоты.
 • РАК
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ЛЕВ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Не принимайте никаких важных решений и серьезных обязательств - на сегодняшний день время для этого еще не настало. Выгодно покупать валюту.
 • ДЕВА
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Если Вы в ссоре, самое время помириться. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • ВЕСЫ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • СКОРПИОН
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено, что Вас разочаруют действия близких людей. Скорее всего, вас ждут сегодня материальные затруднения. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Настроение может совсем опустится до нуля, если только Вы не встретите человека, общение с которым заставит Вас забыть о неприятном. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Будьте осторожны с самолетом.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Велика вероятность трений в рабочем коллективе. Придется вернуться к вопросам, встававшим ранее и уже считавшимся закрытыми. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВОДОЛЕЙ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы можете достичь неплохих творческих успехов. Неблагоприятный день для активности в делах, натиска, упорства в достижении цели. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Сегодня не торопите события - это не самый благоприятный день для кардинальных перемен. Повысится Ваша деловая активность.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе