ГАЗ. Це сьогодні актуально!

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 25-11-2018, 21:52 348   

ГАЗ. Це сьогодні актуально!

Шановні гуляйпільці, пам’ятаєте, як ми з вами п'ятнадцять років тому раділи, що нарешті газ прийшов і до нас. Ми віддавали величезні гроші, щоб провести газ до своїх домівок, квартир. Люди вмикали газові котли з ранньої осені аж до весняного тепла, не задумуючись про оплату, адже ціна на газ була прийнятна по відношенню до заробітних плат та пенсій. Багато хто розібрав старі печі - і тепер після подорожчання газу і скорочення лімітів люди просто не зможуть опалювати свої будинки. Знову змушені будуть жити в холодних квартирах та хатах, обігрівати ліжка пластиковими пляшками з гарячою водою. І це у ХХІ столітті!
Депутати фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання 22.10.2018 зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України «Про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування рішення щодо підвищення ціни на природний газ для населення».
Ми, депутати районної ради від ПП «Опозиційний блок», підтримуємо зазначений проект Постанови Верховної Ради України і теж вимагаємо, щоб центральна влада не перекладала свою відповідальність за співпрацю з МВФ на плечі простих людей. Громадяни України мають право користуватися якісними послугами за адекватними цінами, без корупційної та політичної складових.

Л.Тарасенко,
голова ТО ПП «Опозиційний блок» у Гуляйпільському районі

 

За поданням депутатів Гуляйпільської районної ради

від ПП «Опозиційний блок»

Звернення
депутатів Гуляйпільської районної ради до Кабінету Міністрів України

щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867
«Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів

ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів

у процесі функціонування ринку природного газу».

Депутатський корпус Гуляйпільської районної ради хоче заявити про свою позицію щодо подорожчання газу, яке анонсував Уряд.
Кабінетом Міністрів України 19 жовтня 2018 року було прийнято постанову № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» (далі – Постанова), згідно з якою ціни на газ для населення будуть зростати в три етапи. Газ подорожчає на 23,5 % з 1 листопада цього року.
Чергове зростання вартості газу спричинить тотальне подорожчання майже всього, адже на дрібному виробництві, у майстернях, у магазинах також користуються комунальними послугами, вартість яких закладається у вартість товарів та послуг. Тобто людям доведеться платити за дорогий газ щодня, навіть купуючи просту булочку на обід.
Основні проблеми подорожчання газу ляжуть на плечі жителів сіл. Десять років тому люди віддавали величезні гроші, щоб провести газ до своїх домівок, і після його проведення багато хто зруйнував старі печі. Тож тепер при подорожчанні газу і скороченні лімітів люди просто не зможуть опалювати свої будинки або ж перестануть платити за газ.
Соціальне навантаження на громадян зростає загрозливими темпами. Показник цього – постійне збільшення неплатежів за послуги ЖКГ. Уже зараз цей показник по Україні сягнув рекордної позначки і перевищив 40 мільярдів гривень. Тисячі гуляйпільських сімей не виняток. Вони також не в змозі сплачувати комунальні послуги, які подорожчали за останні роки мінімум у сім разів!
Викликає занепокоєння і той факт, що центральна влада скорочує витрати на субсидії.
В Уряді не приховують, що тариф підвищено через необхідність сплачувати борги МВФ. Тобто центральна влада визнає, що подорожчання обґрунтоване не економічними розрахунками, а виключно тим, що потрібні гроші для погашення кредитів.
З метою недопущення руйнівних соціальних наслідків та загроз соціально-економічній безпеці країни, спричинених прийняттям зазначеної Постанови, депутати фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання 22.10.2018 зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України «Про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування рішення щодо підвищення ціни на природний газ для населення» (реєстр. № 9230).
Враховуючи викладене та з метою недопущення подальшого посилення соціальної напруги в суспільстві, депутати Гуляйпільської районної ради звертаються до Кабінету Міністрів України з проханням скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу». Тариф повинен бути адекватним до заробітків українців!

Звернення прийняте на тридцять сьомій сесії
Гуляйпільської районної ради сьомого скликання
14 листопада 2018 року

 • Подобається
 • -7
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-35-8
(З)

22.02Міжнародний день підтримки жертв злочинів
01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
04.03Масниця
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR30.6588 -0.06393
RUB0.412 +0.00069
USD27.0026 -0.08493
 • ОВЕН
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Сотрудничество принесет Вам прибыль и выгодные деловые связи. Выгодно покупать валюту.
 • ТЕЛЕЦ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, придется взвалить на себя все домашние обязанности или ухаживать за больным родственником. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • РАК
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Если Вы хорошо потрудились, то сегодня соберете славный урожай. Неудачный день для секса. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ЛЕВ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • ДЕВА
  День подобьет Вас на споры со старшими. Не исключено, что кое-кто может неправильно расценить Вашу деловую активность и посчитать Вас излишне самоуверенным. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • СКОРПИОН
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, пришла пора отплатить тем, кто безвозмездно помогал Вам раньше. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Повысится Ваша деловая активность.
 • СТРЕЛЕЦ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Вероятны бытовые хлопоты.
 • ВОДОЛЕЙ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • РЫБЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Ваша сдержанность будет воспринята близким человеком как невнимание, что может привести к недоразумениям и обидам. Совещания и деловые переговоры лучше назначить на утро. Выгодно покупать валюту.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе