ГАЗ. Це сьогодні актуально!

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 25-11-2018, 21:52 392   

ГАЗ. Це сьогодні актуально!

Шановні гуляйпільці, пам’ятаєте, як ми з вами п'ятнадцять років тому раділи, що нарешті газ прийшов і до нас. Ми віддавали величезні гроші, щоб провести газ до своїх домівок, квартир. Люди вмикали газові котли з ранньої осені аж до весняного тепла, не задумуючись про оплату, адже ціна на газ була прийнятна по відношенню до заробітних плат та пенсій. Багато хто розібрав старі печі - і тепер після подорожчання газу і скорочення лімітів люди просто не зможуть опалювати свої будинки. Знову змушені будуть жити в холодних квартирах та хатах, обігрівати ліжка пластиковими пляшками з гарячою водою. І це у ХХІ столітті!
Депутати фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання 22.10.2018 зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України «Про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування рішення щодо підвищення ціни на природний газ для населення».
Ми, депутати районної ради від ПП «Опозиційний блок», підтримуємо зазначений проект Постанови Верховної Ради України і теж вимагаємо, щоб центральна влада не перекладала свою відповідальність за співпрацю з МВФ на плечі простих людей. Громадяни України мають право користуватися якісними послугами за адекватними цінами, без корупційної та політичної складових.

Л.Тарасенко,
голова ТО ПП «Опозиційний блок» у Гуляйпільському районі

 

За поданням депутатів Гуляйпільської районної ради

від ПП «Опозиційний блок»

Звернення
депутатів Гуляйпільської районної ради до Кабінету Міністрів України

щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867
«Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів

ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів

у процесі функціонування ринку природного газу».

Депутатський корпус Гуляйпільської районної ради хоче заявити про свою позицію щодо подорожчання газу, яке анонсував Уряд.
Кабінетом Міністрів України 19 жовтня 2018 року було прийнято постанову № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» (далі – Постанова), згідно з якою ціни на газ для населення будуть зростати в три етапи. Газ подорожчає на 23,5 % з 1 листопада цього року.
Чергове зростання вартості газу спричинить тотальне подорожчання майже всього, адже на дрібному виробництві, у майстернях, у магазинах також користуються комунальними послугами, вартість яких закладається у вартість товарів та послуг. Тобто людям доведеться платити за дорогий газ щодня, навіть купуючи просту булочку на обід.
Основні проблеми подорожчання газу ляжуть на плечі жителів сіл. Десять років тому люди віддавали величезні гроші, щоб провести газ до своїх домівок, і після його проведення багато хто зруйнував старі печі. Тож тепер при подорожчанні газу і скороченні лімітів люди просто не зможуть опалювати свої будинки або ж перестануть платити за газ.
Соціальне навантаження на громадян зростає загрозливими темпами. Показник цього – постійне збільшення неплатежів за послуги ЖКГ. Уже зараз цей показник по Україні сягнув рекордної позначки і перевищив 40 мільярдів гривень. Тисячі гуляйпільських сімей не виняток. Вони також не в змозі сплачувати комунальні послуги, які подорожчали за останні роки мінімум у сім разів!
Викликає занепокоєння і той факт, що центральна влада скорочує витрати на субсидії.
В Уряді не приховують, що тариф підвищено через необхідність сплачувати борги МВФ. Тобто центральна влада визнає, що подорожчання обґрунтоване не економічними розрахунками, а виключно тим, що потрібні гроші для погашення кредитів.
З метою недопущення руйнівних соціальних наслідків та загроз соціально-економічній безпеці країни, спричинених прийняттям зазначеної Постанови, депутати фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання 22.10.2018 зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України «Про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування рішення щодо підвищення ціни на природний газ для населення» (реєстр. № 9230).
Враховуючи викладене та з метою недопущення подальшого посилення соціальної напруги в суспільстві, депутати Гуляйпільської районної ради звертаються до Кабінету Міністрів України з проханням скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу». Тариф повинен бути адекватним до заробітків українців!

Звернення прийняте на тридцять сьомій сесії
Гуляйпільської районної ради сьомого скликання
14 листопада 2018 року

 • Подобається
 • -7
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+24...+262-2
(Пд, Пд-З)

29.05Міжнародний день миротворців
  НБУ
валюта вартість
EUR29.3354 -0.04962
RUB0.40836
USD26.3357 +0.03103
 • ОВЕН
  Сегодня предстоят незапланированные траты. Многие будут сегодня чересчур эмоциональны. Скорее всего, именно этот день позволит Вам прийти к согласию с партнёром или обрести мир в душе. Вечером хорошо размяться в тренажерном зале.
 • ТЕЛЕЦ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Наконец принесет плоды дело, которое Вы уже считали совсем гиблым. Уделите больше внимания детям, надолго не упускайте их из виду, чтобы не потерялись или не натворили бед. Вероятно получение премии.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Чем сложнее Ваша задача, тем лучше Вы ее реализуете. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • РАК
  Сегодня предстоят незапланированные траты. Вы ведете правильную финансовую политику, но постоянно возникают искушения, и надо разумно распорядиться своими средствами. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Непредвиденные событие может привести к серьезным конфликтам дома.
 • ЛЕВ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. В течении дня следует избегать категоричности суждений и индивидуальной работы, требующей сосредоточенности. Будьте осторожнее с ядовитыми веществами, тщательно соблюдайте дозировку лекарств.
 • ВЕСЫ
  Сегодня предстоят незапланированные траты. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Ваше настроение улучшится.
 • СКОРПИОН
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Не спешите довериться малознакомым людям. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Выгодно продавать валюту.
 • СТРЕЛЕЦ
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Все, что будет происходить, пойдет Вам на пользу, каким бы странным ни казалось на первый взгляд. Вам могут сделать выгодное деловое предложение, от которого не следует отказываться. Ваши отношения могут зайти в тупик.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня предстоят незапланированные траты. Актуальными станут распределение доходов, уплата налогов и пошлин. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Помогите окружающим и они будут Вам благодарны.
 • ВОДОЛЕЙ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Гармоничная космическая ситуация способствует Вашему финансовому благополучию. Приобретенное сегодня либо окажется со скрытым браком, либо вскоре разочарует Вас. Успешным окажется обращение в органы власти.
 • РЫБЫ
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Сегодня можно смело брать ссуды и делать денежные вклады под проценты. При встрече с любимым человеком, возможны серьезные осложнения отношений, вплоть до размолвки. Вечером хорошо размяться в тренажерном зале.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе