ГАЗ. Це сьогодні актуально!

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 25-11-2018, 21:52 282   

ГАЗ. Це сьогодні актуально!

Шановні гуляйпільці, пам’ятаєте, як ми з вами п'ятнадцять років тому раділи, що нарешті газ прийшов і до нас. Ми віддавали величезні гроші, щоб провести газ до своїх домівок, квартир. Люди вмикали газові котли з ранньої осені аж до весняного тепла, не задумуючись про оплату, адже ціна на газ була прийнятна по відношенню до заробітних плат та пенсій. Багато хто розібрав старі печі - і тепер після подорожчання газу і скорочення лімітів люди просто не зможуть опалювати свої будинки. Знову змушені будуть жити в холодних квартирах та хатах, обігрівати ліжка пластиковими пляшками з гарячою водою. І це у ХХІ столітті!
Депутати фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання 22.10.2018 зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України «Про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування рішення щодо підвищення ціни на природний газ для населення».
Ми, депутати районної ради від ПП «Опозиційний блок», підтримуємо зазначений проект Постанови Верховної Ради України і теж вимагаємо, щоб центральна влада не перекладала свою відповідальність за співпрацю з МВФ на плечі простих людей. Громадяни України мають право користуватися якісними послугами за адекватними цінами, без корупційної та політичної складових.

Л.Тарасенко,
голова ТО ПП «Опозиційний блок» у Гуляйпільському районі

 

За поданням депутатів Гуляйпільської районної ради

від ПП «Опозиційний блок»

Звернення
депутатів Гуляйпільської районної ради до Кабінету Міністрів України

щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867
«Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів

ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів

у процесі функціонування ринку природного газу».

Депутатський корпус Гуляйпільської районної ради хоче заявити про свою позицію щодо подорожчання газу, яке анонсував Уряд.
Кабінетом Міністрів України 19 жовтня 2018 року було прийнято постанову № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» (далі – Постанова), згідно з якою ціни на газ для населення будуть зростати в три етапи. Газ подорожчає на 23,5 % з 1 листопада цього року.
Чергове зростання вартості газу спричинить тотальне подорожчання майже всього, адже на дрібному виробництві, у майстернях, у магазинах також користуються комунальними послугами, вартість яких закладається у вартість товарів та послуг. Тобто людям доведеться платити за дорогий газ щодня, навіть купуючи просту булочку на обід.
Основні проблеми подорожчання газу ляжуть на плечі жителів сіл. Десять років тому люди віддавали величезні гроші, щоб провести газ до своїх домівок, і після його проведення багато хто зруйнував старі печі. Тож тепер при подорожчанні газу і скороченні лімітів люди просто не зможуть опалювати свої будинки або ж перестануть платити за газ.
Соціальне навантаження на громадян зростає загрозливими темпами. Показник цього – постійне збільшення неплатежів за послуги ЖКГ. Уже зараз цей показник по Україні сягнув рекордної позначки і перевищив 40 мільярдів гривень. Тисячі гуляйпільських сімей не виняток. Вони також не в змозі сплачувати комунальні послуги, які подорожчали за останні роки мінімум у сім разів!
Викликає занепокоєння і той факт, що центральна влада скорочує витрати на субсидії.
В Уряді не приховують, що тариф підвищено через необхідність сплачувати борги МВФ. Тобто центральна влада визнає, що подорожчання обґрунтоване не економічними розрахунками, а виключно тим, що потрібні гроші для погашення кредитів.
З метою недопущення руйнівних соціальних наслідків та загроз соціально-економічній безпеці країни, спричинених прийняттям зазначеної Постанови, депутати фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання 22.10.2018 зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України «Про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування рішення щодо підвищення ціни на природний газ для населення» (реєстр. № 9230).
Враховуючи викладене та з метою недопущення подальшого посилення соціальної напруги в суспільстві, депутати Гуляйпільської районної ради звертаються до Кабінету Міністрів України з проханням скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу». Тариф повинен бути адекватним до заробітків українців!

Звернення прийняте на тридцять сьомій сесії
Гуляйпільської районної ради сьомого скликання
14 листопада 2018 року

 • Подобається
 • -7
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Неділя
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-29-15
(З)

  НБУ
валюта вартість
EUR31.4142 -0.27338
RUB0.41902 -0.00158
USD27.8371 -0.02988
 • ОВЕН
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Актуальными станут распределение доходов, уплата налогов и пошлин. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ТЕЛЕЦ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Вы станете ещё более серьезным и трудолюбивым. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня необходимо набраться терпения и выдержки, чтобы избежать конфликтов с близкими и подчиненными. Вас будут волновать вопросы материального характера. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Возможны приятные приключения. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Мечты должны соответствовать реальности. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не спешите довериться малознакомым людям. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Не стоит идти в гости к друзьям вместе с любимым человеком - весьма вероятна ссора Вашей "второй половины" с дорогими Вашему сердцу людьми. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного ресурсу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського ресурсу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе