На медичній раді

Газета "Актуальний погляд" 11-02-2019, 06:31 216   

На медичній раді

Першого лютого в залі засідань Гуляйпільської районної державної адміністрації відбулася медична рада, на якій в.о.головного лікаря Гуляйпільської центральної районної лікарні Анатолій Володимирович Трусов та його заступники звітували перед своїм колективом про роботу та стан ЦРЛ у минулому році.
У своїх виступах медики повідомили присутнім, що за звітний період у лікарні було задіяно 237 медичних працівників, із яких 38 – це лікарі, 150 – середній та молодший медичний персонал. У 2018 році жителі району 140 779 разів зверталися за допомогою до лікарів ЦРЛ, 16 374 пацієнтів прийнято амбулаторно-поліклінічною службою, а 2601 осібу проліковано в стаціонарних відділеннях.
Варто зазначити, що в минулому році з хворобами серцево-судинної системи: інсультами, інфарктами, гіпертонічними хворобами та артеріальною гіпертензією до стаціонару потрапили майже 200 чоловік, яким екстрено було надано необхідну допомогу. Тож виникає питання, чи довезли б цих людей до Пологівської лікарні по бездоріжжю? Кожен розуміє, що в таких випадках, навіть одна хвилина безцінна.
На медичній раді було розглянуто питання бюджету лікарні за минулий та поточний роки, визначено головні завдання задля підвищення ефективності роботи відділень тощо. Але найбільше присутніх цікавило питання: яка ж доля чекає Гуляйпільську ЦРЛ?
На це питання своєму колективу намагався відповісти А.В. Трусов. Він повідомив, що головним завданням є збереження всіх стаціонарних відділень і клініко-діагностичної лабораторії в тому складі, в якому вони є.
На жаль чітких, обґрунтованих пропозицій, як це зробити так і не було озвучено. І більше того, зі слів в.о.головного лікаря, в 2019 році для нормальної роботи ЦРЛ не вистачає 12 494 200 грн. У цю суму закладено придбання рентгенівського апарату вартістю 5 000 000 грн та комп’ютеризація установи з придбанням програм і обслуговуванням – 785 000 грн. Ці кошти планується залучити через районні програми від органів місцевого самоврядування пропорційно приживаючого населення.
Також на 2020 рік планується максимально винайти кошти на доукомплектування поліклінічного, терапевтичного, хірургічного, реанімаційного відділень, кабінету функціональної діагностики, клініко-діагностичної лабораторії недостатнім медичним обладнанням у цілому на суму 3 838 987 грн.
А ці кошти де будуть відшукувати? Куди листи писати? Чому за всі ці роки з районного бюджету хоча б частково не доукомплектовували поліклінічне, хірургічне, терапевтичне, реанімаційне відділення?
У 2019 році ЦРЛ має пройти чергову перевірку, за результатами якої і буде визначено: чи матиме ліцензію те ж об’єднане хірургічне відділення.
Сподіваємося, що жоден із тих, у чиїх руках доля нашої лікарні не буде спокійно чекати доки приїде хтось «із верху» і вирішить проблеми ЦРЛ на свій розсуд. Гуляйпільці вже проковтнули закриття пологового відділення. Але ж будь-якому терпінню приходить кінець.

Євгенія БЕРЕЖНА

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-35-8
(З)

22.02Міжнародний день підтримки жертв злочинів
01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
04.03Масниця
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR30.6588 -0.06393
RUB0.412 +0.00069
USD27.0026 -0.08493
 • ОВЕН
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Сотрудничество принесет Вам прибыль и выгодные деловые связи. Выгодно покупать валюту.
 • ТЕЛЕЦ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, придется взвалить на себя все домашние обязанности или ухаживать за больным родственником. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • РАК
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Если Вы хорошо потрудились, то сегодня соберете славный урожай. Неудачный день для секса. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ЛЕВ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • ДЕВА
  День подобьет Вас на споры со старшими. Не исключено, что кое-кто может неправильно расценить Вашу деловую активность и посчитать Вас излишне самоуверенным. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • СКОРПИОН
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, пришла пора отплатить тем, кто безвозмездно помогал Вам раньше. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Повысится Ваша деловая активность.
 • СТРЕЛЕЦ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Вероятны бытовые хлопоты.
 • ВОДОЛЕЙ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • РЫБЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Ваша сдержанность будет воспринята близким человеком как невнимание, что может привести к недоразумениям и обидам. Совещания и деловые переговоры лучше назначить на утро. Выгодно покупать валюту.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе