На медичній раді

Газета "Актуальний погляд" 11-02-2019, 06:31 358   

На медичній раді

Першого лютого в залі засідань Гуляйпільської районної державної адміністрації відбулася медична рада, на якій в.о.головного лікаря Гуляйпільської центральної районної лікарні Анатолій Володимирович Трусов та його заступники звітували перед своїм колективом про роботу та стан ЦРЛ у минулому році.
У своїх виступах медики повідомили присутнім, що за звітний період у лікарні було задіяно 237 медичних працівників, із яких 38 – це лікарі, 150 – середній та молодший медичний персонал. У 2018 році жителі району 140 779 разів зверталися за допомогою до лікарів ЦРЛ, 16 374 пацієнтів прийнято амбулаторно-поліклінічною службою, а 2601 осібу проліковано в стаціонарних відділеннях.
Варто зазначити, що в минулому році з хворобами серцево-судинної системи: інсультами, інфарктами, гіпертонічними хворобами та артеріальною гіпертензією до стаціонару потрапили майже 200 чоловік, яким екстрено було надано необхідну допомогу. Тож виникає питання, чи довезли б цих людей до Пологівської лікарні по бездоріжжю? Кожен розуміє, що в таких випадках, навіть одна хвилина безцінна.
На медичній раді було розглянуто питання бюджету лікарні за минулий та поточний роки, визначено головні завдання задля підвищення ефективності роботи відділень тощо. Але найбільше присутніх цікавило питання: яка ж доля чекає Гуляйпільську ЦРЛ?
На це питання своєму колективу намагався відповісти А.В. Трусов. Він повідомив, що головним завданням є збереження всіх стаціонарних відділень і клініко-діагностичної лабораторії в тому складі, в якому вони є.
На жаль чітких, обґрунтованих пропозицій, як це зробити так і не було озвучено. І більше того, зі слів в.о.головного лікаря, в 2019 році для нормальної роботи ЦРЛ не вистачає 12 494 200 грн. У цю суму закладено придбання рентгенівського апарату вартістю 5 000 000 грн та комп’ютеризація установи з придбанням програм і обслуговуванням – 785 000 грн. Ці кошти планується залучити через районні програми від органів місцевого самоврядування пропорційно приживаючого населення.
Також на 2020 рік планується максимально винайти кошти на доукомплектування поліклінічного, терапевтичного, хірургічного, реанімаційного відділень, кабінету функціональної діагностики, клініко-діагностичної лабораторії недостатнім медичним обладнанням у цілому на суму 3 838 987 грн.
А ці кошти де будуть відшукувати? Куди листи писати? Чому за всі ці роки з районного бюджету хоча б частково не доукомплектовували поліклінічне, хірургічне, терапевтичне, реанімаційне відділення?
У 2019 році ЦРЛ має пройти чергову перевірку, за результатами якої і буде визначено: чи матиме ліцензію те ж об’єднане хірургічне відділення.
Сподіваємося, що жоден із тих, у чиїх руках доля нашої лікарні не буде спокійно чекати доки приїде хтось «із верху» і вирішить проблеми ЦРЛ на свій розсуд. Гуляйпільці вже проковтнули закриття пологового відділення. Але ж будь-якому терпінню приходить кінець.

Євгенія БЕРЕЖНА

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Неділя
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+25...+273-4
(З, Пд-З)

23.08День Державного Прапора України
24.08День Незалежності України
  НБУ
валюта вартість
EUR27.8482 -0.38542
RUB0.38097 -0.00333
USD25.1428 -0.1788
 • ОВЕН
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Лень и невнимательность могут свести на нет все ваши достижения. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Не исключено, что подведут те, на кого Вы надеялись. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. В голову придут плодотворные идеи.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вы сможете начать любое сложное дело. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Вероятно достижение большого успеха в разных деловых операциях.
 • РАК
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Возможно, у Вас появится желание что-либо изменить в жизни. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • ЛЕВ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. Неожиданный интерес возможно вызовет у Вас религия. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • ДЕВА
  Сегодня Вы сможете начать любое сложное дело. Именно сегодня Вам, возможно, повезет решить проблемы личной жизни. Подходящий момент для визита к врачу за рецептом необходимого лекарства. Уделите больше внимания детям.
 • ВЕСЫ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Многие будут сегодня чересчур эмоциональны. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Не будьте неблагодарными.
 • СКОРПИОН
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Наконец принесет плоды дело, которое Вы уже считали совсем гиблым. Существует вероятность эмоциональных срывов, и, если вам предстоит обращаться в государственные инстанции, сохраняйте самообладание. Вероятна новая романтическая связь.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вы сможете начать любое сложное дело. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Поэтому расплатитесь с кредиторами, тем более, что вскоре финансовые трудности сменит успех. Влияние планет нейтральное - можно заниматься своим здоровьем, хозяйственными делами.
 • КОЗЕРОГ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Вы ведете правильную финансовую политику, но постоянно возникают искушения, и надо разумно распорядиться своими средствами. Неблагоприятное время для коллективных занятий или совместных мероприятий, однако, всё за чтобы вы не взялись сегодня в плане индивидуального творчества, будет успешно реализовано. Но не принимайте все так близко к сердцу.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Сегодня не спешите давать согласие, иначе возможны ошибки, чреватые серьезными последствиями в отношениях с людьми. Будьте осторожны с электроприборами.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вы сможете начать любое сложное дело. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. Работы окажется снова в избытке, но она, как никогда, Вас раздражает и утомляет. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе