На медичній раді

Газета "Актуальний погляд" 11-02-2019, 06:31 279   

На медичній раді

Першого лютого в залі засідань Гуляйпільської районної державної адміністрації відбулася медична рада, на якій в.о.головного лікаря Гуляйпільської центральної районної лікарні Анатолій Володимирович Трусов та його заступники звітували перед своїм колективом про роботу та стан ЦРЛ у минулому році.
У своїх виступах медики повідомили присутнім, що за звітний період у лікарні було задіяно 237 медичних працівників, із яких 38 – це лікарі, 150 – середній та молодший медичний персонал. У 2018 році жителі району 140 779 разів зверталися за допомогою до лікарів ЦРЛ, 16 374 пацієнтів прийнято амбулаторно-поліклінічною службою, а 2601 осібу проліковано в стаціонарних відділеннях.
Варто зазначити, що в минулому році з хворобами серцево-судинної системи: інсультами, інфарктами, гіпертонічними хворобами та артеріальною гіпертензією до стаціонару потрапили майже 200 чоловік, яким екстрено було надано необхідну допомогу. Тож виникає питання, чи довезли б цих людей до Пологівської лікарні по бездоріжжю? Кожен розуміє, що в таких випадках, навіть одна хвилина безцінна.
На медичній раді було розглянуто питання бюджету лікарні за минулий та поточний роки, визначено головні завдання задля підвищення ефективності роботи відділень тощо. Але найбільше присутніх цікавило питання: яка ж доля чекає Гуляйпільську ЦРЛ?
На це питання своєму колективу намагався відповісти А.В. Трусов. Він повідомив, що головним завданням є збереження всіх стаціонарних відділень і клініко-діагностичної лабораторії в тому складі, в якому вони є.
На жаль чітких, обґрунтованих пропозицій, як це зробити так і не було озвучено. І більше того, зі слів в.о.головного лікаря, в 2019 році для нормальної роботи ЦРЛ не вистачає 12 494 200 грн. У цю суму закладено придбання рентгенівського апарату вартістю 5 000 000 грн та комп’ютеризація установи з придбанням програм і обслуговуванням – 785 000 грн. Ці кошти планується залучити через районні програми від органів місцевого самоврядування пропорційно приживаючого населення.
Також на 2020 рік планується максимально винайти кошти на доукомплектування поліклінічного, терапевтичного, хірургічного, реанімаційного відділень, кабінету функціональної діагностики, клініко-діагностичної лабораторії недостатнім медичним обладнанням у цілому на суму 3 838 987 грн.
А ці кошти де будуть відшукувати? Куди листи писати? Чому за всі ці роки з районного бюджету хоча б частково не доукомплектовували поліклінічне, хірургічне, терапевтичне, реанімаційне відділення?
У 2019 році ЦРЛ має пройти чергову перевірку, за результатами якої і буде визначено: чи матиме ліцензію те ж об’єднане хірургічне відділення.
Сподіваємося, що жоден із тих, у чиїх руках доля нашої лікарні не буде спокійно чекати доки приїде хтось «із верху» і вирішить проблеми ЦРЛ на свій розсуд. Гуляйпільці вже проковтнули закриття пологового відділення. Але ж будь-якому терпінню приходить кінець.

Євгенія БЕРЕЖНА

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+22...+244-4
(Пд-З)

23.04Всесвітній день книги й авторського права
26.04Міжнародний день інтелектуальної власності
26.04Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф
28.04Великдень або Пасха
01.05День Праці
03.05Всесвітній день свободи преси
07.05День Радіо
  НБУ
валюта вартість
EUR30.1223 -0.08842
RUB0.41977 -8.0E-5
USD26.7754 -0.0786
 • ОВЕН
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Повысится Ваша деловая активность.
 • ТЕЛЕЦ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Вероятны бытовые хлопоты.
 • РАК
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ЛЕВ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Не принимайте никаких важных решений и серьезных обязательств - на сегодняшний день время для этого еще не настало. Выгодно покупать валюту.
 • ДЕВА
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Если Вы в ссоре, самое время помириться. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • ВЕСЫ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • СКОРПИОН
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено, что Вас разочаруют действия близких людей. Скорее всего, вас ждут сегодня материальные затруднения. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Настроение может совсем опустится до нуля, если только Вы не встретите человека, общение с которым заставит Вас забыть о неприятном. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Будьте осторожны с самолетом.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Велика вероятность трений в рабочем коллективе. Придется вернуться к вопросам, встававшим ранее и уже считавшимся закрытыми. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВОДОЛЕЙ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы можете достичь неплохих творческих успехов. Неблагоприятный день для активности в делах, натиска, упорства в достижении цели. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Сегодня не торопите события - это не самый благоприятный день для кардинальных перемен. Повысится Ваша деловая активность.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе