«Заговори, щоб я тебе побачив...»

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-02-2019, 06:37 438   

«Заговори, щоб я тебе побачив...»

Нещодавно в Гуляйпільській ЗОШ №1 відбувся другий (районний) етап міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів загальноосвітніх шкіл.
Під час проведення конкурсу виявили талановитих і обдарованих дітей в жанрі ораторського мистецтва.
Учні 1 - 4 класів змагалися в номінації «Добре слово краще за багатство» і представили два виступи: підготовлений заздалегідь та непідготовлений (мовленнєвий експромт), який показав, наскільки вільно володіють діти словом у незвичайних та нестандартних ситуаціях. Сім учасників молодшої вікової групи ретельно готувалися до свого першого ораторського конкурсу. Вони не лише цікаво розповідали про себе, демонстрували знання мовленнєвого етикету, але й чудово читали поезії. Діти також створили свої власні неповторні образи, адже манера виступу, зовнішній вигляд оратора теж впливають на сприйняття його слухачами. Усі учасники показали високий рівень підготовки, але в обласному етапі конкурсу буде брати участь лише один представник від району, і ним стала Путіна Дар’я (І місце), учениця Гуляйпільського колегіуму «Лідер».
За підсумками конкурсу в молодшій віковій групі призові місця посіли такі учні: Мєдвєдєва Софія (І місце), учениця Гуляйпільської ЗОШ №2, Вовк Марина (ІІ місце), учениця Успенівської ЗОШ, Вербицька Діана (ІІ місце), учениця Гуляйпільської ЗОШ №1, Перегон Микита (ІІ місце) учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Трегуб Валерія (ІІІ місце), учениця Червоненської ЗОШ, Журавко Анастасія (ІІІ місце), учениця Гуляйпільської ЗОШ №2.
Старша вікова група (учні 9-11 класів) продемонструвала свої здібності в номінації «Слово є вчинок». Відповідно до вікових особливостей дітей було підібрано соціально значущі теми виступів. За підсумками конкурсу в обласному етапі братиме участь Чучко Анна (І місце), учениця Гуляйпільської спеціалізованої школи.
Переможцями районного етапу фестивалю у старшій віковій групі стали: Малюченко Володимир (І місце) учень Гуляйпільської спеціалізованої школи, Капітонов Едуард (І місце) учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Курман Софія (ІІ місце) учениця Гуляйпільської ЗОШ №1, Кульбачна Софія (ІІ місце) учениця Мирненської ЗОШ, Коляда Анна (ІІ місце ) учениця Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Рубан Валерія (ІІ місце) учениця Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Солодченко Ольга (ІІІ місце) учениця Гуляйпільської ЗОШ №1, Філімоненко Діана (ІІІ місце) учениця Гуляйпільської спеціалізованої школи, Полупан Олена (ІІІ місце) учениця Червоненської ЗОШ.
Вітаємо учасників та вчителів-наставників із перемогою, бажаємо їм успіхів в оволодінні мистецтвом слова!

 

«Заговори, щоб я тебе побачив...»

Наступного дня до міжрегіонального фестивалю “Заговори, щоб я тебе побачив” долучилися вихованці закладів дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради.
Традиційно, маленькі учасники за допомогою поетичного художнього слова та розповідей на актуальні теми сьогодення вміло поєднали багатство української мови – однієї з найкрасивіших та милозвучніших мов світу, й ораторське мистецтво. Юним ораторам вдалося повчитися один у одного красномовству, подарувати насолоду слухачам і справити яскраве враження на всіх присутніх.
За результатами двох конкурсів (публічний виступ та діалог за поданою ситуацією) почесне третє місце посіли Прокопенко Тимофій, Харченко Кіра та Біла Ельвіра (ЗДО “Сонечко”, вихователь Л.Г.Лозова). На другому місці - Кочеткова Таїсія (ЗДО “Веселка”, вихователь Л.В.Головіна). Перемогу отримав Шевченко Дмитро (ЗДО “Ластівка”, вихователь Н.Д.Заїченко). Тепер він буде представляти Гуляйпільську міську територіальну громаду на ІІІ (обласному) етапі фестивалю.
Голова журі Світлана Фероян, методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради, щиро подякувала учасникам, нагородила їх почесними грамотами та пам’ятними подарунками, а також побажала всім дошкільнятам шанувати та любити рідну мову й пишатися тим, що ми – українці.
“Цього року дошкільнята вдруге беруть участь у цьому конкурсі, – розповіла Світлана Вікторівна. – Головне його завдання – виявити обдарованих дітей на ранніх етапах, ще під час перебування в дитячому садочку, аби розвивати їхні здібності у подальшому житті. Нас, членів журі, переповнюють лише позитивні емоції. Діти не побоялися широкого загалу та чудово продемонстрували свої ораторські здібності.
Хочеться, аби якомога більше дітей було залучено до цього конкурсу, тому наступного року його перший етап буде проходити у всіх закладах дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради, а потім переможці із кожного садочка зустрінуться разом, щоб визначити найвмілішого і найвпевненішого у собі”.
Вітаємо учасників із перемогою та бажаємо їм нових звершень у володінні словом та навчанні прийомам ораторського мистецтва.

Олена ЗЕЛЕНЯК

 • Подобається
 • +4
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+22...+244-4
(Пд-З)

23.04Всесвітній день книги й авторського права
26.04Міжнародний день інтелектуальної власності
26.04Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф
28.04Великдень або Пасха
01.05День Праці
03.05Всесвітній день свободи преси
07.05День Радіо
  НБУ
валюта вартість
EUR30.1223 -0.08842
RUB0.41977 -8.0E-5
USD26.7754 -0.0786
 • ОВЕН
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Повысится Ваша деловая активность.
 • ТЕЛЕЦ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Вероятны бытовые хлопоты.
 • РАК
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ЛЕВ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Не принимайте никаких важных решений и серьезных обязательств - на сегодняшний день время для этого еще не настало. Выгодно покупать валюту.
 • ДЕВА
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Если Вы в ссоре, самое время помириться. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • ВЕСЫ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • СКОРПИОН
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено, что Вас разочаруют действия близких людей. Скорее всего, вас ждут сегодня материальные затруднения. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Настроение может совсем опустится до нуля, если только Вы не встретите человека, общение с которым заставит Вас забыть о неприятном. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Будьте осторожны с самолетом.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодняшний вечер сделает супружеские отношения более гармоничными. Велика вероятность трений в рабочем коллективе. Придется вернуться к вопросам, встававшим ранее и уже считавшимся закрытыми. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВОДОЛЕЙ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Вы можете достичь неплохих творческих успехов. Неблагоприятный день для активности в делах, натиска, упорства в достижении цели. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Сегодня не торопите события - это не самый благоприятный день для кардинальных перемен. Повысится Ваша деловая активность.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені користувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе