«Заговори, щоб я тебе побачив...»

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-02-2019, 06:37 326   

«Заговори, щоб я тебе побачив...»

Нещодавно в Гуляйпільській ЗОШ №1 відбувся другий (районний) етап міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів загальноосвітніх шкіл.
Під час проведення конкурсу виявили талановитих і обдарованих дітей в жанрі ораторського мистецтва.
Учні 1 - 4 класів змагалися в номінації «Добре слово краще за багатство» і представили два виступи: підготовлений заздалегідь та непідготовлений (мовленнєвий експромт), який показав, наскільки вільно володіють діти словом у незвичайних та нестандартних ситуаціях. Сім учасників молодшої вікової групи ретельно готувалися до свого першого ораторського конкурсу. Вони не лише цікаво розповідали про себе, демонстрували знання мовленнєвого етикету, але й чудово читали поезії. Діти також створили свої власні неповторні образи, адже манера виступу, зовнішній вигляд оратора теж впливають на сприйняття його слухачами. Усі учасники показали високий рівень підготовки, але в обласному етапі конкурсу буде брати участь лише один представник від району, і ним стала Путіна Дар’я (І місце), учениця Гуляйпільського колегіуму «Лідер».
За підсумками конкурсу в молодшій віковій групі призові місця посіли такі учні: Мєдвєдєва Софія (І місце), учениця Гуляйпільської ЗОШ №2, Вовк Марина (ІІ місце), учениця Успенівської ЗОШ, Вербицька Діана (ІІ місце), учениця Гуляйпільської ЗОШ №1, Перегон Микита (ІІ місце) учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Трегуб Валерія (ІІІ місце), учениця Червоненської ЗОШ, Журавко Анастасія (ІІІ місце), учениця Гуляйпільської ЗОШ №2.
Старша вікова група (учні 9-11 класів) продемонструвала свої здібності в номінації «Слово є вчинок». Відповідно до вікових особливостей дітей було підібрано соціально значущі теми виступів. За підсумками конкурсу в обласному етапі братиме участь Чучко Анна (І місце), учениця Гуляйпільської спеціалізованої школи.
Переможцями районного етапу фестивалю у старшій віковій групі стали: Малюченко Володимир (І місце) учень Гуляйпільської спеціалізованої школи, Капітонов Едуард (І місце) учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Курман Софія (ІІ місце) учениця Гуляйпільської ЗОШ №1, Кульбачна Софія (ІІ місце) учениця Мирненської ЗОШ, Коляда Анна (ІІ місце ) учениця Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Рубан Валерія (ІІ місце) учениця Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Солодченко Ольга (ІІІ місце) учениця Гуляйпільської ЗОШ №1, Філімоненко Діана (ІІІ місце) учениця Гуляйпільської спеціалізованої школи, Полупан Олена (ІІІ місце) учениця Червоненської ЗОШ.
Вітаємо учасників та вчителів-наставників із перемогою, бажаємо їм успіхів в оволодінні мистецтвом слова!

 

«Заговори, щоб я тебе побачив...»

Наступного дня до міжрегіонального фестивалю “Заговори, щоб я тебе побачив” долучилися вихованці закладів дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради.
Традиційно, маленькі учасники за допомогою поетичного художнього слова та розповідей на актуальні теми сьогодення вміло поєднали багатство української мови – однієї з найкрасивіших та милозвучніших мов світу, й ораторське мистецтво. Юним ораторам вдалося повчитися один у одного красномовству, подарувати насолоду слухачам і справити яскраве враження на всіх присутніх.
За результатами двох конкурсів (публічний виступ та діалог за поданою ситуацією) почесне третє місце посіли Прокопенко Тимофій, Харченко Кіра та Біла Ельвіра (ЗДО “Сонечко”, вихователь Л.Г.Лозова). На другому місці - Кочеткова Таїсія (ЗДО “Веселка”, вихователь Л.В.Головіна). Перемогу отримав Шевченко Дмитро (ЗДО “Ластівка”, вихователь Н.Д.Заїченко). Тепер він буде представляти Гуляйпільську міську територіальну громаду на ІІІ (обласному) етапі фестивалю.
Голова журі Світлана Фероян, методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради, щиро подякувала учасникам, нагородила їх почесними грамотами та пам’ятними подарунками, а також побажала всім дошкільнятам шанувати та любити рідну мову й пишатися тим, що ми – українці.
“Цього року дошкільнята вдруге беруть участь у цьому конкурсі, – розповіла Світлана Вікторівна. – Головне його завдання – виявити обдарованих дітей на ранніх етапах, ще під час перебування в дитячому садочку, аби розвивати їхні здібності у подальшому житті. Нас, членів журі, переповнюють лише позитивні емоції. Діти не побоялися широкого загалу та чудово продемонстрували свої ораторські здібності.
Хочеться, аби якомога більше дітей було залучено до цього конкурсу, тому наступного року його перший етап буде проходити у всіх закладах дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради, а потім переможці із кожного садочка зустрінуться разом, щоб визначити найвмілішого і найвпевненішого у собі”.
Вітаємо учасників із перемогою та бажаємо їм нових звершень у володінні словом та навчанні прийомам ораторського мистецтва.

Олена ЗЕЛЕНЯК

 • Подобається
 • +4
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-35-8
(З)

22.02Міжнародний день підтримки жертв злочинів
01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
04.03Масниця
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR30.6588 -0.06393
RUB0.412 +0.00069
USD27.0026 -0.08493
 • ОВЕН
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Сотрудничество принесет Вам прибыль и выгодные деловые связи. Выгодно покупать валюту.
 • ТЕЛЕЦ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, придется взвалить на себя все домашние обязанности или ухаживать за больным родственником. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • РАК
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Если Вы хорошо потрудились, то сегодня соберете славный урожай. Неудачный день для секса. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ЛЕВ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • ДЕВА
  День подобьет Вас на споры со старшими. Не исключено, что кое-кто может неправильно расценить Вашу деловую активность и посчитать Вас излишне самоуверенным. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • СКОРПИОН
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, пришла пора отплатить тем, кто безвозмездно помогал Вам раньше. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Повысится Ваша деловая активность.
 • СТРЕЛЕЦ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Вероятны бытовые хлопоты.
 • ВОДОЛЕЙ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • РЫБЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Ваша сдержанность будет воспринята близким человеком как невнимание, что может привести к недоразумениям и обидам. Совещания и деловые переговоры лучше назначить на утро. Выгодно покупать валюту.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені користувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе