«Заговори, щоб я тебе побачив...»

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-02-2019, 06:37 595   

«Заговори, щоб я тебе побачив...»

Нещодавно в Гуляйпільській ЗОШ №1 відбувся другий (районний) етап міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів загальноосвітніх шкіл.
Під час проведення конкурсу виявили талановитих і обдарованих дітей в жанрі ораторського мистецтва.
Учні 1 - 4 класів змагалися в номінації «Добре слово краще за багатство» і представили два виступи: підготовлений заздалегідь та непідготовлений (мовленнєвий експромт), який показав, наскільки вільно володіють діти словом у незвичайних та нестандартних ситуаціях. Сім учасників молодшої вікової групи ретельно готувалися до свого першого ораторського конкурсу. Вони не лише цікаво розповідали про себе, демонстрували знання мовленнєвого етикету, але й чудово читали поезії. Діти також створили свої власні неповторні образи, адже манера виступу, зовнішній вигляд оратора теж впливають на сприйняття його слухачами. Усі учасники показали високий рівень підготовки, але в обласному етапі конкурсу буде брати участь лише один представник від району, і ним стала Путіна Дар’я (І місце), учениця Гуляйпільського колегіуму «Лідер».
За підсумками конкурсу в молодшій віковій групі призові місця посіли такі учні: Мєдвєдєва Софія (І місце), учениця Гуляйпільської ЗОШ №2, Вовк Марина (ІІ місце), учениця Успенівської ЗОШ, Вербицька Діана (ІІ місце), учениця Гуляйпільської ЗОШ №1, Перегон Микита (ІІ місце) учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Трегуб Валерія (ІІІ місце), учениця Червоненської ЗОШ, Журавко Анастасія (ІІІ місце), учениця Гуляйпільської ЗОШ №2.
Старша вікова група (учні 9-11 класів) продемонструвала свої здібності в номінації «Слово є вчинок». Відповідно до вікових особливостей дітей було підібрано соціально значущі теми виступів. За підсумками конкурсу в обласному етапі братиме участь Чучко Анна (І місце), учениця Гуляйпільської спеціалізованої школи.
Переможцями районного етапу фестивалю у старшій віковій групі стали: Малюченко Володимир (І місце) учень Гуляйпільської спеціалізованої школи, Капітонов Едуард (І місце) учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Курман Софія (ІІ місце) учениця Гуляйпільської ЗОШ №1, Кульбачна Софія (ІІ місце) учениця Мирненської ЗОШ, Коляда Анна (ІІ місце ) учениця Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Рубан Валерія (ІІ місце) учениця Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Солодченко Ольга (ІІІ місце) учениця Гуляйпільської ЗОШ №1, Філімоненко Діана (ІІІ місце) учениця Гуляйпільської спеціалізованої школи, Полупан Олена (ІІІ місце) учениця Червоненської ЗОШ.
Вітаємо учасників та вчителів-наставників із перемогою, бажаємо їм успіхів в оволодінні мистецтвом слова!

 

«Заговори, щоб я тебе побачив...»

Наступного дня до міжрегіонального фестивалю “Заговори, щоб я тебе побачив” долучилися вихованці закладів дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради.
Традиційно, маленькі учасники за допомогою поетичного художнього слова та розповідей на актуальні теми сьогодення вміло поєднали багатство української мови – однієї з найкрасивіших та милозвучніших мов світу, й ораторське мистецтво. Юним ораторам вдалося повчитися один у одного красномовству, подарувати насолоду слухачам і справити яскраве враження на всіх присутніх.
За результатами двох конкурсів (публічний виступ та діалог за поданою ситуацією) почесне третє місце посіли Прокопенко Тимофій, Харченко Кіра та Біла Ельвіра (ЗДО “Сонечко”, вихователь Л.Г.Лозова). На другому місці - Кочеткова Таїсія (ЗДО “Веселка”, вихователь Л.В.Головіна). Перемогу отримав Шевченко Дмитро (ЗДО “Ластівка”, вихователь Н.Д.Заїченко). Тепер він буде представляти Гуляйпільську міську територіальну громаду на ІІІ (обласному) етапі фестивалю.
Голова журі Світлана Фероян, методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради, щиро подякувала учасникам, нагородила їх почесними грамотами та пам’ятними подарунками, а також побажала всім дошкільнятам шанувати та любити рідну мову й пишатися тим, що ми – українці.
“Цього року дошкільнята вдруге беруть участь у цьому конкурсі, – розповіла Світлана Вікторівна. – Головне його завдання – виявити обдарованих дітей на ранніх етапах, ще під час перебування в дитячому садочку, аби розвивати їхні здібності у подальшому житті. Нас, членів журі, переповнюють лише позитивні емоції. Діти не побоялися широкого загалу та чудово продемонстрували свої ораторські здібності.
Хочеться, аби якомога більше дітей було залучено до цього конкурсу, тому наступного року його перший етап буде проходити у всіх закладах дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради, а потім переможці із кожного садочка зустрінуться разом, щоб визначити найвмілішого і найвпевненішого у собі”.
Вітаємо учасників із перемогою та бажаємо їм нових звершень у володінні словом та навчанні прийомам ораторського мистецтва.

Олена ЗЕЛЕНЯК

 • Подобається
 • +4
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Неділя
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+25...+273-4
(З, Пд-З)

23.08День Державного Прапора України
24.08День Незалежності України
  НБУ
валюта вартість
EUR27.8482 -0.38542
RUB0.38097 -0.00333
USD25.1428 -0.1788
 • ОВЕН
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Лень и невнимательность могут свести на нет все ваши достижения. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Не исключено, что подведут те, на кого Вы надеялись. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. В голову придут плодотворные идеи.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вы сможете начать любое сложное дело. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Вероятно достижение большого успеха в разных деловых операциях.
 • РАК
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Возможно, у Вас появится желание что-либо изменить в жизни. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • ЛЕВ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. Неожиданный интерес возможно вызовет у Вас религия. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • ДЕВА
  Сегодня Вы сможете начать любое сложное дело. Именно сегодня Вам, возможно, повезет решить проблемы личной жизни. Подходящий момент для визита к врачу за рецептом необходимого лекарства. Уделите больше внимания детям.
 • ВЕСЫ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Многие будут сегодня чересчур эмоциональны. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Не будьте неблагодарными.
 • СКОРПИОН
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Наконец принесет плоды дело, которое Вы уже считали совсем гиблым. Существует вероятность эмоциональных срывов, и, если вам предстоит обращаться в государственные инстанции, сохраняйте самообладание. Вероятна новая романтическая связь.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вы сможете начать любое сложное дело. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Поэтому расплатитесь с кредиторами, тем более, что вскоре финансовые трудности сменит успех. Влияние планет нейтральное - можно заниматься своим здоровьем, хозяйственными делами.
 • КОЗЕРОГ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Вы ведете правильную финансовую политику, но постоянно возникают искушения, и надо разумно распорядиться своими средствами. Неблагоприятное время для коллективных занятий или совместных мероприятий, однако, всё за чтобы вы не взялись сегодня в плане индивидуального творчества, будет успешно реализовано. Но не принимайте все так близко к сердцу.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Сегодня не спешите давать согласие, иначе возможны ошибки, чреватые серьезными последствиями в отношениях с людьми. Будьте осторожны с электроприборами.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вы сможете начать любое сложное дело. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. Работы окажется снова в избытке, но она, как никогда, Вас раздражает и утомляет. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви улюблені користувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе