Шановні ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу та солдатські вдови!

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 8-05-2019, 22:36 134   


Шановні ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу та солдатські вдови!
Від щирого серця вітаю Вас із святим Днем Перемоги!

Із синівською вдячністю ми всі знову повертаємося до незабутнього травня 1945-го року та з глибокою повагою згадуємо тих, хто виборов життя і свободу нашого народу.
У цей святий день ми вшановуємо пам'ять героїв, які віддали свої здоров’я та життя заради нас, їхніх нащадків. Із величезною вдячністю вклоняємося їхньому подвигу та самопожертві, що для всіх є зразком мужності, сили духу та вірності Батьківщині, своїй рідній землі.
Ми пам’ятаємо й пишаємося мужністю солдатів, партизанів, підпільників, усіх тих, хто на фронтах і в тилу тяжкою працею і ціною свого життя наближав Велику Перемогу. І ця Перемога, здобута ціною надлюдських зусиль – це безцінний скарб, це мирне небо над жовтогарячими полями, це наші вільні серця і душі, наше сьогодення і майбутнє.
На жаль, на сьогодні в районі залишилося лише 11 учасників бойових дій, та героїзм покоління переможців зобов’язує нас бути гідними їхнього подвигу і своїми помислами та справами укріплювати мир на нашій землі.
Низько схиляю голову перед мільйонами загиблих. Подвиг Перемоги ніколи не буде забутим! Пам’ятали! Пам’ятаємо! Пам’ятатимемо! Міцного Вам здоров’я, шановні ветерани, довгих років життя, любові та поваги від суспільства, злагоди й миру в родинах!

Із повагою народний депутат Верховної Ради України VII скликання
Олександр Дудка

 

 

Низький уклін Вам, дорогі ветерани!

Прийміть наші щирі вітання зі світлим і радісним святом – Днем Перемоги!

Цього дня ми схиляємося в доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини. Дорогі ветерани! Ваша мужність, героїзм та життєва мудрість – це високий приклад для нас усіх. Саме тому наш обов’язок – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду на українській землі.
Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їхній справі й громадянському обов’язку, довічна шана й повага.
Ми в невідплатному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю. Міцного здоров’я Вам, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.

Із повагою ТО ПП «Опозиційний блок» у Гуляйпільському районі

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+12...+145-9
(Пд-З)

29.05Міжнародний день миротворців
  НБУ
валюта вартість
EUR29.385 +0.24087
RUB0.40836 +0.00375
USD26.3047 +0.19225
 • ОВЕН
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Мечты должны соответствовать реальности. При встрече с любимым человеком, возможны серьезные осложнения отношений, вплоть до размолвки. Пришло время пожинать плоды.
 • ТЕЛЕЦ
  День хорош для деловых начинаний. Ваша работа и долг перед близкими поглотят все Ваше внимание. Тщательней контролируйте возросшую обидчивость, чтобы избежать ссор дома. Перегрузки чреваты нервным срывом.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день будет наиболее благоприятным для восстановления дружеских отношений. В отношении с начальством не рекомендуется терять чувство меры и такта. Хороший момент для начала ремонта, переделок в квартире, покупки мебели. Будьте осторожны с автомобилем.
 • РАК
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Встреча с любимым человеком будет необыкновенно страстной. Возможна встреча с человеком, с которым Вы некогда были связаны по работе и не виделись очень давно. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • ЛЕВ
  День хорош для деловых начинаний. День пройдет эффективно, если Вы направите свой потенциал на решение дел, требующих физическую нагрузку. Возможны незапланированные доходы, однако почти все придется потратить на детей или на подготовку к предстоящему отъезду в отпуск всей семьей. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ДЕВА
  Этот день будет наиболее благоприятным для восстановления дружеских отношений. Деньги, которые Вы дадите в долг сегодня, вернут с большим опозданием, а то и не вернут вовсе. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Хлопоты о прибавке к зарплате могут оказаться ненапрасными.
 • ВЕСЫ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. На вечер можно запланировать поход к парикмахеру. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  День хорош для деловых начинаний. Зря не обольщайтесь и не отчаивайтесь, неудачи будут кратковременными. Будет много встреч, обнадеживающих переговоров, возможно, откроются заманчивые перспективы. Уделите больше внимания любимому человеку.
 • СТРЕЛЕЦ
  Этот день будет наиболее благоприятным для восстановления дружеских отношений. Сегодня попробуйте объективно оценить ситуацию, проявите такт и добросердечие. Не стоит идти в гости к друзьям вместе с любимым человеком - весьма вероятна ссора Вашей "второй половины" с дорогими Вашему сердцу людьми. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
 • КОЗЕРОГ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • ВОДОЛЕЙ
  День хорош для деловых начинаний. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки начать что-либо новое не увенчаются успехом, встречи, назначенные на сегодня, отменятся по независящим от Вас причинам. Успешны знакомства и поездки.
 • РЫБЫ
  Этот день будет наиболее благоприятным для восстановления дружеских отношений. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Пришло время пожинать плоды.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе