Шановні земляки! Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 24-08-2019, 09:53 269   

24 серпня минає 28 років із Дня проголошення Незалежності України.


За цей час на долю українців випало немало випробувань та подій, спогади про які й донині відлунюють нестерпним болем у наших серцях. Були й визначні досягнення, котрі прославили нашу Батьківщину та її людей.


І сьогодні, вдивляючись у минулі роки, можна сказати, що ми, українці, пройшли складний, тернистий, але славний і визначний шлях до своєї мрії. Саме тому ми не маємо права зупинятися у своїй великій справі.


А навпаки, найважливіше завдання для нас усіх – це зробити все, аби кожен громадянин, незалежно від того, у якому місті народився, якою мовою говорить, відчував, що Україна – незалежна держава. І тільки разом, спільними зусиллями, ми зможемо змінити життя нашої великої нації, збудувати краще майбутнє для наших дітей та онуків.


Тож, шановні земляки, у день цього великого свята прийміть найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я, нескінченної віри та щирої надії, благополуччя в родинах і довгих років життя.


З повагою Олександр Дудка,
народний депутат Верховної Ради України VІІ скликання

  • Подобається
  • +3
  • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...+20-11
(Пд)

01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR27.749 -0.18816
RUB0.37817 +0.00014
USD25.1441 -0.08819
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні користувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе