ПРОГРАМА культурно-спортивних заходів, присвячених 234-й річниці заснування міста Гуляйполя та 76-й річниці визволення Гуляйпільського району від нацистських окупантів

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 9-09-2019, 06:26 109   

13 вересня 2019 року

 

МЕМОРІАЛ СЛАВИ

14.00

Мітинг-реквієм «Сполохані струни пам’яті», присвячений 76-й  річниці визволення Гуляйпільського району від нацистських окупантів

 

14 вересня 2019 року

 

КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

  8.00

15.00

День відкритих дверей.

Виставка «Юність і життя наших батьків»

 

ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА

  8.00

11.30

(сквер)

ІХ обласна виставка голубів, тварин і птахів «Пташиний світ».

Урочиста церемонія нагородження учасників виставки

 

10.00

Дитячий концерт «Де єднає дружба всіх, там лунає пісня й сміх»

 

12.00

Фестиваль української кухні «Пан Вареник»

 

У програмі:

 

- урочисте відкриття свята;

 

- виставка - презентація старостинських округів Гуляйпільської громади «На гостинах у Пана Вареника»;

 

- святковий концерт «Моя маленька Батьківщина - душі утіха і розрада» за участю окремих виконавців, колективів художньої самодіяльності міста та сіл Гуляйпільської громади

 

17.00

 

Історична екскурсія  вулицями міста «Подорож у часі»

(збір біля прохідної з-ду «Сільгоспмашин»)

 

ЦЕНТРАЛЬНИЙ СТАДІОН

  9.00

Велопробіг

за маршрутом: центральний стадіон, вулиці Пологівський шлях, Базарна, Велика, Донецька, пам’ятник Солдату у зворотному напрямку

 

10.00

Свято спорту

 

Урочисте відкриття та змагання з:

 

- армреслінгу;

 

- гирьового спорту;

 

- перетягування канату;

 

- підтягування на перекладині;

 

- міні - футболу на полі зі штучним покриттям (серед юнаків 2005-2006 р.н.)

 

16.00

Першість області з футболу

між ФК «Полтавка» (с. Полтавка Гуляйпільського р-ну)

та ФК «Прайд» (м. Токмак)

 

ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА

10.30

Змагання з шашок, шахів та настільного тенісу

 

ПЛОЩА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ (КСК «СУЧАСНИК»)

  9.00

Робота дитячих атракціонів та святкова торгівля

 

15.00

Брейн - ринг «Край золотого колосся»

 

16.00

Виставка – ярмарок робіт майстрів декоративно - прикладного та образотворчого мистецтва «Мистецтво мого життя»

 

 

Виставка робіт учнів художнього відділення Дитячої школи мистецтв

 

 

Майстер-класи від Анни Кочеткової та Миколи Заворотинського

 

 

Ярмарок здоров’я (експрес-тести, оформлення декларацій з лікарями)

 

 

Показові виступи екстримальних видів спорту

(бемікс, професійні самокати)

 

 

Шоу мильних бульбашок

 

16.30

BАBY CROSS для дітей віком від 8 до 18 місяців

                                                                                                          

17.00

Творчий проект «Хай квітне у світі дитинство щасливе» за участю учнів шкіл, вихованців позашкільних та дошкільних закладів освіти громади

 

18.00

Робота костюмованих аніматорів (живі статуї, ходулісти, міми)

 

18.00

Урочистості та святковий концерт  «Моє місто - моя доля»

 

20.00

Шоу театру пародій «Парадокс» (м.Київ)

 

21.00

Святковий феєрверк «Тобі, рідне місто!»

 

21.00-23.00

Дискотека з Dj Rufus (м. Запоріжжя)

 

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+15...+173-5
(Пд)

  НБУ
валюта вартість
EUR27.749 -0.18816
RUB0.37817 +0.00014
USD25.1441 -0.08819
 • ОВЕН
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Ваша сдержанность будет воспринята близким человеком как невнимание, что может привести к недоразумениям и обидам. Уделите больше внимания детям, надолго не упускайте их из виду, чтобы не потерялись или не натворили бед. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Чем сложнее Ваша задача, тем лучше Вы ее реализуете. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Вы будете вполне здоровы, если не брать во внимание общее угнетенное состояние и некоторую нервозность. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Хлопоты о прибавке к зарплате могут оказаться ненапрасными.
 • РАК
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. В делах следует быть предельно внимательными, потому что вы можете совершить элементарную ошибку, чреватую финансовыми потерями. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ЛЕВ
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Следует обратите внимание на решение профессиональных задач. В течении дня следует избегать категоричности суждений и индивидуальной работы, требующей сосредоточенности. Уделите больше внимания любимому человеку.
 • ДЕВА
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Сегодня может случиться так, что Вы будете зависеть от своих партнеров, поэтому, претворяя свои планы в жизнь, не забывайте о тех, кто помогал Вам. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
 • ВЕСЫ
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Не рекомендуется браться сегодня за серьезную и трудоемкую работу на службе и дома. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • СКОРПИОН
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Все неприятности подстерегающие вас сегодня, воспринимайте без эмоций. Вам могут сделать выгодное деловое предложение, от которого не следует отказываться. Успешны знакомства и поездки.
 • СТРЕЛЕЦ
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Пришло время пожинать плоды.
 • КОЗЕРОГ
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Вы сможете проявить свои таланты в профессиональной сфере деятельности. Приобретенное сегодня либо окажется со скрытым браком, либо вскоре разочарует Вас. Перегрузки чреваты нервным срывом.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Вас будут волновать вопросы материального характера. При встрече с любимым человеком, возможны серьезные осложнения отношений, вплоть до размолвки. Будьте осторожны с автомобилем.
 • РЫБЫ
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Возможно, вы почувствуете боли в области желудка. Тщательней контролируйте возросшую обидчивость, чтобы избежать ссор дома. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе