Арт-сім’я святкує свій другий День народження

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 2-10-2019, 06:54 512   

 

Уже понад рік, приводячи свого сина на заняття до арт-студії «Талант», я подумки заздрила йому, бо розуміла, що подібного задоволення, як задоволення від процесу малювання та створення власного «шедевру», не отримаєш від жодної справи. Кожного разу я згадувала ті моменти свого дитинства, коли мама, працюючи музичним керівником у дитячому садку, вдома, у вихідні дні, створювала шедеври – різноманітні панно, ілюстрації до музичних творів тощо. Про комп’ютер і кольоровий друк тоді ще навіть ніхто не мріяв, тому кращими маминими друзями в оформленні свят були гуашеві фарби та пензлі. «От би і мені так навчитися малювати», – думала я тоді. І хоч малювала у своєму повсякденному житті я багато, та чим старша ставала, ти рідше пензель з’являвся у моїх руках. І ось, через стільки років, у думках почало зароджуватися бажання: «От би хоч спробувати…».

Виявляється, такі думки зародилися не лише у мене. Інші мами студійців також хотіли б спробувати себе у живописі, але наша сором’язливість, як ви знаєте, та думка про те, що скажуть інші, завжди брала гору. До певного часу...

Наші думки було почуто. І одного дня керівник студії Анна Кочеткова запросила мене та інших таких же сором’язливих мам на заняття.

Те задоволення, що ми отримали, не описати словами. Анна Владиславівна не лише доступно пояснила, показала на власному прикладі та розкрила вражаючі секрети художньої техніки, вона дала нам розслабитися та відпочити від буденності. Ми відпочили думками та душею, відчули себе дітьми, а наші руки начебто самі робили те, що було потрібно.

 

 

Після цього експерименту ми вкотре впевнилися, що наші діти – у надійних руках справжнього художника, який розвиває їхнє образне мислення, фантазію, відчуття прекрасного, художній смак, щоб вони не просиджували цілими днями за комп’ютером чи планшетом.

Саме в арт-студії «Талант» у кожній дитині розкривається творче начало, закладене від народження, їй відкривається дивовижний, багатий світ через практику образотворчого мистецтва. Студійці пізнають усі техніки малювання, доступні дитячому сприйняттю. Вони вчаться малювати, творити і проектувати світ в усій його різноманітності. Тут підтримують митців, експериментаторів, дослідників, які живуть в кожній дитині. Тут позбуваються шкідливої звички вживати слова «не вмію», «не можу», «не вийде».

Безліч маленьких гуляйпільців саме у цих стінах створили свої перші роботи. А яка невимовна радість на їхніх обличчях, коли вони бачать свої творіння на виставках під час проведення міських свят, у своїх школах, у краєзнавчому музеї тощо. Вони відчувають гордість від цього, виростають духовно та отримують бажання творити ще.

Зараз у студії працює декілька груп – від малюків 4-5 років до аматорів 18+. Також є група поглибленого вивчення образотворчого мистецтва, де вчаться діти, які за два роки існування студії показали неабияке завзяття у творчості та хочуть вивчати художнє мистецтво більш досконало.

Анна Владиславівна не даремно говорить: «Малювання подібне до мрії, тільки на папері». І це правда. Адже малюючи, ми переносимо на папір свої уявлення, свої бачення, свої мрії. А ще розвиваємо у собі ті здібності, які «сплять» під час повсякденної діяльності. А це так корисно, особливо для дітей.

 

5 жовтня арт-студії «Талант» виповнюється 2 роки. Саме два роки тому створення осередку для навчання дітей мистецтву стало своєрідною сходинкою для розвитку її керівника. І тепер уже цілих два роки дітлахи мають можливість спілкуватися з педагогом, який постійно розвивається разом зі своїми вихованцями. Вони приходять сюди, щоб приємно провести час і паралельно чомусь повчитися, щоб відволіктися від навколишнього світу та отримати задоволення від процесу створення малюнку.

Діти тут малюють те, що хочуть. Сподобалася картинка – хочуть намалювати. Відповідно самому малювати дуже важко, одні діти не знають азів, інші – техніки, тому набагато легше, коли є людина, яка підказує. Ось тоді і приходить на допомогу педагог. З Анною Владиславівною можна намалювати все.

З учнями керівник студії також і навчається. Якщо хтось приносить картину і хоче намалювати пейзаж, вона, в першу чергу, думає, як би це зробила сама. Адже саме на ній відповідальність, якою вийде картина, чи буде дитина задоволена, чи не розчарується в собі.

У студії кожен має можливість спробувати себе в мистецтві, адже наставник тут завжди допоможе, покаже, навчить. Це дуже дорого коштує. Педагог тут – на своєму місці.

Наостанок скажу: художником потрібно бути справжнім або взагалі ніяким. А справжнім художником можна бути лише в сприятливому середовищі, тобто там, де можна себе мотивувати та розвиватися. Саме таким місцем є арт-студія «Талант», де кожен студієць має можливість відкрити дверцята до чарівної країни Живопису та відчути себе частинкою чарівного дійства – створення власного художнього шедевру.

Ми щиро вітаємо студійців та їхнього наставника з Днем народження студії! З вашим талантом світ стає трішки прекрасніше. Тож нехай фарби будуть яскравими не тільки на ваших полотнах, а й в реальному житті! Нехай ваше оточення буде з вірних друзів і рідних людей, і кожен день багатий посмішками! Розвивайтеся, радійте удачам і сміливо йдіть до своїх цілей!

 

Олена ЗЕЛЕНЯК

 

 

Арт-сім’я святкує свій другий День народження
Арт-сім’я святкує свій другий День народження
Арт-сім’я святкує свій другий День народження

 

 

 • Подобається
 • +6
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-20-6
(Пд)

25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
02.02День водно-болотних угідь
  НБУ
валюта вартість
EUR27.749 -0.18816
RUB0.37817 +0.00014
USD25.1441 -0.08819
 • ОВЕН
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Приобретенное сегодня либо окажется со скрытым браком, либо вскоре разочарует Вас. Ваши отношения могут зайти в тупик.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Многие будут сегодня чересчур эмоциональны. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Вечером ждите приятных гостей.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня можно вполне рассчитывать на успех в делах. Напряженная домашняя атмосфера побудит Вас провести вечер в обществе друзей. Уделите больше внимания детям, надолго не упускайте их из виду, чтобы не потерялись или не натворили бед. Но не принимайте все так близко к сердцу.
 • РАК
  День хорош для деловых начинаний. Велика вероятность трений в рабочем коллективе. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • ЛЕВ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Вы сможете интуитивно понять как согласовать Ваши личные честолюбивые замыслы с желаниями окружающих Вас людей. Некоторые, наконец, найдут что-то, что давно искали. Хлопоты о прибавке к зарплате могут оказаться ненапрасными.
 • ДЕВА
  Сегодня предстоят незапланированные траты. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Повысится опасность пищевых отравлений, бытовых травм, дорожных аварий. Выгодно покупать валюту.
 • ВЕСЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Многие будут сегодня чересчур эмоциональны. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Выгодно продавать валюту.
 • СКОРПИОН
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Напряженная домашняя атмосфера побудит Вас провести вечер в обществе друзей. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Велика вероятность трений в рабочем коллективе. В конце дня возможен неожиданный поворот событий, будьте начеку - ситуация может выйти из-под контроля. Влияние планет нейтральное - можно заниматься своим здоровьем, хозяйственными делами.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы организованны, собранны, способны выполнить большую работу. Вы сможете интуитивно понять как согласовать Ваши личные честолюбивые замыслы с желаниями окружающих Вас людей. Возможен трудный разговор с начальством, который в конце концов пойдет Вам на пользу и будет способствовать укреплению Вашей репутации. Будьте осторожнее сдержаннее в финансовых делах.
 • ВОДОЛЕЙ
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Возможны незапланированные доходы, однако почти все придется потратить на детей или на подготовку к предстоящему отъезду в отпуск всей семьей. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • РЫБЫ
  Сегодня вы будете душой компании. Многие будут сегодня чересчур эмоциональны. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе