Арт-сім’я святкує свій другий День народження

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 2-10-2019, 06:54 774   

 

Уже понад рік, приводячи свого сина на заняття до арт-студії «Талант», я подумки заздрила йому, бо розуміла, що подібного задоволення, як задоволення від процесу малювання та створення власного «шедевру», не отримаєш від жодної справи. Кожного разу я згадувала ті моменти свого дитинства, коли мама, працюючи музичним керівником у дитячому садку, вдома, у вихідні дні, створювала шедеври – різноманітні панно, ілюстрації до музичних творів тощо. Про комп’ютер і кольоровий друк тоді ще навіть ніхто не мріяв, тому кращими маминими друзями в оформленні свят були гуашеві фарби та пензлі. «От би і мені так навчитися малювати», – думала я тоді. І хоч малювала у своєму повсякденному житті я багато, та чим старша ставала, ти рідше пензель з’являвся у моїх руках. І ось, через стільки років, у думках почало зароджуватися бажання: «От би хоч спробувати…».

Виявляється, такі думки зародилися не лише у мене. Інші мами студійців також хотіли б спробувати себе у живописі, але наша сором’язливість, як ви знаєте, та думка про те, що скажуть інші, завжди брала гору. До певного часу...

Наші думки було почуто. І одного дня керівник студії Анна Кочеткова запросила мене та інших таких же сором’язливих мам на заняття.

Те задоволення, що ми отримали, не описати словами. Анна Владиславівна не лише доступно пояснила, показала на власному прикладі та розкрила вражаючі секрети художньої техніки, вона дала нам розслабитися та відпочити від буденності. Ми відпочили думками та душею, відчули себе дітьми, а наші руки начебто самі робили те, що було потрібно.

 

 

Після цього експерименту ми вкотре впевнилися, що наші діти – у надійних руках справжнього художника, який розвиває їхнє образне мислення, фантазію, відчуття прекрасного, художній смак, щоб вони не просиджували цілими днями за комп’ютером чи планшетом.

Саме в арт-студії «Талант» у кожній дитині розкривається творче начало, закладене від народження, їй відкривається дивовижний, багатий світ через практику образотворчого мистецтва. Студійці пізнають усі техніки малювання, доступні дитячому сприйняттю. Вони вчаться малювати, творити і проектувати світ в усій його різноманітності. Тут підтримують митців, експериментаторів, дослідників, які живуть в кожній дитині. Тут позбуваються шкідливої звички вживати слова «не вмію», «не можу», «не вийде».

Безліч маленьких гуляйпільців саме у цих стінах створили свої перші роботи. А яка невимовна радість на їхніх обличчях, коли вони бачать свої творіння на виставках під час проведення міських свят, у своїх школах, у краєзнавчому музеї тощо. Вони відчувають гордість від цього, виростають духовно та отримують бажання творити ще.

Зараз у студії працює декілька груп – від малюків 4-5 років до аматорів 18+. Також є група поглибленого вивчення образотворчого мистецтва, де вчаться діти, які за два роки існування студії показали неабияке завзяття у творчості та хочуть вивчати художнє мистецтво більш досконало.

Анна Владиславівна не даремно говорить: «Малювання подібне до мрії, тільки на папері». І це правда. Адже малюючи, ми переносимо на папір свої уявлення, свої бачення, свої мрії. А ще розвиваємо у собі ті здібності, які «сплять» під час повсякденної діяльності. А це так корисно, особливо для дітей.

 

5 жовтня арт-студії «Талант» виповнюється 2 роки. Саме два роки тому створення осередку для навчання дітей мистецтву стало своєрідною сходинкою для розвитку її керівника. І тепер уже цілих два роки дітлахи мають можливість спілкуватися з педагогом, який постійно розвивається разом зі своїми вихованцями. Вони приходять сюди, щоб приємно провести час і паралельно чомусь повчитися, щоб відволіктися від навколишнього світу та отримати задоволення від процесу створення малюнку.

Діти тут малюють те, що хочуть. Сподобалася картинка – хочуть намалювати. Відповідно самому малювати дуже важко, одні діти не знають азів, інші – техніки, тому набагато легше, коли є людина, яка підказує. Ось тоді і приходить на допомогу педагог. З Анною Владиславівною можна намалювати все.

З учнями керівник студії також і навчається. Якщо хтось приносить картину і хоче намалювати пейзаж, вона, в першу чергу, думає, як би це зробила сама. Адже саме на ній відповідальність, якою вийде картина, чи буде дитина задоволена, чи не розчарується в собі.

У студії кожен має можливість спробувати себе в мистецтві, адже наставник тут завжди допоможе, покаже, навчить. Це дуже дорого коштує. Педагог тут – на своєму місці.

Наостанок скажу: художником потрібно бути справжнім або взагалі ніяким. А справжнім художником можна бути лише в сприятливому середовищі, тобто там, де можна себе мотивувати та розвиватися. Саме таким місцем є арт-студія «Талант», де кожен студієць має можливість відкрити дверцята до чарівної країни Живопису та відчути себе частинкою чарівного дійства – створення власного художнього шедевру.

Ми щиро вітаємо студійців та їхнього наставника з Днем народження студії! З вашим талантом світ стає трішки прекрасніше. Тож нехай фарби будуть яскравими не тільки на ваших полотнах, а й в реальному житті! Нехай ваше оточення буде з вірних друзів і рідних людей, і кожен день багатий посмішками! Розвивайтеся, радійте удачам і сміливо йдіть до своїх цілей!

 

Олена ЗЕЛЕНЯК

 

 

Арт-сім’я святкує свій другий День народження
Арт-сім’я святкує свій другий День народження
Арт-сім’я святкує свій другий День народження

 

 

 • Подобається
 • +6
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+13...+150-7
(Пд)

29.05Міжнародний день миротворців
  НБУ
валюта вартість
EUR27.749 -0.18816
RUB0.37817 +0.00014
USD25.1441 -0.08819
 • ОВЕН
  Сегодня вы будете душой компании. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ТЕЛЕЦ
  День будет отмечен высокой активностью. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня необходимо набраться терпения и выдержки, чтобы избежать конфликтов с близкими и подчиненными. Возможны проблемы с пищеварением. Вам могут сделать выгодное деловое предложение, от которого не следует отказываться. Уделите больше внимания детям.
 • РАК
  Сегодня возможны перемены. Если Вы хорошо потрудились, то сегодня соберете славный урожай. Неудачный день для секса. Не стоит расслабляться! Вам необходимы сегодня воля и разум.
 • ЛЕВ
  Сегодня не наделайте ошибок на работе. Лень и невнимательность могут свести на нет все ваши достижения. Проявляйте сдержанность, не идите напролом - и Вам представится возможность достичь задуманного. Перегрузки чреваты нервным срывом.
 • ДЕВА
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Следует остерегаться стремления к авторитарности и чрезмерной придирчивости к недостаткам окружающих, иначе к концу дня Вы рискуете остаться в одиночестве. Повысится Ваша деловая активность.
 • ВЕСЫ
  Активный, творческий день. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. Непредвиденные событие может привести к серьезным конфликтам дома.
 • СКОРПИОН
  День не способствует нахождению общего языка с представителями власти. Возможны проблемы с пищеварением. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Удача будет сопутствовать Вам на каждом шагу.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Если Вы хорошо потрудились, то сегодня соберете славный урожай. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Лень и невнимательность могут свести на нет все ваши достижения. Попытки начать что-либо новое не увенчаются успехом, встречи, назначенные на сегодня, отменятся по независящим от Вас причинам. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
 • ВОДОЛЕЙ
  День придаст решимости Вашим действиям. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья, с которыми вы по каким-то причинам поссорились и давно не виделись, пригласите их в гости. Пришло время пожинать плоды.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вы сможете начать любое сложное дело. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Тщательней контролируйте возросшую обидчивость, чтобы избежать ссор дома. Побольше решительности и сосредоточенности.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу переконатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви ознайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе