Шана й повага ветеранам району

Газета "Актуальний погляд" 30-09-2017, 20:47 69   

Шана й повага ветеранам району

У вересні 2004-го року Президент України підписав Указ, який визначає 1 жовтня національним Днем ветерана. Відтоді саме цього дня українці віддають шану ветеранам, у черговий раз доводячи, що вони небайдужі до проблем людей старшого покоління.
У нашому районі потребами ветеранів війни та праці опікується районна ветеранська організація, незмінним головою якої уже 15 років є Віктор Іванович Крупій.
Тож як сьогодні живуть ветерани війни й праці та як виживає ветеранська організація в часи реформ, редакції газети "Актуальний погляд" розповів Віктор Крупій.
 - Ситуація в країні, дійсно, складна й працювати так, як раніше, ми, напевно, уже не зможемо, - розповідає Віктор Іванович. - Всеукраїнська ветеранська організація сьогодні "ледве дихає". У жовтні відбудеться Президія обласної організації ветеранів, де буде затверджено її статут та визначено головні напрямки роботи. Потім аналогічне засідання відбудеться й у нас. Нині ми маємо повністю змінити уставні документи організації та її статус. Невизначеність, на жаль, це єдине, що ми зараз маємо.
- Незабаром в Україні відзначатимуть День ветерана, які заходи Ви плануєте провести на це свято та й узагалі, як організація допомагає ветеранам району?
- Ми плануємо відзначити цей день низкою заходів: як святковим концертом у місті, так і різними урочистостями на виїзному засіданні в селі Мирному. Можу запевнити, що наші ветерани поза увагою не залишаться. Ми знайомі з ними не одне десятиліття, знаємо в кого які проблеми, допомагаємо й підтримуємо кожного члена нашої організації. Особливої опіки, звісно, потребують фронтовики. У районі їх залишилося дуже мало, наймолодшому вже 90 років, а найстаршому - 99 років. Але не дивлячись на поважний вік та слабке здоров'я, вони пам'ятають свято Великої Перемоги, події визволення району й знають, що ми обов'язково завітаємо до них у ці святкові дні, привітаємо й передамо харчові набори. Допомагаємо ми й молодшим товаришам. Ветерани звертаються до організації за допомогою на лікування, за різними консультаціями з різних побутових питань. Ми намагаємося робити все, що в наших силах, адже сьогодні організація дуже обмежена у фінансуванні в порівнянні з минулими роками. Раніше, наприклад, ми робили безкоштовну підписку деяких газет для ветеранів, у цьому ж році ми не маємо можливості на це. Що ж до проведення важливих свят, то нам матеріально допомагають керівники деяких товариств, сільгосппідприємці. Велике спасибі їм за те, що вони не забувають про ветеранів та з честю виконують свій синівський обов'язок. Ми сподіваємося, що так буде й надалі.
Проблем, дійсно, дуже багато та, сподіваюся, ми з ними впораємося. Тож  я хочу побажати ветеранам війни та праці району міцного здоров'я, миру й благополуччя, сили й наснаги для того, щоб подолати всі життєві труднощі й негаразди. Нехай у житті їх супроводжують лише добрі люди, а поруч завжди будуть рідні й близькі, друзі, діти, онуки й правнуки.
Редакція "Актуального погляду" приєднується до слів привітань. Ми бажаємо Вам, шановні  ветерани,
Хай будуть із Вами здоров’я і сила,
Хай доля буде ласкава та щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло,
На довгі літа, на щастя й добро!

Спілкувалася Євгенія БЕРЕЖНА

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+8...+106-9
(Пд-З)

28.10День визволення України від фашистських загарбників
  НБУ
валюта вартість
EUR31.3637 +0.00363
RUB0.46145 +0.00115
USD26.5389 +0.03895
 • ОВЕН
  Сегодня возможны перемены. Возможно, придется взвалить на себя все домашние обязанности или ухаживать за больным родственником. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. Отправляясь всей семьей на дачу, в лес.
 • ТЕЛЕЦ
  День будет отмечен высокой активностью. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Вам могут сделать выгодное деловое предложение, от которого не следует отказываться. Вечером ждите приятных гостей.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Будьте осторожны с самолетом.
 • РАК
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Известие, которое сегодня придет к Вам, станет весьма неожиданным и радостным для всех домочадцев. Подходящий момент для визита к врачу за рецептом необходимого лекарства. Не стоит расслабляться! Вам необходимы сегодня воля и разум.
 • ЛЕВ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. Родственники помогут устроиться на интересную и доходную работу. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • ДЕВА
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Сегодня может случиться так, что Вы будете зависеть от своих партнеров, поэтому, претворяя свои планы в жизнь, не забывайте о тех, кто помогал Вам. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ВЕСЫ
  Сегодня можно вполне рассчитывать на успех в делах. Не обольщайтесь заманчивыми предложениями. Будет много встреч, обнадеживающих переговоров, возможно, откроются заманчивые перспективы. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Удачны коммерческие операции, возможна помощь из-за границы.
 • СТРЕЛЕЦ
  День придаст решимости Вашим действиям. Если Вы в ссоре, самое время помириться. Некоторые, наконец, найдут что-то, что давно искали. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Именно сегодня Вам, возможно, повезет решить проблемы личной жизни. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Вероятны встречи с влиятельными людьми.
 • ВОДОЛЕЙ
  Активный, творческий день. Мечты должны соответствовать реальности. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Не назначайте на сегодня деловые переговоры.
 • РЫБЫ
  Сегодня не наделайте ошибок на работе. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви дорогі користувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе