Шана й повага ветеранам району

Газета "Актуальний погляд" 30-09-2017, 20:47 106   

Шана й повага ветеранам району

У вересні 2004-го року Президент України підписав Указ, який визначає 1 жовтня національним Днем ветерана. Відтоді саме цього дня українці віддають шану ветеранам, у черговий раз доводячи, що вони небайдужі до проблем людей старшого покоління.
У нашому районі потребами ветеранів війни та праці опікується районна ветеранська організація, незмінним головою якої уже 15 років є Віктор Іванович Крупій.
Тож як сьогодні живуть ветерани війни й праці та як виживає ветеранська організація в часи реформ, редакції газети "Актуальний погляд" розповів Віктор Крупій.
 - Ситуація в країні, дійсно, складна й працювати так, як раніше, ми, напевно, уже не зможемо, - розповідає Віктор Іванович. - Всеукраїнська ветеранська організація сьогодні "ледве дихає". У жовтні відбудеться Президія обласної організації ветеранів, де буде затверджено її статут та визначено головні напрямки роботи. Потім аналогічне засідання відбудеться й у нас. Нині ми маємо повністю змінити уставні документи організації та її статус. Невизначеність, на жаль, це єдине, що ми зараз маємо.
- Незабаром в Україні відзначатимуть День ветерана, які заходи Ви плануєте провести на це свято та й узагалі, як організація допомагає ветеранам району?
- Ми плануємо відзначити цей день низкою заходів: як святковим концертом у місті, так і різними урочистостями на виїзному засіданні в селі Мирному. Можу запевнити, що наші ветерани поза увагою не залишаться. Ми знайомі з ними не одне десятиліття, знаємо в кого які проблеми, допомагаємо й підтримуємо кожного члена нашої організації. Особливої опіки, звісно, потребують фронтовики. У районі їх залишилося дуже мало, наймолодшому вже 90 років, а найстаршому - 99 років. Але не дивлячись на поважний вік та слабке здоров'я, вони пам'ятають свято Великої Перемоги, події визволення району й знають, що ми обов'язково завітаємо до них у ці святкові дні, привітаємо й передамо харчові набори. Допомагаємо ми й молодшим товаришам. Ветерани звертаються до організації за допомогою на лікування, за різними консультаціями з різних побутових питань. Ми намагаємося робити все, що в наших силах, адже сьогодні організація дуже обмежена у фінансуванні в порівнянні з минулими роками. Раніше, наприклад, ми робили безкоштовну підписку деяких газет для ветеранів, у цьому ж році ми не маємо можливості на це. Що ж до проведення важливих свят, то нам матеріально допомагають керівники деяких товариств, сільгосппідприємці. Велике спасибі їм за те, що вони не забувають про ветеранів та з честю виконують свій синівський обов'язок. Ми сподіваємося, що так буде й надалі.
Проблем, дійсно, дуже багато та, сподіваюся, ми з ними впораємося. Тож  я хочу побажати ветеранам війни та праці району міцного здоров'я, миру й благополуччя, сили й наснаги для того, щоб подолати всі життєві труднощі й негаразди. Нехай у житті їх супроводжують лише добрі люди, а поруч завжди будуть рідні й близькі, друзі, діти, онуки й правнуки.
Редакція "Актуального погляду" приєднується до слів привітань. Ми бажаємо Вам, шановні  ветерани,
Хай будуть із Вами здоров’я і сила,
Хай доля буде ласкава та щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло,
На довгі літа, на щастя й добро!

Спілкувалася Євгенія БЕРЕЖНА

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Понеділок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+2...+46-9
(Пд-З)

  НБУ
валюта вартість
EUR32.626 +0.1588
RUB0.4692 +0.00231
USD27.6351 +0.22506
 • ОВЕН
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Смело назначайте свидания.
 • ТЕЛЕЦ
  День будет напряженным с самого утра. Лень и невнимательность могут свести на нет все ваши достижения. Радостным и полезным окажется общение со старшими родственниками, с друзьями. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Не исключено, что вечер Вы проведете с близким человеком в романтичной обстановке при свечах. Следует остерегаться стремления к авторитарности и чрезмерной придирчивости к недостаткам окружающих, иначе к концу дня Вы рискуете остаться в одиночестве. Воздержитесь от неуемных желаний в этот день.
 • РАК
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Напряженная домашняя атмосфера побудит Вас провести вечер в обществе друзей. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Будьте осторожны с начальником.
 • ЛЕВ
  Сегодня Вы бодры и инициативны, все дела будут удаваться. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Хороший день для любой работы и общения с теми, кто близок Вам по духу. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ДЕВА
  День благоприятен для строителей, для занятых в сферах техники и услуг. Встреча с друзьями обещает интересный вечер. Неблагоприятный день для активности в делах, натиска, упорства в достижении цели. Отправляясь всей семьей на дачу, в лес.
 • ВЕСЫ
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Сегодня бессознательно могут быть найдены интересные и оптимальные способы решения застарелых проблем. Окажутся полезными советы и рекомендации друзей, с которыми вас связывают длительные отношения. Вечером ждите приятных гостей.
 • СКОРПИОН
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Не исключено, что подведут те, на кого Вы надеялись. Если у Вас есть друзья, с которыми вы по каким-то причинам поссорились и давно не виделись, пригласите их в гости. Не стоит расслабляться! Вам необходимы сегодня воля и разум.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня будьте тише воды, ниже травы. Не давайте необдуманных обещаний, не потворствуйте своим желаниям. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • ВОДОЛЕЙ
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Постарайтесь лечь спать пораньше. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • РЫБЫ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Вы будете вполне здоровы, если не брать во внимание общее угнетенное состояние и некоторую нервозность. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви дорогі користувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе