Шана й повага ветеранам району

Газета "Актуальний погляд" 30-09-2017, 20:47 153   

Шана й повага ветеранам району

У вересні 2004-го року Президент України підписав Указ, який визначає 1 жовтня національним Днем ветерана. Відтоді саме цього дня українці віддають шану ветеранам, у черговий раз доводячи, що вони небайдужі до проблем людей старшого покоління.
У нашому районі потребами ветеранів війни та праці опікується районна ветеранська організація, незмінним головою якої уже 15 років є Віктор Іванович Крупій.
Тож як сьогодні живуть ветерани війни й праці та як виживає ветеранська організація в часи реформ, редакції газети "Актуальний погляд" розповів Віктор Крупій.
 - Ситуація в країні, дійсно, складна й працювати так, як раніше, ми, напевно, уже не зможемо, - розповідає Віктор Іванович. - Всеукраїнська ветеранська організація сьогодні "ледве дихає". У жовтні відбудеться Президія обласної організації ветеранів, де буде затверджено її статут та визначено головні напрямки роботи. Потім аналогічне засідання відбудеться й у нас. Нині ми маємо повністю змінити уставні документи організації та її статус. Невизначеність, на жаль, це єдине, що ми зараз маємо.
- Незабаром в Україні відзначатимуть День ветерана, які заходи Ви плануєте провести на це свято та й узагалі, як організація допомагає ветеранам району?
- Ми плануємо відзначити цей день низкою заходів: як святковим концертом у місті, так і різними урочистостями на виїзному засіданні в селі Мирному. Можу запевнити, що наші ветерани поза увагою не залишаться. Ми знайомі з ними не одне десятиліття, знаємо в кого які проблеми, допомагаємо й підтримуємо кожного члена нашої організації. Особливої опіки, звісно, потребують фронтовики. У районі їх залишилося дуже мало, наймолодшому вже 90 років, а найстаршому - 99 років. Але не дивлячись на поважний вік та слабке здоров'я, вони пам'ятають свято Великої Перемоги, події визволення району й знають, що ми обов'язково завітаємо до них у ці святкові дні, привітаємо й передамо харчові набори. Допомагаємо ми й молодшим товаришам. Ветерани звертаються до організації за допомогою на лікування, за різними консультаціями з різних побутових питань. Ми намагаємося робити все, що в наших силах, адже сьогодні організація дуже обмежена у фінансуванні в порівнянні з минулими роками. Раніше, наприклад, ми робили безкоштовну підписку деяких газет для ветеранів, у цьому ж році ми не маємо можливості на це. Що ж до проведення важливих свят, то нам матеріально допомагають керівники деяких товариств, сільгосппідприємці. Велике спасибі їм за те, що вони не забувають про ветеранів та з честю виконують свій синівський обов'язок. Ми сподіваємося, що так буде й надалі.
Проблем, дійсно, дуже багато та, сподіваюся, ми з ними впораємося. Тож  я хочу побажати ветеранам війни та праці району міцного здоров'я, миру й благополуччя, сили й наснаги для того, щоб подолати всі життєві труднощі й негаразди. Нехай у житті їх супроводжують лише добрі люди, а поруч завжди будуть рідні й близькі, друзі, діти, онуки й правнуки.
Редакція "Актуального погляду" приєднується до слів привітань. Ми бажаємо Вам, шановні  ветерани,
Хай будуть із Вами здоров’я і сила,
Хай доля буде ласкава та щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло,
На довгі літа, на щастя й добро!

Спілкувалася Євгенія БЕРЕЖНА

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.07День хрещення Київської Русі — України[7].
  НБУ
валюта вартість
EUR30.7144 +0.17107
RUB0.42096 -0.00016
USD26.2068 -0.02639
 • ОВЕН
  Вы почувствуете сегодня эмоциональный подъем, однако ни в коем случае не теряйте благоразумия. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Возможна встреча с человеком, с которым Вы некогда были связаны по работе и не виделись очень давно. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • ТЕЛЕЦ
  День особенно благоприятен для людей, занятых творчеством. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вы организованны, собранны, способны выполнить большую работу. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • РАК
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Смело идите на контакт с представителями иностранной организации. В голову придут плодотворные идеи.
 • ЛЕВ
  День предвещает успех в любви, удачные свидания, культпоходы, вечеринки. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ДЕВА
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возможно, пришла пора отплатить тем, кто безвозмездно помогал Вам раньше. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ВЕСЫ
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Вы сможете интуитивно понять как согласовать Ваши личные честолюбивые замыслы с желаниями окружающих Вас людей. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • СКОРПИОН
  Сегодня проявите мудрость и выдержку. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СТРЕЛЕЦ
  День хорош для деловых начинаний. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • КОЗЕРОГ
  День благоприятен для строителей, для занятых в сферах техники и услуг. Вы сможете рассчитывать на помощь своей "второй половины". Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • ВОДОЛЕЙ
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Не рекомендуется браться сегодня за серьезную и трудоемкую работу на службе и дома. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Сегодня попробуйте объективно оценить ситуацию, проявите такт и добросердечие. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Ваше настроение улучшится.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви дорогі користувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе