Шана й повага ветеранам району

Газета "Актуальний погляд" 30-09-2017, 20:47 136   

Шана й повага ветеранам району

У вересні 2004-го року Президент України підписав Указ, який визначає 1 жовтня національним Днем ветерана. Відтоді саме цього дня українці віддають шану ветеранам, у черговий раз доводячи, що вони небайдужі до проблем людей старшого покоління.
У нашому районі потребами ветеранів війни та праці опікується районна ветеранська організація, незмінним головою якої уже 15 років є Віктор Іванович Крупій.
Тож як сьогодні живуть ветерани війни й праці та як виживає ветеранська організація в часи реформ, редакції газети "Актуальний погляд" розповів Віктор Крупій.
 - Ситуація в країні, дійсно, складна й працювати так, як раніше, ми, напевно, уже не зможемо, - розповідає Віктор Іванович. - Всеукраїнська ветеранська організація сьогодні "ледве дихає". У жовтні відбудеться Президія обласної організації ветеранів, де буде затверджено її статут та визначено головні напрямки роботи. Потім аналогічне засідання відбудеться й у нас. Нині ми маємо повністю змінити уставні документи організації та її статус. Невизначеність, на жаль, це єдине, що ми зараз маємо.
- Незабаром в Україні відзначатимуть День ветерана, які заходи Ви плануєте провести на це свято та й узагалі, як організація допомагає ветеранам району?
- Ми плануємо відзначити цей день низкою заходів: як святковим концертом у місті, так і різними урочистостями на виїзному засіданні в селі Мирному. Можу запевнити, що наші ветерани поза увагою не залишаться. Ми знайомі з ними не одне десятиліття, знаємо в кого які проблеми, допомагаємо й підтримуємо кожного члена нашої організації. Особливої опіки, звісно, потребують фронтовики. У районі їх залишилося дуже мало, наймолодшому вже 90 років, а найстаршому - 99 років. Але не дивлячись на поважний вік та слабке здоров'я, вони пам'ятають свято Великої Перемоги, події визволення району й знають, що ми обов'язково завітаємо до них у ці святкові дні, привітаємо й передамо харчові набори. Допомагаємо ми й молодшим товаришам. Ветерани звертаються до організації за допомогою на лікування, за різними консультаціями з різних побутових питань. Ми намагаємося робити все, що в наших силах, адже сьогодні організація дуже обмежена у фінансуванні в порівнянні з минулими роками. Раніше, наприклад, ми робили безкоштовну підписку деяких газет для ветеранів, у цьому ж році ми не маємо можливості на це. Що ж до проведення важливих свят, то нам матеріально допомагають керівники деяких товариств, сільгосппідприємці. Велике спасибі їм за те, що вони не забувають про ветеранів та з честю виконують свій синівський обов'язок. Ми сподіваємося, що так буде й надалі.
Проблем, дійсно, дуже багато та, сподіваюся, ми з ними впораємося. Тож  я хочу побажати ветеранам війни та праці району міцного здоров'я, миру й благополуччя, сили й наснаги для того, щоб подолати всі життєві труднощі й негаразди. Нехай у житті їх супроводжують лише добрі люди, а поруч завжди будуть рідні й близькі, друзі, діти, онуки й правнуки.
Редакція "Актуального погляду" приєднується до слів привітань. Ми бажаємо Вам, шановні  ветерани,
Хай будуть із Вами здоров’я і сила,
Хай доля буде ласкава та щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло,
На довгі літа, на щастя й добро!

Спілкувалася Євгенія БЕРЕЖНА

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Субота
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+16-8
(З)

24.03Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз
25.03День працівників СБУ
26.03День Внутрішніх військ України
27.03Міжнародний день театру
01.04День сміху
01.04День геолога
07.04Благовіщення
07.04Всесвітній день здоров'я
  НБУ
валюта вартість
EUR32.4274 +0.09337
RUB0.45993 -0.00196
USD26.2655 +0.01183
 • ОВЕН
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Сегодня может быть прибыль от дела, в которое Вы вложили массу средств и энергии, либо материальное поощрение. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Вы будете особенно приветливы и привлекательны. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. В делах следует быть предельно внимательными, потому что вы можете совершить элементарную ошибку, чреватую финансовыми потерями. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Деньги, которые Вы дадите в долг сегодня, вернут с большим опозданием, а то и не вернут вовсе. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Не начинайте сегодня никаких серьезных дел, потерпите до завтрашнего дня. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Если Вы водите машину, будьте внимательны на дороге. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Многие получат премии или гонорары. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Наконец принесет плоды дело, которое Вы уже считали совсем гиблым. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви дорогі користувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе