До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Газета "Актуальний погляд" 30-09-2017, 20:55 292   

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

У народі говорять, що письменник живе у своїх книгах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах своїх учнів… Кожна людина згадує свої шкільні роки, та своїх учителів з особливим трепетом. У кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, щось, що залишило свій відбиток у наших серцях. Праця вчителів завжди була в пошані, бо саме вони пророщують у кожному з нас зерно любові до навколишнього світу, допомагають отримати необхідні знання, стають нашими найближчими друзями і порадниками.
Гуляйпільці розповіли, що серед учителів є люди, які не лише зуміли пробудити в них жагу до знань та передали їм свій досвід, а й стали для них справжнім взірцем і, навіть, вплинули на їх долю.

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Каріна Сіренко: «Пройшло вже п’ять років з моменту закінчення школи. Я вдячна всім учителям за витримку, за життєві уроки, навіть за невдачі. Усе це зробило мене тим, ким я є. Є одна людина, про яку я б хотіла розповісти. Це мій вчитель історії – Коростильов  Володимир Іванович. Я безмежно вдячна йому за те, що від нього (одного з небагатьох) я відчувала віру в себе! Завдяки йому я перемогла в міжнародному конкурсі. І нещодавно дізналася про ще один його вчинок, – не викладацький, а людський, – яким він, можна сказати, вплинув на моє майбутнє! Я щаслива, що мій екскурс в історію і життя в школі супроводжувалися цим прекрасним викладачем і не менш прекрасною людиною! Зі святом Вас, Володимире Івановичу! Дякую за все! І, звичайно ж, вітаю всіх учителів з вашим днем! Вдячних учнів, легких уроків і позитивних емоцій! Хай світло науки, яке Ви вкладаєте в голови своїх підопічних, гріє Вас усе життя!».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Євген Самойлик: «Цього дня мені найбільше хочеться привітати Клименко Діну Іванівну. Адже вона гарна людина та прекрасний учитель, який завжди направляв мене на шлях до знань протягом шкільних років. Завдяки їй я достатньо добре вивчив англійську мову, хоча в школі був далеко не зразковим учнем. Я завжди був радий зустріти її не лише на уроці, а й у місті, просто поговорити. Це людина, з якої я завжди готовий брати приклад. Вітаю з професійним святом Діну Іванівну та всіх педагогів району, бажаю Вам міцного здоров’я і справжнього людського щастя!»

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Аліна Войцеховська: «У мене, як i в багатьох iз нас був той самий "учитель, який змiнив моє життя". Але зустрiла я його не тодi, коли навчалася, а коли сама прийшла навчати. Це був перший рiк моєї роботи, i менi, дев'я́тнадцятирiчнiй дiвчинi, було дуже важко. Багато разiв хотiлося звільнитися з роботи: багато стресових ситуацiй, слiз та повна вiдсутнiсть бажання працювати далi. Але в новому колективi була чудова людина Дузян Нiна Дмитрiвна. Саме вона надихнула мене не здаватися, навчила любити дiтей, якими б, вони не були. Саме Нiна Дмитрiвна показала, як багато хорошого в цiй професiї. Цей учитель допоміг менi зробити правильний вибір. I їй я буду вдячна завжди».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Дмитро Турченко: «Школа – це один із головних інститутів освіти для людини. Одинадцять років життя – це досить вагомий відрізок часу. Важливо те, хто і як допоможе тобі. У шкільні роки вчитель для мене був Олімпом у сфері знань, нікого розумнішого я й уявити не міг. Я не можу сказати, що хтось конкретно зіграв для мене ключову роль. За це я їм і вдячний. Школа в обличчі моїх шанованих учителів дала мені не лише знання, а й розкрила мене як особистість. Зараз я розумію, що Ви титани, які терпляче чекали, поки ми, невдячні та безвідповідальні, врешті-решт станемо на ноги і розпочнемо власний шлях. Дякую Вам».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Єлизавета Криворучко: «Моє життя кардинально змінила вчитель  Гуляйпільської школи мистецтв Козлова Ілона Сергіївна, яка завжди вірила в мене та мої сили. Лише вона знала, що я мрію навчатися в Харківський академії культури і, без перебільшення, вкладала в мене свою душу. Своєю вірою та наполегливою працею вона допомогла мені стати впевненішою у собі та ніколи не спинятися на шляху до своєї мрії. Я дуже вдячна Вам, Ілоно Сергіївно!»

Спілкувалася Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.07День хрещення Київської Русі — України[7].
  НБУ
валюта вартість
EUR30.7144 +0.17107
RUB0.42096 -0.00016
USD26.2068 -0.02639
 • ОВЕН
  Вы почувствуете сегодня эмоциональный подъем, однако ни в коем случае не теряйте благоразумия. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Возможна встреча с человеком, с которым Вы некогда были связаны по работе и не виделись очень давно. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • ТЕЛЕЦ
  День особенно благоприятен для людей, занятых творчеством. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня Вы организованны, собранны, способны выполнить большую работу. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Предайтесь фантазиям, и Вы не пожалеете. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • РАК
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Смело идите на контакт с представителями иностранной организации. В голову придут плодотворные идеи.
 • ЛЕВ
  День предвещает успех в любви, удачные свидания, культпоходы, вечеринки. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ДЕВА
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возможно, пришла пора отплатить тем, кто безвозмездно помогал Вам раньше. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ВЕСЫ
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Вы сможете интуитивно понять как согласовать Ваши личные честолюбивые замыслы с желаниями окружающих Вас людей. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • СКОРПИОН
  Сегодня проявите мудрость и выдержку. В случаи ссоры, все Ваши попытки примирить конфликтующие стороны только подольют масло в огонь. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СТРЕЛЕЦ
  День хорош для деловых начинаний. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • КОЗЕРОГ
  День благоприятен для строителей, для занятых в сферах техники и услуг. Вы сможете рассчитывать на помощь своей "второй половины". Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • ВОДОЛЕЙ
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Не рекомендуется браться сегодня за серьезную и трудоемкую работу на службе и дома. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Сегодня попробуйте объективно оценить ситуацию, проявите такт и добросердечие. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Ваше настроение улучшится.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе