До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Газета "Актуальний погляд" 30-09-2017, 20:55 251   

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

У народі говорять, що письменник живе у своїх книгах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах своїх учнів… Кожна людина згадує свої шкільні роки, та своїх учителів з особливим трепетом. У кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, щось, що залишило свій відбиток у наших серцях. Праця вчителів завжди була в пошані, бо саме вони пророщують у кожному з нас зерно любові до навколишнього світу, допомагають отримати необхідні знання, стають нашими найближчими друзями і порадниками.
Гуляйпільці розповіли, що серед учителів є люди, які не лише зуміли пробудити в них жагу до знань та передали їм свій досвід, а й стали для них справжнім взірцем і, навіть, вплинули на їх долю.

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Каріна Сіренко: «Пройшло вже п’ять років з моменту закінчення школи. Я вдячна всім учителям за витримку, за життєві уроки, навіть за невдачі. Усе це зробило мене тим, ким я є. Є одна людина, про яку я б хотіла розповісти. Це мій вчитель історії – Коростильов  Володимир Іванович. Я безмежно вдячна йому за те, що від нього (одного з небагатьох) я відчувала віру в себе! Завдяки йому я перемогла в міжнародному конкурсі. І нещодавно дізналася про ще один його вчинок, – не викладацький, а людський, – яким він, можна сказати, вплинув на моє майбутнє! Я щаслива, що мій екскурс в історію і життя в школі супроводжувалися цим прекрасним викладачем і не менш прекрасною людиною! Зі святом Вас, Володимире Івановичу! Дякую за все! І, звичайно ж, вітаю всіх учителів з вашим днем! Вдячних учнів, легких уроків і позитивних емоцій! Хай світло науки, яке Ви вкладаєте в голови своїх підопічних, гріє Вас усе життя!».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Євген Самойлик: «Цього дня мені найбільше хочеться привітати Клименко Діну Іванівну. Адже вона гарна людина та прекрасний учитель, який завжди направляв мене на шлях до знань протягом шкільних років. Завдяки їй я достатньо добре вивчив англійську мову, хоча в школі був далеко не зразковим учнем. Я завжди був радий зустріти її не лише на уроці, а й у місті, просто поговорити. Це людина, з якої я завжди готовий брати приклад. Вітаю з професійним святом Діну Іванівну та всіх педагогів району, бажаю Вам міцного здоров’я і справжнього людського щастя!»

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Аліна Войцеховська: «У мене, як i в багатьох iз нас був той самий "учитель, який змiнив моє життя". Але зустрiла я його не тодi, коли навчалася, а коли сама прийшла навчати. Це був перший рiк моєї роботи, i менi, дев'я́тнадцятирiчнiй дiвчинi, було дуже важко. Багато разiв хотiлося звільнитися з роботи: багато стресових ситуацiй, слiз та повна вiдсутнiсть бажання працювати далi. Але в новому колективi була чудова людина Дузян Нiна Дмитрiвна. Саме вона надихнула мене не здаватися, навчила любити дiтей, якими б, вони не були. Саме Нiна Дмитрiвна показала, як багато хорошого в цiй професiї. Цей учитель допоміг менi зробити правильний вибір. I їй я буду вдячна завжди».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Дмитро Турченко: «Школа – це один із головних інститутів освіти для людини. Одинадцять років життя – це досить вагомий відрізок часу. Важливо те, хто і як допоможе тобі. У шкільні роки вчитель для мене був Олімпом у сфері знань, нікого розумнішого я й уявити не міг. Я не можу сказати, що хтось конкретно зіграв для мене ключову роль. За це я їм і вдячний. Школа в обличчі моїх шанованих учителів дала мені не лише знання, а й розкрила мене як особистість. Зараз я розумію, що Ви титани, які терпляче чекали, поки ми, невдячні та безвідповідальні, врешті-решт станемо на ноги і розпочнемо власний шлях. Дякую Вам».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Єлизавета Криворучко: «Моє життя кардинально змінила вчитель  Гуляйпільської школи мистецтв Козлова Ілона Сергіївна, яка завжди вірила в мене та мої сили. Лише вона знала, що я мрію навчатися в Харківський академії культури і, без перебільшення, вкладала в мене свою душу. Своєю вірою та наполегливою працею вона допомогла мені стати впевненішою у собі та ніколи не спинятися на шляху до своєї мрії. Я дуже вдячна Вам, Ілоно Сергіївно!»

Спілкувалася Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Субота
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+16-8
(З)

24.03Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз
25.03День працівників СБУ
26.03День Внутрішніх військ України
27.03Міжнародний день театру
01.04День сміху
01.04День геолога
07.04Благовіщення
07.04Всесвітній день здоров'я
  НБУ
валюта вартість
EUR32.4274 +0.09337
RUB0.45993 -0.00196
USD26.2655 +0.01183
 • ОВЕН
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Сегодня может быть прибыль от дела, в которое Вы вложили массу средств и энергии, либо материальное поощрение. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Вы будете особенно приветливы и привлекательны. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. В делах следует быть предельно внимательными, потому что вы можете совершить элементарную ошибку, чреватую финансовыми потерями. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Деньги, которые Вы дадите в долг сегодня, вернут с большим опозданием, а то и не вернут вовсе. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Не начинайте сегодня никаких серьезных дел, потерпите до завтрашнего дня. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Если Вы водите машину, будьте внимательны на дороге. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Многие получат премии или гонорары. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Наконец принесет плоды дело, которое Вы уже считали совсем гиблым. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе