До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Газета "Актуальний погляд" 30-09-2017, 20:55 163   

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

У народі говорять, що письменник живе у своїх книгах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах своїх учнів… Кожна людина згадує свої шкільні роки, та своїх учителів з особливим трепетом. У кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, щось, що залишило свій відбиток у наших серцях. Праця вчителів завжди була в пошані, бо саме вони пророщують у кожному з нас зерно любові до навколишнього світу, допомагають отримати необхідні знання, стають нашими найближчими друзями і порадниками.
Гуляйпільці розповіли, що серед учителів є люди, які не лише зуміли пробудити в них жагу до знань та передали їм свій досвід, а й стали для них справжнім взірцем і, навіть, вплинули на їх долю.

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Каріна Сіренко: «Пройшло вже п’ять років з моменту закінчення школи. Я вдячна всім учителям за витримку, за життєві уроки, навіть за невдачі. Усе це зробило мене тим, ким я є. Є одна людина, про яку я б хотіла розповісти. Це мій вчитель історії – Коростильов  Володимир Іванович. Я безмежно вдячна йому за те, що від нього (одного з небагатьох) я відчувала віру в себе! Завдяки йому я перемогла в міжнародному конкурсі. І нещодавно дізналася про ще один його вчинок, – не викладацький, а людський, – яким він, можна сказати, вплинув на моє майбутнє! Я щаслива, що мій екскурс в історію і життя в школі супроводжувалися цим прекрасним викладачем і не менш прекрасною людиною! Зі святом Вас, Володимире Івановичу! Дякую за все! І, звичайно ж, вітаю всіх учителів з вашим днем! Вдячних учнів, легких уроків і позитивних емоцій! Хай світло науки, яке Ви вкладаєте в голови своїх підопічних, гріє Вас усе життя!».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Євген Самойлик: «Цього дня мені найбільше хочеться привітати Клименко Діну Іванівну. Адже вона гарна людина та прекрасний учитель, який завжди направляв мене на шлях до знань протягом шкільних років. Завдяки їй я достатньо добре вивчив англійську мову, хоча в школі був далеко не зразковим учнем. Я завжди був радий зустріти її не лише на уроці, а й у місті, просто поговорити. Це людина, з якої я завжди готовий брати приклад. Вітаю з професійним святом Діну Іванівну та всіх педагогів району, бажаю Вам міцного здоров’я і справжнього людського щастя!»

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Аліна Войцеховська: «У мене, як i в багатьох iз нас був той самий "учитель, який змiнив моє життя". Але зустрiла я його не тодi, коли навчалася, а коли сама прийшла навчати. Це був перший рiк моєї роботи, i менi, дев'я́тнадцятирiчнiй дiвчинi, було дуже важко. Багато разiв хотiлося звільнитися з роботи: багато стресових ситуацiй, слiз та повна вiдсутнiсть бажання працювати далi. Але в новому колективi була чудова людина Дузян Нiна Дмитрiвна. Саме вона надихнула мене не здаватися, навчила любити дiтей, якими б, вони не були. Саме Нiна Дмитрiвна показала, як багато хорошого в цiй професiї. Цей учитель допоміг менi зробити правильний вибір. I їй я буду вдячна завжди».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Дмитро Турченко: «Школа – це один із головних інститутів освіти для людини. Одинадцять років життя – це досить вагомий відрізок часу. Важливо те, хто і як допоможе тобі. У шкільні роки вчитель для мене був Олімпом у сфері знань, нікого розумнішого я й уявити не міг. Я не можу сказати, що хтось конкретно зіграв для мене ключову роль. За це я їм і вдячний. Школа в обличчі моїх шанованих учителів дала мені не лише знання, а й розкрила мене як особистість. Зараз я розумію, що Ви титани, які терпляче чекали, поки ми, невдячні та безвідповідальні, врешті-решт станемо на ноги і розпочнемо власний шлях. Дякую Вам».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Єлизавета Криворучко: «Моє життя кардинально змінила вчитель  Гуляйпільської школи мистецтв Козлова Ілона Сергіївна, яка завжди вірила в мене та мої сили. Лише вона знала, що я мрію навчатися в Харківський академії культури і, без перебільшення, вкладала в мене свою душу. Своєю вірою та наполегливою працею вона допомогла мені стати впевненішою у собі та ніколи не спинятися на шляху до своєї мрії. Я дуже вдячна Вам, Ілоно Сергіївно!»

Спілкувалася Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+8...+106-9
(Пд-З)

28.10День визволення України від фашистських загарбників
  НБУ
валюта вартість
EUR31.3637 +0.00363
RUB0.46145 +0.00115
USD26.5389 +0.03895
 • ОВЕН
  Сегодня возможны перемены. Возможно, придется взвалить на себя все домашние обязанности или ухаживать за больным родственником. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. Отправляясь всей семьей на дачу, в лес.
 • ТЕЛЕЦ
  День будет отмечен высокой активностью. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Вам могут сделать выгодное деловое предложение, от которого не следует отказываться. Вечером ждите приятных гостей.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Будьте осторожны с самолетом.
 • РАК
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Известие, которое сегодня придет к Вам, станет весьма неожиданным и радостным для всех домочадцев. Подходящий момент для визита к врачу за рецептом необходимого лекарства. Не стоит расслабляться! Вам необходимы сегодня воля и разум.
 • ЛЕВ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Любовное свидание лучше отложить - ни к чему хорошему оно не приведет. Родственники помогут устроиться на интересную и доходную работу. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • ДЕВА
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Сегодня может случиться так, что Вы будете зависеть от своих партнеров, поэтому, претворяя свои планы в жизнь, не забывайте о тех, кто помогал Вам. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ВЕСЫ
  Сегодня можно вполне рассчитывать на успех в делах. Не обольщайтесь заманчивыми предложениями. Будет много встреч, обнадеживающих переговоров, возможно, откроются заманчивые перспективы. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Удачны коммерческие операции, возможна помощь из-за границы.
 • СТРЕЛЕЦ
  День придаст решимости Вашим действиям. Если Вы в ссоре, самое время помириться. Некоторые, наконец, найдут что-то, что давно искали. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня к вам обратятся с деловым предложением, но принимать его сразу не стоит, так как оно окажется не очень выгодным для вас. Именно сегодня Вам, возможно, повезет решить проблемы личной жизни. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Вероятны встречи с влиятельными людьми.
 • ВОДОЛЕЙ
  Активный, творческий день. Мечты должны соответствовать реальности. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Не назначайте на сегодня деловые переговоры.
 • РЫБЫ
  Сегодня не наделайте ошибок на работе. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе