До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Газета "Актуальний погляд" 30-09-2017, 20:55 219   

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

У народі говорять, що письменник живе у своїх книгах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах своїх учнів… Кожна людина згадує свої шкільні роки, та своїх учителів з особливим трепетом. У кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, щось, що залишило свій відбиток у наших серцях. Праця вчителів завжди була в пошані, бо саме вони пророщують у кожному з нас зерно любові до навколишнього світу, допомагають отримати необхідні знання, стають нашими найближчими друзями і порадниками.
Гуляйпільці розповіли, що серед учителів є люди, які не лише зуміли пробудити в них жагу до знань та передали їм свій досвід, а й стали для них справжнім взірцем і, навіть, вплинули на їх долю.

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Каріна Сіренко: «Пройшло вже п’ять років з моменту закінчення школи. Я вдячна всім учителям за витримку, за життєві уроки, навіть за невдачі. Усе це зробило мене тим, ким я є. Є одна людина, про яку я б хотіла розповісти. Це мій вчитель історії – Коростильов  Володимир Іванович. Я безмежно вдячна йому за те, що від нього (одного з небагатьох) я відчувала віру в себе! Завдяки йому я перемогла в міжнародному конкурсі. І нещодавно дізналася про ще один його вчинок, – не викладацький, а людський, – яким він, можна сказати, вплинув на моє майбутнє! Я щаслива, що мій екскурс в історію і життя в школі супроводжувалися цим прекрасним викладачем і не менш прекрасною людиною! Зі святом Вас, Володимире Івановичу! Дякую за все! І, звичайно ж, вітаю всіх учителів з вашим днем! Вдячних учнів, легких уроків і позитивних емоцій! Хай світло науки, яке Ви вкладаєте в голови своїх підопічних, гріє Вас усе життя!».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Євген Самойлик: «Цього дня мені найбільше хочеться привітати Клименко Діну Іванівну. Адже вона гарна людина та прекрасний учитель, який завжди направляв мене на шлях до знань протягом шкільних років. Завдяки їй я достатньо добре вивчив англійську мову, хоча в школі був далеко не зразковим учнем. Я завжди був радий зустріти її не лише на уроці, а й у місті, просто поговорити. Це людина, з якої я завжди готовий брати приклад. Вітаю з професійним святом Діну Іванівну та всіх педагогів району, бажаю Вам міцного здоров’я і справжнього людського щастя!»

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Аліна Войцеховська: «У мене, як i в багатьох iз нас був той самий "учитель, який змiнив моє життя". Але зустрiла я його не тодi, коли навчалася, а коли сама прийшла навчати. Це був перший рiк моєї роботи, i менi, дев'я́тнадцятирiчнiй дiвчинi, було дуже важко. Багато разiв хотiлося звільнитися з роботи: багато стресових ситуацiй, слiз та повна вiдсутнiсть бажання працювати далi. Але в новому колективi була чудова людина Дузян Нiна Дмитрiвна. Саме вона надихнула мене не здаватися, навчила любити дiтей, якими б, вони не були. Саме Нiна Дмитрiвна показала, як багато хорошого в цiй професiї. Цей учитель допоміг менi зробити правильний вибір. I їй я буду вдячна завжди».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Дмитро Турченко: «Школа – це один із головних інститутів освіти для людини. Одинадцять років життя – це досить вагомий відрізок часу. Важливо те, хто і як допоможе тобі. У шкільні роки вчитель для мене був Олімпом у сфері знань, нікого розумнішого я й уявити не міг. Я не можу сказати, що хтось конкретно зіграв для мене ключову роль. За це я їм і вдячний. Школа в обличчі моїх шанованих учителів дала мені не лише знання, а й розкрила мене як особистість. Зараз я розумію, що Ви титани, які терпляче чекали, поки ми, невдячні та безвідповідальні, врешті-решт станемо на ноги і розпочнемо власний шлях. Дякую Вам».

До Дня учителя: Гуляйпільці розповідають

Єлизавета Криворучко: «Моє життя кардинально змінила вчитель  Гуляйпільської школи мистецтв Козлова Ілона Сергіївна, яка завжди вірила в мене та мої сили. Лише вона знала, що я мрію навчатися в Харківський академії культури і, без перебільшення, вкладала в мене свою душу. Своєю вірою та наполегливою працею вона допомогла мені стати впевненішою у собі та ніколи не спинятися на шляху до своєї мрії. Я дуже вдячна Вам, Ілоно Сергіївно!»

Спілкувалася Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Понеділок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+2...+46-9
(Пд-З)

  НБУ
валюта вартість
EUR32.626 +0.1588
RUB0.4692 +0.00231
USD27.6351 +0.22506
 • ОВЕН
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Общение с близкими и любимыми доставит удовольствие. Смело назначайте свидания.
 • ТЕЛЕЦ
  День будет напряженным с самого утра. Лень и невнимательность могут свести на нет все ваши достижения. Радостным и полезным окажется общение со старшими родственниками, с друзьями. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Очень вероятно, что день начнется с конфликта. Не исключено, что вечер Вы проведете с близким человеком в романтичной обстановке при свечах. Следует остерегаться стремления к авторитарности и чрезмерной придирчивости к недостаткам окружающих, иначе к концу дня Вы рискуете остаться в одиночестве. Воздержитесь от неуемных желаний в этот день.
 • РАК
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Напряженная домашняя атмосфера побудит Вас провести вечер в обществе друзей. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Будьте осторожны с начальником.
 • ЛЕВ
  Сегодня Вы бодры и инициативны, все дела будут удаваться. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Хороший день для любой работы и общения с теми, кто близок Вам по духу. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ДЕВА
  День благоприятен для строителей, для занятых в сферах техники и услуг. Встреча с друзьями обещает интересный вечер. Неблагоприятный день для активности в делах, натиска, упорства в достижении цели. Отправляясь всей семьей на дачу, в лес.
 • ВЕСЫ
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Сегодня бессознательно могут быть найдены интересные и оптимальные способы решения застарелых проблем. Окажутся полезными советы и рекомендации друзей, с которыми вас связывают длительные отношения. Вечером ждите приятных гостей.
 • СКОРПИОН
  Энергии у Вас сегодня хоть отбавляй. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Не исключено, что подведут те, на кого Вы надеялись. Если у Вас есть друзья, с которыми вы по каким-то причинам поссорились и давно не виделись, пригласите их в гости. Не стоит расслабляться! Вам необходимы сегодня воля и разум.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня будьте тише воды, ниже травы. Не давайте необдуманных обещаний, не потворствуйте своим желаниям. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • ВОДОЛЕЙ
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Постарайтесь лечь спать пораньше. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • РЫБЫ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Вы будете вполне здоровы, если не брать во внимание общее угнетенное состояние и некоторую нервозность. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви улюблені відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс ознайомлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші зауваження. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є привабливих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе