Чим займалася малеча під час зимових канікул?

Газета "Актуальний погляд" 11-01-2018, 10:33 440   

Зимові канікули закінчилися. Дітлахи чекали їх із нетерпінням, бо могли з чистою совістю замінити підручники і зошити на мультики та зустрічі з друзями. На жаль, похмура, дощова погода аж ніяк не сприяла їх активному відпочинку. Тож ми поцікавилися, що робили батьки для того, щоб їхні чада не просиджували два тижні перед екраном телевізора чи комп’ютера.


Олена, мама 6-річної Марійки: «Під час канікул ми з донечкою відвідували районну бібліотеку для дітей, де підбирали для себе цікаві книжки, а вдома читали казки, відгадували загадки, розучували вірші та колядки. Хочу подякувати працівникам бібліотеки за те, що вони працюють і на канікулах та долучають дітей до світу знань».


Олена, мама 8-річної Єви: «Так як канікули були не лише в загальноосвітніх школах, а й у музичній школі та гуртках, які відвідує моя донька, вона з великим задоволенням ходила зі мною на тренування з танцювального фітнесу. Адже режим, до якого Єва звикла, дає про себе знати, і тому організм потребує додаткового фізичного навантаження. А вдома Єва допомагала тітці в догляді за своєю маленькою сестричкою, залюбки бавилася з нею, переодягала, а ще малювала, грала на фортепіано».


Анна, мама 9-річної Анастасії: «Я працюю кожного дня, а донька через погану погоду змушена була перебувати вдома. Протягом зимових канікул вона ліпила з пластиліну, робила аплікації, малювала, а в основному, читала. Настя дуже полюбляє читати і саме від цього заняття вона отримує найбільше задоволення, коли залишається вдома сама».


Анна, мама 5-річної Таїсії та 9-річної Софії: «Під час зимових канікул для того, щоб старшій доньці не було сумно одній, менша не відвідувала дитячий садочок. Їх часто навідувала старша двоюрідна сестра, з якою дівчатка грали в настільні ігри, бавилися іграшками, дивилися добрі мультики (добре, що хоч у період новорічних свят таких на телебаченні вистачало). Але які канікули без активного відпочинку? Тож зважаючи на погодні умови за вікном, коли погода дозволяла, дівчата каталися на велосипеді по вулиці, адже тільки це приносить зараз велику кількість емоцій від прогулянки на свіжому повітрі».

Леся, мама 5-річного Данилка та 10-річного Єгора: «Не зважаючи на канікулярний час, зі старшим сином ми продовжували готуватися до ДПА, яка проходитиме в кінці навчального року (він закінчує 4-й клас). Ми щодня виконували завдання та тести, подібні до тих, що будуть на ДПА. А ще ми разом читали книжки, які дітям подарував Святий Миколай, з Данилком вчилися писати та виконували завдання, які запропонувала вихователь з дитячого садочка. А ще вчили вірші та колядки до Свят-вечора та Різдва. Ось такі в нас були канікули. Ми з нетерпінням чекаємо справжньої сніжної зими, адже тоді підемо на річку спускатися з гірки на санчатах. Якщо снігу не буде, мабуть, повеземо хлопчиків на льодовий каток до м. Запоріжжя. Треба ж таки дітям відчути справжній зимовий настрій!».

Юлія, мама 5-річної Валентини та 7-річної Єви: «Під час канікул ми, в основному, ходили в гості до бабусі, до сестри, де дівчатка бавилися зі своєю маленькою двоюрідною сестричкою. Обидві доньки з нетерпінням чекають, коли можна буде зліпити сніговика, та, на жаль, погода цьому не сприяє».

Наталія, мама 6-річного Ярослава: «Свої канікули Єгор проводив із дідусем, бо мама з татом працюють. Дідусь розважав онука настільними іграми, цікавими розповідями з життя тощо. Увечері ми всією сім’єю прогулювалися на свіжому повітрі. А вдома обов’язково читали та писали, адже Єгор навчається в першому класі, а канікули надто довгі, щоб не згадувати про домашні завдання».

Катерина, мама 7-річної Ніки: «Я щодня працюю, тому донька провела канікули в бабусі та дідуся. Вероніка взяла з собою безліч настільних ігор, які дуже полюбляє і може сидіти за ними годинами. У вихідні ми з нею разом готуємо: ліпимо вареники, печимо печиво. Також вона допомагала мені по господарству. А ще, звісно, чекаємо снігу, щоб нарешті кожну свою вільну хвилинку ми змогли провести на свіжому повітрі».

Наталія, мама 8-річного Єгора: «Свої канікули Єгор провів удома і в гостях у бабусі з дідусем. Він дуже полюбляє вирізати, конструювати і може цим займатися достатньо довго. На канікулах багато вільного часу, тому Єгор зміг більше уваги приділити своїм домашнім улюбленцям – кроликам. Він їх доглядав, прибирав клітку, прочитав про них багато цікавої інформації і, звісно, бавився з ними. Єдине, чого не вистачало йому, як і всім дітям - це снігу на вулиці».

+

Олена, мама 1-річного Іллі та 5-річного Іванка: «На вулицю ми виходимо лише для того, щоб подихати свіжим повітрям. У нас дуже багато різних конструкторів, кубиків, з яких щодня з’являються нові чудернацькі будинки, гаражі, фортеці тощо. Якщо хлопці захоплюються, то за грою не відчувають, що вже промайнув вечір. А ще старший син дуже полюбляє залучати до гри маму й тата, тому відпочинок стає ще веселішим та захоплюючим».                        

 

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Неділя
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-29-15
(З)

  НБУ
валюта вартість
EUR31.4142 -0.27338
RUB0.41902 -0.00158
USD27.8371 -0.02988
 • ОВЕН
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Актуальными станут распределение доходов, уплата налогов и пошлин. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ТЕЛЕЦ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Вы станете ещё более серьезным и трудолюбивым. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня необходимо набраться терпения и выдержки, чтобы избежать конфликтов с близкими и подчиненными. Вас будут волновать вопросы материального характера. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Возможны приятные приключения. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Мечты должны соответствовать реальности. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не спешите довериться малознакомым людям. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Не стоит идти в гости к друзьям вместе с любимым человеком - весьма вероятна ссора Вашей "второй половины" с дорогими Вашему сердцу людьми. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе