Чим займалася малеча під час зимових канікул?

Газета "Актуальний погляд" 11-01-2018, 10:33 58   

Зимові канікули закінчилися. Дітлахи чекали їх із нетерпінням, бо могли з чистою совістю замінити підручники і зошити на мультики та зустрічі з друзями. На жаль, похмура, дощова погода аж ніяк не сприяла їх активному відпочинку. Тож ми поцікавилися, що робили батьки для того, щоб їхні чада не просиджували два тижні перед екраном телевізора чи комп’ютера.


Олена, мама 6-річної Марійки: «Під час канікул ми з донечкою відвідували районну бібліотеку для дітей, де підбирали для себе цікаві книжки, а вдома читали казки, відгадували загадки, розучували вірші та колядки. Хочу подякувати працівникам бібліотеки за те, що вони працюють і на канікулах та долучають дітей до світу знань».


Олена, мама 8-річної Єви: «Так як канікули були не лише в загальноосвітніх школах, а й у музичній школі та гуртках, які відвідує моя донька, вона з великим задоволенням ходила зі мною на тренування з танцювального фітнесу. Адже режим, до якого Єва звикла, дає про себе знати, і тому організм потребує додаткового фізичного навантаження. А вдома Єва допомагала тітці в догляді за своєю маленькою сестричкою, залюбки бавилася з нею, переодягала, а ще малювала, грала на фортепіано».


Анна, мама 9-річної Анастасії: «Я працюю кожного дня, а донька через погану погоду змушена була перебувати вдома. Протягом зимових канікул вона ліпила з пластиліну, робила аплікації, малювала, а в основному, читала. Настя дуже полюбляє читати і саме від цього заняття вона отримує найбільше задоволення, коли залишається вдома сама».


Анна, мама 5-річної Таїсії та 9-річної Софії: «Під час зимових канікул для того, щоб старшій доньці не було сумно одній, менша не відвідувала дитячий садочок. Їх часто навідувала старша двоюрідна сестра, з якою дівчатка грали в настільні ігри, бавилися іграшками, дивилися добрі мультики (добре, що хоч у період новорічних свят таких на телебаченні вистачало). Але які канікули без активного відпочинку? Тож зважаючи на погодні умови за вікном, коли погода дозволяла, дівчата каталися на велосипеді по вулиці, адже тільки це приносить зараз велику кількість емоцій від прогулянки на свіжому повітрі».

Леся, мама 5-річного Данилка та 10-річного Єгора: «Не зважаючи на канікулярний час, зі старшим сином ми продовжували готуватися до ДПА, яка проходитиме в кінці навчального року (він закінчує 4-й клас). Ми щодня виконували завдання та тести, подібні до тих, що будуть на ДПА. А ще ми разом читали книжки, які дітям подарував Святий Миколай, з Данилком вчилися писати та виконували завдання, які запропонувала вихователь з дитячого садочка. А ще вчили вірші та колядки до Свят-вечора та Різдва. Ось такі в нас були канікули. Ми з нетерпінням чекаємо справжньої сніжної зими, адже тоді підемо на річку спускатися з гірки на санчатах. Якщо снігу не буде, мабуть, повеземо хлопчиків на льодовий каток до м. Запоріжжя. Треба ж таки дітям відчути справжній зимовий настрій!».

Юлія, мама 5-річної Валентини та 7-річної Єви: «Під час канікул ми, в основному, ходили в гості до бабусі, до сестри, де дівчатка бавилися зі своєю маленькою двоюрідною сестричкою. Обидві доньки з нетерпінням чекають, коли можна буде зліпити сніговика, та, на жаль, погода цьому не сприяє».

Наталія, мама 6-річного Ярослава: «Свої канікули Єгор проводив із дідусем, бо мама з татом працюють. Дідусь розважав онука настільними іграми, цікавими розповідями з життя тощо. Увечері ми всією сім’єю прогулювалися на свіжому повітрі. А вдома обов’язково читали та писали, адже Єгор навчається в першому класі, а канікули надто довгі, щоб не згадувати про домашні завдання».

Катерина, мама 7-річної Ніки: «Я щодня працюю, тому донька провела канікули в бабусі та дідуся. Вероніка взяла з собою безліч настільних ігор, які дуже полюбляє і може сидіти за ними годинами. У вихідні ми з нею разом готуємо: ліпимо вареники, печимо печиво. Також вона допомагала мені по господарству. А ще, звісно, чекаємо снігу, щоб нарешті кожну свою вільну хвилинку ми змогли провести на свіжому повітрі».

Наталія, мама 8-річного Єгора: «Свої канікули Єгор провів удома і в гостях у бабусі з дідусем. Він дуже полюбляє вирізати, конструювати і може цим займатися достатньо довго. На канікулах багато вільного часу, тому Єгор зміг більше уваги приділити своїм домашнім улюбленцям – кроликам. Він їх доглядав, прибирав клітку, прочитав про них багато цікавої інформації і, звісно, бавився з ними. Єдине, чого не вистачало йому, як і всім дітям - це снігу на вулиці».

+

Олена, мама 1-річного Іллі та 5-річного Іванка: «На вулицю ми виходимо лише для того, щоб подихати свіжим повітрям. У нас дуже багато різних конструкторів, кубиків, з яких щодня з’являються нові чудернацькі будинки, гаражі, фортеці тощо. Якщо хлопці захоплюються, то за грою не відчувають, що вже промайнув вечір. А ще старший син дуже полюбляє залучати до гри маму й тата, тому відпочинок стає ще веселішим та захоплюючим».                        

 

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-34-7
(Пн)

19.01Водохреща
20.01День Автономної Республіки Крим
22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
  НБУ
валюта вартість
EUR35.0725 +0.43761
RUB0.50691 +0.00275
USD28.5677 +0.03103
 • ОВЕН
  Сегодня возможны перемены. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • ТЕЛЕЦ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Вы сможете проявить свои таланты в профессиональной сфере деятельности. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День хорош, как для умственной, так и для физической работы. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  Сегодня вы будете душой компании. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  День будет напряженным с самого утра. Возможно, у Вас появится желание что-либо изменить в жизни. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  День хорош для самообразования и расширения общего кругозора. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Известие, которое сегодня придет к Вам, станет весьма неожиданным и радостным для всех домочадцев. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вы будете пользоваться редким успехом у противоположного пола. Любовные разочарования будут Вами переноситься с трудом. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня предстоят незапланированные траты. Не следует заниматься разработкой новых проектов. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня Вы бодры и инициативны, все дела будут удаваться. Все неприятности подстерегающие вас сегодня, воспринимайте без эмоций. Не стоит идти в гости к друзьям вместе с любимым человеком - весьма вероятна ссора Вашей "второй половины" с дорогими Вашему сердцу людьми. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  Этот день будет наиболее благоприятным для восстановления дружеских отношений. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе