Чим займалася малеча під час зимових канікул?

Газета "Актуальний погляд" 11-01-2018, 10:33 280   

Зимові канікули закінчилися. Дітлахи чекали їх із нетерпінням, бо могли з чистою совістю замінити підручники і зошити на мультики та зустрічі з друзями. На жаль, похмура, дощова погода аж ніяк не сприяла їх активному відпочинку. Тож ми поцікавилися, що робили батьки для того, щоб їхні чада не просиджували два тижні перед екраном телевізора чи комп’ютера.


Олена, мама 6-річної Марійки: «Під час канікул ми з донечкою відвідували районну бібліотеку для дітей, де підбирали для себе цікаві книжки, а вдома читали казки, відгадували загадки, розучували вірші та колядки. Хочу подякувати працівникам бібліотеки за те, що вони працюють і на канікулах та долучають дітей до світу знань».


Олена, мама 8-річної Єви: «Так як канікули були не лише в загальноосвітніх школах, а й у музичній школі та гуртках, які відвідує моя донька, вона з великим задоволенням ходила зі мною на тренування з танцювального фітнесу. Адже режим, до якого Єва звикла, дає про себе знати, і тому організм потребує додаткового фізичного навантаження. А вдома Єва допомагала тітці в догляді за своєю маленькою сестричкою, залюбки бавилася з нею, переодягала, а ще малювала, грала на фортепіано».


Анна, мама 9-річної Анастасії: «Я працюю кожного дня, а донька через погану погоду змушена була перебувати вдома. Протягом зимових канікул вона ліпила з пластиліну, робила аплікації, малювала, а в основному, читала. Настя дуже полюбляє читати і саме від цього заняття вона отримує найбільше задоволення, коли залишається вдома сама».


Анна, мама 5-річної Таїсії та 9-річної Софії: «Під час зимових канікул для того, щоб старшій доньці не було сумно одній, менша не відвідувала дитячий садочок. Їх часто навідувала старша двоюрідна сестра, з якою дівчатка грали в настільні ігри, бавилися іграшками, дивилися добрі мультики (добре, що хоч у період новорічних свят таких на телебаченні вистачало). Але які канікули без активного відпочинку? Тож зважаючи на погодні умови за вікном, коли погода дозволяла, дівчата каталися на велосипеді по вулиці, адже тільки це приносить зараз велику кількість емоцій від прогулянки на свіжому повітрі».

Леся, мама 5-річного Данилка та 10-річного Єгора: «Не зважаючи на канікулярний час, зі старшим сином ми продовжували готуватися до ДПА, яка проходитиме в кінці навчального року (він закінчує 4-й клас). Ми щодня виконували завдання та тести, подібні до тих, що будуть на ДПА. А ще ми разом читали книжки, які дітям подарував Святий Миколай, з Данилком вчилися писати та виконували завдання, які запропонувала вихователь з дитячого садочка. А ще вчили вірші та колядки до Свят-вечора та Різдва. Ось такі в нас були канікули. Ми з нетерпінням чекаємо справжньої сніжної зими, адже тоді підемо на річку спускатися з гірки на санчатах. Якщо снігу не буде, мабуть, повеземо хлопчиків на льодовий каток до м. Запоріжжя. Треба ж таки дітям відчути справжній зимовий настрій!».

Юлія, мама 5-річної Валентини та 7-річної Єви: «Під час канікул ми, в основному, ходили в гості до бабусі, до сестри, де дівчатка бавилися зі своєю маленькою двоюрідною сестричкою. Обидві доньки з нетерпінням чекають, коли можна буде зліпити сніговика, та, на жаль, погода цьому не сприяє».

Наталія, мама 6-річного Ярослава: «Свої канікули Єгор проводив із дідусем, бо мама з татом працюють. Дідусь розважав онука настільними іграми, цікавими розповідями з життя тощо. Увечері ми всією сім’єю прогулювалися на свіжому повітрі. А вдома обов’язково читали та писали, адже Єгор навчається в першому класі, а канікули надто довгі, щоб не згадувати про домашні завдання».

Катерина, мама 7-річної Ніки: «Я щодня працюю, тому донька провела канікули в бабусі та дідуся. Вероніка взяла з собою безліч настільних ігор, які дуже полюбляє і може сидіти за ними годинами. У вихідні ми з нею разом готуємо: ліпимо вареники, печимо печиво. Також вона допомагала мені по господарству. А ще, звісно, чекаємо снігу, щоб нарешті кожну свою вільну хвилинку ми змогли провести на свіжому повітрі».

Наталія, мама 8-річного Єгора: «Свої канікули Єгор провів удома і в гостях у бабусі з дідусем. Він дуже полюбляє вирізати, конструювати і може цим займатися достатньо довго. На канікулах багато вільного часу, тому Єгор зміг більше уваги приділити своїм домашнім улюбленцям – кроликам. Він їх доглядав, прибирав клітку, прочитав про них багато цікавої інформації і, звісно, бавився з ними. Єдине, чого не вистачало йому, як і всім дітям - це снігу на вулиці».

+

Олена, мама 1-річного Іллі та 5-річного Іванка: «На вулицю ми виходимо лише для того, щоб подихати свіжим повітрям. У нас дуже багато різних конструкторів, кубиків, з яких щодня з’являються нові чудернацькі будинки, гаражі, фортеці тощо. Якщо хлопці захоплюються, то за грою не відчувають, що вже промайнув вечір. А ще старший син дуже полюбляє залучати до гри маму й тата, тому відпочинок стає ще веселішим та захоплюючим».                        

 

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.06День Конституції України
01.07День архітектури України
01.07День Військово-Морських Сил Збройних Сил України
  НБУ
валюта вартість
EUR30.5033 -0.07253
RUB0.41279 -0.00195
USD26.4464 +0.11745
 • ОВЕН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • ТЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Возможны приятные приключения. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Не назначайте на сегодня деловые переговоры.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Выгодно продавать валюту.
 • РАК
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • ЛЕВ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Мечты должны соответствовать реальности. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • ДЕВА
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Судя по всему, родственники Вашей второй половины обратятся к Вам сегодня за советом и помощью. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
 • ВЕСЫ
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Не спешите довериться малознакомым людям. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. Не будьте неблагодарными.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • СТРЕЛЕЦ
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Помогите окружающим и они будут Вам благодарны.
 • КОЗЕРОГ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Будьте осторожны с самолетом.
 • ВОДОЛЕЙ
  День придаст решимости Вашим действиям. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Пришло время пожинать плоды.
 • РЫБЫ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Отправляясь всей семьей на дачу, в лес.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе