Чим займалася малеча під час зимових канікул?

Газета "Актуальний погляд" 11-01-2018, 10:33 375   

Зимові канікули закінчилися. Дітлахи чекали їх із нетерпінням, бо могли з чистою совістю замінити підручники і зошити на мультики та зустрічі з друзями. На жаль, похмура, дощова погода аж ніяк не сприяла їх активному відпочинку. Тож ми поцікавилися, що робили батьки для того, щоб їхні чада не просиджували два тижні перед екраном телевізора чи комп’ютера.


Олена, мама 6-річної Марійки: «Під час канікул ми з донечкою відвідували районну бібліотеку для дітей, де підбирали для себе цікаві книжки, а вдома читали казки, відгадували загадки, розучували вірші та колядки. Хочу подякувати працівникам бібліотеки за те, що вони працюють і на канікулах та долучають дітей до світу знань».


Олена, мама 8-річної Єви: «Так як канікули були не лише в загальноосвітніх школах, а й у музичній школі та гуртках, які відвідує моя донька, вона з великим задоволенням ходила зі мною на тренування з танцювального фітнесу. Адже режим, до якого Єва звикла, дає про себе знати, і тому організм потребує додаткового фізичного навантаження. А вдома Єва допомагала тітці в догляді за своєю маленькою сестричкою, залюбки бавилася з нею, переодягала, а ще малювала, грала на фортепіано».


Анна, мама 9-річної Анастасії: «Я працюю кожного дня, а донька через погану погоду змушена була перебувати вдома. Протягом зимових канікул вона ліпила з пластиліну, робила аплікації, малювала, а в основному, читала. Настя дуже полюбляє читати і саме від цього заняття вона отримує найбільше задоволення, коли залишається вдома сама».


Анна, мама 5-річної Таїсії та 9-річної Софії: «Під час зимових канікул для того, щоб старшій доньці не було сумно одній, менша не відвідувала дитячий садочок. Їх часто навідувала старша двоюрідна сестра, з якою дівчатка грали в настільні ігри, бавилися іграшками, дивилися добрі мультики (добре, що хоч у період новорічних свят таких на телебаченні вистачало). Але які канікули без активного відпочинку? Тож зважаючи на погодні умови за вікном, коли погода дозволяла, дівчата каталися на велосипеді по вулиці, адже тільки це приносить зараз велику кількість емоцій від прогулянки на свіжому повітрі».

Леся, мама 5-річного Данилка та 10-річного Єгора: «Не зважаючи на канікулярний час, зі старшим сином ми продовжували готуватися до ДПА, яка проходитиме в кінці навчального року (він закінчує 4-й клас). Ми щодня виконували завдання та тести, подібні до тих, що будуть на ДПА. А ще ми разом читали книжки, які дітям подарував Святий Миколай, з Данилком вчилися писати та виконували завдання, які запропонувала вихователь з дитячого садочка. А ще вчили вірші та колядки до Свят-вечора та Різдва. Ось такі в нас були канікули. Ми з нетерпінням чекаємо справжньої сніжної зими, адже тоді підемо на річку спускатися з гірки на санчатах. Якщо снігу не буде, мабуть, повеземо хлопчиків на льодовий каток до м. Запоріжжя. Треба ж таки дітям відчути справжній зимовий настрій!».

Юлія, мама 5-річної Валентини та 7-річної Єви: «Під час канікул ми, в основному, ходили в гості до бабусі, до сестри, де дівчатка бавилися зі своєю маленькою двоюрідною сестричкою. Обидві доньки з нетерпінням чекають, коли можна буде зліпити сніговика, та, на жаль, погода цьому не сприяє».

Наталія, мама 6-річного Ярослава: «Свої канікули Єгор проводив із дідусем, бо мама з татом працюють. Дідусь розважав онука настільними іграми, цікавими розповідями з життя тощо. Увечері ми всією сім’єю прогулювалися на свіжому повітрі. А вдома обов’язково читали та писали, адже Єгор навчається в першому класі, а канікули надто довгі, щоб не згадувати про домашні завдання».

Катерина, мама 7-річної Ніки: «Я щодня працюю, тому донька провела канікули в бабусі та дідуся. Вероніка взяла з собою безліч настільних ігор, які дуже полюбляє і може сидіти за ними годинами. У вихідні ми з нею разом готуємо: ліпимо вареники, печимо печиво. Також вона допомагала мені по господарству. А ще, звісно, чекаємо снігу, щоб нарешті кожну свою вільну хвилинку ми змогли провести на свіжому повітрі».

Наталія, мама 8-річного Єгора: «Свої канікули Єгор провів удома і в гостях у бабусі з дідусем. Він дуже полюбляє вирізати, конструювати і може цим займатися достатньо довго. На канікулах багато вільного часу, тому Єгор зміг більше уваги приділити своїм домашнім улюбленцям – кроликам. Він їх доглядав, прибирав клітку, прочитав про них багато цікавої інформації і, звісно, бавився з ними. Єдине, чого не вистачало йому, як і всім дітям - це снігу на вулиці».

+

Олена, мама 1-річного Іллі та 5-річного Іванка: «На вулицю ми виходимо лише для того, щоб подихати свіжим повітрям. У нас дуже багато різних конструкторів, кубиків, з яких щодня з’являються нові чудернацькі будинки, гаражі, фортеці тощо. Якщо хлопці захоплюються, то за грою не відчувають, що вже промайнув вечір. А ще старший син дуже полюбляє залучати до гри маму й тата, тому відпочинок стає ще веселішим та захоплюючим».                        

 

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

  НБУ
валюта вартість
EUR32.9282 +0.1015
RUB0.4155 +0.00306
USD28.151 +0.02425
 • ОВЕН
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Ваша работа и долг перед близкими поглотят все Ваше внимание. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Будьте осторожнее сдержаннее в финансовых делах.
 • ТЕЛЕЦ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Вас может ожидать много неотложной работы дома. Хороший момент для начала ремонта, переделок в квартире, покупки мебели. Будьте осторожны с электроприборами.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Все, что будет происходить, пойдет Вам на пользу, каким бы странным ни казалось на первый взгляд. Возможен трудный разговор с начальством, который в конце концов пойдет Вам на пользу и будет способствовать укреплению Вашей репутации. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • РАК
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Новые связи с деловыми партнерами могут оказаться весьма прочными. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • ЛЕВ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Вы сможете проявить свои таланты в профессиональной сфере деятельности. Радостным и полезным окажется общение со старшими родственниками, с друзьями. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • ДЕВА
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Скоротечный служебный роман может вызвать открытую неприязнь со стороны коллег и начальства. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Страдающим болезнями желудка рекомендуется исключить сегодня из своего меню соленое и острое. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • СКОРПИОН
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Возможно, у Вас появится желание что-либо изменить в жизни. Чем сложнее Ваша задача, тем лучше Вы ее реализуете. В голову придут плодотворные идеи.
 • СТРЕЛЕЦ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • КОЗЕРОГ
  День придаст решимости Вашим действиям. Известие, которое сегодня придет к Вам, станет весьма неожиданным и радостным для всех домочадцев. Возможны незапланированные доходы, однако почти все придется потратить на детей или на подготовку к предстоящему отъезду в отпуск всей семьей. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ВОДОЛЕЙ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Любовные разочарования будут Вами переноситься с трудом. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • РЫБЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Хорошо пойдут дела на бирже.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе