Чим займалася малеча під час зимових канікул?

Газета "Актуальний погляд" 11-01-2018, 10:33 197   

Зимові канікули закінчилися. Дітлахи чекали їх із нетерпінням, бо могли з чистою совістю замінити підручники і зошити на мультики та зустрічі з друзями. На жаль, похмура, дощова погода аж ніяк не сприяла їх активному відпочинку. Тож ми поцікавилися, що робили батьки для того, щоб їхні чада не просиджували два тижні перед екраном телевізора чи комп’ютера.


Олена, мама 6-річної Марійки: «Під час канікул ми з донечкою відвідували районну бібліотеку для дітей, де підбирали для себе цікаві книжки, а вдома читали казки, відгадували загадки, розучували вірші та колядки. Хочу подякувати працівникам бібліотеки за те, що вони працюють і на канікулах та долучають дітей до світу знань».


Олена, мама 8-річної Єви: «Так як канікули були не лише в загальноосвітніх школах, а й у музичній школі та гуртках, які відвідує моя донька, вона з великим задоволенням ходила зі мною на тренування з танцювального фітнесу. Адже режим, до якого Єва звикла, дає про себе знати, і тому організм потребує додаткового фізичного навантаження. А вдома Єва допомагала тітці в догляді за своєю маленькою сестричкою, залюбки бавилася з нею, переодягала, а ще малювала, грала на фортепіано».


Анна, мама 9-річної Анастасії: «Я працюю кожного дня, а донька через погану погоду змушена була перебувати вдома. Протягом зимових канікул вона ліпила з пластиліну, робила аплікації, малювала, а в основному, читала. Настя дуже полюбляє читати і саме від цього заняття вона отримує найбільше задоволення, коли залишається вдома сама».


Анна, мама 5-річної Таїсії та 9-річної Софії: «Під час зимових канікул для того, щоб старшій доньці не було сумно одній, менша не відвідувала дитячий садочок. Їх часто навідувала старша двоюрідна сестра, з якою дівчатка грали в настільні ігри, бавилися іграшками, дивилися добрі мультики (добре, що хоч у період новорічних свят таких на телебаченні вистачало). Але які канікули без активного відпочинку? Тож зважаючи на погодні умови за вікном, коли погода дозволяла, дівчата каталися на велосипеді по вулиці, адже тільки це приносить зараз велику кількість емоцій від прогулянки на свіжому повітрі».

Леся, мама 5-річного Данилка та 10-річного Єгора: «Не зважаючи на канікулярний час, зі старшим сином ми продовжували готуватися до ДПА, яка проходитиме в кінці навчального року (він закінчує 4-й клас). Ми щодня виконували завдання та тести, подібні до тих, що будуть на ДПА. А ще ми разом читали книжки, які дітям подарував Святий Миколай, з Данилком вчилися писати та виконували завдання, які запропонувала вихователь з дитячого садочка. А ще вчили вірші та колядки до Свят-вечора та Різдва. Ось такі в нас були канікули. Ми з нетерпінням чекаємо справжньої сніжної зими, адже тоді підемо на річку спускатися з гірки на санчатах. Якщо снігу не буде, мабуть, повеземо хлопчиків на льодовий каток до м. Запоріжжя. Треба ж таки дітям відчути справжній зимовий настрій!».

Юлія, мама 5-річної Валентини та 7-річної Єви: «Під час канікул ми, в основному, ходили в гості до бабусі, до сестри, де дівчатка бавилися зі своєю маленькою двоюрідною сестричкою. Обидві доньки з нетерпінням чекають, коли можна буде зліпити сніговика, та, на жаль, погода цьому не сприяє».

Наталія, мама 6-річного Ярослава: «Свої канікули Єгор проводив із дідусем, бо мама з татом працюють. Дідусь розважав онука настільними іграми, цікавими розповідями з життя тощо. Увечері ми всією сім’єю прогулювалися на свіжому повітрі. А вдома обов’язково читали та писали, адже Єгор навчається в першому класі, а канікули надто довгі, щоб не згадувати про домашні завдання».

Катерина, мама 7-річної Ніки: «Я щодня працюю, тому донька провела канікули в бабусі та дідуся. Вероніка взяла з собою безліч настільних ігор, які дуже полюбляє і може сидіти за ними годинами. У вихідні ми з нею разом готуємо: ліпимо вареники, печимо печиво. Також вона допомагала мені по господарству. А ще, звісно, чекаємо снігу, щоб нарешті кожну свою вільну хвилинку ми змогли провести на свіжому повітрі».

Наталія, мама 8-річного Єгора: «Свої канікули Єгор провів удома і в гостях у бабусі з дідусем. Він дуже полюбляє вирізати, конструювати і може цим займатися достатньо довго. На канікулах багато вільного часу, тому Єгор зміг більше уваги приділити своїм домашнім улюбленцям – кроликам. Він їх доглядав, прибирав клітку, прочитав про них багато цікавої інформації і, звісно, бавився з ними. Єдине, чого не вистачало йому, як і всім дітям - це снігу на вулиці».

+

Олена, мама 1-річного Іллі та 5-річного Іванка: «На вулицю ми виходимо лише для того, щоб подихати свіжим повітрям. У нас дуже багато різних конструкторів, кубиків, з яких щодня з’являються нові чудернацькі будинки, гаражі, фортеці тощо. Якщо хлопці захоплюються, то за грою не відчувають, що вже промайнув вечір. А ще старший син дуже полюбляє залучати до гри маму й тата, тому відпочинок стає ще веселішим та захоплюючим».                        

 

 • Подобається
 • +1
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

23.03Всесвітній метеорологічний день
23.03Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.
24.03Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз
25.03День працівників СБУ
26.03День Внутрішніх військ України
27.03Міжнародний день театру
01.04День сміху
01.04День геолога
  НБУ
валюта вартість
EUR32.334 +0.04519
RUB0.46189 +0.00479
USD26.2536 -0.02733
 • ОВЕН
  Сегодня вы будете душой компании. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • ТЕЛЕЦ
  День будет напряженным с самого утра. Встреча с любимым человеком будет необыкновенно страстной. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День хорош для самообразования и расширения общего кругозора. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Гармоничная космическая ситуация способствует Вашему финансовому благополучию. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  Сегодня Вы будете пользоваться редким успехом у противоположного пола. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Возможно, вы почувствуете боли в области желудка. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня предстоят незапланированные траты. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вы бодры и инициативны, все дела будут удаваться. Друзья могут пригласить в театр или в кино. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  Этот день будет наиболее благоприятным для восстановления дружеских отношений. Именно сегодня Вам, возможно, повезет решить проблемы личной жизни. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня можно вполне рассчитывать на успех в делах. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  На сегодня стоит запланировать встречу с представителями государственных контролирующих инстанций. Ваша работа и долг перед близкими поглотят все Ваше внимание. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Вас может ожидать много неотложной работы дома. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі відвертості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо статті від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе