У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-01-2018, 10:45 1 184   

Новорічну ніч працівники КСК зустріли з відрами, тазками, ганчірками та поліетиленовою плівкою. Дощова вода, цвіль та штукатурка сипалися зі стелі, як сніг у завірюху.

У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"

Останні декілька років гуляйпільці живуть з надією на те, що місцева влада не дасть зруйнуватися районному будинку культури, адже він - справжня гордість міста, унікальна будівля, яку колись будували, як кажуть, усім миром. Крім того, районний будинок культури (чи як усі звикли говорити КСК) сьогодні є чи не єдиним місцем, де діти й молодь можуть з користю провести дозвілля. Культурно-спортивний комплекс - це живий організм, яких дуже мало в районах Запорізької області. Необхідність ремонту даху КСК назріла в останні три роки. Нарешті, у кінці 2017 року ремонт розпочався, але й швидко зупинився. Почали й кинули. Підрядна організація виявилася нездатною виконати ремонт належним чином. І почалося...
«За останні півроку в нас хіба що міністра культури не було. І чиновники з області, і місцеві управлінці, й депутати співчувають нашій проблемі, але точних прогнозів щодо ремонту не дають», - розповів директор РБК Ярмоленко Володимир Михайлович.
Колись ошатна й велика зала в РБК сьогодні нагадує скоріше підвал старої багатоповерхівки. Сирість, цвіль, постійно капаюча з даху вода, техніка, накрита поліетиленовими плівками…
«Зараз у залі на підлозі близько 1,5 см. води, ми змушені були вимкнути електричне постачання й відмінити виставу, яка була запланована на 13 січня. Звичайно, ми, як можемо намагаємося зберегти меблі й техніку: накриваємо її поліетиленом, ставимо миски в ті місця, де найбільше капає вода, але на сьогодні зал в аварійному стані, сидіння сирі й починають цвісти, те ж відбувається й з підлогою», - поділився Володимир Михайлович.
Та руйнується не лише велика зала. Під загрозою нині й центральна районна бібліотека. Вода зі стелі капає прямо на стелажі з книгами та комп’ютери, у деяких місцях від сирості вже пошкоджено паркет.
«До цього «ремонту» лише в деяких місцях капала вода, а тепер ще й плитка з штукатуркою осипаються зі стелі. Про те, що ми працюємо в таких умовах, ми вже згодні мовчати. Але ж кожного дня ми зі сльозами дивимося, як поступово руйнується те, що з такими зусиллями колись будували гуляйпільці», - бідкаються працівниці бібліотеки.
Торкнулася ця проблема й дитячої школи мистецтв. Капає в класах, тече в коридорах, заливає плафони на стелях, продовжує здуватися паркет… Така ж ситуація і в кабінеті народного аматорського хору, який тепер змушений проводити репетиції в малій залі.
 Чи зможе Гуляйполе за традицією  в новому 2018 році приймати обласний фестиваль «Вольниця», чи зможе у великій залі проходити «Зорепад» та інші заходи, тематичні концерти й вистави, яких на свята так чекають. Сподіваємося, що Громада, якій зараз належить КСК "Сучасник" нарешті прикладе зусиль та врятує будівлю, зробивши це заради дітей і молоді, яка щодня, до пізнього вечора займається в гуртках, студіях, спортивних залах.

Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • +5
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

  НБУ
валюта вартість
EUR32.9282 +0.1015
RUB0.4155 +0.00306
USD28.151 +0.02425
 • ОВЕН
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Ваша работа и долг перед близкими поглотят все Ваше внимание. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Будьте осторожнее сдержаннее в финансовых делах.
 • ТЕЛЕЦ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Вас может ожидать много неотложной работы дома. Хороший момент для начала ремонта, переделок в квартире, покупки мебели. Будьте осторожны с электроприборами.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Все, что будет происходить, пойдет Вам на пользу, каким бы странным ни казалось на первый взгляд. Возможен трудный разговор с начальством, который в конце концов пойдет Вам на пользу и будет способствовать укреплению Вашей репутации. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • РАК
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Новые связи с деловыми партнерами могут оказаться весьма прочными. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • ЛЕВ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Вы сможете проявить свои таланты в профессиональной сфере деятельности. Радостным и полезным окажется общение со старшими родственниками, с друзьями. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • ДЕВА
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Скоротечный служебный роман может вызвать открытую неприязнь со стороны коллег и начальства. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Страдающим болезнями желудка рекомендуется исключить сегодня из своего меню соленое и острое. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • СКОРПИОН
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Возможно, у Вас появится желание что-либо изменить в жизни. Чем сложнее Ваша задача, тем лучше Вы ее реализуете. В голову придут плодотворные идеи.
 • СТРЕЛЕЦ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • КОЗЕРОГ
  День придаст решимости Вашим действиям. Известие, которое сегодня придет к Вам, станет весьма неожиданным и радостным для всех домочадцев. Возможны незапланированные доходы, однако почти все придется потратить на детей или на подготовку к предстоящему отъезду в отпуск всей семьей. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ВОДОЛЕЙ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Любовные разочарования будут Вами переноситься с трудом. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • РЫБЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Хорошо пойдут дела на бирже.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе