У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-01-2018, 10:45 943   

Новорічну ніч працівники КСК зустріли з відрами, тазками, ганчірками та поліетиленовою плівкою. Дощова вода, цвіль та штукатурка сипалися зі стелі, як сніг у завірюху.

У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"

Останні декілька років гуляйпільці живуть з надією на те, що місцева влада не дасть зруйнуватися районному будинку культури, адже він - справжня гордість міста, унікальна будівля, яку колись будували, як кажуть, усім миром. Крім того, районний будинок культури (чи як усі звикли говорити КСК) сьогодні є чи не єдиним місцем, де діти й молодь можуть з користю провести дозвілля. Культурно-спортивний комплекс - це живий організм, яких дуже мало в районах Запорізької області. Необхідність ремонту даху КСК назріла в останні три роки. Нарешті, у кінці 2017 року ремонт розпочався, але й швидко зупинився. Почали й кинули. Підрядна організація виявилася нездатною виконати ремонт належним чином. І почалося...
«За останні півроку в нас хіба що міністра культури не було. І чиновники з області, і місцеві управлінці, й депутати співчувають нашій проблемі, але точних прогнозів щодо ремонту не дають», - розповів директор РБК Ярмоленко Володимир Михайлович.
Колись ошатна й велика зала в РБК сьогодні нагадує скоріше підвал старої багатоповерхівки. Сирість, цвіль, постійно капаюча з даху вода, техніка, накрита поліетиленовими плівками…
«Зараз у залі на підлозі близько 1,5 см. води, ми змушені були вимкнути електричне постачання й відмінити виставу, яка була запланована на 13 січня. Звичайно, ми, як можемо намагаємося зберегти меблі й техніку: накриваємо її поліетиленом, ставимо миски в ті місця, де найбільше капає вода, але на сьогодні зал в аварійному стані, сидіння сирі й починають цвісти, те ж відбувається й з підлогою», - поділився Володимир Михайлович.
Та руйнується не лише велика зала. Під загрозою нині й центральна районна бібліотека. Вода зі стелі капає прямо на стелажі з книгами та комп’ютери, у деяких місцях від сирості вже пошкоджено паркет.
«До цього «ремонту» лише в деяких місцях капала вода, а тепер ще й плитка з штукатуркою осипаються зі стелі. Про те, що ми працюємо в таких умовах, ми вже згодні мовчати. Але ж кожного дня ми зі сльозами дивимося, як поступово руйнується те, що з такими зусиллями колись будували гуляйпільці», - бідкаються працівниці бібліотеки.
Торкнулася ця проблема й дитячої школи мистецтв. Капає в класах, тече в коридорах, заливає плафони на стелях, продовжує здуватися паркет… Така ж ситуація і в кабінеті народного аматорського хору, який тепер змушений проводити репетиції в малій залі.
 Чи зможе Гуляйполе за традицією  в новому 2018 році приймати обласний фестиваль «Вольниця», чи зможе у великій залі проходити «Зорепад» та інші заходи, тематичні концерти й вистави, яких на свята так чекають. Сподіваємося, що Громада, якій зараз належить КСК "Сучасник" нарешті прикладе зусиль та врятує будівлю, зробивши це заради дітей і молоді, яка щодня, до пізнього вечора займається в гуртках, студіях, спортивних залах.

Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • +5
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

23.03Всесвітній метеорологічний день
23.03Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.
24.03Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз
25.03День працівників СБУ
26.03День Внутрішніх військ України
27.03Міжнародний день театру
01.04День сміху
01.04День геолога
  НБУ
валюта вартість
EUR32.334 +0.04519
RUB0.46189 +0.00479
USD26.2536 -0.02733
 • ОВЕН
  Сегодня вы будете душой компании. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • ТЕЛЕЦ
  День будет напряженным с самого утра. Встреча с любимым человеком будет необыкновенно страстной. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День хорош для самообразования и расширения общего кругозора. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Гармоничная космическая ситуация способствует Вашему финансовому благополучию. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  Сегодня Вы будете пользоваться редким успехом у противоположного пола. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Возможно, вы почувствуете боли в области желудка. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня предстоят незапланированные траты. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вы бодры и инициативны, все дела будут удаваться. Друзья могут пригласить в театр или в кино. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  Этот день будет наиболее благоприятным для восстановления дружеских отношений. Именно сегодня Вам, возможно, повезет решить проблемы личной жизни. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня можно вполне рассчитывать на успех в делах. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  На сегодня стоит запланировать встречу с представителями государственных контролирующих инстанций. Ваша работа и долг перед близкими поглотят все Ваше внимание. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Вас может ожидать много неотложной работы дома. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе