У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-01-2018, 10:45 1 011   

Новорічну ніч працівники КСК зустріли з відрами, тазками, ганчірками та поліетиленовою плівкою. Дощова вода, цвіль та штукатурка сипалися зі стелі, як сніг у завірюху.

У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"

Останні декілька років гуляйпільці живуть з надією на те, що місцева влада не дасть зруйнуватися районному будинку культури, адже він - справжня гордість міста, унікальна будівля, яку колись будували, як кажуть, усім миром. Крім того, районний будинок культури (чи як усі звикли говорити КСК) сьогодні є чи не єдиним місцем, де діти й молодь можуть з користю провести дозвілля. Культурно-спортивний комплекс - це живий організм, яких дуже мало в районах Запорізької області. Необхідність ремонту даху КСК назріла в останні три роки. Нарешті, у кінці 2017 року ремонт розпочався, але й швидко зупинився. Почали й кинули. Підрядна організація виявилася нездатною виконати ремонт належним чином. І почалося...
«За останні півроку в нас хіба що міністра культури не було. І чиновники з області, і місцеві управлінці, й депутати співчувають нашій проблемі, але точних прогнозів щодо ремонту не дають», - розповів директор РБК Ярмоленко Володимир Михайлович.
Колись ошатна й велика зала в РБК сьогодні нагадує скоріше підвал старої багатоповерхівки. Сирість, цвіль, постійно капаюча з даху вода, техніка, накрита поліетиленовими плівками…
«Зараз у залі на підлозі близько 1,5 см. води, ми змушені були вимкнути електричне постачання й відмінити виставу, яка була запланована на 13 січня. Звичайно, ми, як можемо намагаємося зберегти меблі й техніку: накриваємо її поліетиленом, ставимо миски в ті місця, де найбільше капає вода, але на сьогодні зал в аварійному стані, сидіння сирі й починають цвісти, те ж відбувається й з підлогою», - поділився Володимир Михайлович.
Та руйнується не лише велика зала. Під загрозою нині й центральна районна бібліотека. Вода зі стелі капає прямо на стелажі з книгами та комп’ютери, у деяких місцях від сирості вже пошкоджено паркет.
«До цього «ремонту» лише в деяких місцях капала вода, а тепер ще й плитка з штукатуркою осипаються зі стелі. Про те, що ми працюємо в таких умовах, ми вже згодні мовчати. Але ж кожного дня ми зі сльозами дивимося, як поступово руйнується те, що з такими зусиллями колись будували гуляйпільці», - бідкаються працівниці бібліотеки.
Торкнулася ця проблема й дитячої школи мистецтв. Капає в класах, тече в коридорах, заливає плафони на стелях, продовжує здуватися паркет… Така ж ситуація і в кабінеті народного аматорського хору, який тепер змушений проводити репетиції в малій залі.
 Чи зможе Гуляйполе за традицією  в новому 2018 році приймати обласний фестиваль «Вольниця», чи зможе у великій залі проходити «Зорепад» та інші заходи, тематичні концерти й вистави, яких на свята так чекають. Сподіваємося, що Громада, якій зараз належить КСК "Сучасник" нарешті прикладе зусиль та врятує будівлю, зробивши це заради дітей і молоді, яка щодня, до пізнього вечора займається в гуртках, студіях, спортивних залах.

Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • +5
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.06День Конституції України
01.07День архітектури України
01.07День Військово-Морських Сил Збройних Сил України
  НБУ
валюта вартість
EUR30.5033 -0.07253
RUB0.41279 -0.00195
USD26.4464 +0.11745
 • ОВЕН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • ТЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Возможны приятные приключения. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Не назначайте на сегодня деловые переговоры.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Выгодно продавать валюту.
 • РАК
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • ЛЕВ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Мечты должны соответствовать реальности. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • ДЕВА
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Судя по всему, родственники Вашей второй половины обратятся к Вам сегодня за советом и помощью. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
 • ВЕСЫ
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Не спешите довериться малознакомым людям. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. Не будьте неблагодарными.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • СТРЕЛЕЦ
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Помогите окружающим и они будут Вам благодарны.
 • КОЗЕРОГ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Будьте осторожны с самолетом.
 • ВОДОЛЕЙ
  День придаст решимости Вашим действиям. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Пришло время пожинать плоды.
 • РЫБЫ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Отправляясь всей семьей на дачу, в лес.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе