У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-01-2018, 10:45 1 289   

Новорічну ніч працівники КСК зустріли з відрами, тазками, ганчірками та поліетиленовою плівкою. Дощова вода, цвіль та штукатурка сипалися зі стелі, як сніг у завірюху.

У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"

Останні декілька років гуляйпільці живуть з надією на те, що місцева влада не дасть зруйнуватися районному будинку культури, адже він - справжня гордість міста, унікальна будівля, яку колись будували, як кажуть, усім миром. Крім того, районний будинок культури (чи як усі звикли говорити КСК) сьогодні є чи не єдиним місцем, де діти й молодь можуть з користю провести дозвілля. Культурно-спортивний комплекс - це живий організм, яких дуже мало в районах Запорізької області. Необхідність ремонту даху КСК назріла в останні три роки. Нарешті, у кінці 2017 року ремонт розпочався, але й швидко зупинився. Почали й кинули. Підрядна організація виявилася нездатною виконати ремонт належним чином. І почалося...
«За останні півроку в нас хіба що міністра культури не було. І чиновники з області, і місцеві управлінці, й депутати співчувають нашій проблемі, але точних прогнозів щодо ремонту не дають», - розповів директор РБК Ярмоленко Володимир Михайлович.
Колись ошатна й велика зала в РБК сьогодні нагадує скоріше підвал старої багатоповерхівки. Сирість, цвіль, постійно капаюча з даху вода, техніка, накрита поліетиленовими плівками…
«Зараз у залі на підлозі близько 1,5 см. води, ми змушені були вимкнути електричне постачання й відмінити виставу, яка була запланована на 13 січня. Звичайно, ми, як можемо намагаємося зберегти меблі й техніку: накриваємо її поліетиленом, ставимо миски в ті місця, де найбільше капає вода, але на сьогодні зал в аварійному стані, сидіння сирі й починають цвісти, те ж відбувається й з підлогою», - поділився Володимир Михайлович.
Та руйнується не лише велика зала. Під загрозою нині й центральна районна бібліотека. Вода зі стелі капає прямо на стелажі з книгами та комп’ютери, у деяких місцях від сирості вже пошкоджено паркет.
«До цього «ремонту» лише в деяких місцях капала вода, а тепер ще й плитка з штукатуркою осипаються зі стелі. Про те, що ми працюємо в таких умовах, ми вже згодні мовчати. Але ж кожного дня ми зі сльозами дивимося, як поступово руйнується те, що з такими зусиллями колись будували гуляйпільці», - бідкаються працівниці бібліотеки.
Торкнулася ця проблема й дитячої школи мистецтв. Капає в класах, тече в коридорах, заливає плафони на стелях, продовжує здуватися паркет… Така ж ситуація і в кабінеті народного аматорського хору, який тепер змушений проводити репетиції в малій залі.
 Чи зможе Гуляйполе за традицією  в новому 2018 році приймати обласний фестиваль «Вольниця», чи зможе у великій залі проходити «Зорепад» та інші заходи, тематичні концерти й вистави, яких на свята так чекають. Сподіваємося, що Громада, якій зараз належить КСК "Сучасник" нарешті прикладе зусиль та врятує будівлю, зробивши це заради дітей і молоді, яка щодня, до пізнього вечора займається в гуртках, студіях, спортивних залах.

Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • +5
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-03-3
(З, Пд-З)

19.01Водохреща
20.01День Автономної Республіки Крим
22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
  НБУ
валюта вартість
EUR31.9471 +0.04822
RUB0.42191 +0.00238
USD28.0336 +0.02511
 • ОВЕН
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Отложите решение любых финансовых проблем, не подписывайте никаких документов. Вероятны бытовые хлопоты.
 • ТЕЛЕЦ
  День вряд ли будет богат событиями. Возрастет вероятность отравления. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Сотрудничество принесет Вам прибыль и выгодные деловые связи. Выгодно покупать валюту.
 • РАК
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Не обольщайтесь заманчивыми предложениями. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • ЛЕВ
  День вряд ли будет богат событиями. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • ДЕВА
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Возможны проблемы материального характера, если Вы позволяли себе расслабиться, то весьма вероятны финансовые затруднения. Неудачный день для секса. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ВЕСЫ
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • СКОРПИОН
  День вряд ли будет богат событиями. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Удачный день для людей творческих профессий.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Возможны приятные приключения. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Повысится Ваша деловая активность.
 • ВОДОЛЕЙ
  День вряд ли будет богат событиями. Друзья могут пригласить в театр или в кино. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • РЫБЫ
  Сегодня следует позаботиться о безопасности - своей и близких, так как возрастает вероятность получить травму. Исключите сегодня из своего меню мясо, замените его овощами. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Вероятны бытовые хлопоты.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе