У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-01-2018, 10:45 696   

Новорічну ніч працівники КСК зустріли з відрами, тазками, ганчірками та поліетиленовою плівкою. Дощова вода, цвіль та штукатурка сипалися зі стелі, як сніг у завірюху.

У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"
У природи немає поганої погоди, але не для КСК "Сучасник"

Останні декілька років гуляйпільці живуть з надією на те, що місцева влада не дасть зруйнуватися районному будинку культури, адже він - справжня гордість міста, унікальна будівля, яку колись будували, як кажуть, усім миром. Крім того, районний будинок культури (чи як усі звикли говорити КСК) сьогодні є чи не єдиним місцем, де діти й молодь можуть з користю провести дозвілля. Культурно-спортивний комплекс - це живий організм, яких дуже мало в районах Запорізької області. Необхідність ремонту даху КСК назріла в останні три роки. Нарешті, у кінці 2017 року ремонт розпочався, але й швидко зупинився. Почали й кинули. Підрядна організація виявилася нездатною виконати ремонт належним чином. І почалося...
«За останні півроку в нас хіба що міністра культури не було. І чиновники з області, і місцеві управлінці, й депутати співчувають нашій проблемі, але точних прогнозів щодо ремонту не дають», - розповів директор РБК Ярмоленко Володимир Михайлович.
Колись ошатна й велика зала в РБК сьогодні нагадує скоріше підвал старої багатоповерхівки. Сирість, цвіль, постійно капаюча з даху вода, техніка, накрита поліетиленовими плівками…
«Зараз у залі на підлозі близько 1,5 см. води, ми змушені були вимкнути електричне постачання й відмінити виставу, яка була запланована на 13 січня. Звичайно, ми, як можемо намагаємося зберегти меблі й техніку: накриваємо її поліетиленом, ставимо миски в ті місця, де найбільше капає вода, але на сьогодні зал в аварійному стані, сидіння сирі й починають цвісти, те ж відбувається й з підлогою», - поділився Володимир Михайлович.
Та руйнується не лише велика зала. Під загрозою нині й центральна районна бібліотека. Вода зі стелі капає прямо на стелажі з книгами та комп’ютери, у деяких місцях від сирості вже пошкоджено паркет.
«До цього «ремонту» лише в деяких місцях капала вода, а тепер ще й плитка з штукатуркою осипаються зі стелі. Про те, що ми працюємо в таких умовах, ми вже згодні мовчати. Але ж кожного дня ми зі сльозами дивимося, як поступово руйнується те, що з такими зусиллями колись будували гуляйпільці», - бідкаються працівниці бібліотеки.
Торкнулася ця проблема й дитячої школи мистецтв. Капає в класах, тече в коридорах, заливає плафони на стелях, продовжує здуватися паркет… Така ж ситуація і в кабінеті народного аматорського хору, який тепер змушений проводити репетиції в малій залі.
 Чи зможе Гуляйполе за традицією  в новому 2018 році приймати обласний фестиваль «Вольниця», чи зможе у великій залі проходити «Зорепад» та інші заходи, тематичні концерти й вистави, яких на свята так чекають. Сподіваємося, що Громада, якій зараз належить КСК "Сучасник" нарешті прикладе зусиль та врятує будівлю, зробивши це заради дітей і молоді, яка щодня, до пізнього вечора займається в гуртках, студіях, спортивних залах.

Надія КОЛОМІЄЦЬ

 • Подобається
 • +5
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-34-7
(Пн)

19.01Водохреща
20.01День Автономної Республіки Крим
22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
  НБУ
валюта вартість
EUR35.0725 +0.43761
RUB0.50691 +0.00275
USD28.5677 +0.03103
 • ОВЕН
  Сегодня возможны перемены. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • ТЕЛЕЦ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Вы сможете проявить свои таланты в профессиональной сфере деятельности. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День хорош, как для умственной, так и для физической работы. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  Сегодня вы будете душой компании. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  День будет напряженным с самого утра. Возможно, у Вас появится желание что-либо изменить в жизни. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  День хорош для самообразования и расширения общего кругозора. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Известие, которое сегодня придет к Вам, станет весьма неожиданным и радостным для всех домочадцев. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вы будете пользоваться редким успехом у противоположного пола. Любовные разочарования будут Вами переноситься с трудом. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня предстоят незапланированные траты. Не следует заниматься разработкой новых проектов. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня Вы бодры и инициативны, все дела будут удаваться. Все неприятности подстерегающие вас сегодня, воспринимайте без эмоций. Не стоит идти в гости к друзьям вместе с любимым человеком - весьма вероятна ссора Вашей "второй половины" с дорогими Вашему сердцу людьми. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  Этот день будет наиболее благоприятным для восстановления дружеских отношений. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний портал, ви шановні відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви ознайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко переглянути історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний портал показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний портал функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на ресурсі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний портал, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе