Чекали, чекали і не дочекалися...

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-01-2018, 10:49 783   

Про розбиті дороги в нашому районі не говорить, мабуть, тільки лінивий. Скільки разів обласне та районне керівництво обіцяло відремонтувати хоча б якісь із доріг до сіл, неодноразово приїжджали на "екскурсію" до району, обіцяли гроші на ремонт доріг, але віз, як кажуть, так і залишався на тому ж місці. Одними обіцянками ями на дорогах латало і районне керівництво, а від філії автодору, яку зруйнували, довели до занепаду «великі реформатори», залишилася лише назва. Але ж чому біля Малинівської підстанції кілька років стоїть залишений і нікому не потрібний асфальтоукладач? Можливо, якщо проїхатися всіма автотрасами, то можна було б понашукувати полишену дорожну техніку, яка суттєво зміцнила б матеріальну базу філії нашого автодору.

Чекали, чекали і не дочекалися...

Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...

Люди, як завжди очікували кращого, а зрозумівши, що надіятися немає на кого, почали вирішувати ці проблеми самостійно.
- Питання про ремонт доріг я, як депутат районної ради, неодноразово піднімав на сесіях райради, але виявляється, дороги не потрібні ні керівникам держави, ні району. І від цього страждають не тільки водії, а й сільгоспвиробники та їхні господарства, - говорить директор ТОВ "Полтавка-1" Андрій Володимирович Дмитренко. - Дожилися до того, що до нас у Полтавку повинні були приїхати три машини, щоб забрати куплене просо, але через жахливий стан доріг приїхало тільки дві, а водій третьої машини відмовився їхати розбитою трасою. І тоді ми зрозуміли, що «добрі дяді» не приїдуть і не відремонтують дорогу Гуляйполе - Любимівка, бо в них то грошей немає, то бажання, а, можливо, усього разом. Тож я разом із директором ТОВ «Батьківщина» Віктором Миколайовичем Савовським, полтавськими фермерами Костянтином Володимировичем Дмитренком, Миколою Васильовичем Пилип’юком, Володимиром Васильовичем Ільковим, Олександром Леонідовичем Орищуком, сільським головою Полтавки Володимиром Борисовичем Шишом, вирішили спільно відремонтувати ділянку дороги від села Веселого до села Полтавки. Ми домовилися за матеріал для ямкового ремонту дороги, визначилися з ціною, і робота розпочалася. Частину коштів за ремонт, матеріали заплатило ТОВ «Батьківщина», іншу частину - полтавчани. Так виділявся і транспорт, і люди.
Працювали дружно і злагоджено, бо розуміли, що робимо це для себе. Трудилося на дорозі до 70 чоловік. Ми не тільки засипали ями, які місцями були в коліно, але й підлатали частину узбіч. Для цього матеріал виділив Віктор Миколайович Савовський.
- Кому ж це потрібно поставити свічку за здравіє, - почули від водія маршрутки Гуляйполе - Любимівка, - що відремонтували хоч частину дороги, а то хоч на крилах літай. Спасибі людям, які зробили корисну справу.
Токої ж думки і водій Микола Володимирович Маляревич: “Водієм я працюю ще з 90-х років, а маршрут Запоріжжя-Полтавка - обслуговую останні п'ять років. Тож уявіть, протягом своїх п'яти робочих днів я роблю два рейси на день, везу до місця призначення близько 70 людей щодня. І раніше, дорога до с. Полтавки була більше схожа на американські гірки, пасажири постійно скаржилися та й машина потерпала від ям. А про те, що погана дорога - це завжди потенційна небезпека, і взагалі не варто нагадувати.
Велике спасибі, що є такі люди, яким не байдужа доля території, де вони живуть. Ями нарешті позасипали, і я, і мої пасажири їм за це дуже вдячні. Тепер ми не лише економимо 15-20 хвилин  маршруту, проїжджаючи цей відрізок шляху, а й не трясемося по ямах. Дай Бог їм здоров'я”.
У позаминулому і в минулому роках у Полтавці завдяки знову ж таки  спільним діям ТОВ «Полтавка-1», фермерів і сільської ради відремонтували нижню вулицю і провулки в селі.
Хочеться сподіватися, що в новому році влада повернеться обличчям до людей та виділить кошти на ремонт доріг.

 • Подобається
 • +8
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Вівторок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-34-7
(Пн)

19.01Водохреща
20.01День Автономної Республіки Крим
22.01День Соборності України
25.01Тетянин день
26.01Міжнародний день митника
26.01День працівників контрольно-ревізійної служби України
29.01День пам'яті героїв Крут
29.01День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
30.01Всесвітній день допомоги хворим на проказу.
  НБУ
валюта вартість
EUR35.0725 +0.43761
RUB0.50691 +0.00275
USD28.5677 +0.03103
 • ОВЕН
  Сегодня возможны перемены. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • ТЕЛЕЦ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Вы сможете проявить свои таланты в профессиональной сфере деятельности. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День хорош, как для умственной, так и для физической работы. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  Сегодня вы будете душой компании. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  День будет напряженным с самого утра. Возможно, у Вас появится желание что-либо изменить в жизни. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  День хорош для самообразования и расширения общего кругозора. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Известие, которое сегодня придет к Вам, станет весьма неожиданным и радостным для всех домочадцев. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вы будете пользоваться редким успехом у противоположного пола. Любовные разочарования будут Вами переноситься с трудом. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня предстоят незапланированные траты. Не следует заниматься разработкой новых проектов. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня Вы бодры и инициативны, все дела будут удаваться. Все неприятности подстерегающие вас сегодня, воспринимайте без эмоций. Не стоит идти в гости к друзьям вместе с любимым человеком - весьма вероятна ссора Вашей "второй половины" с дорогими Вашему сердцу людьми. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  Этот день будет наиболее благоприятным для восстановления дружеских отношений. И будьте внимательны в выборе партнеров - возможно, это надолго. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви шановні відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе