Чекали, чекали і не дочекалися...

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-01-2018, 10:49 1 146   

Про розбиті дороги в нашому районі не говорить, мабуть, тільки лінивий. Скільки разів обласне та районне керівництво обіцяло відремонтувати хоча б якісь із доріг до сіл, неодноразово приїжджали на "екскурсію" до району, обіцяли гроші на ремонт доріг, але віз, як кажуть, так і залишався на тому ж місці. Одними обіцянками ями на дорогах латало і районне керівництво, а від філії автодору, яку зруйнували, довели до занепаду «великі реформатори», залишилася лише назва. Але ж чому біля Малинівської підстанції кілька років стоїть залишений і нікому не потрібний асфальтоукладач? Можливо, якщо проїхатися всіма автотрасами, то можна було б понашукувати полишену дорожну техніку, яка суттєво зміцнила б матеріальну базу філії нашого автодору.

Чекали, чекали і не дочекалися...

Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...

Люди, як завжди очікували кращого, а зрозумівши, що надіятися немає на кого, почали вирішувати ці проблеми самостійно.
- Питання про ремонт доріг я, як депутат районної ради, неодноразово піднімав на сесіях райради, але виявляється, дороги не потрібні ні керівникам держави, ні району. І від цього страждають не тільки водії, а й сільгоспвиробники та їхні господарства, - говорить директор ТОВ "Полтавка-1" Андрій Володимирович Дмитренко. - Дожилися до того, що до нас у Полтавку повинні були приїхати три машини, щоб забрати куплене просо, але через жахливий стан доріг приїхало тільки дві, а водій третьої машини відмовився їхати розбитою трасою. І тоді ми зрозуміли, що «добрі дяді» не приїдуть і не відремонтують дорогу Гуляйполе - Любимівка, бо в них то грошей немає, то бажання, а, можливо, усього разом. Тож я разом із директором ТОВ «Батьківщина» Віктором Миколайовичем Савовським, полтавськими фермерами Костянтином Володимировичем Дмитренком, Миколою Васильовичем Пилип’юком, Володимиром Васильовичем Ільковим, Олександром Леонідовичем Орищуком, сільським головою Полтавки Володимиром Борисовичем Шишом, вирішили спільно відремонтувати ділянку дороги від села Веселого до села Полтавки. Ми домовилися за матеріал для ямкового ремонту дороги, визначилися з ціною, і робота розпочалася. Частину коштів за ремонт, матеріали заплатило ТОВ «Батьківщина», іншу частину - полтавчани. Так виділявся і транспорт, і люди.
Працювали дружно і злагоджено, бо розуміли, що робимо це для себе. Трудилося на дорозі до 70 чоловік. Ми не тільки засипали ями, які місцями були в коліно, але й підлатали частину узбіч. Для цього матеріал виділив Віктор Миколайович Савовський.
- Кому ж це потрібно поставити свічку за здравіє, - почули від водія маршрутки Гуляйполе - Любимівка, - що відремонтували хоч частину дороги, а то хоч на крилах літай. Спасибі людям, які зробили корисну справу.
Токої ж думки і водій Микола Володимирович Маляревич: “Водієм я працюю ще з 90-х років, а маршрут Запоріжжя-Полтавка - обслуговую останні п'ять років. Тож уявіть, протягом своїх п'яти робочих днів я роблю два рейси на день, везу до місця призначення близько 70 людей щодня. І раніше, дорога до с. Полтавки була більше схожа на американські гірки, пасажири постійно скаржилися та й машина потерпала від ям. А про те, що погана дорога - це завжди потенційна небезпека, і взагалі не варто нагадувати.
Велике спасибі, що є такі люди, яким не байдужа доля території, де вони живуть. Ями нарешті позасипали, і я, і мої пасажири їм за це дуже вдячні. Тепер ми не лише економимо 15-20 хвилин  маршруту, проїжджаючи цей відрізок шляху, а й не трясемося по ямах. Дай Бог їм здоров'я”.
У позаминулому і в минулому роках у Полтавці завдяки знову ж таки  спільним діям ТОВ «Полтавка-1», фермерів і сільської ради відремонтували нижню вулицю і провулки в селі.
Хочеться сподіватися, що в новому році влада повернеться обличчям до людей та виділить кошти на ремонт доріг.

 • Подобається
 • +9
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Неділя
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-29-15
(З)

  НБУ
валюта вартість
EUR31.4142 -0.27338
RUB0.41902 -0.00158
USD27.8371 -0.02988
 • ОВЕН
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Актуальными станут распределение доходов, уплата налогов и пошлин. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ТЕЛЕЦ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Вы станете ещё более серьезным и трудолюбивым. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня необходимо набраться терпения и выдержки, чтобы избежать конфликтов с близкими и подчиненными. Вас будут волновать вопросы материального характера. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Возможны приятные приключения. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Мечты должны соответствовать реальности. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не спешите довериться малознакомым людям. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Не стоит идти в гости к друзьям вместе с любимым человеком - весьма вероятна ссора Вашей "второй половины" с дорогими Вашему сердцу людьми. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви шановні відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе