Чекали, чекали і не дочекалися...

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-01-2018, 10:49 895   

Про розбиті дороги в нашому районі не говорить, мабуть, тільки лінивий. Скільки разів обласне та районне керівництво обіцяло відремонтувати хоча б якісь із доріг до сіл, неодноразово приїжджали на "екскурсію" до району, обіцяли гроші на ремонт доріг, але віз, як кажуть, так і залишався на тому ж місці. Одними обіцянками ями на дорогах латало і районне керівництво, а від філії автодору, яку зруйнували, довели до занепаду «великі реформатори», залишилася лише назва. Але ж чому біля Малинівської підстанції кілька років стоїть залишений і нікому не потрібний асфальтоукладач? Можливо, якщо проїхатися всіма автотрасами, то можна було б понашукувати полишену дорожну техніку, яка суттєво зміцнила б матеріальну базу філії нашого автодору.

Чекали, чекали і не дочекалися...

Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...

Люди, як завжди очікували кращого, а зрозумівши, що надіятися немає на кого, почали вирішувати ці проблеми самостійно.
- Питання про ремонт доріг я, як депутат районної ради, неодноразово піднімав на сесіях райради, але виявляється, дороги не потрібні ні керівникам держави, ні району. І від цього страждають не тільки водії, а й сільгоспвиробники та їхні господарства, - говорить директор ТОВ "Полтавка-1" Андрій Володимирович Дмитренко. - Дожилися до того, що до нас у Полтавку повинні були приїхати три машини, щоб забрати куплене просо, але через жахливий стан доріг приїхало тільки дві, а водій третьої машини відмовився їхати розбитою трасою. І тоді ми зрозуміли, що «добрі дяді» не приїдуть і не відремонтують дорогу Гуляйполе - Любимівка, бо в них то грошей немає, то бажання, а, можливо, усього разом. Тож я разом із директором ТОВ «Батьківщина» Віктором Миколайовичем Савовським, полтавськими фермерами Костянтином Володимировичем Дмитренком, Миколою Васильовичем Пилип’юком, Володимиром Васильовичем Ільковим, Олександром Леонідовичем Орищуком, сільським головою Полтавки Володимиром Борисовичем Шишом, вирішили спільно відремонтувати ділянку дороги від села Веселого до села Полтавки. Ми домовилися за матеріал для ямкового ремонту дороги, визначилися з ціною, і робота розпочалася. Частину коштів за ремонт, матеріали заплатило ТОВ «Батьківщина», іншу частину - полтавчани. Так виділявся і транспорт, і люди.
Працювали дружно і злагоджено, бо розуміли, що робимо це для себе. Трудилося на дорозі до 70 чоловік. Ми не тільки засипали ями, які місцями були в коліно, але й підлатали частину узбіч. Для цього матеріал виділив Віктор Миколайович Савовський.
- Кому ж це потрібно поставити свічку за здравіє, - почули від водія маршрутки Гуляйполе - Любимівка, - що відремонтували хоч частину дороги, а то хоч на крилах літай. Спасибі людям, які зробили корисну справу.
Токої ж думки і водій Микола Володимирович Маляревич: “Водієм я працюю ще з 90-х років, а маршрут Запоріжжя-Полтавка - обслуговую останні п'ять років. Тож уявіть, протягом своїх п'яти робочих днів я роблю два рейси на день, везу до місця призначення близько 70 людей щодня. І раніше, дорога до с. Полтавки була більше схожа на американські гірки, пасажири постійно скаржилися та й машина потерпала від ям. А про те, що погана дорога - це завжди потенційна небезпека, і взагалі не варто нагадувати.
Велике спасибі, що є такі люди, яким не байдужа доля території, де вони живуть. Ями нарешті позасипали, і я, і мої пасажири їм за це дуже вдячні. Тепер ми не лише економимо 15-20 хвилин  маршруту, проїжджаючи цей відрізок шляху, а й не трясемося по ямах. Дай Бог їм здоров'я”.
У позаминулому і в минулому роках у Полтавці завдяки знову ж таки  спільним діям ТОВ «Полтавка-1», фермерів і сільської ради відремонтували нижню вулицю і провулки в селі.
Хочеться сподіватися, що в новому році влада повернеться обличчям до людей та виділить кошти на ремонт доріг.

 • Подобається
 • +9
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

23.03Всесвітній метеорологічний день
23.03Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.
24.03Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз
25.03День працівників СБУ
26.03День Внутрішніх військ України
27.03Міжнародний день театру
01.04День сміху
01.04День геолога
  НБУ
валюта вартість
EUR32.334 +0.04519
RUB0.46189 +0.00479
USD26.2536 -0.02733
 • ОВЕН
  Сегодня вы будете душой компании. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • ТЕЛЕЦ
  День будет напряженным с самого утра. Встреча с любимым человеком будет необыкновенно страстной. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День хорош для самообразования и расширения общего кругозора. Бизнесмены смогут заключить выгодные контракты или обрести надежных партнеров. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  Сегодня вам лучше отдохнуть: в делах успеха не ждите. Гармоничная космическая ситуация способствует Вашему финансовому благополучию. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  Сегодня Вы будете пользоваться редким успехом у противоположного пола. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Возможно, вы почувствуете боли в области желудка. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня предстоят незапланированные траты. Постарайтесь избежать ссоры с любимым человеком, возможно сегодня это окажется сложно выполнить. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вы бодры и инициативны, все дела будут удаваться. Друзья могут пригласить в театр или в кино. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  Этот день будет наиболее благоприятным для восстановления дружеских отношений. Именно сегодня Вам, возможно, повезет решить проблемы личной жизни. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня можно вполне рассчитывать на успех в делах. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  На сегодня стоит запланировать встречу с представителями государственных контролирующих инстанций. Ваша работа и долг перед близкими поглотят все Ваше внимание. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Вас может ожидать много неотложной работы дома. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви шановні відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе