Чекали, чекали і не дочекалися...

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-01-2018, 10:49 1 069   

Про розбиті дороги в нашому районі не говорить, мабуть, тільки лінивий. Скільки разів обласне та районне керівництво обіцяло відремонтувати хоча б якісь із доріг до сіл, неодноразово приїжджали на "екскурсію" до району, обіцяли гроші на ремонт доріг, але віз, як кажуть, так і залишався на тому ж місці. Одними обіцянками ями на дорогах латало і районне керівництво, а від філії автодору, яку зруйнували, довели до занепаду «великі реформатори», залишилася лише назва. Але ж чому біля Малинівської підстанції кілька років стоїть залишений і нікому не потрібний асфальтоукладач? Можливо, якщо проїхатися всіма автотрасами, то можна було б понашукувати полишену дорожну техніку, яка суттєво зміцнила б матеріальну базу філії нашого автодору.

Чекали, чекали і не дочекалися...

Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...

Люди, як завжди очікували кращого, а зрозумівши, що надіятися немає на кого, почали вирішувати ці проблеми самостійно.
- Питання про ремонт доріг я, як депутат районної ради, неодноразово піднімав на сесіях райради, але виявляється, дороги не потрібні ні керівникам держави, ні району. І від цього страждають не тільки водії, а й сільгоспвиробники та їхні господарства, - говорить директор ТОВ "Полтавка-1" Андрій Володимирович Дмитренко. - Дожилися до того, що до нас у Полтавку повинні були приїхати три машини, щоб забрати куплене просо, але через жахливий стан доріг приїхало тільки дві, а водій третьої машини відмовився їхати розбитою трасою. І тоді ми зрозуміли, що «добрі дяді» не приїдуть і не відремонтують дорогу Гуляйполе - Любимівка, бо в них то грошей немає, то бажання, а, можливо, усього разом. Тож я разом із директором ТОВ «Батьківщина» Віктором Миколайовичем Савовським, полтавськими фермерами Костянтином Володимировичем Дмитренком, Миколою Васильовичем Пилип’юком, Володимиром Васильовичем Ільковим, Олександром Леонідовичем Орищуком, сільським головою Полтавки Володимиром Борисовичем Шишом, вирішили спільно відремонтувати ділянку дороги від села Веселого до села Полтавки. Ми домовилися за матеріал для ямкового ремонту дороги, визначилися з ціною, і робота розпочалася. Частину коштів за ремонт, матеріали заплатило ТОВ «Батьківщина», іншу частину - полтавчани. Так виділявся і транспорт, і люди.
Працювали дружно і злагоджено, бо розуміли, що робимо це для себе. Трудилося на дорозі до 70 чоловік. Ми не тільки засипали ями, які місцями були в коліно, але й підлатали частину узбіч. Для цього матеріал виділив Віктор Миколайович Савовський.
- Кому ж це потрібно поставити свічку за здравіє, - почули від водія маршрутки Гуляйполе - Любимівка, - що відремонтували хоч частину дороги, а то хоч на крилах літай. Спасибі людям, які зробили корисну справу.
Токої ж думки і водій Микола Володимирович Маляревич: “Водієм я працюю ще з 90-х років, а маршрут Запоріжжя-Полтавка - обслуговую останні п'ять років. Тож уявіть, протягом своїх п'яти робочих днів я роблю два рейси на день, везу до місця призначення близько 70 людей щодня. І раніше, дорога до с. Полтавки була більше схожа на американські гірки, пасажири постійно скаржилися та й машина потерпала від ям. А про те, що погана дорога - це завжди потенційна небезпека, і взагалі не варто нагадувати.
Велике спасибі, що є такі люди, яким не байдужа доля території, де вони живуть. Ями нарешті позасипали, і я, і мої пасажири їм за це дуже вдячні. Тепер ми не лише економимо 15-20 хвилин  маршруту, проїжджаючи цей відрізок шляху, а й не трясемося по ямах. Дай Бог їм здоров'я”.
У позаминулому і в минулому роках у Полтавці завдяки знову ж таки  спільним діям ТОВ «Полтавка-1», фермерів і сільської ради відремонтували нижню вулицю і провулки в селі.
Хочеться сподіватися, що в новому році влада повернеться обличчям до людей та виділить кошти на ремонт доріг.

 • Подобається
 • +9
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

  НБУ
валюта вартість
EUR32.9282 +0.1015
RUB0.4155 +0.00306
USD28.151 +0.02425
 • ОВЕН
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Ваша работа и долг перед близкими поглотят все Ваше внимание. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Будьте осторожнее сдержаннее в финансовых делах.
 • ТЕЛЕЦ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Вас может ожидать много неотложной работы дома. Хороший момент для начала ремонта, переделок в квартире, покупки мебели. Будьте осторожны с электроприборами.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Все, что будет происходить, пойдет Вам на пользу, каким бы странным ни казалось на первый взгляд. Возможен трудный разговор с начальством, который в конце концов пойдет Вам на пользу и будет способствовать укреплению Вашей репутации. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • РАК
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Новые связи с деловыми партнерами могут оказаться весьма прочными. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • ЛЕВ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Вы сможете проявить свои таланты в профессиональной сфере деятельности. Радостным и полезным окажется общение со старшими родственниками, с друзьями. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • ДЕВА
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Скоротечный служебный роман может вызвать открытую неприязнь со стороны коллег и начальства. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Страдающим болезнями желудка рекомендуется исключить сегодня из своего меню соленое и острое. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • СКОРПИОН
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Возможно, у Вас появится желание что-либо изменить в жизни. Чем сложнее Ваша задача, тем лучше Вы ее реализуете. В голову придут плодотворные идеи.
 • СТРЕЛЕЦ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • КОЗЕРОГ
  День придаст решимости Вашим действиям. Известие, которое сегодня придет к Вам, станет весьма неожиданным и радостным для всех домочадцев. Возможны незапланированные доходы, однако почти все придется потратить на детей или на подготовку к предстоящему отъезду в отпуск всей семьей. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ВОДОЛЕЙ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Любовные разочарования будут Вами переноситься с трудом. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • РЫБЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Хорошо пойдут дела на бирже.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви шановні відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе