Чекали, чекали і не дочекалися...

Газета "Актуальний погляд" / Новини Гуляйполя 11-01-2018, 10:49 965   

Про розбиті дороги в нашому районі не говорить, мабуть, тільки лінивий. Скільки разів обласне та районне керівництво обіцяло відремонтувати хоча б якісь із доріг до сіл, неодноразово приїжджали на "екскурсію" до району, обіцяли гроші на ремонт доріг, але віз, як кажуть, так і залишався на тому ж місці. Одними обіцянками ями на дорогах латало і районне керівництво, а від філії автодору, яку зруйнували, довели до занепаду «великі реформатори», залишилася лише назва. Але ж чому біля Малинівської підстанції кілька років стоїть залишений і нікому не потрібний асфальтоукладач? Можливо, якщо проїхатися всіма автотрасами, то можна було б понашукувати полишену дорожну техніку, яка суттєво зміцнила б матеріальну базу філії нашого автодору.

Чекали, чекали і не дочекалися...

Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...
Чекали, чекали і не дочекалися...

Люди, як завжди очікували кращого, а зрозумівши, що надіятися немає на кого, почали вирішувати ці проблеми самостійно.
- Питання про ремонт доріг я, як депутат районної ради, неодноразово піднімав на сесіях райради, але виявляється, дороги не потрібні ні керівникам держави, ні району. І від цього страждають не тільки водії, а й сільгоспвиробники та їхні господарства, - говорить директор ТОВ "Полтавка-1" Андрій Володимирович Дмитренко. - Дожилися до того, що до нас у Полтавку повинні були приїхати три машини, щоб забрати куплене просо, але через жахливий стан доріг приїхало тільки дві, а водій третьої машини відмовився їхати розбитою трасою. І тоді ми зрозуміли, що «добрі дяді» не приїдуть і не відремонтують дорогу Гуляйполе - Любимівка, бо в них то грошей немає, то бажання, а, можливо, усього разом. Тож я разом із директором ТОВ «Батьківщина» Віктором Миколайовичем Савовським, полтавськими фермерами Костянтином Володимировичем Дмитренком, Миколою Васильовичем Пилип’юком, Володимиром Васильовичем Ільковим, Олександром Леонідовичем Орищуком, сільським головою Полтавки Володимиром Борисовичем Шишом, вирішили спільно відремонтувати ділянку дороги від села Веселого до села Полтавки. Ми домовилися за матеріал для ямкового ремонту дороги, визначилися з ціною, і робота розпочалася. Частину коштів за ремонт, матеріали заплатило ТОВ «Батьківщина», іншу частину - полтавчани. Так виділявся і транспорт, і люди.
Працювали дружно і злагоджено, бо розуміли, що робимо це для себе. Трудилося на дорозі до 70 чоловік. Ми не тільки засипали ями, які місцями були в коліно, але й підлатали частину узбіч. Для цього матеріал виділив Віктор Миколайович Савовський.
- Кому ж це потрібно поставити свічку за здравіє, - почули від водія маршрутки Гуляйполе - Любимівка, - що відремонтували хоч частину дороги, а то хоч на крилах літай. Спасибі людям, які зробили корисну справу.
Токої ж думки і водій Микола Володимирович Маляревич: “Водієм я працюю ще з 90-х років, а маршрут Запоріжжя-Полтавка - обслуговую останні п'ять років. Тож уявіть, протягом своїх п'яти робочих днів я роблю два рейси на день, везу до місця призначення близько 70 людей щодня. І раніше, дорога до с. Полтавки була більше схожа на американські гірки, пасажири постійно скаржилися та й машина потерпала від ям. А про те, що погана дорога - це завжди потенційна небезпека, і взагалі не варто нагадувати.
Велике спасибі, що є такі люди, яким не байдужа доля території, де вони живуть. Ями нарешті позасипали, і я, і мої пасажири їм за це дуже вдячні. Тепер ми не лише економимо 15-20 хвилин  маршруту, проїжджаючи цей відрізок шляху, а й не трясемося по ямах. Дай Бог їм здоров'я”.
У позаминулому і в минулому роках у Полтавці завдяки знову ж таки  спільним діям ТОВ «Полтавка-1», фермерів і сільської ради відремонтували нижню вулицю і провулки в селі.
Хочеться сподіватися, що в новому році влада повернеться обличчям до людей та виділить кошти на ремонт доріг.

 • Подобається
 • +9
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.06День Конституції України
01.07День архітектури України
01.07День Військово-Морських Сил Збройних Сил України
  НБУ
валюта вартість
EUR30.5033 -0.07253
RUB0.41279 -0.00195
USD26.4464 +0.11745
 • ОВЕН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • ТЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Возможны приятные приключения. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Не назначайте на сегодня деловые переговоры.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Выгодно продавать валюту.
 • РАК
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • ЛЕВ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Мечты должны соответствовать реальности. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • ДЕВА
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Судя по всему, родственники Вашей второй половины обратятся к Вам сегодня за советом и помощью. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
 • ВЕСЫ
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Не спешите довериться малознакомым людям. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. Не будьте неблагодарными.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • СТРЕЛЕЦ
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Помогите окружающим и они будут Вам благодарны.
 • КОЗЕРОГ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Будьте осторожны с самолетом.
 • ВОДОЛЕЙ
  День придаст решимости Вашим действиям. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Пришло время пожинать плоды.
 • РЫБЫ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Отправляясь всей семьей на дачу, в лес.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви шановні відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному порталу ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного сайту зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського сайту легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт показує з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт функціонує на основі правдивості та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе