Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Газета "Актуальний погляд" 8-02-2018, 08:59 731   

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Гуляйполе – місто спогадів: кожен із нас пишається його історією, але наше сьогодення мало кого не вражає. Старше покоління зі смутком та ностальгією згадує про те, як жилося раніше: була робота, місця для відпочинку, стабільність та впевненість у завтрашньому дні. Для сучасної молоді ці слова звучать на рівні фантастики. Машину часу ще не винайшли, тому сумувати за минулим немає сенсу,  а от будувати краще майбутнє – давно вже пора. У великих містах фахівцям з розвитку інфраструктури  платять солідні суми за генерацію ідей, а гуляйпільці готові поділитися своїми думками безкоштовно, аби  нарешті достукатися до тих, хто зможе реалізувати задуми та зробити Гуляйполе більш комфортним для людей.

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Владислав Каретник, 16 років: «У районі не вистачає торгово-розважального центру, скейт-парку або ролледрому. Сучасній молоді немає де відпочивати та розвиватися. Також хотілося б бачити в місті ресторан швидкого харчування, в якому можна було б зустрічатися з друзями  і не бачити там людей, які п’ють горілку та з’ясовують відносини».
Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Ніла Біла, 65 років: «Потрібно будувати житло для молодих спеціалістів з можливістю його подальшого викупу в розстрочку. Також варто подбати про молодь: басейн, каток, гуртки та секції з сучасними напрямками в спорті та мистецтві урізноманітнили б їхнє дозвілля. А ще важливо звернути увагу на розвиток медицини в місті. І закриття пологового відділення, спроби оптимізувати школи – все це аж ніяк не на користь району».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Тетяна Ганжа, 36 років: «Я вважаю, що в місті потрібно розвивати туризм: історією Гуляйполя захоплюються навіть за кордоном. Варто звернути увагу на вдосконалення музею, збільшити кількість експонатів та пам’яток,  створити програму для туристів та відновити фестиваль «Махнофест».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Валентина Кравченко, 53 роки: «Проблема доріг гостро стоїть в районі вже давно. Вони потребують негайного ремонту. Варто нарешті почати вирішувати це питання. Варто було б допомогти стати на ноги гуляйпільському райавтодору. Тоді б місто мало свого виконавця робіт, а не платило б величезні гроші якимось підрядникам. Окрім того, хотілося щоб  відновили роботу залізничної станції у тих масштабах, як було раніше».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Олександр Алфімов, 29 років: «У нашому місті не вистачає заводів та фабрик. Їх свого часу швиденько зруйнували, а нових не  збудували. Асфальтобетонний, консервний, лакофарбовий, сирний або будь-який інший завод підняли б економічний рівень нашого району. Також потрібно розвивати туризм, відновити роботу дискотеки та кінотеатру».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Олександр Сахно, 35 років: «Раніше Гуляйполе мало досить розвинену сільськогосподарську та промислову інфраструктуру. Ці галузі і сьогодні могли б забезпечити район робочими місцями та приносити чималі кошти. Нам потрібні люди, які побачать потенціал міста та стануть інвесторами нових підприємств».

Звичайно, розвивати бізнес в провінції непросто: низька платоспроможність, мала кількість людей, великі податки. Але найскладніше даються лише перші кроки, тому варто діяти на перспективу. Наприклад, створення нового підприємства тягне за собою збільшення кількості робочих місць; товари чи послуги приносять прибуток та виходять на всеукраїнський ринок; податки, які платить підприємець, інвестуються на подальший розвиток інфраструктури в районі. Але в цьому мають бути зацікавлені місцеві чиновники, адже навіть найкраща ідея може стати утопією, якщо в інтересах влади -  лише власне збагачення.

Інна МІРОШНІЧЕНКО

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Четвер
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+1...+35-8
(З, Пд-З)

16.11День працівників радіо, телебачення та зв'язку
17.11День студента
21.11День Гідності та Свободи
  НБУ
валюта вартість
EUR31.4474 +0.00875
RUB0.40942 -0.00308
USD27.8394 -0.07876
 • ОВЕН
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Не исключено, что вечер Вы проведете с близким человеком в романтичной обстановке при свечах. Смело идите на контакт с представителями иностранной организации. Повысится Ваша деловая активность.
 • ТЕЛЕЦ
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Настроение может совсем опустится до нуля, если только Вы не встретите человека, общение с которым заставит Вас забыть о неприятном. Уделите особое внимание разминке или откажитесь от занятий и просто прогуляйтесь по свежему воздуху. Хочешь не хочешь, а придется раскошелиться, ведь всего не запланируешь.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Чтобы не проспать на работу, желательно завести надежный механический будильник, так как электронный Вы наверняка не услышите. Будьте осторожнее с бытовой химией.
 • РАК
  День придаст решимости Вашим действиям. Вы будете особенно приветливы и привлекательны. Чтобы избежать неприятностей, возможно, вам необходимо изменить манеру поведения и отношения к некоторым знакомым. Фортуна благоволит конструкторам и архитекторам.
 • ЛЕВ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. В делах следует быть предельно внимательными, потому что вы можете совершить элементарную ошибку, чреватую финансовыми потерями. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. В голову придут плодотворные идеи.
 • ДЕВА
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. Деньги, которые Вы дадите в долг сегодня, вернут с большим опозданием, а то и не вернут вовсе. Ваша расторопность позволит взяться за несколько дел сразу и каждое довести до конца. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ВЕСЫ
  День не способствует нахождению общего языка с представителями власти. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Соблюдайте во всем меру, особенно это касается острого и соленого. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • СКОРПИОН
  Сегодня будьте тише воды, ниже травы. Не начинайте сегодня никаких серьезных дел, потерпите до завтрашнего дня. Возможны проблемы со здоровьем, в первую очередь это относится к тем, кто страдает сердечно-сосудистыми заболеваниями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодня вполне возможны серьезные перемены в делах. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня не наделайте ошибок на работе. Если Вы водите машину, будьте внимательны на дороге. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • ВОДОЛЕЙ
  Этот день хорош для зачатия ребенка и интимной близости, но он плох для осуществления крупных покупок. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • РЫБЫ
  День в целом благоприятен. Многие получат премии или гонорары. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе