Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще » Гуляйпільський Інформаційно-пізнавальний портал

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Газета "Актуальний погляд" 8-02-2018, 08:59 570   

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Гуляйполе – місто спогадів: кожен із нас пишається його історією, але наше сьогодення мало кого не вражає. Старше покоління зі смутком та ностальгією згадує про те, як жилося раніше: була робота, місця для відпочинку, стабільність та впевненість у завтрашньому дні. Для сучасної молоді ці слова звучать на рівні фантастики. Машину часу ще не винайшли, тому сумувати за минулим немає сенсу,  а от будувати краще майбутнє – давно вже пора. У великих містах фахівцям з розвитку інфраструктури  платять солідні суми за генерацію ідей, а гуляйпільці готові поділитися своїми думками безкоштовно, аби  нарешті достукатися до тих, хто зможе реалізувати задуми та зробити Гуляйполе більш комфортним для людей.

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Владислав Каретник, 16 років: «У районі не вистачає торгово-розважального центру, скейт-парку або ролледрому. Сучасній молоді немає де відпочивати та розвиватися. Також хотілося б бачити в місті ресторан швидкого харчування, в якому можна було б зустрічатися з друзями  і не бачити там людей, які п’ють горілку та з’ясовують відносини».
Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Ніла Біла, 65 років: «Потрібно будувати житло для молодих спеціалістів з можливістю його подальшого викупу в розстрочку. Також варто подбати про молодь: басейн, каток, гуртки та секції з сучасними напрямками в спорті та мистецтві урізноманітнили б їхнє дозвілля. А ще важливо звернути увагу на розвиток медицини в місті. І закриття пологового відділення, спроби оптимізувати школи – все це аж ніяк не на користь району».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Тетяна Ганжа, 36 років: «Я вважаю, що в місті потрібно розвивати туризм: історією Гуляйполя захоплюються навіть за кордоном. Варто звернути увагу на вдосконалення музею, збільшити кількість експонатів та пам’яток,  створити програму для туристів та відновити фестиваль «Махнофест».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Валентина Кравченко, 53 роки: «Проблема доріг гостро стоїть в районі вже давно. Вони потребують негайного ремонту. Варто нарешті почати вирішувати це питання. Варто було б допомогти стати на ноги гуляйпільському райавтодору. Тоді б місто мало свого виконавця робіт, а не платило б величезні гроші якимось підрядникам. Окрім того, хотілося щоб  відновили роботу залізничної станції у тих масштабах, як було раніше».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Олександр Алфімов, 29 років: «У нашому місті не вистачає заводів та фабрик. Їх свого часу швиденько зруйнували, а нових не  збудували. Асфальтобетонний, консервний, лакофарбовий, сирний або будь-який інший завод підняли б економічний рівень нашого району. Також потрібно розвивати туризм, відновити роботу дискотеки та кінотеатру».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Олександр Сахно, 35 років: «Раніше Гуляйполе мало досить розвинену сільськогосподарську та промислову інфраструктуру. Ці галузі і сьогодні могли б забезпечити район робочими місцями та приносити чималі кошти. Нам потрібні люди, які побачать потенціал міста та стануть інвесторами нових підприємств».

Звичайно, розвивати бізнес в провінції непросто: низька платоспроможність, мала кількість людей, великі податки. Але найскладніше даються лише перші кроки, тому варто діяти на перспективу. Наприклад, створення нового підприємства тягне за собою збільшення кількості робочих місць; товари чи послуги приносять прибуток та виходять на всеукраїнський ринок; податки, які платить підприємець, інвестуються на подальший розвиток інфраструктури в районі. Але в цьому мають бути зацікавлені місцеві чиновники, адже навіть найкраща ідея може стати утопією, якщо в інтересах влади -  лише власне збагачення.

Інна МІРОШНІЧЕНКО

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Понеділок
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

23.08День Державного Прапора України
24.08День Незалежності України

  НБУ
валюта вартість
EUR31.7792 +0.31785
RUB0.41717 +0.00352
USD27.8986 +0.22802
 • ОВЕН
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Ложь и изворотливость Вам не помогут - Вы только навредите этим себе еще больше. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Не исключено, что подведут те, на кого Вы надеялись. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. В голову придут плодотворные идеи.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Успех Вам гарантирован только тогда, когда Вы сумете правильно выбрать момент и убедить окружающих в своей правоте. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • РАК
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Влиятельные люди помогут вашему продвижению по службе. Сегодня может быть прибыль от дела, в которое Вы вложили массу средств и энергии, либо материальное поощрение. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ЛЕВ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Вы можете достичь неплохих творческих успехов. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ДЕВА
  День располагает к лени и может быть пагубным для здоровья. Ваши мысли сегодня будут упорядочены и четки, а речь ясна и убедительна. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • ВЕСЫ
  Активный, творческий день. Следует на сегодня по возможности отложить служебную командировку. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СКОРПИОН
  День вряд ли будет богат событиями. Сегодня может случиться так, что Вы будете зависеть от своих партнеров, поэтому, претворяя свои планы в жизнь, не забывайте о тех, кто помогал Вам. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • СТРЕЛЕЦ
  Расположение планет препятствует нормальному течению всех дел. Зря не обольщайтесь и не отчаивайтесь, неудачи будут кратковременными. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня возможны перемены. Будьте сдержаннее - все будет зависеть от Вашего умения держать себя в руках. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Ваше настроение улучшится.
 • ВОДОЛЕЙ
  Cсегодня есть опасность попасть под влияние собственных иллюзий и самообмана. Если с утра Вы еще будете клевать носом, то уже часам к одиннадцати Ваша внутренняя энергия начнет выплескиваться наружу. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • РЫБЫ
  День хорош, как для умственной, так и для физической работы. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Удачно сложатся любовные и семейные отношения.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе