Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Газета "Актуальний погляд" 8-02-2018, 08:59 506   

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Гуляйполе – місто спогадів: кожен із нас пишається його історією, але наше сьогодення мало кого не вражає. Старше покоління зі смутком та ностальгією згадує про те, як жилося раніше: була робота, місця для відпочинку, стабільність та впевненість у завтрашньому дні. Для сучасної молоді ці слова звучать на рівні фантастики. Машину часу ще не винайшли, тому сумувати за минулим немає сенсу,  а от будувати краще майбутнє – давно вже пора. У великих містах фахівцям з розвитку інфраструктури  платять солідні суми за генерацію ідей, а гуляйпільці готові поділитися своїми думками безкоштовно, аби  нарешті достукатися до тих, хто зможе реалізувати задуми та зробити Гуляйполе більш комфортним для людей.

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Владислав Каретник, 16 років: «У районі не вистачає торгово-розважального центру, скейт-парку або ролледрому. Сучасній молоді немає де відпочивати та розвиватися. Також хотілося б бачити в місті ресторан швидкого харчування, в якому можна було б зустрічатися з друзями  і не бачити там людей, які п’ють горілку та з’ясовують відносини».
Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Ніла Біла, 65 років: «Потрібно будувати житло для молодих спеціалістів з можливістю його подальшого викупу в розстрочку. Також варто подбати про молодь: басейн, каток, гуртки та секції з сучасними напрямками в спорті та мистецтві урізноманітнили б їхнє дозвілля. А ще важливо звернути увагу на розвиток медицини в місті. І закриття пологового відділення, спроби оптимізувати школи – все це аж ніяк не на користь району».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Тетяна Ганжа, 36 років: «Я вважаю, що в місті потрібно розвивати туризм: історією Гуляйполя захоплюються навіть за кордоном. Варто звернути увагу на вдосконалення музею, збільшити кількість експонатів та пам’яток,  створити програму для туристів та відновити фестиваль «Махнофест».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Валентина Кравченко, 53 роки: «Проблема доріг гостро стоїть в районі вже давно. Вони потребують негайного ремонту. Варто нарешті почати вирішувати це питання. Варто було б допомогти стати на ноги гуляйпільському райавтодору. Тоді б місто мало свого виконавця робіт, а не платило б величезні гроші якимось підрядникам. Окрім того, хотілося щоб  відновили роботу залізничної станції у тих масштабах, як було раніше».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Олександр Алфімов, 29 років: «У нашому місті не вистачає заводів та фабрик. Їх свого часу швиденько зруйнували, а нових не  збудували. Асфальтобетонний, консервний, лакофарбовий, сирний або будь-який інший завод підняли б економічний рівень нашого району. Також потрібно розвивати туризм, відновити роботу дискотеки та кінотеатру».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Олександр Сахно, 35 років: «Раніше Гуляйполе мало досить розвинену сільськогосподарську та промислову інфраструктуру. Ці галузі і сьогодні могли б забезпечити район робочими місцями та приносити чималі кошти. Нам потрібні люди, які побачать потенціал міста та стануть інвесторами нових підприємств».

Звичайно, розвивати бізнес в провінції непросто: низька платоспроможність, мала кількість людей, великі податки. Але найскладніше даються лише перші кроки, тому варто діяти на перспективу. Наприклад, створення нового підприємства тягне за собою збільшення кількості робочих місць; товари чи послуги приносять прибуток та виходять на всеукраїнський ринок; податки, які платить підприємець, інвестуються на подальший розвиток інфраструктури в районі. Але в цьому мають бути зацікавлені місцеві чиновники, адже навіть найкраща ідея може стати утопією, якщо в інтересах влади -  лише власне збагачення.

Інна МІРОШНІЧЕНКО

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Неділя
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

29.05Міжнародний день миротворців
  НБУ
валюта вартість
EUR30.5295 -0.08937
RUB0.42405 -0.00109
USD26.1495 +0.04197
 • ОВЕН
  День предвещает успех в любви, удачные свидания, культпоходы, вечеринки. Не исключено, что Вас разочаруют действия близких людей. Скоротечный служебный роман может вызвать открытую неприязнь со стороны коллег и начальства. Будьте осторожны с электроприборами.
 • ТЕЛЕЦ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Напряженная домашняя атмосфера побудит Вас провести вечер в обществе друзей. Страдающим болезнями желудка рекомендуется исключить сегодня из своего меню соленое и острое. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Благодаря Вашему опыту сегодня удастся правильно распорядиться имеющими средствами. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Чем сложнее Ваша задача, тем лучше Вы ее реализуете. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • РАК
  Сегодня проявите мудрость и выдержку. Вы будете особенно приветливы и привлекательны. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • ЛЕВ
  День хорош для деловых начинаний. В делах следует быть предельно внимательными, потому что вы можете совершить элементарную ошибку, чреватую финансовыми потерями. Возможны незапланированные доходы, однако почти все придется потратить на детей или на подготовку к предстоящему отъезду в отпуск всей семьей. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ДЕВА
  День благоприятен для строителей, для занятых в сферах техники и услуг. Деньги, которые Вы дадите в долг сегодня, вернут с большим опозданием, а то и не вернут вовсе. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • ВЕСЫ
  День хорош для любовного объяснения, бракосочетания, домашнего торжества. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. В голову придут плодотворные идеи.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вас ждут финансовые потери - все из-за Вашей чрезмерной самонадеянности. Не начинайте сегодня никаких серьезных дел, потерпите до завтрашнего дня. Успех Вам гарантирован только тогда, когда Вы сумете правильно выбрать момент и убедить окружающих в своей правоте. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • СТРЕЛЕЦ
  Сегодняшний день - лучший фон для деловых поездок и переговоров. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Сегодня может быть прибыль от дела, в которое Вы вложили массу средств и энергии, либо материальное поощрение. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • КОЗЕРОГ
  День может принести немало двойственных ситуаций, требующих такта и выдержки. Если Вы водите машину, будьте внимательны на дороге. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня Вам могут вернуть долг или сделать ценный подарок. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • РЫБЫ
  Сегодня такой день, когда стоит отдаться целиком и полностью захватившему Вас чувству. Многие получат премии или гонорары. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе