Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Газета "Актуальний погляд" 8-02-2018, 08:59 879   

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Гуляйполе – місто спогадів: кожен із нас пишається його історією, але наше сьогодення мало кого не вражає. Старше покоління зі смутком та ностальгією згадує про те, як жилося раніше: була робота, місця для відпочинку, стабільність та впевненість у завтрашньому дні. Для сучасної молоді ці слова звучать на рівні фантастики. Машину часу ще не винайшли, тому сумувати за минулим немає сенсу,  а от будувати краще майбутнє – давно вже пора. У великих містах фахівцям з розвитку інфраструктури  платять солідні суми за генерацію ідей, а гуляйпільці готові поділитися своїми думками безкоштовно, аби  нарешті достукатися до тих, хто зможе реалізувати задуми та зробити Гуляйполе більш комфортним для людей.

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Владислав Каретник, 16 років: «У районі не вистачає торгово-розважального центру, скейт-парку або ролледрому. Сучасній молоді немає де відпочивати та розвиватися. Також хотілося б бачити в місті ресторан швидкого харчування, в якому можна було б зустрічатися з друзями  і не бачити там людей, які п’ють горілку та з’ясовують відносини».
Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Ніла Біла, 65 років: «Потрібно будувати житло для молодих спеціалістів з можливістю його подальшого викупу в розстрочку. Також варто подбати про молодь: басейн, каток, гуртки та секції з сучасними напрямками в спорті та мистецтві урізноманітнили б їхнє дозвілля. А ще важливо звернути увагу на розвиток медицини в місті. І закриття пологового відділення, спроби оптимізувати школи – все це аж ніяк не на користь району».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Тетяна Ганжа, 36 років: «Я вважаю, що в місті потрібно розвивати туризм: історією Гуляйполя захоплюються навіть за кордоном. Варто звернути увагу на вдосконалення музею, збільшити кількість експонатів та пам’яток,  створити програму для туристів та відновити фестиваль «Махнофест».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Валентина Кравченко, 53 роки: «Проблема доріг гостро стоїть в районі вже давно. Вони потребують негайного ремонту. Варто нарешті почати вирішувати це питання. Варто було б допомогти стати на ноги гуляйпільському райавтодору. Тоді б місто мало свого виконавця робіт, а не платило б величезні гроші якимось підрядникам. Окрім того, хотілося щоб  відновили роботу залізничної станції у тих масштабах, як було раніше».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Олександр Алфімов, 29 років: «У нашому місті не вистачає заводів та фабрик. Їх свого часу швиденько зруйнували, а нових не  збудували. Асфальтобетонний, консервний, лакофарбовий, сирний або будь-який інший завод підняли б економічний рівень нашого району. Також потрібно розвивати туризм, відновити роботу дискотеки та кінотеатру».

Гуляйпільці дають поради, як змінити життя району на краще

Олександр Сахно, 35 років: «Раніше Гуляйполе мало досить розвинену сільськогосподарську та промислову інфраструктуру. Ці галузі і сьогодні могли б забезпечити район робочими місцями та приносити чималі кошти. Нам потрібні люди, які побачать потенціал міста та стануть інвесторами нових підприємств».

Звичайно, розвивати бізнес в провінції непросто: низька платоспроможність, мала кількість людей, великі податки. Але найскладніше даються лише перші кроки, тому варто діяти на перспективу. Наприклад, створення нового підприємства тягне за собою збільшення кількості робочих місць; товари чи послуги приносять прибуток та виходять на всеукраїнський ринок; податки, які платить підприємець, інвестуються на подальший розвиток інфраструктури в районі. Але в цьому мають бути зацікавлені місцеві чиновники, адже навіть найкраща ідея може стати утопією, якщо в інтересах влади -  лише власне збагачення.

Інна МІРОШНІЧЕНКО

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


П'ятниця
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-35-8
(З)

22.02Міжнародний день підтримки жертв злочинів
01.03Всесвітній день цивільної оборони. Міжнародний день кішок
04.03Масниця
08.03Міжнародний жіночий день
  НБУ
валюта вартість
EUR30.6588 -0.06393
RUB0.412 +0.00069
USD27.0026 -0.08493
 • ОВЕН
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не исключено, что вечером Вас ждет радостное свидание. Сотрудничество принесет Вам прибыль и выгодные деловые связи. Выгодно покупать валюту.
 • ТЕЛЕЦ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, придется взвалить на себя все домашние обязанности или ухаживать за больным родственником. После великих свершений на трудовом фронте просите повышения - давно пора, и начальство прекрасно об этом знает. Хорошо пойдут дела у финансистов.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • РАК
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Если Вы хорошо потрудились, то сегодня соберете славный урожай. Неудачный день для секса. Стоит побольше внимания посвятить себе, своему здоровью.
 • ЛЕВ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно вы действительно получите деньги и даже не в одном месте. Проверяйте срок годности на препаратах, которые Вы собираетесь употребить, ни в коем случае не превышайте дозировку. Будьте осторожны с самолетом.
 • ДЕВА
  День подобьет Вас на споры со старшими. Не исключено, что кое-кто может неправильно расценить Вашу деловую активность и посчитать Вас излишне самоуверенным. Звезды напоминают о том, что нужно навестить родных. Удачный день для людей творческих профессий.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Не забывайте, что прежде чем принять какое-либо решение, необходимо внимательно изучить ситуацию. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Побольше решительности и сосредоточенности.
 • СКОРПИОН
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возможно, пришла пора отплатить тем, кто безвозмездно помогал Вам раньше. Хотите полюбить королеву или заработать миллион? Тогда, это Ваш день. Повысится Ваша деловая активность.
 • СТРЕЛЕЦ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • КОЗЕРОГ
  Сегодня Вы будете чересчур раздражительными, полностью подчинитесь переменчивому настроению. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Текущие дела будут не очень сложными, но зато прибыльными. Вероятны бытовые хлопоты.
 • ВОДОЛЕЙ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не исключено неблагоприятное известие или неблагоприятное стечение обстоятельств. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • РЫБЫ
  День подобьет Вас на споры со старшими. Ваша сдержанность будет воспринята близким человеком как невнимание, что может привести к недоразумениям и обидам. Совещания и деловые переговоры лучше назначить на утро. Выгодно покупать валюту.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний сайт, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славний літопис. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією району. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете переглянути з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко прочитати історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний сайт висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний сайт працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо новини від вас та ваші відгуки. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо викласти інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на порталі міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний сайт, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе