Відшкодування витрат на лікування членам ГО «Чорнобиль»

Газета "Актуальний погляд" 4-03-2018, 06:18 51   

         Громадська організація Гуляйпільський осередок ВГОІ «Союз Чорнобиль України» інформує членів організації про можливість отримати грошове відшкодування коштів, витрачених на придбання ліків за рахунок Всеукраїнської ГО ВГОІ «Союз Чоронобиль України».

Порядок відшкодування витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України встановлено Урядом України (постанова Мінсоцполітики України №1211 від 26.07.2017) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Їм будуть відшкодовані витрати на  придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою.

         Заяви для отримання відшкодування витрат на лікування приймаються головою ГО або його заступником від членів «ГО Гуляйпільської ветеранської організації ліквідаторів та інвалідів «Чорнобиль», або Гуляйпільського районного осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України», що не втратили зв'язок з організацією. До заяви додаються документи із закладу охорони здоров’я.

Постраждалий громадянин особисто подає заяву для відшкодування витрат на лікування. До неї додаються:

 - заява особи, якій потрібно відшкодувати кошти, на президента ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Войтова В.В. (обов’язково вказати, що даєте згоду на обробку персональних даних) без дати; клопотання від первинної організації без дати;

 - клопотання від районної організації; копія членського квитка; довідка про  членський  зв'язок  з первинною організацією;

 - копія паспорта;

 - копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

 -  копія посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Шановні ліквідатори, зверніть увагу на те, що під час лікування вам необхідно отримати від лікаря наступні документи:

 - оригінал консультативного висновку спеціаліста (форма первинної облікової документації № 028\о «Косультативний висновок спеціаліста», затверджена наказом МОЗ Украни від 14 лютого 2012р. №110, зареєстрованим у Минюсті України 28 квітня 2012р.за №661/20974)-датований до початку стаціонарного лікування;

 - документи, що підтверджують оплату витрат, пов’язаних із лікуванням у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків , що відсутні в таких закладах, вироби медичного призначення – (лікар може у    ф-027/о вказати, що конкретно пацієнт придбав за власні кошти, а також що все це на час лікування пацієнта в лікувальному закладі було відсутнє);

 - рецепти лікарів (або їхні копії) на придбання ліків, оформлені відповідно до вимог Правил виписування рецептів (лікар може у ф-027/о вказати, що рецепти пацієнтові не видавалися через відсутність бланків рецептів у лікувальному закладі);

 - оригінал виписки з медичної картки хворого (форма № 027/о затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2012р. №110, зареєстрованим у Мінюсті України 28 квітня 2012р за № 661/20974);

 - оригінали розрахункових документів, що підтверджують відповідні витрати за рахунок хворого;

 - платіжні реквізити для зарахування коштів (картка для виплат Приватбанку)

         Постраждалі громадяни мають право звертатися із заявами протягом року після закінчення стаціонарного лікування.  Сума відшкодування витрат на лікування не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 01 січня поточного року, у якому робочою групою прийнято рішення про відшкодування витрат на лікування.

         

           Голова та члени ради громадської організації Гуляйпільського осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України» бажають всім членам  організації та їх сім’ям міцного здоров’я і якомога рідше користувалися такими послугами, а якщо вже прийдеться, то  використайте своє право громадянина України.

 

Відшкодування витрат на лікування членам ГО «Чорнобиль»

З повагою Борис Горпинич,  голова громадської організації Гуляйпільського осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України»

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Субота
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
+16-8
(З)

24.03Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз
25.03День працівників СБУ
26.03День Внутрішніх військ України
27.03Міжнародний день театру
01.04День сміху
01.04День геолога
07.04Благовіщення
07.04Всесвітній день здоров'я
  НБУ
валюта вартість
EUR32.4274 +0.09337
RUB0.45993 -0.00196
USD26.2655 +0.01183
 • ОВЕН
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Велика вероятность того, что Вас попросят заплатить по старым счетам. Сегодня может быть прибыль от дела, в которое Вы вложили массу средств и энергии, либо материальное поощрение. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ТЕЛЕЦ
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Вы будете особенно приветливы и привлекательны. Если вы меняете работу, то есть шанс успешно оформится на новом рабочем месте или приступить к осуществлению смелого проекта. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. В делах следует быть предельно внимательными, потому что вы можете совершить элементарную ошибку, чреватую финансовыми потерями. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Деньги, которые Вы дадите в долг сегодня, вернут с большим опозданием, а то и не вернут вовсе. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Мужчины продемонстрируют готовность к рыцарским поступкам. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Не начинайте сегодня никаких серьезных дел, потерпите до завтрашнего дня. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Возникнет множество неотложных дел, потребующих предельной собранности. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Если Вы водите машину, будьте внимательны на дороге. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Ваша прямота и откровенность помогут развеять недоговорённости. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Многие получат премии или гонорары. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Наконец принесет плоды дело, которое Вы уже считали совсем гиблым. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Возможны деловые встречи или телефонные переговоры с друзьями или родственниками. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе