Відшкодування витрат на лікування членам ГО «Чорнобиль»

Газета "Актуальний погляд" 4-03-2018, 06:18 90   

         Громадська організація Гуляйпільський осередок ВГОІ «Союз Чорнобиль України» інформує членів організації про можливість отримати грошове відшкодування коштів, витрачених на придбання ліків за рахунок Всеукраїнської ГО ВГОІ «Союз Чоронобиль України».

Порядок відшкодування витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України встановлено Урядом України (постанова Мінсоцполітики України №1211 від 26.07.2017) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Їм будуть відшкодовані витрати на  придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою.

         Заяви для отримання відшкодування витрат на лікування приймаються головою ГО або його заступником від членів «ГО Гуляйпільської ветеранської організації ліквідаторів та інвалідів «Чорнобиль», або Гуляйпільського районного осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України», що не втратили зв'язок з організацією. До заяви додаються документи із закладу охорони здоров’я.

Постраждалий громадянин особисто подає заяву для відшкодування витрат на лікування. До неї додаються:

 - заява особи, якій потрібно відшкодувати кошти, на президента ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Войтова В.В. (обов’язково вказати, що даєте згоду на обробку персональних даних) без дати; клопотання від первинної організації без дати;

 - клопотання від районної організації; копія членського квитка; довідка про  членський  зв'язок  з первинною організацією;

 - копія паспорта;

 - копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

 -  копія посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Шановні ліквідатори, зверніть увагу на те, що під час лікування вам необхідно отримати від лікаря наступні документи:

 - оригінал консультативного висновку спеціаліста (форма первинної облікової документації № 028\о «Косультативний висновок спеціаліста», затверджена наказом МОЗ Украни від 14 лютого 2012р. №110, зареєстрованим у Минюсті України 28 квітня 2012р.за №661/20974)-датований до початку стаціонарного лікування;

 - документи, що підтверджують оплату витрат, пов’язаних із лікуванням у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків , що відсутні в таких закладах, вироби медичного призначення – (лікар може у    ф-027/о вказати, що конкретно пацієнт придбав за власні кошти, а також що все це на час лікування пацієнта в лікувальному закладі було відсутнє);

 - рецепти лікарів (або їхні копії) на придбання ліків, оформлені відповідно до вимог Правил виписування рецептів (лікар може у ф-027/о вказати, що рецепти пацієнтові не видавалися через відсутність бланків рецептів у лікувальному закладі);

 - оригінал виписки з медичної картки хворого (форма № 027/о затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2012р. №110, зареєстрованим у Мінюсті України 28 квітня 2012р за № 661/20974);

 - оригінали розрахункових документів, що підтверджують відповідні витрати за рахунок хворого;

 - платіжні реквізити для зарахування коштів (картка для виплат Приватбанку)

         Постраждалі громадяни мають право звертатися із заявами протягом року після закінчення стаціонарного лікування.  Сума відшкодування витрат на лікування не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 01 січня поточного року, у якому робочою групою прийнято рішення про відшкодування витрат на лікування.

         

           Голова та члени ради громадської організації Гуляйпільського осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України» бажають всім членам  організації та їх сім’ям міцного здоров’я і якомога рідше користувалися такими послугами, а якщо вже прийдеться, то  використайте своє право громадянина України.

 

Відшкодування витрат на лікування членам ГО «Чорнобиль»

З повагою Борис Горпинич,  голова громадської організації Гуляйпільського осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України»

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

28.06День Конституції України
01.07День архітектури України
01.07День Військово-Морських Сил Збройних Сил України
  НБУ
валюта вартість
EUR30.5033 -0.07253
RUB0.41279 -0.00195
USD26.4464 +0.11745
 • ОВЕН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Хорошее время для разностороннего общения, встреч с друзьями, партнёрства любого вида и проведения культурных мероприятий. Вечер лучше провести в кругу семьи.
 • ТЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Возможны приятные приключения. Не стоит планировать на сегодня серьезную работу и важные встречи. Не назначайте на сегодня деловые переговоры.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. На работе, возможно, придется решать правовые и юридические вопросы, обращаться в суд. Выгодно продавать валюту.
 • РАК
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Подходящий момент для выяснения отношений с любимым человеком. Вечером Вы станете еще более раздражительнее.
 • ЛЕВ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Мечты должны соответствовать реальности. Сделаете все запланированное на сегодня, решите спорные вопросы с соседями, и вы успеете подготовиться к приходу гостей. Старайтесь сохранять спокойное состояние души.
 • ДЕВА
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Судя по всему, родственники Вашей второй половины обратятся к Вам сегодня за советом и помощью. Хорошо пойдут дела у коммерсантов.
 • ВЕСЫ
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Не спешите довериться малознакомым людям. После обеда Ваше настроение изменится, Вы почувствуете себя более собранно, дела пойдут лучше. Не будьте неблагодарными.
 • СКОРПИОН
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Вас могут ждать награды или порицания, в зависимости от того, как Вы действовали в прошлом. Воздержитесь от тяжелой пищи.
 • СТРЕЛЕЦ
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Дела назначенные на сегодня, пройдут на редкость удачно. Помогите окружающим и они будут Вам благодарны.
 • КОЗЕРОГ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Вы постепенно утратите чувство уверенности в себе. Попытки понять ситуацию и разобраться в ней при помощи анализа окажутся тщетными. Будьте осторожны с самолетом.
 • ВОДОЛЕЙ
  День придаст решимости Вашим действиям. Вам возможно, предстоит немало поволноваться из-за того, что сын или дочь вернется домой слишком поздно. Если у Вас есть друзья-иностранцы, сегодня самый подходящий день для встречи с ними. Пришло время пожинать плоды.
 • РЫБЫ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Не исключено неожиданное предложение или встреча с давним партнером по бизнесу. Если, вы не состоите в браке, то возможно, нужно зарегистрировать свой союз. Отправляясь всей семьей на дачу, в лес.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе