Відшкодування витрат на лікування членам ГО «Чорнобиль»

Газета "Актуальний погляд" 4-03-2018, 06:18 160   

         Громадська організація Гуляйпільський осередок ВГОІ «Союз Чорнобиль України» інформує членів організації про можливість отримати грошове відшкодування коштів, витрачених на придбання ліків за рахунок Всеукраїнської ГО ВГОІ «Союз Чоронобиль України».

Порядок відшкодування витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України встановлено Урядом України (постанова Мінсоцполітики України №1211 від 26.07.2017) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Їм будуть відшкодовані витрати на  придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою.

         Заяви для отримання відшкодування витрат на лікування приймаються головою ГО або його заступником від членів «ГО Гуляйпільської ветеранської організації ліквідаторів та інвалідів «Чорнобиль», або Гуляйпільського районного осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України», що не втратили зв'язок з організацією. До заяви додаються документи із закладу охорони здоров’я.

Постраждалий громадянин особисто подає заяву для відшкодування витрат на лікування. До неї додаються:

 - заява особи, якій потрібно відшкодувати кошти, на президента ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Войтова В.В. (обов’язково вказати, що даєте згоду на обробку персональних даних) без дати; клопотання від первинної організації без дати;

 - клопотання від районної організації; копія членського квитка; довідка про  членський  зв'язок  з первинною організацією;

 - копія паспорта;

 - копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

 -  копія посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Шановні ліквідатори, зверніть увагу на те, що під час лікування вам необхідно отримати від лікаря наступні документи:

 - оригінал консультативного висновку спеціаліста (форма первинної облікової документації № 028\о «Косультативний висновок спеціаліста», затверджена наказом МОЗ Украни від 14 лютого 2012р. №110, зареєстрованим у Минюсті України 28 квітня 2012р.за №661/20974)-датований до початку стаціонарного лікування;

 - документи, що підтверджують оплату витрат, пов’язаних із лікуванням у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків , що відсутні в таких закладах, вироби медичного призначення – (лікар може у    ф-027/о вказати, що конкретно пацієнт придбав за власні кошти, а також що все це на час лікування пацієнта в лікувальному закладі було відсутнє);

 - рецепти лікарів (або їхні копії) на придбання ліків, оформлені відповідно до вимог Правил виписування рецептів (лікар може у ф-027/о вказати, що рецепти пацієнтові не видавалися через відсутність бланків рецептів у лікувальному закладі);

 - оригінал виписки з медичної картки хворого (форма № 027/о затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2012р. №110, зареєстрованим у Мінюсті України 28 квітня 2012р за № 661/20974);

 - оригінали розрахункових документів, що підтверджують відповідні витрати за рахунок хворого;

 - платіжні реквізити для зарахування коштів (картка для виплат Приватбанку)

         Постраждалі громадяни мають право звертатися із заявами протягом року після закінчення стаціонарного лікування.  Сума відшкодування витрат на лікування не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 01 січня поточного року, у якому робочою групою прийнято рішення про відшкодування витрат на лікування.

         

           Голова та члени ради громадської організації Гуляйпільського осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України» бажають всім членам  організації та їх сім’ям міцного здоров’я і якомога рідше користувалися такими послугами, а якщо вже прийдеться, то  використайте своє право громадянина України.

 

Відшкодування витрат на лікування членам ГО «Чорнобиль»

З повагою Борис Горпинич,  голова громадської організації Гуляйпільського осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України»

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Неділя
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-29-15
(З)

  НБУ
валюта вартість
EUR31.4142 -0.27338
RUB0.41902 -0.00158
USD27.8371 -0.02988
 • ОВЕН
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Актуальными станут распределение доходов, уплата налогов и пошлин. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ТЕЛЕЦ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Вы станете ещё более серьезным и трудолюбивым. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня необходимо набраться терпения и выдержки, чтобы избежать конфликтов с близкими и подчиненными. Вас будут волновать вопросы материального характера. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Возможны приятные приключения. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Мечты должны соответствовать реальности. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не спешите довериться малознакомым людям. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Не стоит идти в гости к друзьям вместе с любимым человеком - весьма вероятна ссора Вашей "второй половины" с дорогими Вашему сердцу людьми. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе