Відшкодування витрат на лікування членам ГО «Чорнобиль»

Газета "Актуальний погляд" 4-03-2018, 06:18 142   

         Громадська організація Гуляйпільський осередок ВГОІ «Союз Чорнобиль України» інформує членів організації про можливість отримати грошове відшкодування коштів, витрачених на придбання ліків за рахунок Всеукраїнської ГО ВГОІ «Союз Чоронобиль України».

Порядок відшкодування витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України встановлено Урядом України (постанова Мінсоцполітики України №1211 від 26.07.2017) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Їм будуть відшкодовані витрати на  придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою.

         Заяви для отримання відшкодування витрат на лікування приймаються головою ГО або його заступником від членів «ГО Гуляйпільської ветеранської організації ліквідаторів та інвалідів «Чорнобиль», або Гуляйпільського районного осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України», що не втратили зв'язок з організацією. До заяви додаються документи із закладу охорони здоров’я.

Постраждалий громадянин особисто подає заяву для відшкодування витрат на лікування. До неї додаються:

 - заява особи, якій потрібно відшкодувати кошти, на президента ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Войтова В.В. (обов’язково вказати, що даєте згоду на обробку персональних даних) без дати; клопотання від первинної організації без дати;

 - клопотання від районної організації; копія членського квитка; довідка про  членський  зв'язок  з первинною організацією;

 - копія паспорта;

 - копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

 -  копія посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Шановні ліквідатори, зверніть увагу на те, що під час лікування вам необхідно отримати від лікаря наступні документи:

 - оригінал консультативного висновку спеціаліста (форма первинної облікової документації № 028\о «Косультативний висновок спеціаліста», затверджена наказом МОЗ Украни від 14 лютого 2012р. №110, зареєстрованим у Минюсті України 28 квітня 2012р.за №661/20974)-датований до початку стаціонарного лікування;

 - документи, що підтверджують оплату витрат, пов’язаних із лікуванням у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків , що відсутні в таких закладах, вироби медичного призначення – (лікар може у    ф-027/о вказати, що конкретно пацієнт придбав за власні кошти, а також що все це на час лікування пацієнта в лікувальному закладі було відсутнє);

 - рецепти лікарів (або їхні копії) на придбання ліків, оформлені відповідно до вимог Правил виписування рецептів (лікар може у ф-027/о вказати, що рецепти пацієнтові не видавалися через відсутність бланків рецептів у лікувальному закладі);

 - оригінал виписки з медичної картки хворого (форма № 027/о затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2012р. №110, зареєстрованим у Мінюсті України 28 квітня 2012р за № 661/20974);

 - оригінали розрахункових документів, що підтверджують відповідні витрати за рахунок хворого;

 - платіжні реквізити для зарахування коштів (картка для виплат Приватбанку)

         Постраждалі громадяни мають право звертатися із заявами протягом року після закінчення стаціонарного лікування.  Сума відшкодування витрат на лікування не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 01 січня поточного року, у якому робочою групою прийнято рішення про відшкодування витрат на лікування.

         

           Голова та члени ради громадської організації Гуляйпільського осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України» бажають всім членам  організації та їх сім’ям міцного здоров’я і якомога рідше користувалися такими послугами, а якщо вже прийдеться, то  використайте своє право громадянина України.

 

Відшкодування витрат на лікування членам ГО «Чорнобиль»

З повагою Борис Горпинич,  голова громадської організації Гуляйпільського осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України»

 • Подобається
 • 0
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Середа
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
0...00-0
(Пд)

  НБУ
валюта вартість
EUR32.9282 +0.1015
RUB0.4155 +0.00306
USD28.151 +0.02425
 • ОВЕН
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Ваша работа и долг перед близкими поглотят все Ваше внимание. Удачный день для посещения госучереждений - получите четкие и квалифицированные консультации специалистов, без проволочек решатся важные дела. Будьте осторожнее сдержаннее в финансовых делах.
 • ТЕЛЕЦ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Вас может ожидать много неотложной работы дома. Хороший момент для начала ремонта, переделок в квартире, покупки мебели. Будьте осторожны с электроприборами.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Все, что будет происходить, пойдет Вам на пользу, каким бы странным ни казалось на первый взгляд. Возможен трудный разговор с начальством, который в конце концов пойдет Вам на пользу и будет способствовать укреплению Вашей репутации. Благоприятны предпринимательство и торговля.
 • РАК
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Сегодня домашних животных вести к ветеринару не следует, по возможности отложите это мероприятие на несколько дней. Новые связи с деловыми партнерами могут оказаться весьма прочными. Вечером постарайтесь хорошенько отдохнуть, примите перед сном теплую ванну для снятия напряжения.
 • ЛЕВ
  День предвещает отказ высокопоставленных лиц поддержать Вас. Вы сможете проявить свои таланты в профессиональной сфере деятельности. Радостным и полезным окажется общение со старшими родственниками, с друзьями. Велик шанс найти покровителя или спонсора.
 • ДЕВА
  Сегодня волнующая Вас проблема предстанет перед Вами в полном объеме. Вам возможно, удастся четко сформулировать свои цели и задачи. Скоротечный служебный роман может вызвать открытую неприязнь со стороны коллег и начальства. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вас ждет упадок жизненных сил и творческой энергии. Во второй половине дня строже соблюдайте диету. Страдающим болезнями желудка рекомендуется исключить сегодня из своего меню соленое и острое. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • СКОРПИОН
  На службе сегодня вам следует быть крайне осторожным и внимательным. Возможно, у Вас появится желание что-либо изменить в жизни. Чем сложнее Ваша задача, тем лучше Вы ее реализуете. В голову придут плодотворные идеи.
 • СТРЕЛЕЦ
  День сулит Вам душевное равновесие, благоприятствует мерам по укреплению здоровья. Доверительная беседа вернет Вам уверенность в своих силах. Возможно, сегодня, Вам предложат выгодное дело. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • КОЗЕРОГ
  День придаст решимости Вашим действиям. Известие, которое сегодня придет к Вам, станет весьма неожиданным и радостным для всех домочадцев. Возможны незапланированные доходы, однако почти все придется потратить на детей или на подготовку к предстоящему отъезду в отпуск всей семьей. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ВОДОЛЕЙ
  На этот день не стоит планировать деловые встречи. Любовные разочарования будут Вами переноситься с трудом. Возрастет вероятность обострения хронических заболеваний на нервной почве. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • РЫБЫ
  Очень активный, насыщенный делами и разговорами день. На всякий случай обойдите вопросы наследства, иначе ничего, кроме раздражения и обид, не получится. Смело проявляйте инициативу, выдвигайте на рассмотрение коллег и начальства свои идеи и предложения. Хорошо пойдут дела на бирже.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви дорогі відвідувачі, маєте змогу дізнатись, що Гуляйполе має славний славне минуле. Тому на Гуляйпільському інформаційному ресурсі ви познайомитесь з історією міста. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете подивитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського краю та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс функціонує на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб повідомити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, знайомих на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є цікавих розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе