ІМ’Я ТВОЄ - ЖІНКА

Газета "Актуальний погляд" 7-03-2018, 23:51 346   

Жінка… Найзагадковіше та найдивовижніше творіння Всевишнього.  Від природи вона має найважливіше призначення – продовження людського роду. Але у сучасному світі жінкам часто вдається реалізувати себе й в інших сферах. Вони можуть бути не лише матерями, а й чудовими дружинами, талановитими керівниками…
Тож які вони, жінки Гуляйпільщини?

 ІМ’Я ТВОЄ - ЖІНКА

ЖІНКА-ДРУЖИНА

Говорять, що чоловік – голова, а дружина – шия, тобто куди дружина – туди й чоловік. Але ж кожному чоловікові хочеться йти лише за хорошою дружиною, бути якою мріє більшість жінок. Кожна з них хотіла б хоч раз почути слова про те, як її чоловікові пощастило із нею.
Саме так щоразу говорить про Надію Миколаївну Рибалко її чоловік – Вячеслав  Олексійович: «Я зустрів її ще під час навчання в технікумі. Навіть не знаю за що покохав, здавалося, що в ній було прекрасним усе. І хазяйновита й охайна, відмінниця та ще й спортсменка. А особливо гарними були в неї очі…», - розповідає чоловік. Разом вони прожили у шлюбі вже 41 рік, виховали двох дітей і стали бабусею й дідусем вже чотирьох онуків. Тож ми запитали у Надії Миколаївни в чому секрет ідеальної дружини, адже вона точно знає.
«Будь-яка родина починається з кохання, але його замало для щасливої сім’ї. Жінка повинна бути чоловікові ще й другом та опорою. Потрібно цінувати, поважати та берегти однин одного. Жінка повинна вміти проявляти гнучкість до чоловіка, завжди турбуватися про нього й розуміти його», - розповідає Надія Рибалко.
У народі часто говорять, що хороша жінка має бути  вправною господинею, а шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Напевно, про цей секрет відомо й Надії Миколаївні, бо смаколики, приготовані нею, полюбляє не лише чоловік, а й друзі родини яких дуже багато, бо чоловік у неї захоплюється риболовлею та полюванням, а туди, як відомо, їде не сам, а з друзями.
«До речі, жінка має поважати захоплення й хоббі чоловіка, визнавати його таланти. І можливо нам, жінкам, для яких найкращий відпочинок – це похід до перукарні, важко зрозуміти чоловіків, які готові годинами сидіти з вудкою аби щось зловити, але ми маємо це робити, бо, як кажуть, кожному своє. Треба з розумінням до цього ставитися», - порадила Надія Михайлівна.
Часто говорять, що чоловік та дружина повинні відпочивати один від одного і не бачитися хоча б під час робочого дня.  Робота та сім'я для багатьох речі непоєднувані. Проте подружжя Рибалків вже давно розвінчало цей міф.
«Ми стали підприємцями ще в 1997 році, тобто вже 21 рік у нас є спільна справа. Нам завжди вдавалося розподілити обов’язки, бо ми знали, що стараємося самі для себе. Та, і взагалі, я вважаю, що те, що ми постійно разом, лише об’єднує нас», - розповідає жінка.
Тож, як бачимо, хороша дружина – це не лише мати чи гарна господиня, яка створює затишок в домі. Хороша дружина – це ще й вірний, розуміючий друг і порадник. Це людина, яка щодня йде пліч-о-пліч із чоловіком, уміє розділити його радості й печалі, допомогти, підтримати.

Надія КОЛОМІЄЦЬ

 

ІМ’Я ТВОЄ - ЖІНКА

ЖІНКА-КЕРІВНИК, ОРГАНІЗАТОР ДОБРИХ СПРАВ

 Цю невисоку на зріст, енергійну, з чіпким поглядом  жінку, яку знаю не один десяток літ, важко було застати в кабінеті.
 На запитання: «Де Надія Лук’янівна?» - працівниці  бухгалтерії господарства завжди чітко відповідали: «Тільки що була тут, можливо, подалася на тік». І так у погоні за головою колгоспу, а після реорганізації в товариство, за директором, можна було їздити півдня, поки її не наздоженеш десь у полі чи на фермі. І в цьому нічого дивного, бо про все, що відбувалося в її господарстві, вона звикла знати і бачити власними очима.
- Довіряй, але провіряй, - посміхалася.
Дивлячись на цю тендітну жінку – господиню колгоспу імені Ілліча, а потім – директора ТОВ «Надія», хотілося схилити перед нею голову в пошані. Скільки сил і енергії вона віддала людям, які були поряд з нею, землі, яка стала рідною.
Її життя не було легким чи встеленим трояндами. На її шляху траплялися і вибоїни, і шпичаки. Зоставшись рано вдовою з двома малими дітьми, вона не зігнулася, не впала в розпач, а підняла їх на ноги, вивела в люди.
Її працю односельчани гідно оцінили, обираючи і головою Успенівської сільради, і секретарем парторганізації, і головою колгоспу, і депутатом сільської та районної рад. Тож не випадково у святковій доповіді з нагоди 80-річчя району її названо «дбайливим господарем села». А Президент України своїм Указом у 2003 році за вагомі досягнення в професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та у зв’язку з 80-річчям утворення Гуляйпільського району присвоїв Надії Лук’янівні Биковській почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України». Вона також нагороджена медаллю «За доблесний труд», регіональною медаллю «За заслуги перед Гуляйпільським краєм». Але найвища її нагорода- це повага і добре слово земляків.
Вона і сьогодні в строю, щодня поспішає до своїх «хлопців» і «дівчат», як називає працівників товариства.
- Чи не важко бути командиром у чоловіків? – запитую.
- А для мене немає ніякої різниці чоловік чи жінка виконує даний наряд, головне, щоб виконано було якісно і вчасно.
Які б вітри перемін не вирували над селами Новомиколаївкою і Успенівкою, Надія Лук’янівна Биковська завжди знає, що робитиме завтра.
Ініціативна, непосидюща вона завжди живе турботами про інших.
Тож шановна Надіє Лук’янівно, прийміть наші вітання з Міжнародним жіночим днем, з весною, і хай у Вашому житті ще буде багато сонячних та радісних днів, хай Вас радують Ваші діти й онуки. Здоров’я та благополуччя Вам на довгі роки життя в мирі й достатку!

Іван КУШНІРЕНКО

 

 ІМ’Я ТВОЄ - ЖІНКА

ПИШАЄМОСЯ НАШОЮ МОЛОДДЮ

Вітаємо Єву Канцибку, яка стала лауреатом обласного етапу Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».
21 лютого 2018 року на базі  Запорізької суспільно-гуманітарної гімназії №27 відбувся обласний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». Його учасником стала переможець районного етапу,  учениця 10-А класу колегіуму «Лідер» Канцибка Єва (керівник – учитель іноземної мови колегіуму Іщенко Тетяна Петрівна).
Єва – єдина із 60 учасників обласного етапу Фестивалю презентувала виступ англійською мовою на тему «The power of love» («Всемогутність кохання»). Її виступ був кращим, тому Єва стала лауреатом Фестивалю серед учасників своєї вікової категорії.
Вітаємо з цим досягненням і ученицю, і її наставника!

Тетяна Миколаївна ЛАПІНА,  
заступник директора з науково-методичної роботи
колегіуму «Лідер»

 • Подобається
 • +2
 • Не подобається

У даній публікації ще немає коментарів. Бажаєте почати обговорення?

Додати коментар


Неділя
хмарністьтемпература, °Cвітер, м/с
-29-15
(З)

  НБУ
валюта вартість
EUR31.4142 -0.27338
RUB0.41902 -0.00158
USD27.8371 -0.02988
 • ОВЕН
  День чреват для Вас любовными переживаниями, разочарованиями, интригами. Актуальными станут распределение доходов, уплата налогов и пошлин. Отличное настроение и боевой настрой, полученные вместе с утренним зарядом бодрости, способствуют Вашему самоутверждению. Вероятны конфликты с близкими, особенно со старшими родственниками.
 • ТЕЛЕЦ
  День принесет много тревог и волнений, связанных с близким человеком. Вы станете ещё более серьезным и трудолюбивым. Сегодня Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечером побалуйте своих детей новой игрушкой или интересной книжкой.
 • БЛИЗНЕЦЫ
  Сегодня необходимо набраться терпения и выдержки, чтобы избежать конфликтов с близкими и подчиненными. Вас будут волновать вопросы материального характера. Советуем уделить больше времени домашним делам и не выяснять отношения с членами семьи. В голову придут плодотворные идеи.
 • РАК
  День хорош для занятий искусством, но никак не бизнесом - Вы сегодня слишком рассеянны. Не стоит горячится и волноваться, иначе не избежать печального исхода. Успешной будет интеллектуальная и творческая деятельность, которая вдохновит Вас новыми идеями. В первой половине дня возможны нарушения планов.
 • ЛЕВ
  Сегодня день добавит Вам волевых качеств, что поможет решить многие задачи. Возможны приятные приключения. Возможны перебои в подаче электроэнергии. Увлеченный и долгий труд - вот символ сегодняшнего дня.
 • ДЕВА
  Этот день весьма благоприятен для странствий, особенно если учесть финансовое положение, от которого напрямую зависит любое путешествие. Дома будут царить мир и покой, настроение и самочувствие будут на высоте. Необходимо ограничить соленую, жирную и острую пищу. Вероятно возобновление старых сердечных привязанностей.
 • ВЕСЫ
  Сегодня Вы получите удовольствие от любой физической нагрузки - так Вы сбросите накопившееся напряжение. Излишнее самомнение, импульсивность, могут стать причиной опрометчивого поступка. Отношения с любимым человеком могут оказаться под угрозой - кто-то из Вас двоих примет окончательное решение о расставании. Хорошо пойдут дела на бирже.
 • СКОРПИОН
  День благоприятствует плодотворному взаимодействию с коллегами, родственниками и детьми. Мечты должны соответствовать реальности. Вам будет сопутствовать успех в отношениях с противоположным полом. Хорошо пойдут дела у банковских служащих.
 • СТРЕЛЕЦ
  День предвещает трудности в отношениях с коллегами, а также с родителями, близкими родственниками. Наиболее плодотворной окажется первая половина дня, поэтому спорные вопросы лучше решить до обеда. Вам не удастся уйти от неприятного серьезного разговора. Вечер многие посветят любви и развлечениям.
 • КОЗЕРОГ
  Этот день - отличное условие для активного отдыха с семьей, для занятий спортом. Не спешите довериться малознакомым людям. Dваша придирчивость может спровоцировать конфликт между Вами и любимым человеком. Вероятно романтическое знакомство с человеком издалека.
 • ВОДОЛЕЙ
  День отмечен важными переменами и получением неожиданных неприятных известий. Все вопросы, скорее всего, разрешается с выгодой для Вас. Не стоит идти в гости к друзьям вместе с любимым человеком - весьма вероятна ссора Вашей "второй половины" с дорогими Вашему сердцу людьми. Ваше настроение улучшится.
 • РЫБЫ
  День способствует серьезной работе и осуществлению смелых замыслов. Избегайте натиска и чрезмерной настойчивости в общении с любимым человеком. Несмотря ни на какие испытания и препятствия на Вашем пути к победе и успеху, постарайтесь сохранять спокойствие, новые знакомства нежелательны. Хорошо пойдут дела у финансистов.
                 
Відкриваючи Гуляйпільський інформаційний ресурс, ви шановні користувачі, маєте змогу упевнитись, що Гуляйполе має славний славну історію. Тому на Гуляйпільському інформаційному сайті ви познайомитесь з історією краю. В розділі Гуляйпільського інформаційного порталу зможете ознайомитись з історичними фото Гуляйполя. На сторінках інформаційного пізнавального громадського порталу легко ознайомитися історію селища Залізничне та сіл Гуляйпільського району та Гуляйполя. А ще, до ваших послуг, Гуляйпільський інформаційний ресурс висвітлює з новини подіями Гуляйполя, Гуляйпільського району, Запорізької області, України та світу. Дозвольте відмітити, що Гуляйпільський інформаційний ресурс працює на основі чесності та доступності, і ми виходимо в інтернет не лише, щоб заявити про себе, ми хочемо використовувати його як новий, ефективний засіб спілкування, тож на сторінках сайту Гуляйполя, ми чекаємо матеріали від вас та ваші коментарі. А ще в розділі "Оголошення" запрошуємо поділитися інформацію стосовно купівлі - продажу, обміну та роботи Гуляйполя. Також у вас є можливість привітати своїх рідних, друзів, колег на сайті міста Гуляйполя. І ще багато є оригінальних розділів та фактів. Сподіваємось, що Гуляйпільський інформаційний ресурс, стане для вас доступним та актуальним для створення інформативного, відкритого і всебічного діалогу, і просто улюбленим місцем спілкування в Гуляйполі. Гуляйполе це Україна, Gulaypole in UA! теги: гуляйполе, гуляйполе портал, гуляйполе місто, гуляйпільський портал, новини гуляйполя, статті про гуляйполе